Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Джейкъб - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Къщата на Джейкъб

2 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 2:05 pm

Дори и да не го показваше,аз знаех,че няма търпение да разбере каква е изненадата.Хванах я за ръката и двамата тръгнахме нагоре.Подпинахме и двата етажа.Озовахме се на покрива.
-Ето я изненадата! - усмихнах се аз.
От покрива на къщата ми се виждаше целия град,а сега когато беше тъмно ефекта беше наистина страхотен,защото сградите светеха и създаваха вълшебна обстановка.
Имаше една малка масичка за двама,на нея имаше свещи и по една чаша вино,също така имаше и храна,ако все пак Дженифър реши да яде обикновенна храна.
На няколко крачки от масичката имаше импровизирано легло - което се състоеше от един дюшек и върху него две възглавници и завивка.Когато се легнеше на леглото също се виждаше града.
-Е,не е нещо особено... - казах аз и повдигнах рамене. - надявам се да ти хареса. - усмихнах се.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 2:15 pm

Останах като ударена с мокър парцал. Всичко беше толкова хубаво. Безбройните светлинки блещукаха в тъмината на нощта.. Общо взето беше уникално.
- С-страхотно е - едва успях да кажа. Не намирах точните думи за да опиша цялата картина, която се разскриваше пред мен.
И все пак още бях очудена от факта, че Джейкъб е направил всичко това.
Заггледах се в него и в изражението на лицето му. Определено се радваше, че ми е харесало. Просто не се сдържах.. надигнах се леко на пръсти и го целунах.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 2:52 pm

Усмихнах се,когато видях,че тя се зарадва.Отидох до масата дръпнах стола `и напред.Тя седна,аз се усмихнах и отидох на моето място.
Погледнах наляво,понеже от лявата ми страна се падаше града.
-Много е красиво,нали? - наведох се за да я целуна.След което отпих малко от виноно и погледнах към нея. - Не искам да има миг в който да не съм с теб,искам да си моя завинаги... - усмихнах се,като се надявах да не прозвучи много надуто и така да не я притискам.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 2:58 pm

Завинаги ли ? Надали щеше да ме изтърпи цял живот. А определено моят живот нямаше да свърши в скоро време, освен ако някой не успее да ме убие.
Все пак се усмихнах в оговор на думите му.
- Е, целия вечен живот е пред нас - казах и леко се засмях, след което надигнах чашата си с вино и отпих една глътка.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 3:10 pm

Усмихнах се.Допих си чашата с виното и сипах още малко.
Погледнах към града.
-Хубавото на тази гледка е,че можеш да гледаш какво правят хората,а те няма да знаят,че ти ги наблюдаваш...например виж ей там. - казах и посочих. - Този вампир уби едно момче в една тъмна уличка. - обесних и се засмях.
След което отидох при нея,вдигнах я на ръце и я сложих на дюшека,като тихичко се засмях,после свалих суитчера си и започнах да я целувам.
Да се целувам с нея на това място беше най - якото нещо на света.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 3:16 pm

Този вампир на улицата ми напомни за мен самата.. За убийствата, които бях извършвала. Мислите ми обаче бяха прекъснати от Джейкъб, който ме вдигна и ме постави на дюшека. Устните му отново се озоваха върху моите, а аз отвръщах на всяка една негова целувка.
- След още някоя вечер с теб определено ще остана без никакви сили - казах и тихо се засмях, като същевременно го прегърнах и ръцете ми се плъзнаха по гърба му.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 3:36 pm

Започнахме със страстните целувки,от които и двамата не можехме да си поемем и капка въздух.След малко вече бяхме останали без никакви дрехи,а аз ни бях покрил със завивката.
-Обичам те. - прошепнах измежду целувките,като слязох надолу и започнах да целувам коремчето `и,като оставях влажни следи и чертаех различни фигури с езика си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 3:48 pm

Щом чух думите "Обичам те" изтръпнах цялата. Не е като да кажеш, че не ги бях чувала и преди. Напротив. Просто за тези 200 години бях започнала да не вярвам на хората когато ми ги казват. Бях се отказала и от изричането им. Излгежда Джейкъб не беше забелязал лекото ми притеснение или дори и да беше, то не си пролича много. Все пак реших просто да се оставя на него и на целувките му, които обсипваха цялото ми тяло.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 3:57 pm

Телата ни се сляха в едно.Беше приказно.Лекия вятър накарваше всичко в мен да настръхва,а нейните ласки,ме възбуждаха още повече.
Движехме се в синхрон.Тихо шепнехме имената си,тя пъшкаше,а аз я дарявах с колкото се може повече целувки по цялото `и тяло.
Нищо друго нямаше значение в момента.Бяхме важни само аз и тя.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 4:07 pm

Този път го карахме по-бавно и по-чувствено от преди. Не мога да отреча, че ми харесваше също толкова колкото и бурната вчеращна вечер. Целувките нямаха край, но не исках и да свършват. Наистина това момче скоро щеше да ме изтощи напълно ако продължаваше в същия дух. Но все пак го исках. Притисках тялото си все по-силно към неговото. Усещах топлината и силата му, а това засилваше възбудата ми.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 4:12 pm

Бях над нея,ръцете ми се плъзгаха по цялото `и тяло.Галеха всяка една възможна част и очевидно задоволяваха Дженифър.Усетих,че след малко ще дойде и най - хубавия и възбуждащ момент от всички.
Тя също го усети,и ме придърпа към себе си.Най - накрая дойде и кулминацията.Премина много бързо,сякаш бомба,но остави след себе си.Чувството беше страхотно.
Легнах на дюшега и я придърпах в скута си,както направихме вчера.Загледах се в града,като от време на време си открадвах по една хубава целувка.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 4:46 pm

Отне ми известно време докато се поуспокоя и си поотпочина малко.
Настаних се удобно в скута на Джейкъб, отново прилепвайки тялото си плътно до неговото. Последваха още няколко кратки целувки, след което той се загледа отново към града. Аз от своя страна продължих да го целувам, този път по врата. От време на време се спирах за няколко секунди колкото да си поема хубаво въздух, тъй като дишането ми все още беше по-тежко.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 4:56 pm

Придърпах я към себе си и започнах бавно и нежно да масажирам гърдите `и.Това по някакъв начин ме караше да се отпускам,сякаш така релаксирах.
Доволно започнах да се наслаждавам на целувките `и.След което ръцете ми започнаха бавно да шарят по бедрата `и,а след това по корема `и,но накрая отново се връщаха на гърдите `и,където беше много приятно.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 5:04 pm

Съвсем бавно и нежно прокарах ръцете си по тялото на Джейкъб, докато накрая не ги обвих около врата му. Наслаждавах се на докосванията му, като в същото време за пореден път го целунах и езичето ми се заигра с неговото.
- Наистина си страхотен, вълчо - казах тихо, пекъсвайки за момент целувката, но след това отново впих устни в неговите.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 6:08 pm

-Не искам този миг да свършва,искам вечно да съм тук с теб,вечно да бъдем заедно и вечно да те обичам. - казах,като не усетих,че всъщност съм казал,онова,което съм си мислил преи малко.
Тя се обърна към мен,а аз погледнах в страни,защото ме хвана срам за думите,които казах.Не че не ги мислех,просто не бях свикнал да казвам какво чувствам.
Придърпах я още малко към себе си и целунах главата `и,като тихо въздъхнах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 6:14 pm

- Ако можех да обичам, може би и аз щях да изпитвам същото - казах едва доловимо и се сгуших в него.
Отново се почувствах като малкото уязвимо момиченце. Това чувство някакси ме дразнеше, но нямаше как да го премахна. Срещу Джейкъб наистина бях така да се каже безсилна. Нее, не физически, но просто не можех и да си помисля вариант да го нараня по някакъв начин.
Останах сгушена в него за известно време, като затворих очи и се отпуснах.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 7:19 pm

Тогава тя каза,нещо което ми се стори малко странно.
-Мога да ти кажа,че щом изпитваш възбуда когато го правим...може би има някакъв начин все още да можеш да чувстваш.Силно се надявам да е така,защото ти си много яка. - усмихнах се и подпрях главата си на рамото `и. - Иска ми се да те познавах преди да станеш вампир...-Казах и целунах рамото `и,след което погледнах напред.
Тази гледка винаги спираше дъха ми.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 7:43 pm

Опитах се да си спомня живота си като човек. Често казано имах съвсем бегли спомени. Все пак това беше преди около 200 години.
- Амии .. Може да се каже, че си бях почти същата. Като не броим жаждата за кръв и някои други подробности.. - казах след около минутка мислене.
Все пак и преди правех почти същите неща, които правя и сега през вампирския си живот.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 7:50 pm

Погледнах тъжно към нея.
Това да си вампир сигурно е гадно,защото няма да можеш да изпиташ някой много важни за хората неща.Искаше ми се някак си да я превърна отново в човек,но знаех,че това никога няма да стане.
-Имало ли е моменти,в които да си искала отново да си човек? - попитах я небрежно и започнах бавно да я галя.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 7:56 pm

Не се бях замисляла по този въпрос. Но почти веднага отговорът изникна в главата ми.
- Не! Вече свикнах така. Пък и какъв е смисъла. Преди ми беше кофти когато загубих доста близки хора за мен, но вече така и така тях ги няма. Просто ще си продължа вечния живот такъв, какъвто си е. - казах и леко се усмихнах
- Пък и е забавно да гледаш промяната на света през вековете.
Замислих се за малко и попитах:
- Амии.. Какво е да си върколак ?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 8:14 pm

Слушах с интерес онова,което говореше,след което дойде мой ред да кажа какво е да съм върколак.
-Ами..хубаво е.Кожата ми винаги е топла и не се налага да се обличам като буба през зимата,пък и развивам бързина и сила. - усмихнах се аз.Имаше и много други плюсове,но в момента не се сещах за тях,защото тя постоянно ме разсейваше.
-А какво е да правиш секс с върколак? - попитах я и се засмях. - В началото,когато правих секс с теб ми беше странно,но после започна да ми харесва ужасно много. - приближих се малко към нея и `и прошепнах. - Любовта ти е моята дрога.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 8:21 pm

- Колко пъти трябва да ти кажа, че е страхотно - казах и го целунах.
Усмихнах се и се замислих за малко, след което казах:
- Какво ще кажеш за една игра .. Да видим кой е по-добър в способностите си.. Вампирите или върколаците
Усмихнах се самодоволно и допълних:
- А за победителя ще измислим някаква награда
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Юни 18, 2011 11:47 am

Обичах да ми го казва.
Вярно беше,че я бях питал много пъти,но наистина беше странно вампир и върколак да изпитват възбуда,когато правят секс.
Дженифър ми предложи да играем на нещо като игра и да разберем кой е по - добър - вампирите или върколаците.
-Добре,съгласен съм. - казах решително,изправих се и набързо си обух само гащите и късите панталонки. - Е,какво измисли? - попитах я.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Юни 18, 2011 2:13 pm

Също станах и набързо облякох дрехите си - белbото, дъкни и тениска. Замислих се каква да е наградата.
- Какво ще кажеш загубилият да изпълни едно желание на победителя ? - предложих най-накрая
- А й май ще е по-добре да сме навън, освен ако не искаш да срутим къщата - допълних и се засмях, като хванах ръката му и го задърпах към двора.

Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Юни 18, 2011 3:10 pm

-Добре. - казах `и и двамата тръгнахме към двора.
Чудех се какво си е наумила,все пак не всеки ден тя искаше да се състезаваме и да разберем вампирите или върколаците са по - добри.За мен нямаше никакво значение,но реших,че ще е забавно.
Аз застанах в единият край на двора,а тя в другия.
-И сега? - попитах я развълнувано и заех поза.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 4 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите