Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Плажната ивица - Page 4 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Плажната ивица - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Плажната ивица - Page 4 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Плажната ивица - Page 4 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Плажната ивица - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Плажната ивица - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Плажната ивица - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Плажната ивица - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Плажната ивица

+8
Джаксън О'Браян
Робърт Флинкс
Isabella Parker
Мейси Старс
Ванеса Килс
Delena BlackHeart
Jennifer Smith
Ефи Стонем.
12 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Нед Май 29, 2011 11:25 am

Мисля, че Делена ме разбра и в крайна сметка ми влезе в положението.
Стояхме във водата няколко минути, когато усетих големи капки дъжд да падат върху малкото ми коса. Делена бързо започна трие лицето си, сякаш си мислеше, че се е просълзила.
- Май е време да си ходим, а? - казах на Делена и свих рамене.
Чак сега реалността ме удари в лицето и осъзнах, че съм ужасно гладен. Трябваше да отида на лов или до вкъщи, където имах няколко останали банки кръв. Предпочитах животинската кръва. И аз не зная защо, бях някакси различен, защото човешката не ми се услаждаше толкова много.
Тръгнах да излизам от водата, като сложих ръцете си в джобовете си. Върнах се на пясъка и огледах територията, да не би да забравим нещо.
- Искаш ли да те закарам? - попитах Делена, която отново доби тъжен вид - Хайде де, не се натъжавай. Ако искаш довечера ми се обади да се видим - предложих аз и й се усмихнах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 29, 2011 11:34 am

- Искаш ли да те закарам?- без да успея да го прикрия лицето ми отново доби тъжен вид и той каза- Хайде де, не се натъжавай. Ако искаш довечера ми се обади да се видим.
Кинмах и се усмихнах.
- Хайде да тръгваме.- тръгнах да излизам от водата ,когато усетих прорязваща болка.
Когато излязох на плажа видях, че се бях порязала на някаква мида...
По дяволите винаги ли трябваше да се порязвам на нещо ,когато идвам на плажа!
Джаксън видя, че нещо не е наред и веднага дойде при мен.
- Нищо ми няма, само малко се порязах, свикнала съм!- засмях се.
Взех си сандалите в ръка и тръгнах бавно към колата...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Нед Май 29, 2011 1:47 pm

Делена се сви от болка, докато излизаше от водата. Явно нещо беше станало, беше се ударила на нещо или... и аз не знам. Отидох бързо до нея притеснен.
- Делена, какво стана? - попитах разтревожен.
- Нищо ми няма, само малко се порязах, свикнала съм! - отвърна тя и бявно продължи да върви към колата ми.
Явно порязването беше доста сериозно, защото тя куцаше и си личеше, че й е доста кофти. Аз бях избързал напред, но когато видях, че тя изостава зад мен, се спрях и я погледнах за секунда. След това решително тръгнах към нея.
- Няма да те оставя да се мъчиш - казах й и се усмихнах.
Хванах я и я вдигнах на ръце. Понесох я внимателно към колата. Бях много уморен, гладен, но все пак не можех да я оставя. Когато стигнахме колата, преди да я сложа да седне я погледнах в очите. Тя сякаш изглеждаше притеснена да направи същото като мен, но все пак ме погледна. Стояхме така за миг, а след това впих устните си в нейните.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 29, 2011 1:58 pm

Toй ме вдигна и ме занесе до колата.Преди да ме остави на седалката , докато бях още в ръцете му, усетих погледа му върху мен.
Изпитах притеснение, но все пак го погледнах.Гледахме се само миг, през този миг дори не мигнах.Просто бях впила очи в него, докато той не впи устни в моите...
Тази целувка беше по-различна от всички други целувки преди...
След целувката той нежно ме остави на седалката.
Погледнах го и видях ,че той беше много изморен и можех да се обзаложа ,че имаше нещо ,което го притеснява и не беше само това за което бяхме говорили преди малко, че избързваме.. имаше и нещо друго...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Нед Май 29, 2011 2:17 pm

Започнах да се притеснявам, защото, когато бях много гладен, ставах агресивен и буен, очите ми почервеняваха и не бях на себе си. Хората, които са около мен в този мой период бяха изложени на голяма опасност за живота. В такива моменти, не се интересувах кой щеше да стане жертва - момче или момиче.
Когато се качихме в колата, дишането ми беше станало много учестено, защото колкото и да се опитвах, беше ми много трудно да се контролоирах. Правех всичко това единствено заради Делена, за да не я нараня по някакъв начин. Усетих парене в очите - знак, че са започнали да променят цвета си.
Настъпих газта на колата, опитвайки се по-бързо да оставя Делена у тях и да се прибера вкъщи. Тя беше усетила, че нещо става, защото не отделяше очите си от мен. Бях се раздразнил до краен предел, това все пак бе част от промяната ми, не че исках. Бях на косъм да се развикам, но засега се държах, макар и с последни сили.
Делена не откъсваше очите си от мен. Имах чувството, че усеща промяната в мен.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Одет Ивашков Вто Юни 14, 2011 6:55 pm

-Обожавам плажа.
Казах щом стигнахме плажната ивица.Усмихнах се широко и тръгнах към водата като по пътя хвърлих тениската и обувките си и влязох във водата.
-Идваш ли или...те е страх?
Ухилих се заговорнически и се потопих изцяло под водата,след това заплувах навътре и чак след изплувах на повърхността за да видя дали ме е последвал.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jacob Baker Вто Юни 14, 2011 7:36 pm

Пристигнахме на плажната ивица.Приятно място,където обичах да идвам.
Тя се затича към водата,като докато тичаше свали тениската си и обувките.Скочи вътре и започна да плува,а след това излезе на повърхноста и погледна към мен дали идвам.
Аз `и се ухилих и бавно свалих тениската си,хвърлих я встрани,свалих обувките си и се присъединих към нея.
Започнахме да се пръскаме като малките деца.
-Това е страхотно. - усмихнах `и се и продължих да я пръскам.

Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Одет Ивашков Вто Юни 14, 2011 7:48 pm

Не можех да спра да се смея и да го пръскам.Наистина сме като малки деца,но определено не ми пука.Най-вече защото се забавлявам.
-Така ли мислиш....
Гмурнах се под водата,хванах кракът му и го дръпнах надолу.Нека видим колко ще му е забавно сега.След като изплувах му се изплезих и се засмях.
-Хвани ме ако можеш!...Слабак!
Казах и отново се изплезих,след това започнах бавно да се отдалечавам от него.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jacob Baker Вто Юни 14, 2011 7:52 pm

Тя се потопи под водата и дръпна крака ми,аз потънах надолу,но после тя ме пусна и излезе на повърхността.Одет ми се изсмя и започна да се отдалечава от мен.
Аз минах подводата и с много бърза скорост я настигнах,и последвах нейният пример - дръпнах я за крака и двамата потънахме надолу.
Пуснах я и се подадох след нея на повърхноста.
Изплезих `и се и започнах да я пръскам.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Одет Ивашков Вто Юни 14, 2011 7:59 pm

-Да видим колко ще издържиш...
Обвих ръцете си около вратът му и го дръпнах надолу,но преди това извиках.
-Мисли бързо!
Двамата стояхме дълго под водата,по едно време се притесних за него.Аз нямам особено голяма нужда от въздух,но той... Изплезих му се и погледнах нагоре към повърхността.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jacob Baker Вто Юни 14, 2011 8:04 pm

Двамата плувахме,забавлявахме се,дивеехме..
Тя обви ръце около врата ми и двамата потънахме надолу.Исках да видя колко ще издържи без дъх,но накрая онзи,които не издържа,бях аз.
През цялата вечер се смеехме много.
Накрая излязохме от морето.
Тялото ми беше мокро,затова не си облякох дрехите,а просто ги държах в ръцете си.
-Наистина беше много забавно. - казах `и.Стояхме малко на плажа,след което реших да си ходя. - Е,благодаря за хубавия ден,аз ще си ходя. - усмихнах се и си тръгнах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Одет Ивашков Вто Юни 14, 2011 8:11 pm

-Джейк...-викнах след него и когато той се обърна му се изплезих.-Аз победих!
Не изчаках реакцията му,а бързо събрах дрехите си и се стрелнах като куршум между дърветата към домът си.
Признавам,че беше адски забавно,дори и през цялото време да ми миришеше на мокро куче.Може би..МОЖЕ БИ пак ще се срещнем,но силно се съмнявам,че той ще иска да ме види отново.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Peyton Sawyer Сря Юни 22, 2011 1:51 pm

Имах среща с Брук на плажа.Както винаги отидох по рано, и тя сигурно ще закъснее.Стигнах до пясък и бързичко събух обувките си и се затичах по плажа.След малко Брук изкочи от някъде и ми замаха.Ухилих й се и тръгнах към нея.
-Хей, Б.Дейвис!Как си? - попитах я аз.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 16
Join date : 16.06.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Brooke Davis Сря Юни 22, 2011 2:25 pm

Сутринта се чух с Пейтън и се разбрахме да се видим на плажа.Станах и се опитах този път да не закъснявам.Когато пристигнах тя тичаше по плажа.
-Ами,как да съм както винаги чудесно.А ти г-це Сойер,как си,как я караш?-ухилих и се аз и се приближих,след което я прегърнах и седнахме на пясъка.Тя беше моята най-добра приятелка и бяхме неразделни.Не се бяхме виждали от около месец.
Brooke Davis
Brooke Davis

Брой мнения : 10
Join date : 17.06.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Peyton Sawyer Чет Юни 23, 2011 12:23 pm

-Нищо интересно..-засмях се и замислено наклоних глава, след което подскочих и я хванах за раменете.-..натисках се с Пийт от Fall Out Boy! - двете изпищяхме радостно и тя заяви, че трябва да й разкажа всичко.
-Хмм...отидох да търся копувач за албума на Еели и вечерта в Ел Ей отидох на концерта им.Запоанаха се глупавите разговори, когато онзи идиот ми отказа.Тогава Пийт дойде и взе диска. -започвах да се занасям от вълнение. -пусна го и каза, че ще го вземе..а и да го изчакам след концерта. - казах последното изречение съвсен незначително, но беше много повече от незначително.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 16
Join date : 16.06.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 4 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите