Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Джейкъб - Page 6 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Джейкъб

2 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Юни 22, 2011 2:32 pm

-КАКВО? - изкрещях аз.
Бях `и много ядосан.
-А на мен се караш,че съм се преобразил,а ти си тази,която го е направила нарочно. - казах аз и се обърнах с гръб към нея. - Това беше гадно. - измърморих и се качих в стаята си.Бях прекалено ядосан да правя каквото и да е,затова просто заспах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 22, 2011 2:53 pm

Стана ми малко кофти. Всъщност, из0общо не беше малко. Но ако започнех да се обяснявам и да си мисля оправдания определено щеш да стане по-зле.
Отидох пред вратата на Джейкъб и единственото нещо, което казах, беше:
- Спокойно.. И без това нищо нямаше да ми се случи.
След което се върнах в хола. Може би точно сега не биваше да му досаждам.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Юни 22, 2011 4:44 pm

Тя дойде и каза нещо,но аз запратих една възглавница по вратата,след което се преобърнах по гръб и затворих очите си.
Как може да си мисли,че нищо не могло да `и стане...може би малко преувеличавах,но наистина се бях притеснил за нея и не ми беше приятно после да ми се кара..
Незнайно кога съм заспал,защото си спомням,че сънувах много хубав и приятен сън.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 22, 2011 4:59 pm

През цялото време си седях на дивана в хола. Бях пуснала телевизора, но така и не гледах филмите, които даваха.
"Май не трябваше да го прявя" помислих си и за момент се загледах в тавана.
Наистина това не беше опасно за мен, но явно Джейкъб се притесняваше. А сега трябваше да си измисля някое успешно извинение за пред него.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Юни 22, 2011 5:44 pm

След няколко часа се събудих.
Реших да не слизам долу,а просто останах в моята стая и започнах да търся нещо,с което да се занимавам.Първо се преоблякох,а след това взех една книга и започнах да я чета.
От много време не бях чел книги,но сега си спомних колко хубаво беше да се четат книги,загледах се през прозореца.Той гледаше право към града.Застанах така за момент без да откъсвам очи от случващото се навън.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 22, 2011 5:59 pm

След малко направо легнах на дивана, като изключих телевизора. В момента предпочитах тишината вместо да слушам бърборенето на някой ТВ водещ или заучените фрази от филмите.
Ами сега какво щях да правя?! Още колко ли време щеше да ми се сърди Джейкъб ?! Наистина ми беше кофти, но не ме биваше и в извиненията. Никога не ме беше бивало в тях, затова и до сега винаги избягвах да се извинявам по някакви сериозни причини. И този навик в мен отново се проявяваше. Вместо да отида при момчето и да се призная за виновна, аз си лежах на дивана и отчаяно зяпах тавана на стаята.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Юни 22, 2011 7:54 pm

Тези хора будеха толкова много познати спомени у мен.Преди време и аз бях такъв заблуден човек,който не се интересуваше от нищо друго,освен от жени и от пари.За мен парите бяха всичко,а жените бяха онова,което можех да си позволя с парите.
Разбира се,аз никога не си бях купувал жена,но ми стигаше,че ги черпех питие,а след това те се озоваваха в леглото ми.Изправих се и тръгнах към вратата,когато се спрях.Не,нямаше да отида при нея.
Влязох в банята,взех си един убодряващ душ,а след това излязох.Сложих си само едни боксерки и се върнах в леглото,излегнах се и отново погледнах към прозореца.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 23, 2011 12:47 pm

Явно се стигна до момента, в който трябваше да си изкарам нервите върху нещо /или някого, но първия вариант беше по-хубав/. Вътре имаше опастност да обърна къщата наопаки, за това предпочинах да изляза. Нямаше да се отдалечавам. Просто щях да си стоя пред къщата.. ии пък зад нея.
Това и направих. Излязох, минавайки зад самата къща, за да не ме гледат много хора. Застанах до най-близкото видяно дърво и започнах да тренирам - удари, ритници, скорост .. каквото се сетя. И най-често дървото отнасяше всичко.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Чет Юни 23, 2011 12:52 pm

Докато си гледах през прозореца чух някакъв шум.Идваше от двора.Погледнах през прозореца и долу видях Дженифър.Какво ли правеше пък сега?
Отворих прозореца и се надвесих за да погледна какво точно правеше.
Тя риташе,удряше и правеше какво ли не с дървото...явно беше решила да потренира малко.Усмихнах се.
-Дървото ли се опитваш да събориш? - попитах я аз и се засмях.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 23, 2011 1:01 pm

Имаше напредък.. Джейкъб поне отново ми говореше..
Обърнах се и погледнах към прозореца, на който се беше показал.
- Ако исках да го съборя до сега вече щях да съм го направила - отговорих и се усмихнах.
За момент притворих леко очи, преценявайки разстоянието и височината от мястото, на което стоях, до самия прозорец. Отново една бегла усмивка се мерна за кратко на лицето му, а след това се засилих към стената на къщата. Отскочих и се оттласнах в нея, като така набрах достатъчна скорост и височина.. и след секунди вече стоях седнала на перваза на прозореца точно до Джейкъб.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Чет Юни 23, 2011 2:04 pm

Гледах към нея,след което се надевох малко към нея.Устните ни бяха на сантиметри и точно тогава,аз се надигнах и затворих прозореца под наса `и.Щом беше толкова умна,щеше да успее да си слезе.
-Приятно падане! - пожелах `и и дръпнах пердето,за да не мога да я виждам.Върнах се на леглото и започнах да тършувам из шкафчето си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 23, 2011 2:14 pm

Е това вече беше гадно и ме накара да се ядосам още повече
- Определено ще е приятно - извиках аз и скочих от прозореца, като съвсем нормални си се приземих на земята.
Направих още една бърза маневра от отскачания и накрая се озовах върху един от по-големите клони на дървото от преди малко. Седнах там, прикрита от листата и започнах да си мрънкам нещо под носа..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 24, 2011 8:47 pm

Не исках да `и обръщам никакво внимание.
Продължих да си чета книгата,а след няколко минути,се показах отново на прозореца,но тя не беше долу в двора.Не я виждах и сред дърветата.
Влязох вътре и се загледах през прозореца.Нямаше да `и отстъпя,просто защото тя беше виновна за всичко,а на мен ми се караше.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 24, 2011 9:09 pm

По някое време видях как момчето се показа на просореца и се огледа. Явно не ме забеляза, но и аз не си направих труда да издам къде съм. Стоях си мирно и тихо, докато накрая Джейкъб не се прибра вътре. Чак тогава започнах да си се движа свободно по клоните на дървото и да си късам по някое листо. Това листо после биваше накъсвано на още по-малки частички, а те от своя страна пък биваха хвърляни на земята под дървото..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Юни 25, 2011 12:29 pm

Постоях малко,пък огладнах.
Слязох долу,нея я нямаше.Приготвих си пет сандвича и се качих горе.Като затворих вратата след себе си и я заключих.После седнах на леглото и започнах да ям сандвичите.След като ги изядох аз се качих до покрива за да почистя,а накрая се върнах в стаята си и влязох в банята.Щях да си взема една успокойтелна вана.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Юни 25, 2011 12:57 pm

Вече не издържах просто да седя навън и да обикалям безцелно. Влязох в къщата и тръгнах към стаята на Джейкъб. Понечих да отворя вратата, но явно беше заключена. Е, честно казано, очаквах го. Лесно можех да я разбия, но щеше да е прекалено. Набързо отидох до хола, където намерих лист и химикалка. Написах нещо набързо и отново отидох пред стаята на момчето, като пъхнах бе;ежката под вратата, така че да я види.
На бележката пишеше: "Съжалявам, че те ядосах. Май ще е по-добре да си тръгна и да те оставя на спокойствие."
Отидох отново в хола и започнах да се оглеждм да не би да съм оставила някакви мои работи тук..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Юни 25, 2011 1:31 pm

Доста късно успях да видя,че има някаква бележка под вратата ми.Взех я и реших да я прочета,а на нея пишеше "Съжалявам, че те ядосах. Май ще е по-добре да си тръгна и да те оставя на спокойствие."
Излязох от стаята си и тръгнах надолу,но нея вече я нямаше.
Качих се отново в моята стая,погледнах през прозореца и я видях как се отдалечава.Аз се ядосах и се пльоснах на леглото...
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 6 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите