Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Джейкъб - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Къщата на Джейкъб

2 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Май 25, 2011 8:10 pm

Съвсем леко бях захапала устната на Джейкъб, но все пак се притеснявах да не го заболи много. Притеснявах се?! Май това не беше точната дума. Той беше върколак, търпеше на болка и аз естествено знаех това. Не беше време за такива ненужни притестения, но все пак внимавах толко силно хапя.
Бавно облизвах кръвта, стичаща се по устните му, а ръцете ми обвиха отново врата му. Усетих неговите, плъзгащи се под тениската ми. Отново тази топлина върху студената ми кожа. Изтръпнах. За момент го погледнах в очите и тихо казах:
- Справяш се доста добре с ролята на моя закуска.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Чет Май 26, 2011 1:21 pm

Тя подхвъли нещо от сорта,че се справям много добре с това да съм нейна закуска.Което ме накара малко да се засмея,но това не ме разконцентрира,затова продължих да опипвам гърдите `и и да я целувам.
След малко прокарах ръце по гърба `и и свалих сутеина `и,след което го извадих и го метнах настрани.
А после продължих да ги опипвам,но този път на голо.Сега може би,ми харесваше много повече,и наистина се наслаждавах на онова,което ставаше в момента.
Прокарах ръка по бедрото `и,а после се опитах да сваля тениската `и,но не успях,защото тя все още пиеше от мен.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Чет Май 26, 2011 6:44 pm

След секунди останах и без сутиен. Явно беше доста бързичък.
И отново последва онова чувство. Сякаш се разстапях от докосванията му. Не, не трябваше да мисля така. Просто пиех кръв. За мен тя беше важна, тя ТРЯБВАШЕ да е важна. Все пак бях кръвопиец. За момент отделих зъбките си от него. Затворих очи, а дишането ми леко се беше учестило. Опитах се да мисля само за топлата червена течност. След миг отново го захапах. Пак за врата. Ами ако изпиех твърде много? Можех да му навредя ако започнех да прекалявам. Но все пак пиех..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 28, 2011 3:23 pm

За мое огромно щастие,тя нямаше нищо против да я опипвам.Тя продължаваше да пие от мен,когато започна да ми се струва все по - яко.Макар,да беше против правилата.
Някакси успях да сваля дънките си,след което се усмихнах и я придърпах към себе си.Тя беше наистина много приятна за докосване.Свалих тенискта `и,като я разкъсах с ръце и започнах да я целувам.Дженйфър отново заби зъбите си във врата ми,а аз започнах да целувам гърдите `и,като от време на време ги захапвах леко.
После се опитах да сваля гащичките `и,но това беше малко трудно.Усмихнах се и я придърпах към себе си,като сложих ръката си,зад главата `и и я придърпах по близо до себе си,като телата ни се допряха за момент.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Май 28, 2011 3:37 pm

Скоро бяхме почти чисто голи, а целувките му нямаха край. Леките захапвания ме караха да настръхна, а ароматът на кръвта му направо ме подлудяваше.
Взнимателно извадих зъбките си от врата му и продължих само с целувки. От врата се преместих на устните му, като моите едва-едва докосваха неговите. Усещах дъха му върху себе си, както и той моя. Студените ми ръце продължаваха бавно да се плъзгат по раменете и гърдите му. Джейкъб ме придърпа още по-близо и тялото ми прилепна плътно към неговото. Погледнах го в очите и облизах устните си, по които беше останала малко кръв.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 28, 2011 3:46 pm

Смит нямаше нищо против да го направим,защото очевидно не се опитваше да се отскубне от мен.
След малко реших,че е време да "вляза в гащичките `и".Свалих гащичките `и,а като същевременно я целувах страстно,после я обърнах така,че тя да седне на дивана,а аз да съм пред нея.Целунах врата `и,а после и гърдите `и задържах се там за извество време,а после реших да связа по надолу.Опсипах хубавото `и кормче с влажни целувки,а след това започнах да облизвам "онова място".
Наместих се и започнах бавно и нежно да прокарвам език около клитора `и,а след това отново започнах да се връщам нагоре,с бавни целувки.
Я сложих да легне на дивана,и застанах над нея.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Май 28, 2011 3:57 pm

Джейкъб свали и последното останало нещо по тялото ми, а именно гащичките. Продължаваше да ме обсибва навсякъде с целувките си. Не можех да се отдръпна от него, дори и да исках. Е, не че исках. Това определено ми харесваше. Върколакът сякаш ме привличаше като магнит към себе си. Може би защото бяхме толкова различни?! А може би защото такива отновения между нас бяха нещо като забранени?! Но както казват хората, противоположностите се привличат, а ние бяхме точно такива - напълно противоположни.
Целувките му вече бяха покрили всяко местенце от тялото ми, а той ме сложи легнала на дивана и застана над мен. Тъмният му поглед сякаш ме пронизваше и отново усетих онова чувство, сякаш ме обливаха ту горещи, ту студени вълни. Леко се надинах, за да го целуна. Отново кратка, но страстна целувка.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 28, 2011 4:03 pm

Продължих да я целувам,като същевременно се приближих и започнах бавно да прониквам нв нея,като по едно време си затоврих,очите защото тя ме доставяше огромно удоволствие.
Тя ме погледна перверзно,а след това ме превъртя и застана отгоре,аз се усмихнах и се отпуснах.
-Какво възнамеряваш да правиш с мен? - попитах я докато тя ме целуваше,след което тихичко се засмях.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Май 28, 2011 4:08 pm

Тихо изстенах когато той проникна в мен, но целувките му заглушиха това стенание. За момент също затворих очи, впивайки устни в неговите.
След още няколко целувки реших за малко аз да поема контрола. Превъртях го и застанах върху него, гледайки го с перверзен поглед.
- Какво възнамеряваш да правиш с мен? - попита ме той, а аз го целунах и шепнейки попитах:
- Ти какво искаш да направя,.. Вълчо ?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 28, 2011 4:10 pm

Засмях се.
Продължих да я целувам,и да прокарвам ръка по бедрото `и,когато тя попита каков искам да направи.Всъщност моите фантации с Дженифър бяха доста странни,но наистина нямах нищо против да прави с мен каквото и да е.
-Покажи ми най - доброто. - засмях се и отново я придърпах към себе си,за една бърза и страстна целувка.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Май 28, 2011 4:18 pm

Започнах да се движа първоначално бавно, като постепенно забързвах темпото. Усещах колко възбуден беше той, а това ме караше да се чувствам още по-добре. Надявах се за се представя добре и да го накарам да се почувства наистина невероятно. Едва сдържах стоновете си, като прехапвах долната си устна. Не издържах, исках отново да го целуна. Затова се наведох и устните ми отново докоснаха неговите в поредната страстна целувка.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 28, 2011 4:21 pm

Постепенно забързвахме темпото.Телата ни се сляха,движеха в синхрон,всимко беше божествено.
След малок усетих,че ще стане.
Стигнах очи и установих,че това вече е станало.
-Мамка му,аз току - що... - замълчах,защото преположих,че е разбрала какво е станало.Продължих да я целувам,като я придърпах към себе си.За мое щастие дивана беше прекалено голям,за да можем и двамата да легнем.
Придърпах я да легне на гърдите ми и започнах бавно да я галя.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Май 28, 2011 4:28 pm

Усмихнах се самодоволно и се отпуснах до него на дивана.
Той ме придърпа към себе си, така че да легна на гърдите му. Погледнах го в очите с един миличък поглед и го целунах толкова невинно, като най-доброто ангелче на света, сякаш не бях онзи лукав вампир, който до преди малко изпиваше кръвта му и .. емм и правеше някои други работи.
Отново започнах да си играя, внимателно плъзгайки ръката си по тялото му.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Нед Май 29, 2011 9:14 pm

Продължих да я галя.
Усмихнах се и реших най - после да прекъсна тишината и да започна някаква тема.В началото ми беше трудно да започна каквато и да е тема,но накрая ми дойде нещо в главата.
-Е,какво искаш да правим днес,съгласен съм да правим абсолютно всички,каквото кажеш,днес съм твой. - засмях се и я целунах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Нед Май 29, 2011 9:23 pm

Харесваше ми да седя сгушена в него и да усещам топлото му тяло до своето. Ако зависеше от мен цял ден нямаше да се отделя от него. Но все пак се замислих за някое друго занимание. Обаче нямах никакви идеи. Мозъкът ми сякаш тотално отказваше да работи.
- Честно казано, за сега не мога да измисля нищо - отговорих му и тихо се засмях.
Отвърнах на целувката му, като отново прокарах пръстите си през косата му и леко го разроших.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 30, 2011 6:16 pm

Придърпах я още и я целунах продължително и страстно.
Не исках този момент да свършва.Исках да съм с нея,и с никоя друга,но все пак си знаех,че всеки хубав момент си има края.Предполагах,че тя го е възприела просто като секс,и след няколко дни нищо няма да има,дори няма да помним за това.
Всъщност аз щях да помня,но това е друга тема.
-Това просто секс ли беше? - зададох новия въпрос и придобих замислен и загадъчен вид.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 30, 2011 6:59 pm

Наслажавах се на хубавия момент, когато последва и поредният въпрос.
- Това просто секс ли беше? - попита ме Джейкъб с доста загадъчно изражение.
Леко се надигнах, заставайки в седнало положение до него. Загледах се в лицето му и се опитах да разбера какво точно си мисли. Дали за него беше просто секс? Сигурно. При повечето беше така. И все пак някъде в мен се таеше странното чувство или по-точно надеждата, той да е поне малко по-различен. Милата усмивка от преди малко вече изчезна от лицето ми. Сега го гледах със сериозен поглед право в очите.
- Ти какво искаш да е? Само секс ли или.. - не довърших изречението си. Сякаш не ми достигаха думите, за да продължа. Просто стоях и очаквах отговора му.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Юни 01, 2011 2:12 pm

-Аз искам да е нещо повече от секс..- започнах и ми се прииска да довърша "но мен никой никога не ме слуша",но реших дас и замълча и да не я нервирам.Усмихнах се и леко се изправих след което се качих до стаята си,за да се облека.
След като бях готов се върнах при нея.Тя също се бе облякла.Седнах на дивана до нея и я погледнах.
-Какво ти се прави сега? - попитах
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 01, 2011 2:32 pm

Значи искаше да е нещо повече от само секс. Зарадвах се, при това доста. И определено си ми пролича по самото ми изражение. Очите ми леко проблеснаха а на лицето ми се появи широка усмивка.
Джейкъб отиде до стаята си за да се преоблече. През това време и аз облякох дрехите си. Отново си сложих роклята си, въпреки, че беше малко поизмачкана. Седнах на дивана и зачаках момчето. След малко се върна и се настани до мен.
- Какво ти се прави сега? - попита ме и аз се позачудих за някое занимание.
- Амии .. може да гледаме филм, да се разходим някъде или пък просто да седим и да си говорим .. - дадох няколко предложения. За сега само за това успях да се сетя.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Юни 04, 2011 5:14 pm

-Добре,но аз имам малко работа,трябва да се срещна с един приятел,защото днес пристига в града и ще е гадно,ако не го посрещна,затова ако искаш може да останеш тук,ако пък не искаш,ще се разберем да се срещнем някъде. - намигнах `и.След което написах на едно листче номера си и оставих листа на масата,приготвих се и излязох.
Надявах се само,приятеля ми да не си е отишъл.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Съб Юни 04, 2011 7:34 pm

- Добре. До скоро тогава и приятно прекарване. - отговорих му и се усмихнах.
Останах сама, все още стоейки на дивана и чудейки се какво да правя. Нещо не ме свърташе на едно място.
'Ами ако дойде съквартирантката му и ме види. Странно ще е да завари непознат в къщата. При това вампир..' казах си и се замислих за малко. Май щеше да е по-добре да си тръгна. Трябваше да мина през нас, за да се преоблеча. После може би щях да се поразходя нанякъде и да измисля какво друго да правя.
И така, записах номера му в телефона си, обрах си всичките парцали и също излязох от къщата.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 7:12 pm

С Джейкъб пристигнахме пред къщата му. Паркира мотора, а след това влязохме вътре.
- Хм .. ами сега какво предлагаш да правим - попитах, като започнах да си обикалям из стаята.
Накрая седнах на дивана и се загледах за момент в изключения телевизор. Пак се бях замислила за нещо. След малко само погледнах Джейкъб и му се усмихнах мило.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 7:18 pm

Аз се качих нагоре и си облякох нормални дрехи,след което взех и дрехи за Дженифър,понеже бяха останали и женски за всеки случай.
След това взех телефона си и се опитах да резервирам стая,но така и не успях,за мое щастие обаче имах и втория план,който не беше толкова добър колкото първия,но все пак ставаше.
Слязох долу и `и дадох дрехите,след което я оставих да се облече на спокойствие.
Накрая тя беше готова.Погледнах часовника си.Беше 10 часа сутринта,а моя план беше за вечерта,явно трябваше да изчакам малко.
-Искаш ли да ходим на кино? - попитах я,а тя ми кимна.Излязохме от нас и се насочихме към киното.


ПП:Пиши в киното
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пет Юни 17, 2011 11:35 am

След като свършихме с киното,двамата отидохме в един ресторант и обядвахме.Разбира се,тя не докосна нищо,но за разлика от нея аз си изядох всичко.След ресторанта ние отидохме на разходка из парка,където много де забавлявахме.И неусетно час след час,вече беше 8 часа вечерта.
Влязохме в къщата ми.Тя седна на дивана,а аз отидох да се преоблека.Обкялох си едни къси панталонки и суитчър и слязох до нея.Няколко пъти се качих нагоре,като се опитвах онова,което занасям нагоре,тя да не го види.
И най - накрая плана беше готов.Слязох долу при нея и седнах на дивана до нея.
-Е,днес беше много послушна..-засмях се.-Готова ли си за изненадата си? - попитах я.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 17, 2011 1:45 pm

Беше ми интересно какво ли е намислил и какво разнасяше така насам-натам из къщата. Все пак се сдържах да не надничам много и си стоях кротко на дивана.
Явно скоро всичко беше готово и той дойде при мен, като ме попита дали съм готова за изненадата.
- Да, да, да .. готова съм ! Каква е изненадата ? - попитах весело. Само където не се разподскачах наоколо като някое хляпе, но наистина любопитството в мен напираше.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 3 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите