Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
LA 2010 - Page 3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
LA 2010 - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
LA 2010 - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
LA 2010 - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
LA 2010 - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
LA 2010 - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
LA 2010 - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
LA 2010 - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
LA 2010 - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


LA 2010

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Чет Май 19, 2011 8:16 am

- Съжалявам просто всичко това за мен е ново и ... не знам как да го кажа, но Алекс ... аз... ъъ мисля ,че ... ъъ май съм влюбена в ъъ теб... - промълви Делена, но Алекс нищо не направи. Чувстваше, че сякаш бе накарана да го каже и това болеше. Той зяпаше земята, а после погледна към небето. Бостън незнаеше какво да каже. Звучеше толкова .. фалшиво и .. всичко .. Май трябваше да си тръгва.
- Каза го сякаш някой те е накарал, нали? - каза Алекс, а след това я погледна. Това не беше чувството, което искаше да усети.
- Ще те закарам до вас. - каза леко .. сурово Бостън, като се изправи и грабна тениската си, навличайки я.
- Старият Алекс се завърна. - с ирония се опитваше да преглътне всичко.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Чет Май 19, 2011 5:01 pm

Делена се почувства като пълна глупачка.За първи път беше оставила сърцето си да говори.За първи път изпитваше някакви чувства.
- Каза го сякаш някой те е накарал, нали?- Ди не знаеше как да реагира.
Това беше най-истинското нещо ,което беше казвала на момче.
- Така ли мислиш?!-каза тя и се почувства наранена.
Прокле го хиляди пъти...Защото я бе накарал да се влюби в него и сега просто щеше да я остави...Постигна целта си.Ди разбра ,че тя беше неговата фикс идея и когато той я постигне ,тя вече не представляваше интерес за него.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пет Май 20, 2011 6:51 pm

Алекс стоеше до колата, като размяташе ключовете, гледайки на някъде ядосано. Чувстваше се унижен, почиства се тъпо поради факта, че направи толкова глупава грешка, да говори глупости. Нека иронията да я дразни, той искаше да й намекне, че е супер ядосан и че старият Алекс отново беше покрай нея. Да си отвори хубавата страна беше голяма грешка, Бостън я пое с голяма отговорност.
- Така си мислиш? - промълви Делена, изправяйки се.
- Да, точно. Не мога да повярвам, че се вързах на тъпите ти игрички. Ти си като една обикновена мажертка, в която бях лудо влюбен. Не, бях влюбен в една куч*а. - викаше Алекс, незнейки какво прави на момичето. Тя му удари шамар, як, здрав.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 20, 2011 7:17 pm

Ди недоумяваше какво става.С последните си думи той си изпроси много як шамар.
- Какво ти става по дяволите?!-с насълзени очи каза момичето.
- Аз ти казвам ,че съм влюбена в теб , а ти ме отблъскваш и ме наричаш кучка?!-очите й започваха все повече да се пълнят със сълзи.
-Знаех си ,че си като другите как можех да помисля ,че си различен?!-каза през сълзи тя.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пет Май 20, 2011 8:35 pm

- Аз ти казвам, че съм влюбена в теб, а ти ме отблъскваш и ме наричаш кучка?! - очите й започваха все повече да се пълнят със сълзи, A Aлекс стоеше тъпо и зяпаше момичето. Ето затова трябваше да слуша по-добре..
-Знаех си, че си като другите как можех да помисля, че си различен?! - ядосано викаше Делена презсълзи, а Алекс затвори очи и плясна здраво челото си.
- Тъпак. ТЪПАК. - се чу какт той викаше на себеси ..
- Виж .. Делена .. - започна да говови Алекс, чувствайки се найстина много, много неудобно. Чувстваше се много глупаво.
- Аз .. просто .. не те разбрах и .. исках да си го изкарам на някого.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 21, 2011 12:08 pm

-Koe не разбра?!- Делена го погледна с насълзени очи.- Кое?! -изкрещя тя.
-и .. исках да си го изкарам на някого.-каза момчето.
-Да и трябваше на мен ли?За да си го изкараш на някой трябваше да ме направиш на глупачка?-момичето започваше да вика само и само да не се предаде на обидата и да рухне изцяло.
-Кажи ми Алекс!С какво заслужих това твое държание?!
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 12:56 pm

- Н- .. - започна да говори Алекс, но в замяна на слушането на реторичните въпроси на Делена получи няколко шамара. БОЛЕЗНЕНИ шамара.
- Делена аз н.. - втория опит на Бостън да каже нещо или да се извини .. не свърши добре. Втори болезнен шамар. Трябваше ли да млъкне, че да го изслуша. Той затвори очи, като преглътна, усещайки студената ръка на бузата му.
- Кажи ми Алекс! С какво заслужих това твое държание? - продължи тя, а Алекс я прибра ключовете от колата в джоба си.
- НЕ СИ. - се провика той, за да я чуе, а в следващия момент погледна Делена.
- Свърши ли .. защото .. заболя. - засмя се леко Алекс, виждайки усмивката на Блекхарт.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 21, 2011 1:05 pm

-Тогава защо го правиш??!-момичето седна на земята и зарови лице в шепите си.
-Наказваш ме за преди или ...?-каза тихо тя.
Не можеше да остане повече силна.Знаеше ,че да се влюби щеше да бъде грешка и все пак го направи...
-Заслужавам някакво обеснение поне за тъпото ти държание...-вдигна погед към него Делена.
-Чакам...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 1:34 pm

Алекс гледаше как момчето сядаше на земята, заравяйки лицето в ръцете си. Той стоеше обленат над колата, незнаейки какво да направи, какво да стори. Защо всичко беше толкова сложно покрай тях? Защо съдбата ги мразеше и манипулраще толкова? Защо всичко беше против тях .. Всичко това беше в главата на момчето, което беше отчаяно от любовта. Онова иронично, глупаво ЕлЕй-ско момче.
- Заслужавам някакво обеснение поне за тъпото ти държание... - вдигна погед към него Делена, а той поклати глава.
- Незнам.
- Ако искаш, ще напусна.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 21, 2011 1:44 pm

-Офф не искам това ... искам само обеснение .. и нез такива не знам, защото много добре знаеш!
Ди се изправи и отиде до него.Отново се превърна в силното и неустоимо момиче.Притисна го към колата и го погледна.
-Знам ,че знаеш...Просто го кажи.. Защо се държиш така?... Нима те е страх...?-Делена продължи да го гледа и леко се усмихна.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 3:16 pm

- Знам, че знаеш.. Просто го кажи.. Защо се държиш така?.. Нима те е страх..? - Делена продължи да го гледа и леко се усмихна, Той скръсти ръце, чудейки се как да й отговори. Незнаеше дори как да започне.
- Ами .. знаеш ли .. по-добре да не се беше влюбвала в мен .. - промълви в отговор Алекс, като започна да изгражда мисълта си леко по-лека. Видя объркания поглед на Делена, който я гледаше странно, чакайки да продължи.
- Аз .. ще напусна ЛА. Скоро. - промълви той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 21, 2011 8:09 pm

- Ами .. знаеш ли .. по-добре да не се беше влюбвала в мен .. - промълви в отговор Алекс, като започна да изгражда мисълта си леко по-лека. Видя объркания поглед на Делена, който я гледаше странно, чакайки да продължи.
- Аз .. ще напусна ЛА. Скоро. - промълви той.

Делена стоеше в шок.
- Върви по дяволите!Мразя те!-Делена викаше ,а сълзи се стичаха по лицето й...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 22, 2011 12:01 pm

Aлекс просто стоеше и незнаеше какво да направи. Не трябваше да и казва или пък да разваля момента, когато стояха на тревата.
- Върви по дяволите! Мразя те! - крещеше тя, през сълзи, като той се хвана за врата, чудейки се какво да направи по дяволите .. Защо всичко се скапваше на мига? Защо все на него се получаваше гадната връзка с момичето, кеото той искаше да притежава? ЗАЩО забога всичко беше против тях. Това ядосваше Алекс, давайки му мисли. Имаше толкова още време да са заедно и да не ставаше така ако глупакът Бостън не беше изръсил тази простотия, от която със сигурност яко болеше и Делена усещаше цялата болка, която Алкес й даваше точно в момента. Как плачеше, това караше Алекс да се чувства толкова слаб, толкова уязвил. Той тръгна към нея, но тя се отдалечаваше с всяка крачка, която правеха. Той викаше името й, а тя отбягваше. Доста надалеч. Сякаш го мразеше.
- Деленаа..
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 22, 2011 4:41 pm

Делена бягаше ,чуваше как той я вика,но продължаваше да тича.
Изведнъж се спъна и падна.Нямаше сили да стане.Болеше я.Физическата болка обаче не беше по-голяма от болката в сърцето и.Усети острият камък и след това топлата кръв която се стичаше от рамото й по ръката.
-Делена!-извика силно Алекс.
Делена лежеше на земята.Не искаше той да я вижда такава.Слаба ,наранена...сломена....
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пон Юни 20, 2011 12:24 pm

Алекс тичаше подир момичето, като се опитваше да мине през гадните дървета, който попречваха на пътя му. Трябваше да успокой Делена, защото .. защото той беше виновен за всичко. Искаше просто да й се извини и всичко да се оправи както трябваше. Беше отвратително ядосан на себе си, защото беше най-глупавия идиот. Просто пропусна момичето, което трябваше да пази. Сякаш това беше дълг. Защото я обичаше, но незнаеше как точно да се изпрази. Защото се бъркаше в думите й, защото .. защото беше Алекс.
- Делена! - промълви Алекс, като видя момичето лежеейки на тревата, а рамото й беше окървавено. Трябваше да й помогне.
Алекс откъсна парче от тениската си с много зор, като го сложи над раната. Сигурно много я болеше, а вината беше изцяло негова.
Алекс за момент се услуша. Чу спусък от пушка. "Мамка му." мина през главата като повдигна Делена, която се чудеше на Алекс.
- Трябва да минем малко по на пряко .. Тъй като има горски. Май забравих да ти кажа, че сме в частна зона в момента .. - усмихна се той, като тя го изгледа леко странно. Той я беше хванал в поза булка и тичаше към колата максимално бързо.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Юни 22, 2011 5:11 pm

Алекс я носеше с лекота.Беше я притиснал нежно и внимателно я вкара в колата.Заведе я в болницата, където се погрижиха за нея много добре.След като дълго го умолява той най-накрая се съгласи да не я оставя в болницата и я заведе в неговата къща.
По най-нажния начин я остави на едно легло и я погледна.
- Спокойно .... добре съм....-каза отмаляло тя и му се усмихна с усилие...
Чудеше се защо трябваше така да приключи срещата им... а беше с такова хубаво начало...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 3 Empty Re: LA 2010

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите