Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Джейкъб - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Джейкъб

2 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 12:45 pm

Тя се съгласи.Застанах под душа и я придърпах към себе си,като се облегнах на стената.Водата започна да се стича по тялото на Дженижър и това ме накара да я огледам цялата.
Сега,когато цялото `и тяло беше мокро,аз я желаех повече от когато и да било.Усещах,че вече бях почти трезвен.Усмихнах се и я огледах.Дрехите `и прозираха.Все едно беше гола,само дето все още имаше дрехи по нея.
Придърпах я нежно към себе си и се усмихнах.Едната `и ръка се намираше зад врата ми,а другата беше спусната по тялото `и.
Усмихнах се и хванах ръката `и,която беше спусната по тялото `и.Дженифър ме изгледа странно,а аз сложих ръката `и,от другата страна на врата ми,а после сложих едната си ръка на кръста `и,а другата прокарах по лицето `и, после слязох надолу към гърдите `и,но без да ги докосвам.Само махнах едната презрамка на роклята `и.
-Мисля,че не са ти нужни дрехи. - засмях се.Тя беше изтръпнала,и явно не усети,кога ръцете `и бяха попаднали на гърдите ми. - Това е много приятно. - продължих да се смея.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 1:03 pm

Дори не забелязвах, че дрехите ми прозират. Изобщо не мислех за това. Единственото нещо, за което мислех в момента, беше момчето пред мен. Неусетно и съвсем леко го докосвах. Усещах топлината му под ледено студените си ръце.
Инстинктивно се приближих още повече към него. Леко се повдигнах на пръсти. Отново няколко милиметра деляха устните ни едини от други. За момент останах така, без да мога да кажа или да направя каквото и да било. След секунди обаче, Джейкъб вече можеше да усети устните ми до вратът си, а след това и острите вампирски зъбки, пробиващи кожата му.
Май вече си насилвах късмета. Дали нямаше да го ядосам с това действие и да предизвикам онази страна в него, която по природа би трябвало да ме мрази, да ме преследва и да иска да ме унищожи, а именно върколакът..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 1:27 pm

Всичко беше толкова хубаво,толкова вълшебно,толкова романтично и еротично,а тя реши да забие зъбите си в кожата ми и да пие кръв от мен.В първия момент не разбрах какво става,после се ядосах малко и бях готов да се превърна във вълколак и да я разкъсам,но когато минаха няколко секунди започнах да свиквам с това тя да пие от мен.
Усмихнах се и я погледнах.Явно тя така разбираше хубавото,и любовта,и щеше да е много тъпо да прекъсна удоволствието `и,точно когато тя започна да пие кръв от мен.Надявах се да `и харесва,защото не можех да `и предложа друга кръв.
Тя постави едната си ръка на гърдите ми,като бавно ръката `и слизаше надолу,а другата зад врата ми.В момента,ако устните `и бяха свободни,определено щях да я целуна,нооо щанс.
Докато ръката `и мина през корема ми,а после стигна и до мъжеството ми,изтръпнах,но реших да не я прекъсвам,а само да се наслаждавам,на онова,което ставаше.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 1:40 pm

Усетих напрежението в тялото му. Явно наистина го бях яосала. Но какво можех да направя?! Все пак трудно можех да се боря с инстинктите си на кръвопиец. В опит да успокоя малко гнева му, бавно спуснах ръката си по тялото му, докосвайи го отново толкова леко и внимателно, както и преди малко. В същото време се наслаждавах на леко горчивия, но все пак приятен вкус на кръвта му. Явно и върколаците ставали за вечеря.
Ръката ми вече беше стигнала до мъжеството му. Точно тогава се спрях, върнах я обратно нагоре, също толкова бавно и плавно, и обвих и нея около врата му. След малко спрях и да пия кръв. Докоснах леко раната от зъбките ми, която беше останала на врата му и след секунди тя зарастна. Вече нямаше и следа от нея. Отдръпнах се малко от него, погледнах го виновно и тихо казах:
- Съжалявам, вълчо .. просто .. аз .. такова ..
Дори не знаех какво да кажа, за да се извиня. Накрая се отказах от извиненията. Та това си беше истинската ми същност. Не ми трябваше извинение за нея. Просто оставих изречението си недовършено.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 1:55 pm

Момичето спря да пие от кръвта ми,явно вече се нахрани,което ме успокои малко и се усмихнах.Но също така сигурно щеше да ми остави рана,поне бързо ще зарастне.След няколко секунди усетих сърбеж и гъдел на мясото на раната и предположих,че тя вече е изчезнала.
Прокарах пръсти по раната и се усмихнах,когато установих,че там вече няма нищо.
Тогава погледнах към Дженифър,която започна да ми се обеснява,но се спря за момент.Тогава го направих,наведох се и я целунах,в началото плахо,а после много страстно.Тази целувка ми хареса,защото нито аз я очаквах,нито тя.
-Виж,не е нужно да ми се извиняваш,ти си това,което си,не ме интересува,дали ще пиеш кръв от мен,всеки път когато се видим,както вече ти казах,ти си по - различна от останалите вампири,затова няма от какво да се притесняваш,харесваш ми такава каквато си,и дори ще ти дам цялата си кръв,само да си щастлива и да си до мен. - това прозвуча малко,дори доста странно,явно не се изказах,както исках,но все пак...наведох се и я целунах още веднъж.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 2:08 pm

Отвърнах на целувката му, като в същото време се опитах да помисля малко над думите му. Аз.. различна.. Дори не можех да повярвам. Пък и точно в този момент мисленето не ми се отдаваше много. Не и когато Джейкъб беше толкова близо до мен и ме целуваше.
За момент се спрях за да си поема дъх. Една едва забележима самодоволна усмивка за кратко се появи на лицето ми.
- Какво ще кажеш да излезем от банята. Тук е малко .. ъмм .. мокро - казах тихо и се засмях. Поредната глупост, която изръсих, но какво да се прави..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 2:16 pm

Усмихнах се.
-Смятам,че наистина тук е много мокро,затова нека излезем. - съгласих се с нея и я хванах за ръката,след което излязохме от банята и се озовахме в стаята ми.Стояхме до леглото изправени,а аз отново се приближих към Дженифър и я целунах,като свалих и другата `и презрамка.После се опитах да сваля роклята `и,но това щеше да стане много трудно.Седнах на леглото и я придърпах да седне в скута ми,а след това свалих роклята `и и я метнах нанякъде.След това се надигнах малко,и я преобърнах така,че тя да легне на леглото и да застане отдолу.
Свалих панталоните си и и хвърлих при роклята.След няколко секунди,двамата бяхме по бельо.Аз все още бях отгоре и продължавах да я целувам.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 2:26 pm

Стоейки до него .. или в случая под него .. се чувствах някакси прекалено крехка и беззащитна. Странно, какво ли ми ставаше.. До сега винаги бях силното момиче, което можеше да издържи на всичко, което можеше да се изпрви пред всеки, независимо дали я превъзхождаше по сила или каквото и да било. Въпреки, че силата все още си я имах, сега просто стоях кротко като послушно кученце. Не можех да кажа нищо, а и неспирните целувки не ми даваха тази възможност. Най-накрая, измежду тях, едва успях да измрънкам:
- Значи все пак настояваш да го направим сега?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 2:32 pm

Точно на най - хубавото,тя отново започна темата,за това,че възнамерявам да го направим сега.
Спрях се за момент,отскочих и седнах на ръба на леглото с гръб към нея.За Бога,какво ми ставаше?
Все `и налитах,а така не трябваше,явно тази случка в банята,наистина ми беше повлияла зле.Колкото и да ми се искаше да го направя,когато тя не искаше,целия ми кеф се изпаряваше,затова просто останах така и затворих очи за момент,защото не знаех какво ще последва сега.
-Права си,извинявай.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 2:40 pm

Сега сякаш и на мен ми стана кофти .. не сякаш, ами направо така си стана. Не исках той по някаква причина да ми се разсърди. Но все пак.. това ли беше най-важното.. хъх..
Изправих се и застанах зад него. Прегърнах го и прошепнах:
- Ей, спокойно. Не бързаме за никъде, нали? Имаме предостатъчно време за това.
Целунах го нежно по врата точно там, където преди малко го бях ухапала и допълних, отново шепнейки:
- При това не само за един път
.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 2:51 pm

-Добре. - казах аз и я прегърнах,а след това се усмихнах и придобих замислен вид.Малко ми се спеше,затова сигурно сега щях да си легна.
Целунах я по врата,а после,целунах и деоколтето `и,но не продължих надолу.Надигнах се,след което я придърпах още към себе си.
-Искаш ли сега да си легнем,няма да правим нищо друго освен да спим...а утре,ще видим какво ще правим. - предложих и легнах на леглото,изправих се в седнало положение,а след това потупах мястото до себе си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 3:23 pm

- Добре - отговорих и кимнах.
Набързо легнах до него и се наместих удобно, като погтавих главата си на гързите му. Усещах биенето на сърцето му и това ме успокояваше. За момент затворих очи. Не ми се спеше, но исках просто да си лежа така, сгушена в него. Тишината и спокойствието сега бяха доста приятни, особено в неговата компания.
- Приятни сънища - прошепнах отново и го прегърнах.

Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 6:28 pm

За моя огромна изненада,наистина не правихме нищо.
На сутринта се събудих от един слънчев лъч,който нахално проникваше през прозореца.Погледнах към Дженифър,тя лежеше на гърдите ми.Беше толкова красива.
Усмихнах се и се измикнах от импровизираната прегръдка,след което си облякох набързо и слязох долу.
Опитах де се да направя закуска,но не стана,затова поръчах пица.И понеже не знаех каква пица обича,поръчах от всичките.
След малко пиците дойдоха,а аз ги отворих на масата и зачаках Дженифър да дойде.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 6:54 pm

Явно и аз по някое време бях задрямала. На сутринта се събудих и забелязах, че до мен нямаше никой. За момент си помислих, че Джейкъб просто ме е зарязал си си е тръгнал. Чак тогава се усетих, че всъщност се намирахме у тях и надали ще ме остави сама тук. Станах от леглото и се огледах. Забелязах захвърлената на земята рокля, все още морка от снощи и цялата измачкана. Определено нямаше да облеча нея, но и ако съквартирантката, която не знаех дали се е прибрала, ме видеше по белbо щеше да ми е малко неловко. Забелязах някаква тениска, явно на Джейкъб, и реших най-нахално да облеча нея. Беше ми доста широка и дълга, но все пак ми беше удобно с нея. След това тръгнах към кухнята. Той вече беше там. Облегнах се на касата на вратата и потърквайки сънено едното си око казах:
- Хей, добро утро. Надявам се не вързазяваш,че я облякох - и погледнах тениската, облечена върху мен.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 7:51 pm

По едно време тя слезе долу.
След което ми каза,че се надява,да не възразявам,че се е облякла.
Защо да възразявам. - помислих си и се обърнах към нея.Тогава я видях,носеше една моя тениска.Всъщност да си призная изглеждаше много секси в тази тениска.
-Тези тениска никога не е изглеждала по - хубаво. - усмихнах се,след което се приближих към нея,целунах я страстно,а след това сложих ръка на талията `и. - понеже не знаех каква пица обичаш... - започнах. - Купих от всички. - след което отново я целунах и прокарах ръка по бедрото `и.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 8:01 pm

Отвърнах на целувките му, като за малко се заиграх с косата му, след което го погледнах предизвикателно и казах:
- Ти си ми достатъчен.
Показах вампирските си зъбки за момент, а след това се облизах. Засмях се и допълних:
- Шегувам се. И все пак снощи наистина заситих глада.. така де жаждата си.
Дори аз не очаквах вълчата кръв да е толкова засищаща. Като гледам доста дълго време ме държеше без отново да ми се прииска да ухапя някого. А попринцип когато пиех обикновена /тоест човешка/ кръв след няколко часа отново изпитвах онази досадна жажда.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 8:06 pm

Двамата седнахме на дивана,а аз я придърпах към себе си.
Взех едната от пиците и за няколко секунди я изядох.Сложих едната ръка през рамото на врата `и.Усмихнах се и с другата ръка взех още една пица,сгънах я на две и нея набързо я изядох.
Доближих се до Дженифър и `и прошепнах:
-Знаеш ли колко хубаво беше да се събуждам до теб? - попитах я и отново я целунах.След което махнах ръката си,която я прегръщаше,и взех още една пица.Ядях пиците много бързо.Дори не ми трябваха двете ръце,за да изям една,но просто аз си бях такъв - върколак.
-Няма ли да се присъединиш? - попитах я аз и се усмихнах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 8:14 pm

- Аз пък си помислих, че си ме зарязал сама и си си тръгнал.. - казах аз на свой ред и се засмях.
Сериозно си бях помислила това. И не е като да кажеш, че не ми се беше случвало до сега. Имаше ги и такива мъжки индивиди, които веднага те зарязваха да се оправяш както си знаеш и след това дори няма и да ги срещнеш повече. Зарадвах се, че Джейкъб не е от тях. Или поне с такова впечатление бях останала за сега.
Отказах пицата. Наистина не бях гладна, а като гледам той нямаше да откаже да изяде и моето парче.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 8:17 pm

Тя отказа да яде,и след като налапах поредната пица,аз се обърнах към нея,след което се облегнах назад и разголих врата си.
Дженифър ме погледна леко неразбиращо.
-Нямам нищо против да пиеш от мен. - казах,след което видях,че тя се напрага.Реших,за да направим по - интересно да сваля тениската си. - Сега можеш да пиеш от всякъде. - засмях се,след което зачаках да реагира.
Не знаех,какво ми ставаше,но определено го исках.Исках тя да пие от мен,и се надявах тя също да иска.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 8:27 pm

Определено останах доста очудена, но щом ми предлагаше нямаше да откажа.
- Ама .. сигурен ли си ? - попитах, за да се убедя, че не се бъзика. Той отговори положително и дори съблече тениската си.
Е, добре. Време беше и за моята закуска. Доближих се още повече до него и започнах с целувки по врата. Навярно очакваше да го захапя веднага, но все пак реших да започна по миличкия начин. И както си го целувах, изведнъж рязко забих зъбките си във врата му. Този път доста по-грубо и силно от предишния. Все пак не бях толкова добро вампирче, колкото се предполагаше, че съм.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Май 25, 2011 7:14 pm

Дженифър се наклони над мен,след което започна да ме целува.Очаквах веднага да почне да пие от мен,но тя явно беше решила друго,и точно когато вече започнах да се отпускам от целувките `и тя ме захапа рязко.
Изтръпнах леко,а тя започна да пие.
-Това ме изненада. - засмях се.
Очаквах да се възползва от полу - голото ми тяло,но явно тя си беше набелязала врата ми и от там не мърдаше.
Наместих я в скута си и започнах да я галя и придърпвам към себе си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Май 25, 2011 7:20 pm

Преместих се в скута му, като за момент отпуснах захапката и казах:
- Е, тогава свиквай с изненадите.
Захапах го пак, отново по врата, но малко по-настрани от предното захапване. Отново отпих малко от кръвта му. Накрая щях да се пристрастя към тази кръв и да стане лошо. Отново смених мястото на захапката. След това преминах и към другата страна на врата му. Май започвах да показвам съдистичната си страна. Доста кофти работа. И все пак резултатът след малко беше на лице - Джейкъб имаше могобройни следи от вампирски зъбки по врата си. Определено го бях белязала доста добре и надали скоро тези белези щяха да се махнат. Е, освен ако аз не ги премахна де, но това си оставаше друг въпрос.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Май 25, 2011 7:39 pm

Момичето хапеше където му паднеше,но хубавото беше,че не ме болеше много и тя доста трудно щеше да източи кръвта ми.Надявах се,да не иска да ми източва кръвта,защото тогава щеше да стане много лошо.
По едно време тя спря.
-Какво има? - попитах я,и усетих как раните ми зарастват. - Спокойно можеш да хапеш навсякъде,ако искаш изпробвай някое ново място,хапането на врата е вече клише. - засмях се,след което я целунах страстно по устните,после по врата,облизах врата `и,след което я погледнах серизно в очите и `и намигнах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Сря Май 25, 2011 7:46 pm

Леко докоснах раните и те съвсем изчезнаха, а Джейкъб почувства лека топлина. Странно, нали? Докосва те вампир, а и не изпитваш онзи пронизващ студ. Така ставаше докато използвах способността си, а именно лекуването. След това отново станах студенокръвния убиец.. така де малкото, сладко момиченце /за пред хората/.
Джейкъб ми предложи да си намеря и ново място за хапане. Хмм.. къде ли да е то?! Оледах го бавно от горе до долу, а той пред това време целуваше врата ми. Погледна ме сериозно в очите, а аз леко се усмихнах. Бавничко се доближих и го целунах съвсем леко и невинно, захавайки внимателно долната му устна.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Сря Май 25, 2011 7:54 pm

Тя реши да пие от долната ми устна.Потръпнах при захапването,защото не го очаквах,но вече започнах да `и свиквам.
Започнах да я целувам страстно и до я придърпвам към себе си.Прокарах ръка по бедрото `и,а след това и под тениската,като леко започнах да докосвам гърдите `и.После реших да се отпусна и продължих да я целувам,като започнах да мачкам гърдите `и с двете си ръце.
Смит подметна нещо от сорта,че ако ме заболи да казвам.Усмихнах се една доловимо,след което продължих,като усетих как започвам да се възбуждам.
През живота си,никога не съм си мислел,че ще се възбуждам от това вампир да пие кръв от мен,но в момента ми харесваше.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб - Page 2 Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите