Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Джейкъб EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Джейкъб EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Джейкъб EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Джейкъб EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Джейкъб EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Джейкъб EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Джейкъб EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Джейкъб EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Джейкъб EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Джейкъб

2 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Къщата на Джейкъб Empty Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Съб Май 21, 2011 4:30 pm

~След като губи родителите си,Джейкъб получава доста голямо наследство,което пази,за да продължи да учи,но част от наследството той е използвал,за да си купи къща:~
Когато пристигна тук Джейкъб се запозна с едно момиче,двамата решиха да живеят заедно,затова Джейкъб има съквартирантка - Виктория

Къщата на Джейкъб AGI_ARCHITECTS_KUWAIT_CITY_HOUSES_220510_2079
Къщата на Джейкъб AGI_ARCHITECTS_KUWAIT_CITY_HOUSES_220510_1224
Кухнята:
Къщата на Джейкъб Copat-kitchen-salina-kos-1
Хола или т.н. "Стая за отдих":
Къщата на Джейкъб Living-room-decorating
Спалнята на Джейкъб:
Къщата на Джейкъб Bedroom-ideas-hulsta-2
Спалнята на Виктория:
Къщата на Джейкъб 9401036527116878561251148208jl9ZI6JrcmdMcW8ghGIX
Спалнята за Гости:
Къщата на Джейкъб Bedroom-inspiration5
Банята на Джейкъб:
Къщата на Джейкъб Luxury_Bathroom_1
Банята на Виктория:
Къщата на Джейкъб Bambo2
Другата Баня:
Къщата на Джейкъб European-bathroom-finnish-sauna-1

~И понеже обожава високите скорости,той си е купил един мотор и една кола:~
Къщата на Джейкъб PUSHfe215ec1e078
Къщата на Джейкъб PUSH2459bd768eec
Мотора на Виктория:(В интерес на истината Виктория също има мотор.)
Къщата на Джейкъб Motorcycle_250x251
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 5:53 pm

Неочаквано за мен тя се съгласи.Предполагах,че няма един вампир да се съгласи да отиде в къщата на един върколак,но явно тя беше по - различна,и отново доказа,че не `и пука за нищо.Това ме накара да се усмихна и да продължа да ходя.
Минахме през един магазин,за да купим всякакъв вид аклохол,понеге знаех,че нямам почти нищо в хладилника.След като напазарувахме,наие тръгнахме към нас.
Стигнахме пред къщата,отключих и двамата влязохме вътре.Погледнах закачалката,а после и обущарника.Вики не се беше прибрала,макар,че все ощен е бях сигурен.
-Вики,вкъщи ли си си? - изкрещях се,но след като не получих отговор,аз установих,че я няма.
Аз и Дженифър отидохме в хола.Тя седна,а аз пуснах тиха музика и донесох два чаши.Взех две бутилки вино и една шампанско за всеки случай,а останалото подредих в хладилника.
Отидох при нея и седнах.Отворих бутилките и `и се усмихнах.След което си налях малко вино и се приближих към нея.
-Е казвай,как оценяваш моя малък и скромен дом? - засмях се,след което отпих малко от чашата си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 6:20 pm

Наистина беше малко странно - вампир в дома на върколак. Можех да очаквам всичко, включително и да се превърне в голямо куче и да се опита да ми откъсне главата. Но какво от това. Можех да се пазя, така че ми беше все тая.
Седнах на дивана в хола, докато Джейкъб нареди бутилките с алкохол в хладилника. Огледах се набързо, а коато той дойде, носейки вико и шампанско, просто го погледнах и се усмихнах. Момчето си наля вино, след което същото направих и аз.
Попита ме как ми се струва домът му.
- Страхотен е - отгоорих аз и не излъгах. Наистина беше така.
Загледах се в питието си. Червеното вино за момент ми заприлича на кръв. Надигнах чашата, приближавайки я до себе си и бавно отпих, наслаждавайки се на вкуса и аромата на виното.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 6:25 pm

Усмихнах се,след което изпих наекс чашата си и се замислих какво да говорим сега.Щеше да е тъпо да пускам телевизора,затова останахме на дивана.
Погледнах към нея,тя си беше изпила чашата,затова побързах да ни налея по още вино.
-Имаш ли гадже? - попитах аз съвсем неблежно.След като вече пиехме заедно,предполагам,че трябва да се опознаем.
Тя ме погледна,след което отпи малко от чашата си.Усминах се и изпих чашата си с малки почивки.
Дженифър допи чашата си и аз ни сипах по още малко.Надявах се да не си помисли,че се опитвам да я напия,или нещо такова.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 6:30 pm

- Аз и гадже?! Няма такива екстри. А и не вярвам скоро да се появи някой, който ще се навие малко по малко да му източват кръвта. - отговорих на въпроса на върколака и се засмях. Наистина, кой ли би изтърпял кръвопиец като мен за повече от няколко дена. А връзките еднодневки /ако изобщо можеха да се нарекат връзки/ вече не ми допадаха.
- Ами ти имаш ли ? - попитах, след изпиването на поредната чаша вино.
Джейкъм наля отново и аз продължих да отпивам по малко от червената течност.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 6:35 pm

Когато тя ми каза,че няма гадже в началото леко се усмихнах,но щеше да изглежда много тъпо и затова веднага придобих сериозно изражение.
Тя изпи и следващата чаша.Долях `и,а след това сипах и на себе си и бутилката свърши.Метнах я настрани и се обърнах към нея.
-За сега съм соло,а и не възнамерявам да започвам някаква по - сериозна връзка,попринцип съм по бързите връзки,и трудно ще се намери някоя,която иска да бъде с мен,за повече от една вечер. - усмихнах се леко,а след това забелязах,че тя е изпила чашата си.
Отворих новата бутилка с вино и `и сипах,като за малко чашата щеше да прелее.Тя ме погледна изненадано,а аз `и отвърнах леко засрамено.После сипах и на себе си.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 6:50 pm

- Чувството ми е мега познато. Попринцип и аз до сега не съм била голям привърженик на сериозноте връзки. То не беше точно и заради самата мен ами заради другите. 'Човек' да не им изпие по половин литър кръв и тях дим да ги няма. Чак пък толкова ли съм страшна ?! Ами ако бях решила да ги убия.. - казах аз и направих някакво тъжно изражение, а в гласа ми се усети нотка на ирония.
Джейкъб отвори друга бутилка и понечи да напълни отново чашата ми, като за малко да разлее виното.
- Май алкохола започна да те хваща - казах и се засмях отново.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 6:57 pm

Тя подметна неща от сорта,че алкохола е започнал да ме хваща,което ме накара да се усмихна съвсем лекичко.
-Все още не,а теб? - попитах аз на свой ред и след като си изпихме и тези чаши,аз отново налях.Изпихме си чашите и аз налях отново.
Вярно е,че главата ми започна да се замайва,но все още не се бях напил,затова се отказах да пия повече и се приближих към нея.
Устните ни бяха на сантиметри,аз се приближих още малко и тихо `и прошепнах:
-Знаеш ли какво,тук определно ми харесва повече,отколкото в който и да е клуб. - засмях се съвсем леко и тихо,след което се приближих съвсем малко и допрях нежно устните си до нейните.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 7:15 pm

Отпих за пореден път от виното.
- Е, и да се напия няма да е голямо чудо - казах аз и точно тогава Джейкъб се приближи до мен.
Без да отделям погледа си от него се пресегнах към масата и оставих чашата си на нея. Не исках после да има петна
от вино по килима.
-Знаеш ли какво,тук определно ми харесва повече,отколкото в който и да е клуб. - каза той и допря съвсем леко и нежно устните си до моите. Нещо като кратка, невинна целувка.. дори прекалено невинна. Без да се отдръпвам назад, се засмях тихо и едва-едва прошепнах:
- Може би защото тук може да се превърнеш в онова голямо куче и да ме убиеш.. вълчо
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 7:19 pm

-Не. - отговорих веднага аз и се усмихнах.
След което се отдръпнах малко и погледнах към чашата си.Може би,щях да посегна към нея,ако не се бях сетил за една много интересна тема.
Тъкмо се канех да започна тената,когато се отказах и отпих от чашата,а после я вдигнах до нивото на очите си и я завъртях няколко пъти в ръката си.
-Би ли го направила... - започнах аз.Дори без да поглеждам знаех,че е доста изненадана. - би ли го правила с мен,точно сега? - попитах накрая и се обънах към нея и я погледнах без да мигам и да отмествам погледа си от нейния.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 7:31 pm

Наистина бях доста изненадана. Мислех си, че очаквам всичко, но се оказа, че не е така. Не вярвах, че толкова скоро ще ме попита нещо такова. Обаче се постарах цялата тази изненада да не се изпише на лицето ми. Или поне не много. Не се усетих как за около минута стоях втренчена в него. След малко обаче преместих погледа си някъде настрани и казах:
- На теория да.
"Ами на практика?". Навярно това щеше да е въпросът, който щеше да изникне в главата ми ако някой ми каже подобно нещо. Може би и Джейкъб си мислеше същото. Погледнах го в очите с усмивка на лице и допълних:
- За практиката обаче ще си помисля. Както може би споменах по-рано за момента съм се отказала от секса за една вечер.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 7:51 pm

-Сигурна ли си,че не искаш да го направим,аз съм в много добро настроение. - попитах я отново и се усмихнах.
Много исках да го направя с нея,тя беше много красива и всеки път,когато я погледнех я желаех повече от всичко.
Реших,все пак да не нахалствам,затова посегнах към чашката.Отпих малко и се обърнах към нея.
-Няма да те насилвам,когато искаш,аз винаги ще съм тук,на този диван,готов да го направим. - засмях се леко,може би,защото това прозвуча много смешно. - Добре де,това прозвуча малко гадно,но разбра какво исках да кажа,нали?
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 8:01 pm

- Да, разбрах те напълно - отвърнах и кимнах.
Този път аз бях тази, което се приближи към момчето. Отново ни делеше съвсем малко разстояние.
- Може би ако те опозная още малко - допълних, а изражението ми в момента изглеждаше още сериозно. След секунди обаче се засмях отново и продължих:
- Все пак предпочитам да съм сигурна, че Вълчо не е решл да ме изяде за вечеря.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 8:12 pm

Тя отново започна с това,че я е страх да не я нападна.
-Спокойно вълчо не иска нещо друго от теб,освен да правят един много хубав и здрав... - тя ме погледна изпод вежди с доста ядростно изражение. - ...кеск с ябълки. - усмихнах се,след което се опитах да си сипа още от виното,но установих,че то е свършило. - Виното свърши... - посегнах към шампанското. - Искаш ли шампанско? - попитах я.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 8:18 pm

Когато завърши изречението си с думите 'кекс с ябълки' се засмях и отговорих:
- Ама мен не ме бива в готвенето.
Отдръпнах се отново малко по-далече от него и се облегнах назад, поглеждайки към тавана.
- Може. Щом сме тръгнали да се напиваме - отговорих на въпроса му, след което се замислих за момент над нещо. Погледнах Джейкъб с един любопитен поглед и попитах:
- И защо толкова много искаш да .. - не довърших изречението си, но просто краят му се подразбираше.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 8:21 pm

Тя попита защо толкова много искам да го направим.Веднага бях готов да `и отговоря,но се замислих какво да `и отговоря.
-Не знам,просто ти ме привлече още като се видяхме пред клуба,наистина има нещо различно в теб. - казах съвсем чество и я погледнах в очите,след което отместих погледа си. - А и никога не съм го правил с вампир. - засмях се после,като прокарах ръка през косата си,опитвайки се да я разроша повече. - А ти искаш ли да го направим? - попитах я и за момент съжалих,че съм задал точно този въпрос,но вече е късно.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 8:48 pm

Какво ли ми беше пък различното на мен ?! Бях просто поредния кръвопиец, търсещ жертва и това е. Вампир като вампир и нищо друго. Желаещ кръв и още кръв, и още кръв.. и т.н. Абе сещате се.
Последва същият въпрос. Отново. Дали искам да го направим. Нямаше да се дам лесно. Вече се бях отказала от това или поне така предполагах. Пък и нещо отвътре ме караше да го дразня и да забавям нещата.
- Вече ти отговорих - казах тихо. Не обичах да повтарям, затова не го и направих. Просто продължих да си стоя облегната назад, гледайки тавана, като по някое време затворих очи за малко.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 8:52 pm

Може би това,че се дърпаше ме караше да я желая все повече и повече.Тя се облегна назад и затоври очите си.
Аз се надигнах леко и се приблигих към нея.
Надвесих се над Дженифър готов да я целуна,но тогава тя отвори очите,аз се замсмях,а тя попита какво правя.
-Нищо,просто имаше...ъъ паяк в косата.
Това беше може би най - тъпото извинение,но просто за това се сетих сега,а и явно тя усети,че се шегувам.Аз седнах на дивана и си казах,че повече няма да насилвам и да избързвам,дори и да `и намеква каквото и да е.Щом тя не иска,значи не иска.
Нямаше никакъв дори и минимален шанс да го правим,точно днес.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 8:58 pm

Извинението му се оказа леко неуспешно. Определено се усетих какво искаше да направи. Обаче не казах нищо.
Протегнах се отново към масата, за да взема чашата с шампанско. В продължение на има-няка една минута я подържах пред себе си, вгледайки се в питието, след което бавно отпих няколко глътки. Погледнах момчето до себе си и попитах:
- Е сега какво ще правим? Като изключим секс.. ъъ кекс.. абе неща, които завършват на 'екс' ..
Засмях се леко и върнах чашата на масата.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Пон Май 23, 2011 9:04 pm

Тя попита какво ще правим сега.
-Не знам,ти имаш ли някакви идеи? - попита я той,като се насили и взе чашата си с шампанско,след което я надигна и изпи наекс.А после си наля още от шампанското,като разля малко на земята и се засмя.
Определено май алкохола го хващаше,но за сега всичко беше горе долу добре.Той се обърна към нея.
-Аз нямам никакви идеи,но с радост ще обсъдя това...ъъъ с теб. - отново се засмя и огледа стаята. - А,тук нямаше ли един еднорог? - след което продължи да се смее.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Пон Май 23, 2011 9:10 pm

- Май вече наистина се напи. Явно върколаците ви хваща доста бързо - казах и се засмях.
Обаче беше факт, че и аз леко започвах да се замайвам. Точно за това сега вече не се насилвах да пия много. Но за да не забележи Джейкъб, че алкохолът започна да влияе и на мен, гледах от време на време да пийвам по малко и да се държа като съвсем трезва. За щястие не ми се налагаше да ставам и да ходя до някъде, защото най-верочтно щях да започна да залитам.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 11:23 am

-Не съм се напил. - започнах аз и се засмях. - Нищо подобно,просто съм малко замаян. - след което се изправих и хванах Дженифър за ръката.Опитах се да я изправя,и с усмихнах.
Започнах да ходя и да я дърпам със себе си.
-Сега ще ти покажа къщата. - усмихнах се и двамата се качихме по стълбите.Показах `и стаята на Виктория,колкото можех,всъщност `и показах само вратата на стаята.След това продължихме натам.
-Това е моята стая. - отворих вратата,след което влязохме вътре. - Това е банята. - допълних,като влязох вътре и застанах под душа без да пускам водата. - Много е приятно тук,ако искаш ела. - засмях се,тя се приближи и точно тогава пусна студената вода. - Браво,целия ме умокри. - засмях се аз,а тя ми каза,че така ще изтрезнея. - Да,много смешно.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 11:43 am

Една обиколка на къщата щеше да се отрази добре, с изключение на залитането. Обиколихме страите и като за край влязохме в банята. Джейкъб застана под самия душ. Отидох до него, като предварително се поместих така, че да няма как водата да ме наморкри, и я пуснах. Момчето ме погледна и се засмя. Аз също едва срържах смеха си.
- Поне ще изтрезнееш малко - казах и се облегнах на стената. Нямаше да ми е много приятно ако се изръся. И без това беше доста мокро а и както алкохлът ме беше замаял и мен. Отново се загледах в Джейкъб. Сега, когато целия беше мокър и с прилепнали по тялото му дрехи, изглеждаше доста.. привлекателен.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jacob Baker Вто Май 24, 2011 11:49 am

Всъщност този душ ми се отрази доста добре.
Може би леко изтрезнях,но все още главата ми беше леко замаяна,но сигурно едно кафе,щеше да ми помогне.Усмихнах се леко,и се опитах да спра душа,но ръцете ми бяха мокри и през цялото време се хлъзгаха по крановете на душа.Обърнах се към нея с леко ядосано изражение и се опитах да изглеждам колкото се може по - сериозен,но това не стана.
Засмях се и `и направих знак да дойде към мен,но тя не искаше.Явно трябваше да я издърпам да дойде при мен.Но всъщност може да не обича вода,и затова да не идва при мен,а да иска.
Панталоните ми бяха мокри,любимата ми тениска също.Свалих тениската си и я метнах настрани.Тръгнах към Дженифър,застанах пред нея и леко се приближих.Доближих тялото си до нейното,след което `и прошепнах:
-Няма ли да дойдеш при мен. - и се наведох да я целуна отново,но този път не го направих,щях да се опитам да се сдържам.Сложих ръката си на талията `и и се усмихнах.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Jennifer Smith Вто Май 24, 2011 12:00 pm

Вече остана и без тениска, а погледът ми сякаш не искаше да се отдели от него. Е, по някакъв начин успя. Погледнах някъде настрани, като съвсем тихо си казах:
- Ето това вече започва да ми харесва - и се надявах да не ме е чул.
Както си гледах настрани, усетих, че той се приближава до мен. Погледнах го. Беше толкова близо. Усетих дъхът му и за момент изтръпнах цялата. Помислих, че ще ме целуне, но явно сега се стараеше да се сдържа.
- Няма ли да дойдеш при мен? - прошепна той, слагайки ръката си на талията ми.
- И да стана цялата вир вода ?! Е, добре - отговорих аз. Така или иначе още при доближаването му до мен ме беше понамокрил.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Джейкъб Empty Re: Къщата на Джейкъб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите