Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Ванеса EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Ванеса EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Ванеса EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Ванеса EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Ванеса EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Ванеса EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Ванеса EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Ванеса EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Ванеса EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Ванеса

2 posters

Go down

Къщата на Ванеса Empty Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Съб Май 21, 2011 9:53 pm

Къщата ми не беше много голяма, но достатъчна за мен. Имах си и всичко необходимо - спалня, хол, кухня, баня и трапезария.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Сря Май 25, 2011 11:14 am

След дълго скитане из улиците реших да се прибера в къщи. Едно такси ме докара до тук. Слязох от колата и закрачих към вратата. Погледнах в пощенската кутия и видях любимите си списания и две писма. Взех ги и влязох вътре. Писмата оставих на масата в хола, а списанията на леглото в спалнята. Отворих едното и започнах да разглеждам и чета разни новини от модата, беше ми интересно, но трябваше да влизам в банята. Приготвих си чисти дрехи и бельо след което се съблякох. Влязох в банята и не седях много дълго, просто достатъчно.. След около 25 минути излязох и се увих в една хавлия. Отидох в хола, седнах на дивана и започнах да чета писмата нищо ново и интересно. Стара приятелка в Япония, на скоро се бях върнала да посетя любимата ми страна, сприятелих се с едно момиче. До като четях си спомнях за миналото.. какво ми беше в Япония. Писмото беше дълго и интересно написаното в него.. продължавах да чета..
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Робърт Флинкс Сря Май 25, 2011 2:49 pm

Робърт се прибра от онази дълга разходка, която включваше и намиране на съквартирант и реши с момичето което те първа ще види да се нанесе веднага в тях. По телефона той я слушаше много внимателно. От разговора има той разбра, че момичето е възпитано и интелигентно, а Роб искаше да се сприятели с такива хора. Той винаги си казваше "Събереш ли се с някой такъв ставаш и ти" Ето това бе прочел селото му в ЛА. Събра неразопакованите сакове, които за негова радоста бяха само 2 и излезе от хотела. Извика едно такси и стигна до адресът на който живееше госпожицата. Слезе от клата и огледа къщата, която беше наистина доста голяма и луксозна от вън. Приближи се към вратата и звънна на вратата.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Сря Май 25, 2011 10:32 pm

След като прочетох звънеца, станах и си налях чаша вода. Отпих и чух звънеца.
- Идвам. - казах и отидох до вратата отворих я съвсем леко и видях добре изглеждащ мъж със сакове, досетих се, че това е съквартиранта ми.
- Изчакай за момент.. - казах аз и отидох до спалнята си .. облякох се набързо, като сложих една бяла рокля и без друго бе достатъчно топло.
- Робърт, нали? - попитах го и го поканих да влезе, като взех единия сак за да му помогна.. ^^

// Сори, ама цял ден съм навънка .. ;p ;sss
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Робърт Флинкс Пет Май 27, 2011 1:09 pm

Вратата се отвори и от там се показа едно много сипатично и мило момиче. Дано да не беше арогантна и надута, защото Робърт много ги мразеше такива, а и искаше поне съкеартирантка му да му е приятелка. Изчака момичето да се преоблече и след малко излезе с една бяла рокля, която очертаваше перфектно тялото й. Огледа я от горе до долу и се и се усмихна като влезе.
- Да Робърт от плът и кръв! А ти си Ванеса нали?- каза той и и се усмихна като почака да го покани да влезе в къщата и да му покаже къде да остави нещата си.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Пет Май 27, 2011 9:00 pm

Поклатих глава в знак на съгласие и го погледнах:
- Хубав си. - подхвърлих един комплимент, не ми беше неудобно, ни най - малко.
- Влизай. - казах и тръгнах нагоре по стълбите като очаквах да ме последва, щях да му покажа неговата стая. Той това и направи, оставих сака на леглото в стаята му и казах:
- Можеш да променяш какво си поискаш, сега те оставям да се оправиш. Ако има нещо или имаш нужда от нещо, моята стая е на първия етаж до холът. - след което се върнах. Докато слизах по стълбите се сетих, че не съм прочела другото писмо. Набързо затичах към холът, малко се пребих, но за щастие успях да запазя равновесие. Влязох в хола и взех писмото от дивана и отидох в стаята си. Бутнах списанията от леглото, отворих единия прозорец, беше ми топло и се хвърлих върху леглото, четейки писмото.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Робърт Флинкс Нед Май 29, 2011 9:43 pm

Когато Робърт си разопакова багажа и си махна дрехи с които пътува облече едни дънки и една риза. Той слезе до долу за да разгледа по подробно и видя стаята на съквартирантката си която лежеше на леглото докато четеше нещо. почука леко на притворената врата.
-Само да попитам къде е кухнята, защото ми се допи нещо?-каза без да я притеснява.
Тя с огромно желание му показа къде е кухнята на съквартиранта си.
-Имате ли бира или кола? Няма значение какво е, само да е напитка. за що през полета ми свърши водата и нямаше какво да пия и сега съм много жаден.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Пон Май 30, 2011 6:24 pm

Тъкмо си четях и чух някой да чука на вратата ми, погледнах и видях съквартиранта си..
- Амии добре. - станах от леглото и му показах къде се намираше тази толкова важна стая..
- Имате ли бира или кола? Няма значение какво е, само да е напитка. за що през полета ми свърши водата и нямаше какво да пия и сега съм много жаден. - попита той..
- Извинявай, но ми се стори, че ми говориш на "вие" ? .. Трябва да има и от двете, но мисля, че бирата е в по - голямо количество. - отговорих на въпроса му и се усмихнах..
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Робърт Флинкс Пет Юни 03, 2011 10:15 am

-Няма значение в какво количество е , но ако може да е бира.-каза Роб и седна на стола до масата.
Робърт си изпи бирата и каза че е станало много късно а пък е изморен от полета и ще си ляга. Той отиде в стаята си легна и заспа. На сутринта Ванеса беше станала и Роб я помоли:
-Искаш ли да излем да закусваме някъде или да купим нещо за ядене, защото няма нищо в кухнята. А пък може и аз да отида да купя нещо?

Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Съб Юни 04, 2011 12:17 pm

Върнах се в стаята си и заспах, понеже бях малко уморена.. и аз не знам защо. На сутринта се събудих първа. Изкъпах се и направих всичко което и вчера. Сипах си чаша мляко и седнах в хола на дивана и чаках Робърт да стане..
След малко се появи:
- Искаш ли да излем да закусваме някъде или да купим нещо за ядене, защото няма нищо в кухнята. А пък може и аз да отида да купя нещо?
- По - добре, ще е ако излезем навън. - отговорих и отидох в стаята като се облякох на бързо
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Робърт Флинкс Пон Юни 06, 2011 9:14 pm

Ванеса отиде да се облече а Роб я почака в коридора като се беше обул вече. Робърт взе портомонето си и телефона за всеки случай. Не че някой ще го потърси. Той я изчака 5 или 10 минути и най.сетне. Тя се появи като си беше облякла една много красива рокля и се беше гримирала на бързо но беше много красива. Роб се заслепи от красотата и и половин секунда не помръдна.
-Много си красива! Нали знаеш че няма да ходим на ресторант или някъде на официално място а само на сладкарница може би, но където искаш ти.-каза той и подаде път на Ванеса
.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Ванеса Килс Сря Юни 22, 2011 6:42 pm

/ Охоо, тоя форум го бях забравила ;д /

След малко се върнах при Робърт:
- Сладкарница? Няма ли да е по - добре на пицария? - попитах го и се усмихнах. Взех телефона си, който седеше почти винаги в хола до телевизора и тръгнахме. Вървяхме пеша и си говорихме за разни неща, а и пицарията беше на близо..
- Та, Робърт, от къде си? На колко години си? - започнах да го разпитвам, исках да го опозная, а и трябваше да разбера кой е човека с когото ще живея.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ванеса Empty Re: Къщата на Ванеса

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите