Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Апартамента на Делена - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Апартамента на Делена

2 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Вто Май 31, 2011 4:43 pm

- Май трябва да спрем... ъм нали се сещаш едното води до другото ии ... - каза Делена, докато я целувах по врата.
На него отново се беше появила една доста голяма смучка. В интересн на истината изобщо не ми се спираше. Знаех, че ако спра, цял ден ще ме гони онова гадно чувство, че имам несвършена работа.
- Не... - казах тежко - Не искам да спираме... не и сега, моля те - казах аз, прдължавайки да обсипвам врата й с целувки.
На дивана ни беше малко тясно, понеже аз имах едро, атлетично тяло. И макар, че тя беше слабичка, все пак ни беше тясно. За щастие, имах отлична фотографска памет и много добре помнех къде се намира стаята й. Затова рязко се изправих и вдигнах Делена на ръце. Като не спирах да я целувам, бързо я занесох в стаята й и внимателно я сложих да легне и продължих да я целувам страстно.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 31, 2011 6:10 pm

- Не... - каза тежко - Не искам да спираме... не и сега, моля те - каза той и продължи да обсипвам врата ми с целувки.
Засмях се тихо, защото точно преди минута той не искаше да правим секс ,а сега май беше променил решението си...

Той не ме остави да го целувам, защото не спираше да ме целува, а аз лежах и се наслаждавах на страстните му целувки.
По едно време той стана и ме вдигна.Тръгна към стаята ми.
Нежно ме остави на голямото легло и отново започна страстно да обсипва тялото ми със страстни целувки.
Определено на леглото ми беше сто пъти по удобно от дивана.
Измъкнах се от нежната му хватка и го повалих на леглото.
Бях върху него и приковах ръцете към леглото и започнах да го целувам.Първоначалната доза целувки бяха нежни и едва докосваха тялото му и с всяка следваща доза увеличавах страстта с която го целувах ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Вто Май 31, 2011 7:20 pm

Вече бяхме сменили местата си и Делена се намираше отгоре ми, като първо леко и нежно ме целуваше, а след това увеличаваше страстта, с която ме обсипваше.
Вече не издържах, но все още се държах някакси, с последни сили. Леко избутах Делена нагоре, само колкото да ми направи място да съблека потника й. Тя остана по сутиен и къси панталонки и изглеждаше шеметно. Тогава тя се засмя леко и пак се наклони към мен, като продължи да обхожда врата ми с устни.
Точно тогава, аз забелязах двете дупчици на врата й, които бях оставил след себе си, когато пих от нея. Веднага онова кофти чувство ме обзе и сякаш не можех да го спра да ме връхлита. Изведнъж всякакво желание за интимност се изпари, сякаш от нищото. Въздъхнах шумно, а тя ме изгледа странно. Хванах я за раменете и я сложих да седне, отстрани на мен. Аз седнах и провесих глава между коленете си.
- Не мога... - казах простичко и отново въздъхнах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 31, 2011 7:58 pm

Изведнъж той спря.Хвана ме за раменете и сложи да седна до него.
- Не мога... - каза простичко и отново въздъхна.
Опитах се да го докосна по рамото,но той се отдръпна.
- Какво стана..?-попитах го.
Опитах се да не показвам чувствата си, но истината беше, че и на мен ми стана кофти.
Беше ми гадно, че той ме беше спрял в такъв момент.Помислих си ,че не ме желае повече...
Видях, че на него му беше по-кофти и реших да не се държа егоистично и повърхносно и да помисля за него ,а не за себе си..
Седнах до него и продължих да мълча...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Сря Юни 01, 2011 4:31 pm

Тя се опита да ме докосне, но аз инстинктивно се отдръпнах, а след това отново шумно въздъхнах. Просто... не бях свикнал да се целувам с човека, от когото току-що съм пил кръв. Колкото и да ми казваше, че всичко е наред и че няма проблеми, тя не беше на моето място и не знаеше какво чувствам аз.
- Какво стана...? - попита ме тя.
- Не знам... Чувствам се странно, не мога да се натискам с теб, при положение, че преди петнадесет минути изпих половината ти кръв. И не ми казвай, че всичко е наред, защото не е.
Имах чувството, че ще ми трябва малко време, насаме, или пък да се подразня със сестра си. Просто колкото да убия спомена за това, а след това с Делена щяхме да довършим започнатото днес.
- Имам нужда от време... да изтрия спомена - казах аз и я погледнах - Не говоря за дълъг период, само няколко часа, може би ден.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Сря Юни 01, 2011 5:28 pm

- Не знам... Чувствам се странно, не мога да се натискам с теб, при положение, че преди петнадесет минути изпих половината ти кръв. И не ми казвай, че всичко е наред, защото не е.
Въздъхнах ,а той продължи.
- Имам нужда от време... да изтрия спомена - каза той и ме погледна - Не говоря за дълъг период, само няколко часа, може би ден.
- Добре ... колкото време искаш.-усмихнах се.

Той реши да тръгва, а аз го изпратих.Беше ми мъчно, но може би беше за добре.Всичко стана много бързо и наистина имах нужда да премисля нещатата.
- Ъм ще се видим пак ... надявам се.-усмихнах се докато стоях на вратата.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Чет Юни 09, 2011 3:43 pm

След като си тръгнах от апартамента на Делена предния ден, мислех страшно много върху оново, което ми се беше случило. Първо, тя беше единственото момиче, с което се бях запознавал, което внасяше толкова много енергия в самия мен и ме променяше по необясним за мен начин. Ами, ако именно с нея трябва да продължа по-нататък, а аз с лека ръка съм я захвърлил. просто ей така? Тази мисъл не ме оставяше намира. Но всеки път, когато набирах първата цифра от номера й, затварях. Може би от страх, че тя ще ме отхвърли този път.
През тези самотни часове, събирах смелост и решителност, заедно с неотменната чаша с уиски и няколко кутии цигари. Трябваше да се реша какво да правя. Беше близо десет вечерта и градът едва сега се разбуждаше за нощен живот. Тъкмо, когато допуших последната цигара от кутията си, аз рязко станах и излязох от апартамента си. Качих се в колата и макар и доста пил, отпраших към апартамента на Делена. Знаех, че няма да съжалявам, каквото и да направех. Странното при мен бе, че най-добрите решения, които бях взимал някога бяха онези, които взимах, когато бях пил. Смятах, че и сега не беше изключение.
Пристигнах през апартамента й и се погледнах. Миришех на цигари и алкохол, но все пак бях секси. Позвъних на вратата й с надеждата, че си е вкъщи. Само секунди по-късно, тя ми отвори, беше видимо разтроена. Аз не казах нищо, просто се доближих до нея и я целунах, като оставих езиците ни да се заиграят за съвсем кратко. А след това се отдръпнах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Чет Юни 09, 2011 5:16 pm

След като Джаксън си тръгна се облякох, изпих няколко хапчета и си легнах.Знаех, че няма да се върне.
Следващият ден прекарах в леглото.Към осем станах и си взех една дълга вана с ароматни соли.Облякох една дълга, широка, фанелка и оставих косата си пусната да изсъхне сама.Легнах за малко, но чак сега долових аромата на парфюма му в чершафите.Това ме върна към изминалите два дни.Сякаш нещо в мен се пречупи.Махнах чершафите и постелих нови, а другите сложих в коша за пране.
Отидох в хола и взех една чаша.Отворих шкафчето и взех шишето водка.
Налях си и отпих голяма глътка...Замислих се как бях стигнала до тук...Защо по дяволите се чувствах изоставена и наранена...някак си направо разбита.Ако беше друг просто сега нямаше да стоя и да се самосъжалявам, а сигорно щях да бъда с нов и да пратя него по дяволите.Бях пуснала някаква бавна балада и се бях загледала в стената докато отпивах глътка след глътка.
Някой позвъни на вратата.Точно сега не исках да виждам никой, е с изключение на един човек, но едва ли беше той...
Отворих врата и го видях...Помислих си, че съм пила толкова много, че съм започнала да халюцинирам.Секунда по-късно без да каже нищо той се доближи и ме целуна, инстинктивно отговорих на целувката му.Улових миризмата на цигари смесена с уиски и с парфюмът му.Явно и той беше пил....
- Защо се върна....-попитах тихо и се хванах за дръжката на вратата, защото ми се зави свят...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Чет Юни 09, 2011 5:48 pm

Делена се хвана за дръжката, защото се олюля. За секунда си помислих, че това е заради мен, миришещ отвсякъде на тежко уиски и цигарен дим.
- Защо се върна.... - попита ме тя, все още държейки се за вратата.
Изсумтях като леко превърнах сумтенето в смях. Загледах се в пода, мислейки си как да измисля следващите си думи. Тоест... защо се бях върнал? И аз самия не знаех. Само знаех, че е правилно.
Бях пиян, но все пак можех да мисля поне малко трезво. Не знаех какво ще излезе от устата ми, когато заговоря. Предположих, че уискито ще говори вместо мен, но не стана така.
- Защото ми липсваше - казах с леко пиян глас и се загледах в очите й. Не знаех какво точно да й кажа. Думите в случая бяха излишни. Надявах се единствено да не си помисли, че това е реакция предизвикана от алкохола. Защото не беше.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Чет Юни 09, 2011 6:09 pm

Той беше пиян и не знаех какво да мисля...Дали когато започнеше да мисли трезво нямаше да реши, че това е грешка и отново да си тръгне...
- Защото ми липсваше ... -каза леко с пиянски глас.
Погледна ме в очите и тогава разбрах, че казва истината...
- Искаш ли да влезеш?-попитах плахо.
Той кимна и аз отворих широко вратата.Докато минаваше покрай мен хванах леко ръката му и затворих вратата след него.
- И ти ми липсваше...-казах много тихо.
Чуваше се някаква балада от диска който бях пуснала.
Погледнах го.Двамата стояхме и се гледахме ...Беше ме страх да го целуна и докосна за да не ме отхвърли...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Чет Юни 09, 2011 7:03 pm

Определено тя осъзна, че съм пиян, но не каза нищо. Ако друго момиче беше на мястото й, със сигурност щеше да ме изгони, просто от чиста доза страх.
Делена ме покани да вляза и аз се възползвах. От някоя стая се носеше лек звук на разтапяща балада. Такъв тип песни винаги са ми били страшно противни, но този път реших да си замълча и да не казвам нищо. Двамата стояхме в средата на хола и се гледахме, като нито един от нас не правеше нищо, нито пък казваше каквото и да било. Просто се гледахме, нищо повече. Усещах страха, който витаеше около нея. Беше я страх да ме докосне, да направи нещо, защото си мислеше, че ще я отблъсна.
Тогава аз взех нещата в свои ръце. Придърпах я към себе си и кратко я целунах - толкова, колкото само да допрем устните си. След това плъзнах устните си към врата й и го засмуках леко, докато тя издаде тих стон на удоволствие. Сякаш ледения блок между нас започваше да се стопява.
- Искам алкохол. Да ти се намира нещо? - прошепнах й тихо в ухото.
Надявах си да не ме помисли за пълна пияница, но днес наистина много ми се пиеше. Можеше да се напия, но поне щях да съм с нея.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Чет Юни 09, 2011 7:32 pm

Koгато ме придърпа към него и ме целуна отново се почувствах цяла.Имах нужда от докосването, прегръдките, аромата, целувките и присъствието му.Имах нужда от него...
Той попита за алкохол и аз му подадох чашата с водка, която бях наляла преди да дойде но не бях успяла да изпия.
Седнахме на дивана и той ме прегърна като отпи от чашата ми.
Мълчах сгушена в него.Исках само да го усещам близо до мен.Започнах да се чудя дали можеше да бъде както предишните два дена.Не нямаше да бъде ... надявах се обаче да бъде по-добре...
Мислех си какво ще стане след тази вечер ... Имах толкова много въпроси и никаква смелост да ги кажа на глас..
- Какво ми направи.... да се чувствам ужасно без теб... да мисля само за теб и целувките ти...?-попитах като с всяка дума гласът ми ставаше все по-тих...
Може би не трябваше да го казвам, но вече беше късно...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Чет Юни 09, 2011 8:45 pm

Тя ми подаде чаша с някакъв алкохол. Още като го доближих до лицето си разбрах, че е водка. Комбинацията водка-уиски не се отразяваше добре на организма ми, но пък точно сега не ми пукаше дали ще се напия, или не. Отпих голяма глътка и пресуших чашата почти на един дъх.
Двамата с Делена седнахме на дивана и аз преметнах ръката си през рамете й, като я дръпнах максимално близо до мен. Усещах напрежението помежду ни, но съзнанието ми вече доста беше започнало да се замайва от цялото количество алкохол и цигари.
- Какво ми направи.... да се чувствам ужасно без теб... да мисля само за теб и целувките ти...? - попита плахо тя.
В момента не ми се говореше на такива сериозни теми, защото знаех, че ще прецакам нещо и после няма да мога да го поправя. Опитах се да кажа нещо, но никакъв звук не излизаше от устата ми. Вместо това извъртях главата си и целунах Делена, а после захапах долната й устна. Реших, че най-уместния вариант е, да избягвам въпросите от този тип. Ако тя все пак държеше да отговарям, все някак щях да скалъпя елементарен отговор.
- Имаш ли нещо по-силно? - попитах аз в отговор на нейния въпрос и вдигнах чашата си.
В мен се появи желание да убия мъката и самотата, които изпитвах, докато не бях с нея. На сутринта щяхме да говорим на сериозните теми. Само се надявах да не направя някаква глупост дотогава и да си изпрося шута през вратата.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Чет Юни 09, 2011 9:33 pm

На думите ми той отговори с целувка и реших да прекъсна темата, но той ме изпревари като попита:
- Имаш ли нещо по-силно?
Изпълних желанието му и извадих от шкафа много силен алкохол.Подадох му шишето.
Реших да го оставя да пие.Не исках да го напивам, но и нямаше да го спирам.
Стоях и чаках някакво действие от негова страна.
Нямаше значение какво ще бъде... дали ще ме целуне, дали ще награби, дали ще си тръгне ... просто исках да направи нещо и най-малко исках да е последното...
Явно не му се говореше за сериозни неща...
Събрах смелост и го целунах, страстно, нетърпеливо, продължително и несдържано...
- Остави тази чаша..-прошепнах и плъзнах език език по врата му.
Взех чашата от ръката му и изпих остатака в нея на екс...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Пет Юни 10, 2011 4:46 pm

Тя отиде до някакъв шкаф и ми подаде бутилка с желаната от мен напитка. И преди бях виждал такъв алкохол и знаех, че е доста силен. Точно за каквото си мечтаех в момента. Единственото, което искаше и тялото, и душата ми сега беше просто да си легна с нея. Но не в преносния смисъл на думата, а в чисто нормалния смисъл.
Делена прехвърли единия си крак върху моите два и впи страстно устни в моите. Целувката беше несдържана, сякаш бе последната ни целувка за този живот. Отвърнах й без да се замисля. Тя взе чашата от ръката ми и изпи малкото съдържание на екс. Мислех си да се разбунтувам, но просто бях толкова пиян, че всякакви реакции идваха или с много закъснение, или изобщо не идваха.
- Остави тази чаша.. - каза ми тя тихо и после прокара езика си по врата ми.
Аз я преместих пред мен и я целунах. Очите ми се подбелваха от време на време. Знак, че бях наистина не на себе си, под влиянието на алкохола. Самия аз се усещах колко много миришех на микс от напитки. Нямах сили да направя нищо, абсолютно нищо и просто се отпуснах назад. Надявах се Делена да няма нищо против това, че сега не правех нищо, а просто си стоях. Както казах, не исках да го правим, а просто да се целуваме и после да заспим.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Пет Юни 10, 2011 5:53 pm

Джаксън беше като пребит.Видях как се отпусна на дивана.
- Хайде, мили!-дръпнах го и го поведох към моята стая.
Нямаше да правя нищо с него, но не исках да го оставям на дивана.
Съблякох ризата му и свалих дънките му.
Бутнах го лекичко да легне и след това го завих.
Облякох си нощницата и се зачудих дали да не отида в друга стая.
- Искаш ли да остана? -попитах.
Бях много близко и той успя да хване ръката ми и да ме дръпне в леглото при него.
Легнах до него и преметнах ръка през кръста му, а след това се сгуших по-близо до него.
- Липсваше ми..-казах съвсем тихо и беше съвсем възможно той да не ме е чул.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Съб Юни 11, 2011 10:49 am

Очевидно Делена забеляза ужасното ми състояние. Скоро не се бях напивал толкова жестоко. Най-интересното в случая ми бе, че аз мислех трезво, правех си изводи, сякаш изобщо не бях пил, но... реакциите ми, говора ми... тях ги нямаше никакви. При повечето хора е обратното, но при мен, може би, действаше факта, че бях вампир.
Делена ме хвана и ме заведе до стаята й като съблече ризата и дънките ми. Радвах се, че бях случил на момиче, което ме разбираше добре. Бутна ме леко на леглото и аз, без съпротивление се оставих на нея. Тя се облече като за сън и ме попита дали искам да остане. Аз без да се замисля, хванах ръката й и я дръпнах да легне до мен. Все пак не всичко се въртеше около секса, нали така? Замислих се какво точно се е случило с мен. Толкова се бях променил за няколко часа и имах чувството, че това се дължи на Делена.
- Липсваше ми... - каза ми тя тихо, но аз вече почти бях заспал.
И все пак, с последни сили се обърнах към нея и я целунах кратко, а след това затворих очи и моментално заспах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Съб Юни 11, 2011 1:11 pm

Събудих се до него и осъзнах, че не е било съм.Имах страхотен махмурлук.Погледнах момчето до мен.Гледах го няколко минути.Беше много сладък докато спеше.Толкова сладък ,че ми се искаше да го целуна и събудя за да си открадна още много целувки, но една друга мисъл отмени щастоието ми.
Още не бяхме говорили какво ще правим.Вечерта просто мълчахме ,целувахме се и се гледахме.
Той беше казал, че му липсвам ,но това не означаваше ,че щеше да остане с мен.Може би прекаленото много алкохол който беше изпил го беше подтикнал към това необмислено действие да дойде при мен и все пак вътрешно се надявах да има нещо повече от едно напиване...
Джаксън се събуди и прекъсна обърканите ми мисли.
-Хей ... -казах и се замислих дали да го целуна...
Нямах достатъчно воля да не го направя, наведох се и нежно докоснах устните си до неговите.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Съб Юни 11, 2011 2:09 pm

Сутрин обикновено се будех от различни шумове - от автомобилите, от някои съседи, решили да правят ремонти рано, или пък от деца. Но този път се събудих от зверска болка, която пронизваше главата ми. Още преди да отворя очите си разбрах от какво е. Адски махмурлук. Помня, че снощи пих вкъщи много, а след това...
Отворих рязко очите си и видях къде се намирам. Значи все пак си спомням, помислих си. Намирах се в апартамента на Делена. Снощи най-накрая се бях решил да дойда при нея. Не правихме нищо, освен да се поцелуваме малко и да си разменим няколко реплики. В момента тя стоеше на няколко сантиметра от мен и ме гледаше. В този миг изпитах мило ччувство към нея, че се е поглижила за пияната ми натура снощи.
- Хей... - каза тя и леко допря устните си до моите.
- Хей - отвърнах дрезгаво аз и задълбочих целувката. Тя ми действаше като лекарство срещу махмурлука - Снощи яко съм се изложил, а? - попитах я аз и се засмях.
Навдигнах се и се облегнах на единия си лакът, а след това легнах върху нея.
- Съжалявам, не съм искал да става така. Просто имах нужда да изпия малко... много.
Докато казвах тези думи продължавах да я целувам, а едната ми ръка леко се плъзна под нощничката й.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Съб Юни 11, 2011 2:41 pm

- Снощи яко съм се изложил, а? - попита той.
- Не, а и аз не бях в по-различно от твоето състояние.-отговорих и се замях.
Той се надигна и се облегнаа на единия си лакът, а след това легна върху мен.
- Съжалявам, не съм искал да става така. Просто имах нужда да изпия малко... много.
Докато казваше тези думи продължаваше да ме целува, а едната му ръка леко се плъзна под нощничката ми.
Засмях се.
- Няма проблем...радвам се че дойде.-целунах го и палаво завъртях езика си около неговия.
Обвих ръце около врата му и сплетох пръсти в косата му.
Оставих се на целувките му и се наслаждавах на всяко негово докосване.
Погледнах го и му се усмихнах нежно докато устните ни бяха на милиметри разтояние.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Съб Юни 11, 2011 4:36 pm

От време на време оставяхме езиците ни да се заиграят палаво. Не бях сигурен дали трябва да го правим, имам предвид, дали трябва да сме заедно, но на този етап това ми изглеждаше най-правилно. И все пак, цялото време беше пред нас и трябва да оставим всичко да върви само и то ще се нареди на правилното място. Засега най-добре е да се насладя на това, което имах пред мен... тоест под мен.
Тя беше толкова сладка, когато ми се усмихваше, когато устните ни бяха на милиметри. Прекъснах за малко целувката и дръпнах завивката върху нас. Винаги ми е било по-приятно, когато има нещо, което да скрива цялото действие. Продължихме с целувките, страстни и разгорещени.
По едно време я хванах за кръста и леко я обърнах, така че тя да бъде отгоре. Болката в главата ми все още я имаше, но постепенно намаляваше. Може би Делена наистина правеше някакви чудеса. Ръцете ми повдигнаха нощницата й, докато прокарвах устни по врата й.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Съб Юни 11, 2011 5:19 pm

Джаксън дръпна чершафа върху нас и ме хвана за кръста като ме обърна.Този път аз бях върху него.Устните ми оставяха следи по кожата му.
Ръцете му повдигнаха тънката нощница и я свалиха от тялото ми.Останах само по дантелени бикини, а когато той прокара устни по врата ми извих леко главата си назад.
Тих стон се изплъзна от устните ми, които изгаряха за неговите...
Ръцете му все повече започнаха да се разхождат по тялото ми.Потръпвах при всеки допир на телата ни.
Бях забравила за тези дни какво удоволствие и наслада ми носеха целувките му.
Помогнах му като сложих ръце върху неговите докато сваляше бельото ми, а след това сама се отървах от неговото.Легнах по гръб и го дръбпах към мен...
Ръцете ми се спуснаха по широкия му гръб ,а устните ми намериха неговите за поредната страстна целувка.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Нед Юни 12, 2011 2:07 pm

Болката в главата ми почти беше изчезнала. И отново, бях сигурен, че магическото действие на Делена ми действаше благоприятно в случая. Тя сложи ръцете си върху моите, когато тръгнах да свалям бельото й. Да, беше много красиво, но всичко щеше да стане по-лесно и без него. Няма особени намерения да го правим, но така и така бяхме започнали... Сигурно щеше да е нещо кратко, защото се чувствах като парцал от снощи.
Веднага след като се отървахме от нейното бельо, тя свали моето бързо. След това се обърна по гръб, а аз легнах върху нея. Всичко беше малко по-трудно, защото не виждах почти нищо, но все пак това беше приключението. Устните ни се намериха и ги впихме едни в други страстно. Не ми харесваше толкова секса, колкото целувките. Това трябва да се запише, защото го казвам за пръв път в живота си.
Бързо и рязко проникнах в нея, което май не й хареса, но последния път го направихме бавно, затова сега щяхме да играем по моите правила. Темпото беше бързо увеличено, а с него и моето удоволствие.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Нед Юни 12, 2011 3:35 pm

Той действаше бързо и рязко.Извиках и го целунах грубо.За нещата които сега правехме нямаше място за нежност...
- Нямаш си и представа колко силно те желая...-прошепнах задъхано в ухото му и го целунах по врата.
Усетих болката в главата си от алкохола и си помислих какво ли му е на него.Завъртях се така че той да легне ,а аз да съм върху него.
Надявах се така да му е по-добре.Започнах да се движа много бързо и неубоздано опитвайки се да задържа темпото му от преди малко.
Усетих как края наближава, когато приятна топлина се разля по тялото ми.
Наведох се към него и захапах долната му устна.
- Благодаря ти че се върна...-казах тихо до устните му и преплетох език с неговия, а след това се предадох на екстаза и прекрасното чувство, които бяха превзели тялото ми.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена - Page 4 Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите