Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Апартамента на Делена EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Апартамента на Делена EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Апартамента на Делена EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Апартамента на Делена EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Апартамента на Делена EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Апартамента на Делена EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Апартамента на Делена EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Апартамента на Делена EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Апартамента на Делена EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Апартамента на Делена

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Апартамента на Делена Empty Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 5:24 pm

Беше просторен апартамент с много модерно обзавеждане.Имаше много стаи и удобства.Единствения проблем беше ,че Делена трябваше да го дели с леля си.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 5:31 pm

Отключих бързо вратата докато Джаксън ме целуваше.Нахвърлих му се още от вратата ,която се наложи да затворя с крак.
Тръгнахме към моята стая и през това време се спирахме за да се целуваме облегнати на някоя стена.
Влязаохме в моята стая и аз го бутнах на голямото легло.
Заключих вратата за да не притесняват и го погледнах някак извратено.
-Вече си мой заложник и ще правя с теб каквото си пожелая.-засмях се и демонстративно му показах ,че ключа е в мен и вече няма шанс да избяга.
Пуснах музика и тръгнах бавно към леглото докато разкопчавах роклята си която след секунди се свлече надолу по тялото ми.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Нед Май 15, 2011 5:42 pm

Не обърнах внимание нито на това как изглежда апартамента на Делена, нито пък къде се намира. Още в мига, в който прекрачихме прага му, Делена ми се нахвърли и страстно започна да ме целува. Аз я повдигнах във въздуха, като ръцете ми я подпираха на секси задните й части. Изгарях от желание да сваля тази рокля.
Момичето ме бутна на леглото й, а след това заключи вратата. Нямах нищо против това, да бъда нейн заложник. Плановете ми да сваля роклята й се провалиха, защото тя избърза й го направи преди мен. След като тя се озова по бельо пред мен, аз само въздъхнах и я изгледах перверзно.
- Ела тук, секси! - казах и й разперих ръце.
Тя се доближи до мен и седна в скута ми. Продължихме грубо да се целуваме. След няколко секунди аз я обърнах и я сложих да легне на леглото. Със скоростта на светлината се съблякох, а после се заех с това да премахвам излишното бельо от тялото на Делена. Накрая бяхме чисто голи. Желаех я толкова много. В стаята вече се усещаше ароматът на страст. Бях се стегнал до краен предел.
Легнах върху нея и плавно се сляхме в едно. Тя изстена силно, а аз се усмихнах дяволито. Постепенно засилвах темпото, едновременно с това страстно целувах Делена и се наслаждавах на страхотния миг.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 5:58 pm

Заех се с ризата му и бързо се отървах от нея.След малко умело разкопчах дънките му и след секунди и те се озоваха на земята до роклята ми.
През това време той вече ме беше съблякал и ме целуваше страстно.
Обстановката беше толкова нагорещена..Имах чувство ,че ще избухне пожар и точно така стана когато телата ни се сляха ,усетих как кръвта ми кипеше.Приятна топлина се разля по тялото ми ,а усещането беше невероятно.
От устните ми се откъснаха тихи стенания ,които ставаха все по-силни при всяко едно движение и тялото ми започна да се извива на дъга под неговото.
Целувах го и леко захапвах устните му.Когато бях вече на ръба от удоволствие , забих ноктите си в гърба му и извиках по-силно ,а неговите целувки заглушиха виковите ми.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Нед Май 15, 2011 7:01 pm

Тя беше невероятна. Дива, страстна, сякаш богиня. Обикновено, когато правех секс, внимавах повече, защото понякога ставах по-агресивен от обичайното и се случваше да докарвам по някоя друга синина на момичето. Но с Делена внимавах особено много. Тя беше нежна и крехка на пръв поглед, но отвътре беше нещо съвсем различно.
Телата ни бяха потни, аз увеличавах темпото с всяка изминала минута. Нямах намерение да я оставям да си почива. Не и сега. Сменяхме позите на няколко секунди, което допълнително внасяше адреналин помежду ни. Тя беше дяволски добра. От устните й излизаха стонове на наслада, които аз потушавах с целувки. Не я оставях на мира, целувах я когато и където ми паднеше.
Няколко минути по-късно, бях на ръба. Делена също беше извила тялото си като дъга под мен, а жилите на моя врат се бяха стегнали, всеки момент щяха да експлоадират. В този миг, най-искрено си пожелах да няма никой в апартамента й, защото щеше да се изплаши от виковете ни. Миг по-късно се проснах уморен на леглото. Дишането ми беше адски учестено и едва успявах да си поема дъх. Придърпах Делена до себе си и я целунах страстно с последни сили.
- Това... беше... страхотно - казах й - Но не си мисли да се предаваш, защото ще намериш сили за още веднъж! - довърших аз.
Наистина, все отнякъде щях да намеря сили да повторя това прекрасно изживяване.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 7:21 pm

Проснахме се уморени на леглото и той ме целуна с последни сили.
- Това... беше... страхотно - каза той - Но не си мисли да се предаваш, защото ще намериш сили за още веднъж!
- Аз имам сили.-засмях се.-Но ти ми изглеждаш много изтощен.-подразних го.Исках да го предизвикам да ме награби и да ми докаже обратното.
Исках да бъде още по-хубаво ,по-диво и по неконтролеруемо.
Пръстите ми нежно започнаха да се разхождат по стегнатият му корем слизайки по-надоло.
-Ей да не заспиш-погледнах го с палава усмивка.Надигнах се леко и започнах да го целувам страстно.
-Защото ,ако е така ... няма да те оставя да заспиш.-казах докато се намествах върху него ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Пон Май 16, 2011 2:03 pm

Делена беше неуморна. Тя се качи отгоре върху мен и продължи да ме целува страстно. бях изцеден до последната капка, нямах сила за нищо, дори да дишам. но в момента, в който Делена ме целуна, сякаш ме зареди с нова доза енергия.
Обърнах я по гръб и поех щафетата. Продължих да я целувам продължително. Преди малко, съвсем случайно, бях забелязал, че в банята й има вана и в главата ми изникна идея, която можеше да се хареса на момичето. Както я целувах, изведнъж, станах рязко, а тя ме изгледа любопитно.
- Сега идвам, бебчо.
Надявах се да няма нищо против. Отидох в банята и пуснах водата. Наглясих я така че да е по-топла от обиновено и изсипах първата пяна за вана, която видях. Гъста пяна и мехурчета покриваха цялата вана само след броени секунди. Делена все още ме чакаше и ми хвърляше любопитни погледи. Аз я удостоявах само с намигване. Когато ваната бе пълна, аз се наместих вътре и за секунда затворих очи, наслаждавайки се на топлата вода. След това отворих очи и погледнах Делена.
- Хайде, секси, ела при мен - подканих я с перверзна усмивка.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 7:27 pm

Джаксън ме обърна по гръб и започна да ме целува.Никак не ми изглеждаше уморен.По едно време спря и стана от леглото.
- Ейй, Хубавецо!-казах недоволна от факта ,че вече не усещах горещите му целувки.Той ми хвърли една от неговите секси усмивки и когато забеляза любопитният ми поглед каза:
- Сега идвам, бебчо.
Надигнах се като помъкнах чаршафа със себе си.Той влезе в банята и след минута се чу шуртене на вода.Тръгнах с малки крачки към банята като внимавах да не се спъна в чаршафа.

Когато влязох в банята веднага усетих приятния аромат на пяната за вана и видях Джаксън ,който вече беше във ваната и си играеше с пяната.
- Хайде, секси, ела при мен.-можеше и да не го казва, перверзната му усмивка беше повече от покана.
Пуснах чаршафа и влязох при него.
- Ммм много добра идея.-казах с кадифен глас в ухото му и почнах да го целувам.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Пон Май 16, 2011 10:11 pm

Делена влезе при мен във ваната. Имах чувството, че тялото й сгря водата още повече отколкото беше иначе. Тя се доближи до мен и захапа леко ухото ми, като ме поздрави за добрата идея. Естествено, се възгордях от факта, че за пореден път съм накар момиче да се чувства добре.
Хванах секси парчето, което ме целуваше за раменете и я бутнах леко в другия край на ваната. Тя ми хвърли един перверзен поглед, а след това ме дръпна силно за врата и започна страстно да ме целува. Аз прокарах ръцете си по бедрата й и тя настръхна от удоволствие.
- Харесва ли ти? - попитах я аз тихо, но тя не успя да ми отговори, защото виковете й от удоволствие изпълниха цялото помещение.
Бяхме се сляли за втори път тази вечер. Аз стиснах очи и жилата на врата ми отново се стегна. И на двамата ни беше супер приятно и... Господи, исках да го повторя, а да не е само за една вечер! Със забързване на темпото, водата от ваната леко се разливаше по плочките на банята, но нито един от нас не й обърна внимание.
- Страхотна си! - казах й аз, а след това леко засмуках врата й.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 10:44 pm

Телата ни отново се бяха сляли.Бързите му движения разпръскваха водата навсякъде.
-Ммм божествено е!-ръцете ми се спуснаха по мокрото му тяло.
С всеки следващ път телата ни все повече си пасваха и чувството беше все по-страхотно.А този мъж ... Ах, той беше бог на секса...
Всяко движение ,всяко докосване,всяка целувка ... всичко в него беше перфектно.
Виковете ми издаваха какво удоволствие изпитвах.
Исках тази нощ да няма край.
Когато отново ме докара до ръба, впих устни в рамото му ,а след това казах задъхано.
- Невероятен си!-целунах го ,а езикът ми палаво се заигра с неговия.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 18, 2011 5:41 pm

На Делена адски много й харесваше всичко, което правехме. Телата ни танцуваха страстен танц, изпълнен с енергия. Във въздуха можеше да се помирише тестостерона. Целия под в банята бе станал във вода, но точно това в момента нямаше значение.
И двамата бяхме на ръба. Страстни звуци огласяха цялата баня и това бе мигът, когато отново си пожелах да няма никой в къщата. Тялото на Делена се изви под моето, а аз стиснах силно очите си. Краят дойде с гръм и трясък и оше доста изплискана вода. Двамата с нея лежахме на единия край на ваната, аз отдолу, а тя бе легнала на гърдите ми. Аз си играех с косата й и обмислях как да кажа следващите си думи. Най-накрая поех дъх и казах нещо доста нетипично за мен.
- Не искам това да е само една вечер. Не искам.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 7:17 pm

Лежах върху него.Вече бяхме напълно изтощени.Това ли беше, мислех си докато той си играеше с косата ми.Не исках да бъде за една нощ.Знаех ,че изглеждаше така..., но исках тази нощ да се повтори още един или два пъти ... Кой ли заблуждавах?!Исках тази нощ да се повтори много пъти, но как да му го кажа ...
Бяхме се омълчали ,когато той си пое дъх и каза нещо, което в момента исках и аз да му кажа и нещо, което се надявах да чуя.
- Не искам това да е само една вечер. Не искам.
Усмихнах се и в първия момент не казах нищо.После се надигнах и впих жадно устни в неговите.Целунах го страстно и докато устните ни бяха на милиметри казах:
- И аз не искам ...-целунах го отново и между целувките казах.
- Щом и двамата не искаме май трябва да направим нещо по въпроса това да не е за една нощ само ... -погледнах го палаво.
Надявах се да не съм казала нещо неправилно.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 18, 2011 7:51 pm

Мислех си, че Делена е момиче, което не обича да се обвързва... или поне да пробва да го направи. През главата ми мина, че такава страст не обича да се пази само за едно момче. Но явно не съм бил прав. За пръв път в живота ми изявявам желание да бъда с едно момиче за по-дълго време от една вечер. Не зная... може би бях открил себе си най-накрая и бях осъзнал, че ми е нужно много, много повече от просто физически контакти.
Хванах Делена за раменете и я обърнах. Целунах я грубо. Беше удивителна, по-добра от всички други момичета, с които съм бил. А те бяха доста.
- Съгласен съм да опитаме... пък каквото стане. Навита?
Измъкнах се изпод нея и застанах отгоре й. Продължих да я целувам по устните и врата. Видях, че на него вече са се появили две доста големи смучки. Помислих си, че поне в следващите две седмици ще има спомен за уникалната вечер, когато се запознахме.
Това наистина ми се случваше за пръв път. Пък и на кой ли още му се е случвало само след няколко часа секс да решат, че искат да са заедно.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 8:20 pm

- Съгласен съм да опитаме... пък каквото стане. Навита?
Той беше над мен и ме целуваше по устните и врата.А по тялото ми сякаш минаваше ток при всяко едно негово докосване.

- Навита.-казах и на свой ред започнах да го целувам.
- Искаш ли да отидем в леглото?-попитах и захапах леко ухото му.
Не очаквах ,че тази свалка за една нощ ще завърши така.
Всъщност не бях по връзките.Никак даже не ме биваше, но сега исках да опитам.С него.
Той също не ми изглеждаше като момче ,което често се обвързва.
Може би и двамата нямахме много опит във връзките ,но това не пречеше да опитаме.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 18, 2011 9:14 pm

Делена предложи да се пренесем на леглото й. С радост се съгласих, защото бях толкова уморен, че не можех да си стоя на краката. Това момиче ме бе уморило толкова много. Беше ми изпило цялата енергия, та дори и онази, която пазех за екстремни случаи. Но все пак, тя беше живото определение на думата страст и аз нямах намерение да я изпускам от погледа си скоро време.
Станах от ваната първи, а после й подадох ръка да се изправи. Тя ми хвърли благодарствена усмивка, а после ме целуна бързо по бузата. Аз се нацупих и й казах:
- Само толкова?! - засмях се.
Тя се позачуди, а след това дойде, хвана ме за врата и ме целуна по най-секси страстния начин на света.
- Напълно доволен! - казах аз гордо, а след това и двмата отидохме към леглото й.
С последни сили се проснах на мекото легло, а тя легна до мен. Изведнъж сякаш усетих прилив на малка енергия и се подпрях на ръцете си върху нея и я целунах продължително. Когато тя беше около мен, освен, че ме уморяваше, беше и тази, която ми давапе енергията.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 9:27 pm

Лежахме в голямото и удобно легло ,когато изведнъж той се надигна и ме целуна продължително.
- Ммм.-прошепнах тихо и за пореден път се обедих ,че да пробваме заедно не е никаква грешка.
Лежах до него и се чудех дали да се приближа по близо до него или да се отдалеча за да не го притискам и да може да се наспи хубаво.
Бях гледала много филми в които героите се гушкаха докато спяха,но си мислех ,че това няма много да му се понрави ,а и да си призная честно и аз не бях от най-големите романтички.
И все пак кое момиче не обичаше да я гушкат.Е и аз обичах ,но не обичах да бъде прекалено лигаво.
Реших да рискувам и се приближих с няколко сантиметра по-близо до него.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 18, 2011 9:35 pm

Делена все още ухаеше на този уникален парфюм. Тя бавно се приближи с няколко сантимерта по-близо до мен, но аз я хванах през рамената и я дръпнах към мен. Исках да е близо до мен.
Не бях романтик. Никак даже. Когато ставаше дума за разговори, за сериозни ситуаци и за секс, винаги предпочитах да действам директно. Романтичните лигави моменти, свещите, ароматите и всякаквите други подобни неща не мисе нравеха. Предпочитах, както се казва "от вратата за краката" - директно.
- Ела при мен, де! Не се притеснявай! - казах на Делена, а после я целунах, като захапах долната й устна.
Тя се засмя, а после аз усетих как умората надделява в тялото ми. Клепачите ми натежаха.
- Лека нощ, сладур - казах на Делена и я целунах за последно съвсем на бързо, а след това затвори очи и веднага заспах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 9:50 pm

- Ела при мен, де! Не се притеснявай!
Засмях се и преди да се приближа той вече ме беше дръпнал към него.
- Лека нощ, хубавецо!-казах и след секунди за първи път усетих колко изморена всъщност бях.Усмихнах се и след секунди заспах.

***
Когато отворих очи и се завъртях леко видях Джаксън ,който още спеше.
Беше наистина много сладък.Усмихнах се при спомена за изминалата нощ.
Измъкнах се внимателно от леглото и влязох в банята.Взех си един душ и си измих зъбите.След това по най тихия начин се облякох.Само бельо и една дълга ,широка тениска.
Отидох в кухнята и направих кафе.Занесох двете чаши в моята стая.
Легнах до сладура и съвсем леко и нежно започнах да го целувам.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Чет Май 19, 2011 10:52 am

Не зная нито колко дълго съм спал, нито дали съм сънувал. Единственото, което знам бе, че спах толкова дълбоко, че нищо не беше в състояние да ме събуди. Просто умората съвсем бе надделяла в мен.
Целувките по устните ми ме събудиха. Но всеки би искал да се буди с такива нежни целувки. И аз не бях изключение. Колкото и да ми се спеше, все пак отворих очи и видях Делена над мен, която ме целуна още веднъж и ме поздрави с добро утро.
- Добро утро и на теб, хубавице! - казах аз и изведнъж се почувствах, сякаш ходехме с години.
Изправих се и я дръпнах към мен. Сложих я да седне в скута ми и я целунах нежно - за пръв път през това денонощие. Тя удължи целувката и ме накара да се чувствам наистина много добре. Видях двете чаши с кафе, които стояха на нощното шкафче. Делена ме видя, че ги гледам, пресегна се и ми подаде едната чаша.
- Благодаря ти! - казах аз и като отпих една глътка попитах - Имаш ли някакви планове за днес?
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Чет Май 19, 2011 4:51 pm

Oтпих от кафето си и отговорих на въпроса му.
- Никакви.-целунах го страстно.
Замислих се ,че може би да имаш връзка си имаше и плюсове като например да прекараш деня с някой ,а не след бурна нощ да се събудиш сам в леглото.
- Имаш ли някаква идея?-попитах и обвих ръце около врата му и го целунах.
Зачудих се колко ли зле изглеждах с небрежно хваната на опашка коса, без грим и само с една широка тениска.Доста по-различна от първият път, когато той ме видя, тогава бях с къса прилепнала черна рокля, високи обувки, хубав грим и прическа.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 20, 2011 9:37 pm

Докато отпивах поредна глътка от кафето си, огледах хубаво Делена. Това, че не беше гримирана и оправена, нямаше значение за мен, защото и по двамат начина изглеждаше адски секси.
- Имаш ли някаква идея? - попита ме тя и обви ръце около врата ми, като ме дръпна надолу.
После сложи главата си в краката ми, а аз се облегнах назад на леглото и се заиграх с кичур от нейната коса. Не знаех какво ми се прави - все още бях доста объркан от онова, което се случи в главата ми за няколко часа. Бях решил да заменя изцяло щастливия необвързан живот за живто с повече отговорности и най-важното - любов. Все още не проумявах как така съм стигнал до там и какво точно е прищракало в главата ми. Но най-вероятно Делена ми е повлияла доста.
Наведох се и целунах продължително Делена. тя се засмя, а после аз казах:
- Ако зависеше от мен, щях да стоя цял ден с теб в едно легло.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 20, 2011 11:21 pm

Toй ме беше гушнал и много внимателно си играеше с косата ми.Вдигнах поглед към него и му се усмихнах сладко.
- Ако зависеше от мен, щях да стоя цял ден с теб в едно легло.
- Звучи ммм префектно.-надигнах се и го целунах.
Цялата сутрин не спирах да се усмихвам и да сияя.Желаех го и исках да съм на милиметри от него и да го целувам.
- Искаш ли да ти приготвя нещо за закуска?-попитах и отново впих устни в неговите.
Усещах едно странно чувство, беше приятно и гъделичкащо отвътре.
- Е, какво ще закусваш или предпочиташ нещо друго?-устните ми като магнит отново се озоваха върху неговите.Седнах в него ,обвих ръце около врата му и започнах да го целувам в единия момент бавно и нежно ,а в другия страстно и диво.
- Адски си сладък!-прошепнах в ухото му ,а след това го погледнах и му се усмихнах.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 21, 2011 2:08 pm

На Делена май й допадна идеята, която й предложих. Вярно, трябваше и аз да я заведа в моя апартамент, но пък той изобщо не беше за пред хора точно сега. Трябваше да пооправя, преди да водя някого в него, още повече пък ако този човек е Делена.
Тя се навдигна и започна да ме целува навсякъде. Оставих се напълно в нейните ръце, защото знаех, че ще го направи най-добре. След малко обаче, аз я взех на ръце и я сложих да легне по гръб, като продължих да я целувам по устните, по врата и надолу към гърдите. Погледът ми отново се спря на смучките от снощи и аз се засмях:
- Много страсти имаше снощи! - и отново я целунах.
След това тя пое щафетата и ми прошепна на ухото:
- Адски си сладък!
- И ти не ми отстъпваш, сладурче! - отвърнах й аз и прокарах ръцете си под тениската й.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 21, 2011 2:19 pm

- Е , явно не искаш закуска.-засмях се леко ,когато усетих ръцете му по гърба си.
Нито целувките му, нито докосванията му не ми омръзваха.Даже ставаха все по-сладки.
- Много страсти имаше снощи! - каза той и отново ме целуна.
- Снощи беше едва началото..-усмихнах се прокарах ръце по гърба му.
Обвих крака около кръста му и продължих да го целувам по устните, врата и раменете.
Той започваше все повече да ми харесва.Мисля ,че тази връзка може би щеше да се окаже успешна.
- Знам ,че сега не е момента, но имал ли си много сериозни връзки?-попитах и прехапах устна.Дано въпроса ми да не развали всичко...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 21, 2011 2:48 pm

- Имал ли си много сериозни връзки? - попита ме Делена, като че ли от нищото.
Отдърпнах се леко от нея и се загледах в очите й. Не знаех как точно да формулирам отговора си, как да й кажа, че през леглото ми са минали много момичета. Имал съм само една сериозна връзка в живота си и то беше преди... четири години. Момичето беше очарователно и наистина бях влюбен в нея. Но уви, свободата надделя в мен и нещата се развалиха.
- Делена... - казах и въздънах - Ако се надяваш да ти кажа "да", ще те разочаровам. Само веднъж съм имал сериозна връзка, но това не значи, че не съм готов за втора. Доста време бях свободен и се отдавах на живот. Но сега май осъзнах, че ми е нужно нещо повече от просто секс - довърших, дръпнах Делена към себе си и я целунах страстно с език. Надявах се да не се отдръпне, да не съм я обидил с нещо.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Делена Empty Re: Апартамента на Делена

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите