Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

3 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Пон Май 09, 2011 10:03 pm

-Дневник. -Казах. -На една вещица.. доста силна вещица. -Щях да си премълча, че таази силна вещица беше баба ми. Първите ѝ опити за заклинания и прочие.. И не само.
Погледнах Изи и се усмихнах.
-Нищо интересно. -Добавих, като разлистих няколко страници напред. Трябваше да открия мястото, на което са изгаряли предишните вещици, но за всичко си имаше време.
Усмихнах се на вампира и Изи.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Пон Май 09, 2011 10:14 pm

- Какво четеш? -попита Изи,като се доближи до вещицата.Преди това тя ме зашлеви с една доста тежка и твърда възглавница.Добре де и вампирите усещат болка.Огледах се на около.Преди да кажа нещо,Алекс отговори на въпрос:
-Дневник.На една вещица.. доста силна вещица.Нищо интересно.-усмихна се леко тя и ни погледна.
-Предполагам на баба ти,ти си вещица от род,не просто някаква обикновена,излязла от гората...Опа-изплъзна ми се от устата,защо не си мълчах...защото не мога!
-Това май....не трябваше да го казвам-отбелязах аз и се засмях.Огледах се отново.
-Изабела... забелязала ли си,че досега се въргаляхме в кръв и всичко на около+ нас е изцапано...-облизах леко устните си,по които също имаше от блажената за мен течност.Вкусът и' навлезе бързо в устата ми и за миг зъбите ми започнаха да излизат,ала аз бързо си ги прибрах.
-Извинете за това-въздъхнах аз и седнах нормално на дивана.Аз,Изи и дивана бяхме непоправимо изцапани,но си беше забавно...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пон Май 09, 2011 10:33 pm

Присвих вежди и погледнах Девин.
- Ъъъ, я върни малко назад. - обърнах поглед към Алекс.
- Алекс, докога ще продължаваш, по дяволите!? Дори да знаех още от началото - отново щях да те приема при себе си. Дори така щеше да е по-добре - да нямаш тайни от мен. А сега... - поклатих глава настрани.
- Да не си посмял да се обадиш отново! - погледнах леко злобно Девин, преди отново да изтърси нещо, което не искам да чувам.
- Е, имаш ли нещо друго за казване, или предпочиташ да продължа да бъда в неведение? - отново погледнах Алекс.
Божично... Нима това прозвуча като конско!? Нормално...
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Пон Май 09, 2011 10:50 pm

Погледнах към Девин гневно и с поглед го замерих с възглавница.
-Не мислех, че е толкова важно от коя фамилия съм. - Казах спокойно, като погледнах кръвта на дивана. Затворих очи и се съсредоточих, скоро дивана си беше наред. -Моля те, не се храни на дивана.
Изправих се и отидох до дивана, за да подредя нападалите възглавници, от забавата на Изи и вампира.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Вто Май 10, 2011 2:58 pm

- Ъъъ, я върни малко назад.-намръщих се леко,това си беше чиста дискриминация към вампирите.Щях да вдигна стачка в защита на правата на вампирите.След моите думи започна още един сърцераздирателен,тип Дързост и красота,разговор:
- Алекс, докога ще продължаваш, по дяволите!? Дори да знаех още от началото - отново щях да те приема при себе си. Дори така щеше да е по-добре - да нямаш тайни от мен. А сега...-започнах да се отегчавам от тези моменти.Изабела се обърна към мен и сериозно ми нареди:
- Да не си посмял да се обадиш отново! -отворих уста не разбиращо,какво искаше да каже,аз и' казвах важни неща,които трябваше да знае,а тя...
-Не мислех, че е толкова важно от коя фамилия съм.-гласът на Алекс прекъсна мислите ми.Тя почисти бъркотията и започна да обира възглавниците около дивана.
-Моля те, не се храни на дивана...
-Аз не се храних, разсипах кръвта заради нея-посочих Изи,сякаш бяхме в детската градина.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Вто Май 10, 2011 6:44 pm

Какво сега, не искаше да ми каже ли? Или се притесняваше от Девин? Нее, не искаше да ми каже. Но защо? Защо криеше от мен? Точно от мен...
- Моля те, не се храни на дивана.
- Аз не се храних, разсипах кръвта заради нея. - Девин ме посочи, а аз го погледнах изненадано.
- Не, вие сериозно ще ме съсипете. - кимнах и се изправих.
Тръгнах към спалнята си. Слънцето влизаш е в стаята и осветяваше всичко. Навън беше топло. За миг се замислих, после сложих бански и излязох навън, без дори за миг да погледна Алекс и Девин. Настаних се на един от шезлонгите до басейна и сложих слънчевите си очила, които закриваха почти цялото ми лице.
Мислех да ги оставя замалко. Не че не ми беше приятна компанията им. Наоротив. Бях свикнала с Алекс и ми харесваше времето прекарано с нея, а Девин не бях виждала отдавна и ми липсваше. Но все пак... Исках поне за малко да остана сама.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Вто Май 10, 2011 9:22 pm

Аз и Девин останахме сами в стаята. Седнах до него.
-Как знаеш всичко за всички? -Попитах любопитно, като моят поглед издаваше, че го "оглеждах", но си беше заложено в "човешката" природа.
Изчервих се от мислите си, като се надявах Изи да не ги прочете.
Облегнах се назад, като прегърнах едната възглавница. Продължих да се взирам, като погледа ми попадна на неговите дълбоки и сини очи.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Сря Май 11, 2011 8:52 pm

- Не, вие сериозно ще ме съсипете.-думите на Изабела минаха и заминаха покрай мен.Аз си лежах на дивана,зяпайки лампите.След малко чух слизане по стълбите.Погледнах и какво да видя,Изи по бански
-Охоо...-намигнах и' аз.Нямаше как да се отрече,че е секси.Тя отиде до басейна,а ние с Алекс останахме във всекидневната.Тя седна до мен и ме погледна.
-Как знаеш всичко за всички?-промълви тя любопитно.Леко се надигнах и със един странен поглед отговорих:
-Ъм...имам си източници,а и какво те интересува от къде си набавям информация?!-чудно ми беше,от къде и' бе хрумнал този въпрос...няма значение,така или иначе не смятах да и' кажа...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Сря Май 11, 2011 9:32 pm

Погледнах го, реакцията му си беше напълно нормална.
-Само питам.. чисто любопитство.. -Оправдах се и продължих да прегръщам бухналата възглавница.
Облегнах се назад, като няколко секунди цареше пълна тишина. Погледнах го отново.
Изражението ми издаваше съвсем леко, че аз прдължавах упорито на пук да го оглеждам, въпреки отвратителното му държание, което би трябвало доста силно да ме отблъсне.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Сря Май 11, 2011 9:39 pm

-Само питам.. чисто любопитство.. -оправда се тя и аз вдигнах рамене.Нямаше да изнасям отново лекцията,как не обичам прекалено любопитните хора,не обичам да говоря за миналото си и така нататък и така нататък,нямаше и смисъл,понеже момичето все още не бе прекалило.Логично е да се зароди такъв въпрос,след като знам всичко за всички...просто няма начин да не се зачудиш от къде може някой да знае толкова много...понякога е даже обезпокоително.
-Един въпрос...Защо се интересуваш от мен?Колкото и да отричаш,виждам,че във въпросите ти има известно любопитство,което не изразява безразличие,виждам как ме гледаш,слушаш внимателно какво казвам,подслушваше ни ...-извадих добри аргументи.Отново опрях глава в облегалката и въздъхнах,гледайки лампите на тавана.Това занимание не беше от най-интересните,ала обичах да се излежавам и мързелувам...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Сря Май 11, 2011 9:44 pm

Смутих се и се изчервих. Бяха ме "спипали", че се инетерувам. Това ме поставяше в положение или да се оправдавам пак, или да измисля някаква опашата лъжа. Но не можех да лъжа.
-Любопитство. Просто се опитвам да разбера дали всички вампири сте еднакви...предполагам.. -Казах тихо, като гледах надолу, за да скрия поруменелите си бузи, а също и още по-смутеното си изражение.
Прехапах долната си устн притеснено.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Сря Май 11, 2011 9:50 pm

Отначало Алекс се замисли,а после отговори плахо:
-Любопитство. Просто се опитвам да разбера дали всички вампири сте еднакви...предполагам..-това си изглеждаше точно като увъртяно оправдание,но нямаше да се ровя.. мързеше ме да задавам въпроси и да мисля...и да не ми се отдаваше,ако не трябваше да измъквам някого или да се спасявам.
-Щом казваш...-измънках под носа си и затворих очи.Така стояхме няколко минути-в тишина.
-Таа...какво искаше да кажеш с това за вампирите,сещаш се,дали всички сме еднакви...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Сря Май 11, 2011 9:54 pm

-Ами.. познавам и други вампири.. същност.. до преди 5 години живях при такива.. -Казах и се замислих за всичко, което тогава ми се беше случило. Имаше си предмства и минуси.
Погледнах Девин и се усмихнах съвсем леко.
-Мислех, че знаеш.. след като знаеш всичко. -Засмях се и го побутнах с възглавницата закачливо.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Сря Май 11, 2011 9:58 pm

-Ами.. познавам и други вампири.. същност.. до преди 5 години живях при такива..Мислех, че знаеш.. след като знаеш всичко.-обясни тя и ме удари леко с възглавницата.Засмях се и казах през лек смях:
-Разбира се,че знам исках да кажа,че не разбирам какво искаш да кажеш за самата същност на вампирите,в какъв смисъл еднакви...-преминах в седнала положение и прострях ръце на облегалката и отпуснах глава назад.Беше ми изключително скучно,макар че разговорът с момичето поне малко ме разсейваше.
-Няма значение...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Сря Май 11, 2011 10:02 pm

-Имам предвит..егоисти...надути...непукисти.. и прочие.. -Казах, изброявайки качествата, които най-често срещах в някой кръвопиец. Пак го уцелих с възглавницата. -Според мен не си като тях.
Вдигнах рамене и се изправих заставайки до прозореца.
-Защо си тук? Тоест.. не ме разбирай погрешно..всеки щеше да си е тръгнал до сега.. Или щеше да ми е откъснал главата. -Вдигнах рамене. Не вярвах на лъжите, заради които всички ме търсеха, но все повече се убеждавах в тях.


Последната промяна е направена от Алекс Лийс на Чет Май 12, 2011 8:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Сря Май 11, 2011 10:08 pm

-Имам предвит..егоисти...надути...непукисти.. и прочие.. -Казах, изброявайки качествата, които най-често срещах в някой кръвопиец. Според мен не си като тях.-засмях се леко.Всъщност преди бях такъв,просто напоследък започнах да се променям...не знайно как.
-Ами...радвам се,че мислиш така..предполагам-засмях се отново и хвърлих една възглавница по нея.
-Защо си тук? Тоест.. не ме разбирай погрешно..всеки щеше да си е тръгнал до сега.. Или щеше да ми е откъснал вратата.-последва още един въпрос,на който нямаше как да не отговоря.
-Ами 1во с Изабела сме много добри приятели,2ро дадох дума да ви защитавам,а аз не мога да пренебрегна това след като съм обещал,3то казвам ти отново,че само не доказалите се,млади и неопитни вампири,мечтаещи си за слава биха ти откъснали главата.Първородните и техните деца,като мен няма какво да доказват и даже ти си един плюс.Ако ми потрябва вещица,аз ще съм направил услуга за теб и ти ще трябва да ми я върнеш.А и няма да е лошо да завържа някое друго приятелство-сигурно отегчих момичето с всичко това,което казах...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Сря Май 11, 2011 10:19 pm

Обърнах се към него и вдигнах възглавницата и се усмихнах.
-Благодаря. -Казах простичко и пак седнах до него. Усмивката не слизаше от моето лице. Гушнах го, както правех с всеки, който беше или щеше да направи нещо за мен.
Отдръпнах се моментално и пак се изчервих, след което обърнах глава на другата страна, като започнах нервно да въртя един кичур от косата си на показалеца.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Чет Май 12, 2011 3:05 pm

-Благодаря.-извика тя и седна до мен.Тъкмо щях да казвам,че няма проблем,когато тя се хвърли отгоре ми и ме прегърна.Аз се опитах да се измъкна,ала тя ме стискаше здраво.Най-накрая ме пусна и аз я погледнах тъпо.Мразех някой просто ей така,без никаква причина да скача върху мен.
-Ще се направя,че това не се е случвало,но ти препоръчвам да не го правиш отново...-изправих се и отидох до прозореца.Времето бе топло.а водата в басейна изглеждаше толкова приятна.Излязох и скочих във басейна..с дрехите.Наистина беше приятно,даже повече от колкото предполагах.Двете момичета ме гледаха изненадано,а аз им се ухилих...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Чет Май 12, 2011 5:48 pm

Стоях и се наслаждавах на слънцето, което така силно сгряваше кожата ми и сякаш навлизаше под нея. Изведнъж чух шум. Нещо влезе в басейна. Някой. Свалих очилата си леко и погледнах. Девин. Повдигнах леко незначително вежди.
- С дрехите!? - учудих се, когато се показа над водата.
Не му обърнах много внимание. Просто отново сложих очилата си и се отпуснах на шезлонга.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Чет Май 12, 2011 6:45 pm

Останах във всекидневната и изкарах малкия си скицник и продължих да рисувам. Не очаквах такава реакция от Девин, но по-лошото е, че тя ми бе напомнила за един друг кръвопиец. Въздъхнах, като се качих в моята стая и сложих слушалките, усилвайки на макс някаква произволна песен.
Продължих бавно да повтарям линиите от рисунката, което все повече и повече ми напомняше за неща, случили се преди години, които не исках да си спомням. Накрая отчаяно опрях глава на бюрото и останах така..
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Чет Май 12, 2011 7:11 pm

- С дрехите!? -попита ме изненадано Изаблеа и аз се засмях.Алекс остана в стаята,а после май замина на някъде.
-Не се получи ефекта,който исках-засмях се леко и излязох до Изи,Махнах ризата си,ала останах по дънки,понеже нямах бански.Седнах на единия шезлонг и я погледнах.
-Спортувала ли си?Изглеждаш по-добре от преди,не че беше за изхвърляне, напротив-усмихнах се на момичето и отново сканирах тялото и'..
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Чет Май 12, 2011 7:27 pm

Излезе от водата и свали ризата си. И преди го бях виждала. Имаше страхотно тяло, но гледах да не се заглеждам много по него. Нали ми беше приятел. Седна на един шезлонг до мен.
- Спортувала ли си? Изглеждаш по-добре от преди, не че беше за изхвърляне, напротив. - усмихна ми се.
И преди бях забелязвала, че от време на време ме оглежда, но се опитвах да не обръщам внимание. Този път обаче повдигнах вежди и го погледнах, като след това се засмях.
- Какво?? Да не ти допадам!? - попитах през смях.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Чет Май 12, 2011 7:33 pm

Както си стоях така, ново видение ме връхлетя.. Това нямаше ли да свърши някога?!
Видях единствено себе си.. как тичам. Но изведнъж видението се измени.. виждах непознато лице. Непознат вампир, съдейки по зъбите, които се показаха после.. Видях себе си, видях неща, които не исках да виждам..
Поех рязко въздух, сякаш самото видение ме задушаваше, но всичко изчезна. Отново бях в стаята си.. Погледнах към листа, несъзнателно бях написала няколко цифри. Или руни? Не се различаваха, защото моливът ми бе изтъпен.
За миг ме обзе страх, объркване, но след това остана.. нищо.. освен мен.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Чет Май 12, 2011 9:15 pm

Бавно се обърна към мен и с изненада ме попита:
- Какво?? Да не ти допадам!?-ъми секси е,бих го правил с нея...засмях се на мислите си.
-Хаха...смешно...Ами секси си,значи да-допадаш ми-засмях се леко и легнах на шезлонга.Чадъра хвърляше сянка върху мен и лъчите не ме достигаха-перфектно.
-Мразя слънчевото време...-измънках аз под носа си и скръстих ръце.Усетих странна енергия от къщата,беше на Алекс.Едва ли правеше някое нещо магическо...не разбирам от вещерство,но знам,че ако правеше нещо,енергията щеше да се усети силно,това бе просто като лек аромат,само че енергиен...видение?дали?Реших да спестя това на Изабела и да я оставя да си почива...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Чет Май 12, 2011 9:32 pm

Стоях и го гледах изненадано. Вярно, познавахме се отдавна, но за пръв път ми говореше по този начин. Накрая повдигнах леко рамене, сякаш се правех, че не се интересувам от мнението му за мен и отново се отпуснах.
Опитах да заключа ума си и поне за миг да стоя на спокойствие, без да мисля за проблеми, тайни, лъжи. И се получи... Сакаш стана чудо. За пръв път успявах да не наблягам на неприятните неща, а да се отпусна.
Изведнъж се изправих и тръгнах към басейна. Гмурнах се и след няколко секунди се показах над водата. Кожата ми настръхна. Добре де, не беше чак толкова топло. Но не мислех да излизам. Обичах студа. Обичах и нощта, мрака... В басейна беше приятно "хладно" и нямах абсолютно никакво намерение да излизам оттам.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 3 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите