Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

3 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пет Май 06, 2011 8:13 pm

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Cayman%20Islands%20Homes
Spoiler:

Спалнята на Изабела:
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс ASID09bed_lg
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс ASID09desk_lg
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Genuine-style-bathroom

Спалнята на Алекс:
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Black-white-bedroom
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Modern-Black-and-White-Bathroom-Design-from-Noken-2


Последната промяна е направена от Isabella Parker на Съб Май 07, 2011 3:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 3:20 pm

Скоро пристигнахме. Алекс влезе с нервна крачка навътре в къщата и се спря в хола. Поканих Девин да влезе и да се настанява.
- Нещо за пиене?
Попитха и тръгнах към кухнята, като кимнах на Алекс в знак да ме последва.
Исках да знам какво става и какво й дава правото да мисли, че Дев е нещо различно от човек. Ами ако наистина не беше? Ако за всички тези години не ми беше казал какъв е?

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 3:25 pm

Побързах и скоро и двете с Изи бяхме в кухната. Огледах се, знаех, че щеше да чуе нашия разговор.
Взех една хартия и написах на нея: "Той не е човек. " казах напълно убедено, след като при здрависването бях усетила какъв вероятно е. Подадох хартийката на Изи, като я погледнах.
Пуснах водата от мивката, за да не изглежда подозрително.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 3:33 pm

Двете влязоха веднага,а аз се забавих малко.Когато Изи ме покани,успях да вляза и седнах на дивана.Погледнах двете момичета с усмивка...отново.
- Нещо за пиене?-попита ме Изи.Бяхме дошли за кафе,значи щяхме да пием кафе...
-Ам...едно кафе и вода,благодаря!-Алекс и Изабела отидоха в кухнята.Чувах накъсани фрази и намеци.Пуснаха водата.Сега имаше и странични шумове.Хм...Алекс явно нямаше да го каже на глас.Стоях така още малко в хола опитвайки се да чуя нещо,ала всичко бе несвързано и от време на време чувах писане.Изправих се и тръгнах към кухнята.Щях да се оправдая,че не ми се стои сам в хола..Застанах на вратата и ги погледнах.
-Е...много се забавихте,оставихте ме сам там!-усмихнах се аз и погледнах Алекс.Забелязах,че водата просто така течеше силно,без да правят нищо на мивката.С бавни крачки стигнах до чешмата и спрях водата.
-Трябва да пестите вода!-констатирах аз и отново усмихнато се вгледах в тях...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 3:40 pm

Алекс ми подаде някаква бешежка и пусна водата. "Той не е човек". Ами какво беше, по дяволите!? Демон? Ангел? Вампир? Усмихнах се и се замислих без да погледждам към Алекс.
Внезапно Девин също дойде.
- Е.. Много се забавихте, оставихте ме сам там! - засмях се леко.
Отиде и спря водата.
- Трябва да пестите вода. - заяви и се усмихна, след което ни погледна.
- Ами... - засмях се и сложих вода за кафето му.
Смячках бележката преди да я е видял и я хвърлих в близкото кошче за отпадаци. Не че ми пукаше, ако разбере, че Алекс подозира нещо де. Все пак... Аз бях "премазан от боговете". Алекс беше вещица. Като цяло - градът бе пълен с какви ли не същества. Защо пък и Девин да не беше нещо такова!? Но защо бе крил от мен през цялото това време....

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 3:45 pm

Когато Девин влезе внезапно обърнах поглед към него. След като Изи наля вода за кафето му, аз погледнах падналата бележка. Съвсем бързо с поглед я накарах да влезе в кошчето, като внимавах някой да не ме види. Всъщност Девин да не види, за Изи не беше ново, че мога да правя такива неща.
Взех една чаша и набързо започнах да си правя капучино. Захакра обаче беше точно зад Девин, зад мястото, където беше застанал. Погледнах многозначително Изи, след което отидох и се пресегнах за нея. След като рамената ни се докоснаха бях повече от сигурна, че е вампир!
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 3:51 pm

Възклицанието което получих от тях бе само едно:
- Ами...-засмях се леко.Гледах как Изи ми наля вода за кафето.След малко тя ми го подаде и аз и' благодарих.Отпих от чашата с горчиво кафе.Не го харесвах особено със захар.Алекс продължаваше да бъде все така обезпокоена.Тя се доближи до мен и се пресегна за...захарта май.Рамената ни се докоснаха и тя сякаш усети нещо.Когато се дърпаше ме погледна отново по онзи начин.Подпрях се на барплота зад мен и отново отпих от чашата.
-Хубаво кафе!-отбелязах и погледнах през прозореца.Слънцето беше в страни от къщата и не влизаха пряко много лъчи вътре.Не че имаше значение,след като имам защитен предмет,но все пак...не е особено приятно...
Двете момичета с споглеждаха от време на време,сякаш искаха да си кажат нещо,ала аз нямах намерение да излизам,за да не опитат да се скатаят отново...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 3:58 pm

След кратко мълчание погледнах към Дев.
- Ъ... Не каза... каво прави последно време? Не си се променил особено. Освен че сякаш огромното ти самочувствие се е изпарило. - засмях се.
"Той е вампир!" - мислите за Алекс прелетяха през ума ми. Отначало сключих вежди, но после отново се усмихнах, за да скрия учудването си.
Продължих да го гледам все така, като от време на време поглеждах и към Алекс.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 4:04 pm

Очевидно тя бе прочела мислите ми, съдейки по моментното ѝ очудване. Двете си хвърляхме многозначителни погледи, а той се канеше да започне да говори. Седнах на единия стол, като отпих от капучиното си.
И все пак Изи бе спокойна, а аз, като за пръв път, не особено. Той сякаш нарочно не искаше да напусне кухнята, за да не си кажем това, което щяхме, ако не беше наблизо. Продължавах да го гледам все така любопитно и предпазливо.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 5:08 pm

- Ъ... Не каза... каво прави последно време? Не си се променил особено.Освен че сякаш огромното ти самочувствие се е изпарило. -възкликна на Изабела,а Алекс седна безмълвно на един стол.Усмихнах се отново.Следях ги с поглед внимателно.От време на време ту едната,ту другата правиха по някоя странна гримаса или се споглеждаха многозначно...нещо намирисваше тук...
-Ами нали знаеш Изи,хората се променят,от едни стават други,израстват,променят характера си,дори самата си същност.Нямаш си и на представа колко може да се промени само за 3 години-усмихнах се отново и погледна лицата им.Явно моят отговор им бе подметнал нещо,надявам се.Целта ми беше да ги объркам още повече.
-И ти нищо не каза освен за Алекс и кариерата си,нещо ново ,интересно , интригуващо...знаеш,че съм любопитен!Много!-отпих от чашата и чаках отговора...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 5:17 pm

Засмях се.
- Ново? Животът ми си е все същият - скука и скука. - усмихнах му се.
"Колко" какво!? Вече наистина съвсем се обърках. Първо идва съвсем неочаквано. После рабирам, че не е същият. А сега...... по дяволите.
Закратко замълчах. Наистина нямаше какво да му кажа. Реших да го карам направо, да задоволя ужасното си любопитство.
- Защо не си ми казал досега? - попитах направо, а Дев присви вежди и направи въпросително изражение.
- За това какъв си. - поянсих и опрях длани на барплота зад себе си.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 5:35 pm

Изи определено искаше да го кара без увъртания. Изправих се предпазливо, ако се наложи да използвам силите си. Девин целеше да ни обърка, но очевидно нямаше да му се получи.
Оставих капучиното, като хвърлих поглед на Изи. Не знаех как ще реагира вампира и бях подготвена за абсолютно всичко. Имаше прекалено много напрежение в стаята.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 6:54 pm

- Ново? Животът ми си е все същият - скука и скука.-двамата се засмяхме и аз изпих ,останалото в чашата,кафе.Тогава тя ме изненада с въпроса:
-Защо не си ми казал досега?-погледнах я уж неразбиращо,ала аз знаех какво има предвид.Защо не съм и' казал,че съм вампир...Защо ли?Ами защото така е по-забавно,защото обичам да си играя на криеница и главно да си играя с хората...
-Изи какво искаш да кажеш?-попитах я аз и се подпрях на стената.
- За това какъв си-поясни ми тя и ме погледна напълно сериозно..
-Оу...съжалявам,забравил съм да ти кажа,че съм една четвърт италианец...но не мислих,че ще е такъв проблем-усмихнах се аз и отидох до чешмата.Пуснах водата и взех една голяма чаша.Налях вода в нея и отпих,подпирайки се с една ръка на мивката,обърнат настрани,взирайки се в двете момичета.Преглътнах и казах:
-Бау...чудо голямо...вампир съм!БУМ-БАМ публиката е в шок,кой ли да предположи..-иронията ми минаваше всякакви граници...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 7:04 pm

Гледах го глупаво и сключих вежди.
- Колко беше трудно... - погледнах го.
Добре де... Помислих, че за мен ще бъде по-болезнено. А то какво било... Сякаш не почувствах... нищо. Напротив. Отвътре по неопределена причина се свивах от смях. Хубавото беше, че не го показвах. Шяха да ме помислят за луда.
Направих крачка назад и седнах на барплота.
- И като сме почнали... Аз съм нещо като... човек с дарба. Наричат ни помазани от боговете. Та... умея да чета и контролирам мисли. - усмихнах му се.
Не че беше кой знае какво... Девин вероятно беше първият на когото го казвам след Алекс, но сякаш за момент изпитах странната нужда да му кажа.
Погледнах Алекс. Не мислех да му казвам, че е вещица, ако тя не иска. Затова я погледнах и й оставх думата.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 7:14 pm

Разтворих устни, щях да кажа какво съм, но веднага след това се отказах. Сетих се какво бях преживяла преди да дойда при Изи и тя да стане новото ми семейство. Стиснах несъзнателно чашата по-силно, след което отместих поглед.
-Усетих, че не си човек, още преди да дойдеш при нас с Изи. -Отвърнах, за да не мълча просто така. Отпих от капучиното, като върах погледа си на вампира. Тези същества-сякаш всички бяха еднакви.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 7:15 pm

-Колко беше трудно...-засмях се с глас и казах:
-Не не беше трудно,беше забавно да ме мислиш за човек!-засмях се отново и седнах на един от столовете...
- И като сме почнали... Аз съм нещо като... човек с дарба. Наричат ни помазани от боговете. Та... умея да чета и контролирам мисли-обясни тя и аз извъртях очи,като я прекъснах:
-Знам...а тя е вещица търсена от вампири...-посочих Алекс и се засмях.Знаех всичко,около тях,просто показвах едно привидно не знание...
-Изабела...знам всичко...знаеш колко голяма ще е наградата за мен,ако сега откъсна главата на вещицата,но няма...-погледнах масата и започнах да си играя с покривката.
-А и...не се хаби да питаш от кога съм вампир.Винаги съм бил,всъщност не помня кой знае колко от човешкия си живот...на 1600 години съм.Казвам ти,защото така и така започнахме с откровеностите.-стана ми смешно и направих лека пауза..
-Не си ли се чудила,защо не можеш да прочетеш мислите ми?-попитах Изи и повдигнах едната си вежда...
-Усетих, че не си човек, още преди да дойдеш при нас с Изи.-измънка след това Алекс и аз се усмихнах.Още когато ме погледна с онзи "обвинителен" поглед се досетих,че е разбрала,но не е сигурна...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 7:36 pm

Добре... Сега напълно се обърках...
- Ъъъ... Ти явно знаеш всичко за нас, но.... Аз имам въпрос. - погледнах го.
- Откъде знаеш всичко това? И защо се интересуваш толкова от нас? Или просто така.... Знаеш всичко за всички. - засмях се.
Леле... Бях по спокойна дори от най-далечните си представи... Какво ми ставаше!? Току що разбрах, че един от така да се каже добрите ми приятели непрекъснато ме е лъгал, а сякаш не ми пукаше...

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 7:44 pm

Бях права. И той беше като всички останали надути кръвопийци, които си мислеха, че света е техен. Вярно е, че беше стар, но можех добре да се защитавам.
Изправих се, като погледнах и двамата, след което отидох в хола. Нямах намерение да съм в една стая с него, не го познавах и вече не бях сигурна дали искам да го опозная. Мразех някой да знае толкова много за мен, без аз да знам нещо.
Седнах на дивана и все пак се ослушвах. Материализирах няколко пера пред себе си и започнах да ги издигам и да ги местя с поглед, колкото да не изглежда, че подслушвам.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 8:01 pm

-Ъъъ... Ти явно знаеш всичко за нас, но.... Аз имам въпрос-изглеждаше леко объркана.Разбира се,че имаше защо да е объркана.Съгласих се да отговоря на въпроса и'.
Откъде знаеш всичко това? И защо се интересуваш толкова от нас? Или просто така.... Знаеш всичко за всички.-засмя се тя,както и аз.През това време Алекс бе излязла от стаята.Явно не искаше да бъде с мен в една стая...е...все тая и без това подслушваше от другата стая.
-Ами...винаги проучвам за хората,с които си имам работа.И...Алекс е в по-голяма опасност,от колкото предполагаш-казах аз и извиках:
-Надявам се,че си чула това!Знам,че ни слушаш!-засмях се леко и отново си налях вода.Изглеждах леко нахален,сякаш съм си у нас,обаче мен не ме интересуваше особено какво мислят хората .
-Знаеш ли...не ти казах,че съм вампир,защото беше мила с мен...-обърнах се към Изабела,а след това бързо извърнах глава.Мразех да говоря за това,което изпитвам и мисля...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 8:50 pm

- ..А ти беше адски надут. - засмях се.
Изведнъж изражението ми доби сериозен вид. Чак тогава осъзнах какво беше казал току-що.
- Чакай! Какво!? - сепнах се.
Сключих вежди и станах от барплота. Приближих се до Девин с леко разтревожено изражение.
- Как така "хората, с които си имам работа"!? Ии... в каква опастност е Алекс!? - въпросите се плъзгаха един след друг от устата ми.
За какво говореше, по дяволите!? Та нали уж ми беше приятел!? Ако досега бях объркана, сега нямах никаква представа какво да правя...

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 9:05 pm

Не, не не, Изи не трябваше да научава защо съм толкова ценна вещица и кои са истинското ми семейство. Бързо се изправих и отдох в кухнята.
-Не съм в никаква опасност. -Прекъснах разговора, преди вампира да е казал каквото знае. Всъщност не бях наясно с неговите знания относно моя род вещици, но нямаше да рискувам.
Погледнах Изи, след което Девин.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 9:40 pm

- ..А ти беше адски надут.-двамата се засмяхме.Беше зверски права,аз бях сигурно най-надутото същество,което тя е познавала.Както си се смяхме,изведнъж тя придоби сериозен вид. Пребледня.
- Чакай! Какво!? -погледна ме тя учудено.Аз не знаех какво става и въобще какво има предвид.
-Какво?-повторих думите и' и я погледнах въпросително.Тя се доближи до мен и ме попита:
- Как така "хората, с които си имам работа"!? Ии... в каква опастност е Алекс!?-извъртях леко очи и я спрях,преди да е задала още някой въпрос.
-Имам предвид с хората които общувам,моето обкръжение или хората,които са ми интересни.А иначе има много вампири,които...-тъкмо обяснявах за Алекс,когато тя дотърча и извика:
-Не съм в никаква опасност.!-погледна ни и двамата.Поклатих глава и продължих:
-... биха се радвали да видят Алекс мъртва.Не само,че ще спечелят слава и богатства,но ще се и издигнат.Това са главни нищожни,млади вампири,които дори нямат място в йерархията и искат да се издигнат.Те не трябва да се подценяват.Възрастните не се интересуваме от нея,понеже тя не може да ни направи нищо,а и няма какво да доказваме.-обясних аз и седнах на барплота зад мен
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 6:42 am

След чутото присвих вежди и се облегнах назад. Сякаш на гърдите ми падна огромен товар. Алекс е в опасност!? Божичко.... Какво щях да правя!? Не исках тя да пострада. Не можех да го позволя.
За миг постоях така. Не мислех да я питам защо не ми е казала досега или да й задавам подобни въпроси. Усещах, че и на нея не й беше лесно.
Стиснах умруци, стараейки се колкото е възможно по-незабележимо, погледнах Алекс.
- Значи трябва да бъдем по-внимателни. Градът е пълен с вампири и.... - не довържих.
Тежка въздишка се плъзна по устните ми. Облегнах глава назад. Имах толкова въпроси, а.... вече просто не исках да знам.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 8:35 am

Ето това не исках да се случва, да ставам в тежест на Изи. Погледнах вампира ядосано.
-Може да си по-силен, но изглежда не си по-умен! Можеше да не ѝ казваш това и мисля, че като те спрях ясно изразих желанието си да не го правиш! -Обърнах се към Изи и отидох и я прегърнах.
Сега излагах и нея на опасност. Погледнах отново вампира, като за момент се зачудих от къде събрах смелост изобщо да му говоря така. Ето, че гневът можеше всичко.
И все пак се чувствах толкова дребна и малка в сравнение с него.. Беше по-висок и по-силен.
Ако не му бях бясна щеше да ми се стори привлекателен.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 5:56 pm

Изи изглежда се разстрои повече,от колкото очаквах.Тя започна да се чуди някакви неща ,като в това време Алекс дойде и ме погледнах злобно.
-Може да си по-силен, но изглежда не си по-умен! Можеше да не ѝ казваш това и мисля, че като те спрях ясно изразих желанието си да не го правиш!-развика ми се тя и аз я погледнах сериозно,Как смееше да ми говори така...
-Съжалявам,трябваше...-казах самодоволно и дразнещо спокойно.Погледът ми бе изключително провокиращ.Не го правих нарочно,идваше ми отвътре да дразня по всевъзможни начини.
-Ние!?Ние да сме по-внимателни!?Какво искаш да кажеш?-попитах Изабела и я погледнах въпросително.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите