Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

3 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 6:07 pm

Започвах да гледам Девин все по-студено. За секунда-две останах загледана в него.
- Спокойно. Под "ние" имах предвид себе си и Алекс. Не мисля да те карам да правиш каквото и да било. - кимнах отрицателно без да отделям погледа си от него.
Налях си чаша вода и се подпрях на барплота. Прилоша ми само щом чух всичко това.
"По дяволите, Алекс!" - изкрещях наум и обвих с длани лицето си.
Защо трябваше да ми го казва... Всичко беше толкова спокойно, нормално. Но не... Девин кацна в града и беше готов веднага да провали всичко.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 6:17 pm

Виждах какво се случваше, как спокойствието от къщата се изпари от момента, в който вампира прекрачи прага. Гледах ту Изи, ту Девин.
Радвах се, че поне не беше изтърсил, че не само вампири бяха по петите ми. Оставаше Изи да получи нервна криза и не знам какво щях да правя после.
Погледнах вампира. Просто ме провокираше с неговото държание, не можех да устоя на това да се заяда с него. Мамка му, защо всички хубави момчета и мъже бяха или вампири или задници... или и двете.
-Знаеш ли, не знам до къде стига твоята наглост, Девин, но не мисля, че трябва да оставаш тук повече. -Казах сериозно заставайки пред него. Скръстих ръце, не знаех от къде събирах тази смелост.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 6:24 pm

- Спокойно. Под "ние" имах предвид себе си и Алекс. Не мисля да те карам да правиш каквото и да било-преди това студеният поглед на Изабела ме прониза...Подразбираше се,че ме обвиняваше за това,че съм и' казал,че отново съм и' разрушил живота...
-Знаеш ли Изабела...никога не си доволна...аз се опитвам да ви защитя,ама не..защо да сме доволни.Можеше да си премълча и една вечер просто и двете да бъдете убити брутално в къщата си...Тогава Девин щеше да е виновен,защото е знаел,а не е направил нищо,нали така?-поклатих леко глава,тръшнах чашата в барплота и тръгнах към вратата.Моите опити да ги защитя,да ги предупредя,останаха не разбрани и отхвърлени...както искат.Предлагах им поне някаква сигурност.И с въпроса "ние",исках да се уверя,че биха приели помощта ми,няма значение,знаех си,че ще реагира така.
-Знаеш ли, не знам до къде стига твоята наглост, Девин, но не мисля, че трябва да оставаш тук повече..-каза ми вещицата и аз я погледнах.Усмихнах и' се тип "Гарантирам ти,че си мъртва" и я заобиколих...
Почти бях стигнал до вратата,като извиках:
-Смятах да ви помогна,но...-не довърших аз и добавих:
-Тръгвам си...и повече няма да ме видите.Почивайте в мир!-с бърза крачка вече бях пред вратата и тръгвах напред по алеята...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 7:03 pm

Ъъ добре... Не мислех, че чак толкова ще го обидя. Все пак ми беше приятел. Въпреки че... Добре де, нямах правото да го съдя, защото ми каза нещо, което трябваше отдавна да съм разбрала от Алекс.
За миг забравих. Погледнах Алекс. Усмихнах се фалшиво и леко извъртях глава.
- Това май трябваше да го науча от теб... - "залепих" погледа си в нейния.
След секунда-две се осъзнах и побързах да изляза от кухнята.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 7:12 pm

Завъртях очи. Мамка му, трябваше да се извиня на кръвопиеца, макар да не исках. Изтичах пред алеята.
-Хей.. Девин.. -Извиках. Продължих да ходя бързо, като успях да го настигна и да застана пред него. -Добре, забрави какво казах и прочее.. Съжалявам.. Сега.. би ли се върнал вътре.. моля? -Погледнах го в сините очи. Боже, как можеше толкова красив мъж да има толкова сложен характер.
-Моля те.. -Казах малко по-меко.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 7:24 pm

Вече бях на улицата и се насочих към къщата си.Чух Изи да казва на Алекс,че щяло да е по-добре,ако вещицата и' била казала.Засмях се леко самодоволно.Изведнъж чух стъпки зад себе си
--Хей.. Девин..-последва и гласът на Алекс.Обърнах се и тя ме настигна.
-Добре, забрави какво казах и прочее.. Съжалявам.. Сега.. би ли се върнал вътре.. моля?-през това време тя се взираше в очите ми.Мълчахме за кратко,когато момичето отново се опита да ме обеди да се върна,чрез думите:
-Моля те.. -усмихнах се самодоволно,за пореден път.
-Нима искате да се върна,нима променихте мнението си толкова бързо?Толкова сте...-не довърших аз.Огледах се и поклатих глава..
-Ъхх...добре-казах аз и тръгнах с момичето обратно към къщата.На вратата бе Изабел,дори не я погледнах както трябва.Само крайчеца на окото ми я засече,ала и от това се усети студенината в погледа ми.Хвърлих се на дивана и въздъхнах...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 7:35 pm

Алекс излезе някъде. Отидох до вратата, за да видя къде е, да не би отново да изчезне, да не би да ми се сърди за нещо. Но не - тя довела Девин. Той влезе и се хвърли на дивана. Дори не ме погледа. Охх... в яростта си май ядосах всички.
Наясно бях, че Алекс го харесва, но... Защо го викаше!?
Приближих се до него.
- Дев, аз... Съжалявам. Просто всички крият важни неща от мен и... Така като се замисля, май само ти беше наистина искрен с мен. - говорех му, докато гледах Алекс.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 7:46 pm

Изи ме гледаше, докато казва на Девин, че май само той бил искрен с нея. Отместих поглед и отидох до прозореца. Какво се очакваше да направя преди това? Да кажа на Изи още в началото? Нима щеше да ме приюти, ако знаеше, че след мен тичат тълпа свръхестествени същества?
Сетих се за миналото, за това, което се беше случило преди няколко години. Обърнах се към Девин и Изи, като не гледах нито един от двамата. Седнах на един стол малко по-далече, без да казвам каквото и да било.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 7:56 pm

- Дев, аз... Съжалявам. Просто всички крият важни неща от мен и... Така като се замисля, май само ти беше наистина искрен с мен.-доближи се тя до дивана и промълви тихо.От устата ми излезе някакъв звук,наподобяващ "хЪх" и я погледнах.
-Сериооозно?-иронията даже вече бе дразнеща,но само така можех да изразя точно какво искам да кажа.Алекс седеше на един стол,гледайки в разстоянието между нас.Отново не казваше нищо..
-Добре,щом така настоятелно ми се извиняваш и казваш,че живота ти зависи изцяло от моето решение...простено ти е-усмихнах се за секунда,ала бързо придобих отново сериозен вид.
-Имаш ли бира?-попитах аз...Типично,обичах бирата..
-Знаеш ли,ако интериора беше малко по - изчистен..къщата щеше да ми харесва повече-започнах да нареждам и да се разполагам сякаш съм си у нас...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 8:13 pm

- Имаш ли бира? - попита Девин.
Изправих се и тръгнах към кухнята. Отново.
- Знаеш ли,ако интериора беше малко по-изчистен... къщата щеше да ми харесва повече. - каза, когато вече бях отворила хладилника и вадех бира.
- По-добре млъкни. Познавам вкуса ти. Тогава на мен нямаше да ми харесва. - засмях се.
Забавих се малко в кухнята.Направих на Алекс капучино и чак тогава се върнах в хола. Подадох на Девин бирата и отидох при Алекс. Наведох се до стола й и й подадох чашата.
- Хей, добре ли си? - погалих леко брадичката й.
- Всичко е наред.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 8:33 pm

Бях се замислила, когато Изи дойде и ми подаде капучино.
-Добре съм. -Казах, като се усмихнах леко.
В следващия момент изведнъж получих кратко видение. Видях кръв и доста зъби. Поех рязко зъби и затворих очи.
Погледнах Изи, а после Девин. Обхванах главата си с ръце.
-Боже.. -Въздъхнах, и забих поглед в земята.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 8:44 pm

Изабел отиде до кухнята,вероятно да ми вземе бира,а аз продължавах да си мрънкам какви ли не простотии.Накрая Изи ме спря:
-По-добре млъкни. Познавам вкуса ти. Тогава на мен нямаше да ми харесва-засмях се леко,но после се усетих.Яяяя чакай малко...нещо против вкуса ли ми има тази или...
-Какво за вкуса ми?-попитах сякаш бях не разбрал и отново се изхилих.Из се върна с моята бира и капучино,явно за Алекс.
Отворих бирата и отпих,беше от любимите ми марки,ледено студена и силно газирана.
-Кой те научи да купуваш качествена пиячка,аа?-засмях се отново и отпих.
Алекс се хвана за главата и пребледня.Какво се случи? Не разбирах...
-Боже.. -въздъхна момичето и забучи поглед в земята.
-Какво има?Какво се случи и аз пак изпуснах?-изправих се и отидох до момичетата...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Нед Май 08, 2011 8:52 pm

Алекс се хвана за главата. Пребледна.
- Алекс!? - погледнах я разтревожено.
- Добре ли си?! Какво има? - хванах ръката й.
Отново видение!? Какво беше този път!? Смърт!? Поредната смърт ще да е...
- Алекс? - повиках я, този път по-тихо.
Мразех тези видения. Никога не ми казваше какво е видяла. Дали беше за добро или зло... кой знае. Исках само да ми отговори.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Нед Май 08, 2011 9:01 pm

Oтнеха ми няколко секунди, за да се опомня и да видя лицата на Изи и Девин.
-Добре съм.. предполагам.. -Казах все още заеквайки. Всички видения бяха толкова истински, не бях получавала от дни. Ето какво става, когато седя повече от 10 минути в едно помещение с вампир.
Погледнах Изи.
-Освен ако приятеля ти не иска да ни изяде, съм склонна да мисля, че скоро ще има друг "кандидат".. -Добавих.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Нед Май 08, 2011 9:09 pm

- Алекс!? Добре ли си?! Какво има?Алекс?-започна разтревожено да я вика Изабела.Аз стоях безмълвно и чаках да видя какво ще стане.Явно вещицата получаваше и видения.Изглеждаше доста шокирана от видяното.Какво ли беше видяла,че да я изплаши толкова много.
--Добре съм.. предполагам..-успокои приемната си майка,когато се осъзна и въздъхна.Погледна ме пак с онзи поглед,с който ме гледаше в парка,а после се обърна към Изи:
-Освен ако приятеля ти не иска да ни изяде, съм склонна да мисля, че скоро ще има друг "кандидат"..-заяви тя и аз се усмихнах леко.
-1во...аз не ям хора, само пия кръв от тях...и 2ро имам си запаси,спокойно,а и умея да контролирам жаждата си.Мога да не пия кръв с дни-обясних аз и извадих от единия джоб на якето си малка манерка,в която имаше кръв.Усмихнах се отново и я оставих на масата.Върнах се на дивана и отпих от бутилката бира.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пон Май 09, 2011 6:24 pm

Отначало следях движенията на Девин, но после бързо отново обърнах внимание на Алекс.
- Значи сме в опасност? Ти... ти си в опасност? - кимнах.
Алекс мълчеше. Отново... Не ми пукаше за живота ми. Така и така съм безсмъртна... Но Алекс! Тя беше в опасност... Нямах много сили, не можех да опазя дори себе си, но бях готова на всичко за Алекс и щях да се постарая да я защитя с каквото е възможно.
- Защо не ми каза по-рано, по дяволите!? - изсъсках и обърнах поглед.
Трявожих се, изнервих се... беше нормално - тя значеше много за мен. Всъщност... за момента тя беше най-близкия ми човек.


Последната промяна е направена от Isabella Parker на Пон Май 09, 2011 7:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Пон Май 09, 2011 7:33 pm

-Какво да ти кажа? -Погледнах я. -Щеше ли да искаш проблемно момиче? Щеше ли да ме прибереш, ако знаеше всичко това още от началото?
Взирах се в очите ѝ, като въздъхнах.
-Както и да е, ще се оправя някак. Не е нужно да те замесвам в това. -Казах, като се изправих и отидох в моята стая и седнах на леглото.
Не исках Изи да пострада по моя вина; може би беше редно да се махна? Дали това беше решението?
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Пон Май 09, 2011 7:44 pm

- Зани сме в опасност? Ти... ти си в опасност?-каза тя разтревожено и аз погледнах тъпо.Пак драматизиране и отдаване на прекалено много емоции.Не сме в сапунен сериал я.
-Защо драматизирате,нали си имате вампир на ваша страна...защитени сте-засмях се леко и отворих манерката с кръв.Отпих малко,като една капка се плъзна по брадичката ми и капна на земята.
-Опа...съжалявам!-взех една салфетка и изтрих петното.Двете момичета още се суетяха и имаше някакво подобие на разговор,с реплики:
- Защо не ми каза по-рано, по дяволите!?-и получаваше отговор:
-Какво да ти кажа? Щеше ли да искаш проблемно момиче? Щеше ли да ме прибереш, ако знаеше всичко това още от началото? -Както и да е, ще се оправя някак. Не е нужно да те замесвам в това.-тогава Алекс драматично се изнесе в стаята си.
-Ох...ох..ще се разплача!-имитирах триене на сълзи и се усмихнах иронично...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пон Май 09, 2011 8:04 pm

За моемент останах на място и се замислих над думите на Алекс. Но... какво говореше!? Разбира се, че щях да я прибера. Не ми пукаха проблемите й. Щях да й помогна с каквото мога. Толкова ли беше трудно да го разбере!?
Изправих се и седнах на дивана до Девин. Все още бях сериозна. Чак тогава се осъзнах и в главата ми се намести реакцията му от преди малко. Започнах да се смея.
- Ти някога млъкваш ли!? - продължих да се смея, като хванах близката възглавница и го ударих.
Ето това ми харесваше в него - напрекъснато се шегуваше, а иронията не спираше да излиза от устата му. Вярно, понякога не знаеше кога да млъкне, но поне винаги ми оправяше настроението.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Пон Май 09, 2011 8:39 pm

Продължих да стоя в стаята си, като изкарах няколко книги и дневници. Обичах да препрочитам всичко, което бях написала преди години..
Бях правила и доста заклинания и прочие. Бях чула доста неща, за това, че една вещица може да погълне доста сили, но не знаех дали аз ще мога да го направя.
Замислих се.. Девин и Изи още бяха на долния етаж. Притворих вратата, за да мога да чувам добре.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Пон Май 09, 2011 8:49 pm

Отначало Изабела беше изключително сериозна и вглъбена в мислите си.Тя дойде до мен и седна.Направих и място и я погледнах .Тогава тя изведнъж се засмя и ме попита:
- Ти някога млъкваш ли!?-хвана една възглавница и ме удари.Шишенцето с кръв бе в мен и когато тя ме удари то се разля навсякъде около нас,по нас,по земята,по дивана навсякъде.Всичко бе в кръв и аз се огледах.
-Ето така вече ми харесва!-засмях се леко и я погледнах.Тя също огледа обстановката и леко се намуси.
-Май някой ще чисти достааа!-присмях се на момичето и изпих бирата,която бе останала на дъното на бутилката,която до сега стоеше на масичката до мен.
Алекс още не бе цъфнала,ала аз бях сигурен,че тя ни подслушва,макар и да бе на втория етаж.Това дете беше толкова любопитно...
Хванах една от възглавниците зад мен и я хвърлих по Изи.Уцелих я в лицето,право в десетката. Скочих зад дивана и го използвах като укритие,защото тя набара една голяма възглавница...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пон Май 09, 2011 9:23 pm

Девин хвана една от възглавниците и ме уцели в лицето. Изимитирах намръщена физиономия и набарах някаква възглавница от тези зад себе си. Вампира бързо се скри зад дивана. Обърнах се и го учцелих, след което отново почнах да се смея. Не, направо да се гърча от смях. Това обаче доведе до едно глупаво залитане и по-точно - до падането ми зад дивана. Докато се смях обаче долових мисли. Тези на Алекс, разбира се. Сложих пръст до устните на Девин в знак да млъкне за момент.
- Алекс! Или слез долу при нас, или просто спри да подслуш... - започнах, но отново избухнах в смях.
Досега не бях ли ядосана!? А, да - бях. Чудно беше колко често си променям настроенията.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Алекс Лийс Пон Май 09, 2011 9:29 pm

Чух Изи да "подвиква" или да сляза долу, или да спра да подслушвам. Усмихнах се, колко бързо си променяше настроението само.
Взех стария и прашен дневник, който още не бях изчела, и слязох долу. Седнах на едно от съседните канапета и ги погледнах. Сякаш гледах деца. Усмихнах се съвсем леко, след което зарових поглед в пожълтелите страници, изписани с черно мастило.
С периферното си зрение все още ги следях с интерес, но не пропусках да следя мисълта си, на това, което четях.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Devin Reams Пон Май 09, 2011 9:37 pm

Изи хвана една възглавница и успя да ме уцели.Двамата започнахме да се смеем,а тя направо се гърчеше от смях. Бяхме точно като малките деца...Изабела падна до мен и продължаваше да се смее.Точно както преди.Сетих се какви лудории вършихме след като се бяхме запознали преди няколко години.Докато се забавлявахме,Изи изведнъж сложи пръст на устните ми в знак да замълча.Тъкмо щях да попитам какво става,когато тя извика:
- Алекс! Или слез долу при нас, или просто спри да подслушваш...-засмях се аз и двамата продължехме с простотиите.Колко бързо променяше настроението си.До преди 5 минути беше ядосана,после замислена,тъжна,а сега е весела.Като се замисля,за десетина минути тя премина през всяко едно възможно настроение.Това не беше ли психическа болест?!
Алекс слезе по стълбите и седна на един стол.В ръцете си държеше един...дневник.Явно беше старичък,понеже беше прашен и страниците му бяха пожълтели. Въпреки,че уж четеше,тя ни наблюдаваше
-Защо ни шпионираш?-попитах аз през смях
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Isabella Parker Пон Май 09, 2011 9:56 pm

Алекс слезе. В ръцете си носеше някаква книга. Или беше дневник?
- Защо ни шпионираш? - попита Девин през смях.
Отново го ударих с възглавницата, като се надявах, че този път щеше да е запоследно, и се приближих към Алекс.
- Какво четеш? - попитах я и се усмихнах.
Трябва да си призная - бях добра. За час успях да почувствам притеснение, защото Алекс не се прибра; радост, заради срещата със стар приятел; някакъв вид предадена, заради тайните; виновна, за дето нараних, заради яростта си; леко тъжна, заради думите на Алекс; а сега се чувствах досущ като дете... Не че бях забравила останалите неща - напротив. Просто винаги успявах несъзнателно да прикривам чувствата си.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс - Page 2 Empty Re: Домът на Изабела Паркър и Алекс Лийс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите