Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Плажната ивица - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Плажната ивица - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Плажната ивица - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Плажната ивица - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Плажната ивица - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Плажната ивица - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Плажната ивица - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Плажната ивица - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Плажната ивица

+8
Джаксън О'Браян
Робърт Флинкс
Isabella Parker
Мейси Старс
Ванеса Килс
Delena BlackHeart
Jennifer Smith
Ефи Стонем.
12 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 7:45 pm

Пясъкът още беше топъл.Двамата вървяхме хванати за ръце ,а вълните се разбиваха в краката ни.Спирахме само за секунди ,няколко кратки целувки и продължавахме да вървим.
Стигнахме до един залив между две скали.
- Права беше, че няма да издържа дълго -Той ме дръпна да седна в него и каза:
- Желая те, миличка.
Усмихнах се, обичах да чувам това.Харесваше ми да ми казва ,че съм красива и ,че ме желае.Едва ли има момиче ,което да не обича да чува такива неща.

Чудех се дали този път да не го позмъчвам малко, макар и аз много да го желаех.
- Изпусна шанса си на скалите!Сега ще трябва да се постараеш.-целунах го страстно и добавих.-Много да се постараеш!-отново последва целувка.
И на двамата ни беше ясно ,че и нищо да не правеше най-много след две минути сама щях да се предам ,защото тялото ми вече изгаряше от желание ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 8:05 pm

Явно този път Делена щеше да ми се дърпа. Но и двамата знаехме, че ще се предадем адски бързо, защото телата ни крещяха да се отдадат едно на друго.
- Делена... - въздъхнах аз, докато тя прокарваше плътните си устни по врата ми.
Не исках нищо да казвам. Просто името й ми се изплъзна от устата. Исках я сега, веднага и не ме интересуваше колко ще ми се дърпа.
Тя беше седнала в скута ми. Отдръпнах я малко от мен и съблякох роклята й. Изглеждаше толкова секси, сякаш сега го забелязвах. Започнах да я целувам по врата, като се застоях предимно на деколтето. Тя затвори очите си и изви главата си назад. И моето, и нейното тяло бяха настръхнали от удоволствие.
Делена ме бутна назад и събу дънките ми. Аз я хванах за врата й я дръпнах към мен. Ръцете ми шареха по бедрата й и от време на време някой друг стон се издаваше от нас.
Стиснах очите си, когато тя засмука отново врата ми. Нямах търпение. Адски много я желаех. Повече от всякога.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 8:22 pm

- Делена ... -той каза името ми и ме отдръпна от него за да свали роклята.Започна да ме целува, а целувките му бяха толкова невероятни.Докато ме целуваше извих глава назад и въздъхнах.
- Доста се стараеш...-устните му оставяха невидими следи по кожата ми ,която вече изгаряше от докосването му.
Бутнах го назад и съпух дънките му.Отново почнах да го целувам по устните докато ръцете ми се разхождаха по перфектното му тяло.
Започнах да го желувах по врата и стегнатия корем ,а през това време той махаше бельото ми ,което явно много му пречеше.Повече нямаше да издържа ,исках го.Точно тук, точно сега, на секундата.
- Желая те, хубавецо..побъркваш ме!-прошепнах в ухото му.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Чет Май 26, 2011 9:26 pm

- Желая те, хубавецо..побъркваш ме! - тихичко ми прошепна в ухото Делена.
Единствено въздишка се откъсна от устата ми. Просто се можех да кажа нищо повече. И аз толкова много я желаех в момента, че се съмнявах, че съм желал нещо друго повече отколкото нея сега. Тя беше като... бонбон, по-точно като дълго време забраняван бонбон на малко дете. И сега, когато се отдава възможност да го вкусиш, искаш да му се наситиш до край.
Когато проникнах в нея, тя извика силно, обзалагах се, че беше от удоволствие. Успях да заглуша виковете й с целувки. Телата и на двама ни продължаваха да треперят от удоволствие и възбуда. Реших да карам с бавно темпо, както на нея й се харесваше. Установих, че това дори доставя по-голямо удоволствие, отколкото бързото.
От утсните на Делена излизаха тихи стонове. Доближих устните си до нейните и прошепнах:
- Толкова си невероятна... Не мога да опиша колко много...
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Чет Май 26, 2011 10:01 pm

Toй се движеше бавно и това усилваше удоволствието от всичко.Целувките му заглушаваха виковете ми от насладата.
- Толкова си невероятна... Не мога да опиша колко много...
Устните му бяха само на милиметри и когато прошепна това леко се докоснаха до моите.
Езикът ми бавно се увърташе около неговия и всяка целувка беше изпълнена със страст.
- Късметлийка съм ,че те срещнах...-впих устни във врата му.
Краката ми се обвиха още повече около кръста му.Този път беше още по-хубав от предните няколко пъти.
Виковете ми се увеличаваха ,а пръстите ми все по силно се забиваха в гърба му...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 27, 2011 12:53 pm

- Късметлийка съм ,че те срещнах... - каза Делена и продължи да обсипва врата ми с нежни целувки.
Усещах как ноктите й направо пробиваха гърба ми. В обикновена ситуация определено щеше да ме боли, но не и сега. Това беше болка... болка на удоволствие.
През цялото време се опитвах да запазя спокойния и бавен ритъм. Телата ни бавно се сливаха едно в друго. През цялото време с Делена се целувахме и нямаше секунди, в която устните ни да са далече едни от други. Това ми беше станало любимо - целувките. Повече дори от докосванията и от самия секс. Можех да стоя по цял ден и само да я целувам. Нямаше да ми омръзне никога.
След няколко минути сменихме позите и някакси тя се озова върху мен. Отпуснах се на пясъка и оставих тя да държи юздите. За няколко секунди спряхме, само за да сплетем езиците си, но след това продължихме отново. Ръцете ми се местеха от гърдите й, на коремчето, а после и на бедрата й. Тя ми доставяше такава наслада.
- Делена... - отново казах в знак на силно удоволствие.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 27, 2011 1:16 pm

Бях върху него и той разхождаше ръцете си по тялото ми...
- Делена..
Харесваше ми как казва името ми.Наведох се и го целунах ,нежно и продължително.
Движех се умерено бързо ,защото удоволствието се увеличаваше много повече.
Пръстите ми този път леко одраската стегнатият му корем.
Когато видях какви следи от нокти бях оставила върху него се наведох и прошепнах в ухото му.
- Дано носиш на болка ...-целунах го, прокарвайки език по долната му устна...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 27, 2011 1:32 pm

Следите от ноктите на Делена оставяха червени следи по всяка част от стегнатото ми тяло.
- Дано носиш на болка ... - каза ми тя и захапа лекичко долната ми устна.
- Щом тя е причинена от теб, нямам проблеми - отвърнах й аз и отново намерих устните й за една страстна целувка.
На плажа около нас нямаше никой и това беше добре дошло за нас. Но и да имаше, не ми пукаше. Исках всички да видят какъв невероятен секс правим с Делена точно сега.
Няколко минути по-късно и няколко сменени пози, настъпи кулминацията. Тялото на момичето се изпъна като струна. Моите мускули се стегнаха, вената на челото ми изпъкна. Ноктите на Делена се бяха забили още по-силно в гърба ми, а тя беше увила краката си около кръста ми.
Краят настъпи с гръм и трясък. Проснах се на пясъка изтощен до последно, с учестено дишане. Не мърдах, дори думичка не казах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 27, 2011 2:08 pm

Легнах задъхана до него и обвих единият си крак около неговият.
Нямах думи с които да опиша случилото се между нас.Погледнах го и му се усмихнах.Изчаках дишането ми да се нормализира преди да кажа нещо ,а и в този момент думите бяха излишни.Опрях глава на рамото му и затворих очи.Усещах аромата на морският бриз премесен с парфюмът му.
В този момент осъзнах колко бързо започнах да хлътвам по него...
Прехвърлих едната си ръка през кръста му.
Отворих очи и погледнах небето.Дръпнах роклята си и покрих малко телата ни, доколкото беше възможно.
Надигнах се и го целунах съвсем леко.
-Беше невероятно!-казах на милиметри от устните му.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 27, 2011 2:16 pm

В момента нямах желание да правя нищо - нито да се движа, нито да говоря... нищо. Исках просто да лежа тук на топлия пясък. Просто да си лежа с Делена и да не правиш нищо. Само да си стоим и да мълчим.
Винаги след секс бях в такова настроение. Не ми се говореше за нищо. Просто обичах да си стоя с партньорката си и да се снаслаждавам на момента. Надявах се Делена да няма нищо против този мой навик.
- Беше невероятно! - каза тя, след като ни зави леко с роклята си, а после ме целуна кратко.
- Да... - беше единственото, което отроних аз.
Тялото ми беше скапано и не знаех как ще се прибера до вкъщи без да се разпадна на парчета. Досега не се бях изморявал толкова жестоко. Обърнах се на едната си страна и дръпнах Делена към мен. Без да си казваме нищо, просто започнахме да се целуваме.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 27, 2011 2:32 pm

Бях изморена ,за първи път бях ужасно изморена.Имах сили само да го целувам и то не с някаква голяма страст.Целувах го бавно и нежно ,наслаждавайки се докрай на всяка целувка.
Чудех се как ще се приберем, защото и двамата бяхме много изморени.
Беше топло и нямах нищо против да останем на плажа до изгрева, но не знаех какво мисли той по този въпрос.
Чувах как вълните се разбиват на брега и усещах топлият вятър в косите си.
Беше толкова хубаво да лежа до него.Без да казваме или да правим нещо, просто да лежим на топлият пясък.Никога нямаше да забравя тази нощ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 27, 2011 2:48 pm

Наистина нямах сили за нищо. Нямаше да успея да се прибера у нас, затова в главата ми изникна идея. Беше лято. Топло.
- Какво ще кажеш да останем да пренощуваме тук? И без това съм толкова изморен, че дори ти да не се съгласиш, аз ще остана - тихо казах и се засмях.
Странното беше, че при всяко друго движение на който и да е мускул от тялото ми ми болеше безумно много, с изключение на целувките с Делена. Те ме зареждаха с още и още енергия. Затова не спирах да искам от тях.
Тъкмо, когато приключихме последната си серия от нежни целувки, аз захапах леко долната й устна, все още в очакване на решението й дали ще остане да спи като един скитник с мен, на обезлюден плаж.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 27, 2011 3:02 pm

- Какво ще кажеш да останем да пренощуваме тук? И без това съм толкова изморен, че дори ти да не се съгласиш, аз ще остана - тихо каза той.
Отново започнахме да се целуваме.Устните ми не се бяха уморили и едва ли щяха някога да се уморят.
- Без теб не тръгвам.-целунах го ,когато той леко захапа устната ми.
Гушнах се в него и прдърпах и якето му върху нас.Беше ми малко хладно, но когато той ме прегърна студът беше заменен от приятното чувство от допирът на тялото му.
- Винаги съм искала да спя на плажа.-каза докато го целувах.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Пет Май 27, 2011 8:22 pm

Адски много се радвах, че няма да изглеждам като бездомник, който спи на плажа. Щом Делена беше до мен, не се притеснявах от хорското мнение. Въпроса бе, че съм с нея.
Това беше като закон при мен - по време на секс винаги правех комплименти, но после не знаех защо, никога не ми идваше отвътре да говоря по този начин. Просто... можех да целувам Делена, да я прегръщам и всичко друго, но ми беше трудно да й говоря така, както по време на секс.
Надявах се тя да не забележи и тази странност при мен. Когато отношенията ни се задълбочат, може би щях да се държа по друг начин, но засега не можех.
- Страхотно! - възкликнах аз и й се усмихнах.
- Винаги съм искала да спя на плажа - каза тя.
- Е, сега имаш тази възможност! - отново й се усмихнах и се отпуснах по гръб.
Бях толкова изтощен, че в само да притворех очи и вече почти заспивах. Но някакси, не исках да заспивам все още. Исках още малко да постоя с Делена.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Пет Май 27, 2011 9:00 pm

- Е, сега имаш тази възможност! - усмихна се той и ме целуна.
Отговорих на целувката му и на свой ред го целунах.
Очите ми започнаха да се затварят ,но направих всичко възможно да остана още малко будна и да се насладя на момените с него.
Забелязах ,че и неговите очи се затварят.
- Лека нощ, хубавецо!-целунах го.
Той също ми пожела лека нощ.
Замислих се ,колко хубаво беше всяка вече някой да ми казва лека нощ и да ме целува.Беше хубаво да не спя сама.Преди това чувство да не съм сама честно казано не ми допадаше и ме плашеше, но сега когато го изпитах ми хареса много.
Толкова много ми се спеше , сгуших се в него и заспах...Дори и на пясъка ,когато бях до него имах чувство ,че спя на най-мекото и удобно легло.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 28, 2011 7:02 pm

Очите ми се затваряха все повече и повече с всяка изминала секунда. Бях толкова изтощен, че дори и не можех да си задържа очите отворени.
- Лека нощ, хубавецо! - пожела ми Делена и ме целуна за лека нощ.
- Лека нощ и на теб!
Това бе последното нещо, което казах, преди окончателно да затворя очи и да се пренеса в страната на сънищата. Може би една страна, в която отново щях да съм с Делена. Кой знае...

***

На сутринта се събудих преди нея. Не исках да я будя, затова просто се загледах в небето и в малкото облаци, които се намираха там. Не знаех какво ми беше станало? Някакво странно чувство се прокрадваше в мен, сякаш чак сега осъзнавах реално какво става. Аз и Делена. Заедно. Дали наистина бях готов за връзка от този характер? Да, прекарвахме си чудесно, но не трябваше ли да забавим малко топката?
Не забелязах кога Делена се бе събудила. Тя ме целуна, а аз просто й се усмихнах. Тези тревожни мисли не ме оставяха на мира...
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 28, 2011 7:27 pm

Отворих очи и зебелязах ,че на небето имаше облаци и също така подухваше лек вятър.
Обърнах се и видях, че Джаксън е буден.
- Хей!-целунах го, а той само се усмихна.Държеше се малко странно.
- Има ли нещо?-погледнах го сериозно.
По погледа му бях почети сигорна, че нещо го притеснява.
Чудех се да настоявам ли или да го оставя на спокойствие и да не го притискам.
Заиграх се с пясъка, докато го чаках да ми каже или да не ми каже какво му е.
Пясъка беше малко по-студен от предната вечер и на небето се появяваха повече облаци ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 28, 2011 7:36 pm

Разбира се. Как можех да съм такъв глупак. Делена усети, че се държа по-студено от последните няколко часа. Но... някакси... трябваше ми време да осъзная какво става. Не бях такъв тип човек, който лесно се впускаше в сериозни връзки. Досега живях като човек на купона и ми трябваше време. Просто време, за да свикна. Ако щяхме да сме заедно, трябваше да го караме по-полека.
- Има ли нещо? - попита ме Делена със сериозно изражение.
Не знаех дали да й кажа истината или да я излъжа. Да, исках да съм с нея, но както казах исках време. Бях гладен. Не бях пил кръв от няколко дни и това ме правеше нервен и пречеше на нормалното ми мислене. Но все пак, сега мислех напълно трезво.
- Аз... не знам... - запелтечих аз - Мисля, че твърде много избързваме. Не бива да насилваме нещата и да се впускаме в сериозна връзка още от самото начало. Мисля, че трябва да оставим нещата да вървят сами, да станат от самосебе си. Все пак не всичко се крепи на секс, нали така. Не ми се сърди - погледнах я и прокарах въка по бузата й - Просто не искам да насилваме нещата.
Делена изглеждаше тъжна. Не беше това целта ми, но не исках да я лъжа.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 28, 2011 7:44 pm

- Аз... не знам... -започна той - Мисля, че твърде много избързваме. Не бива да насилваме нещата и да се впускаме в сериозна връзка още от самото начало. Мисля, че трябва да оставим нещата да вървят сами, да станат от самосебе си. Все пак не всичко се крепи на секс, нали така. Не ми се сърди.
Той прокара ръка по бузата ми и каза:
- Просто не искам да насилваме нещата.
- Не ти се сърдя.-казах и макар и натъжена малко се опитах да се усмихна.
- Разбирам те.-наистина беше така.Не го казах за да го успокоя или нещо такова, казах го защото наистина беше така.
Съгорно и аз ако се замилслех сериозно и аз щях да остана объркана.
- Какво искаш.. Да караме бавно или ... да спрем до тук?-последното го казах с нежелание ,което леко се прокрадна и в гласа ми.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 28, 2011 7:57 pm

Радвах се, че поне не ми се сърди. По принцип на себично копеле като мен не му пукаше дали някой му се сърди, но случая с Делена беше доста по-различен. Сякаш за нея ми пукаше. Пукаше ми дали ще ми се сърди, или пък не. Това бе знак, че тя е по-специална от другите.
- Какво искаш.. Да караме бавно или ... да спрем до тук? - попита ме тя и като каза последното леко наведе главата си.
Тя беше хванала ръката ми. Като попита този въпрос се отдръпнах от нея като опарен. Изправих се и седнах на пясъка. Хванах главата си в ръце и въздъхнах тежко. Тя вече доста се беше натъжила, явно си мислеше, че ще я отрежа, без да си помисля даже.
- Делена... - отново казах и въздъхнах - Не знам... Не искам да приключваме. Но какво приключване, като ние не сме започвали? - засмях се саркастично - Сексът не е започване. Предпочитам да забавим топката. Да, сексът е страхотен, но.. разбери ме, не съм готов за връзка. Смятам, че трябва да караме по-полека. Както казах, да оставим нещата да вървят сами.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 28, 2011 8:22 pm

Бях хванала ръката му, но той рязко се отдръпна като опарен и седна на пясъка.
Аз също седнах и обвих ръце около коленете си.
Той въздъхна тежко, държеше главата си в ръце и изглеждаше наистина объркан.
- Делена... - отново каза той и въздъхна - Не знам... Не искам да приключваме. Но какво приключване, като ние не сме започвали? - засмя се саркастично - Сексът не е започване. Предпочитам да забавим топката. Да, сексът е страхотен, но.. разбери ме, не съм готов за връзка. Смятам, че трябва да караме по-полека. Както казах, да оставим нещата да вървят сами.
- Ами добре...-беше единственото което успях да кажа.
Вече се чувствах неудобно да стоя гола и за това станах и набързо се облякох.
Отново седнах на пясъка и съвсем бегло го погледнах.Чудех се какво следва сега ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 28, 2011 8:43 pm

Виждах как Делена едва ли не се дразни от факта, че съм стигнал до такова решение. Но все пак, не исках да се принуждавам да правя нещо, което не исках. Не бях длъжен. Плюс това, не бях отказал да се виждаме, просто не исках да бъдем строго обвързани. Щяхме да опитаме нещо, пък каквото се получи. Ако се получи - добре, ако пък ли не... живота продължава.
- Ох, Делена - казах аз - Не искам да си мислиш, че съм ти давал напразни надежди. Влез ми в положението. И ти ако беше на мое място нямаше да се впуснеш да се обвързваш при положение, че досега не си го правил, нали? Знам, бяхме доста ентусиазирани, но ... смятам, че така е най-добре.
Доближих се до нея и й се усмихнах. По лицето й се четеше адски много тъга. Чувствах се виновен, че съм й го причинил. Доближих се още повече и я целунах кратко по устните.
- Харесваш ми, ще опитаме, но нека не бързаме.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 28, 2011 8:58 pm

- Ох, Делена - казах той - Не искам да си мислиш, че съм ти давал напразни надежди. Влез ми в положението. И ти ако беше на мое място нямаше да се впуснеш да се обвързваш при положение, че досега не си го правила, нали? Знам, бяхме доста ентусиазирани, но ... смятам, че така е най-добре.
- Джаксън ... не си ми давал напразни надежди.Това обвързване е ново и за мен.И да разбирам те ... наистина.-отново се усмихнах леко.-Прав си нека караме бавно .. така ще е най-добре.

Не можех да си обесня на какво се дължеше тъгата ,която изпитах и се опитах да скрия...
Той се доближи до мен и ме целуна за кратко.
- Харесваш ми, ще опитаме, но нека не бързаме.
- Ти също ми харесваш...много -казах след целувката изправих се и тръгнах към брега.
Влязох малко навътре така че водата стигаше до коленете ми и бях ндигнала леко роклята си за да не се намокри.
Още от снощи исках да вляза в морето ,а и го оставих на спокойствие да се облече.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Съб Май 28, 2011 9:15 pm

- Ти също ми харесваш...много - каза Делена,след като я целунах.
Не исках така да се развиват нещата, но просто нямах друг избор. Както казах, не можех да съм роб на идея, която не ми допада изцяло.
Делена отиде и влезе във водата. Все още ми изглеждаше разочарована от развитието на нещата, но все пак това бе най-доброто, което можех да й предложа. На този етап. Изведнъж ми се прииска да отида, да вляза при нея, да я целуна, да я съборя във водата и да започнем да си играем. Но това, което си бяхме говорили досега ме спираше. "Да го караме по-полека", все бучеше в главата ми.
И все пак, реших да го пренебрегна поне малко. След като се облякох, отидох във водата при нея и прехвърлих ръката си през раметете й. Усмихнах й се и се замислих как допреди няколко часа не можех да откъсна устните си от нея, а сега... просто не можех да ги допра до нейните.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 28, 2011 9:47 pm

Докато стоях във водата, усетих как той се приближава към мен.Прехвърли ръка през раменете ми и се усмихна.
Също му се усмихнах.
Исках да постоим малко така и да помълчим.
Колкото повече мислех върху думите му толкова повече разбирах ,че това е правилното решение.
Вярно и двамата бяхме ентусиазирана за тази връзка, но нещата реално не става като по филмите.Във филм в рамките на два часа беше нормално малко преди края главните герои да са лудо влюбени ,но попринцип бяха нужни много повече от два часа за да се влюбиш и де се увериш ,че наистина си влюбен и че това не е просто илюзия в която силно искаш да вярваш ...
Докато мислех това усетих нещо мокро по лицето си.. офф стига де!Можех ли да плача за такива неща... ,но когато отворих очи видях ,че вали и се усмихнах.Дъждът винаги ме зареждаше с енергия ....
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 3 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите