Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Плажната ивица - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Плажната ивица - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Плажната ивица - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Плажната ивица - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Плажната ивица - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Плажната ивица

+8
Джаксън О'Браян
Робърт Флинкс
Isabella Parker
Мейси Старс
Ванеса Килс
Delena BlackHeart
Jennifer Smith
Ефи Стонем.
12 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Съб Май 14, 2011 12:49 pm

Оново се бях замислиза за домът си и за това как ми се наложи да го напусна. Но какво да се прави.. просто не исках да нараня близките си. И все пак тях вече ги нямаше.
Когато разкарах тези мисли от главата си, се усетих, че отново е настъпило пълно мълчание.
Погледнах за момент съм другото момиче. Вече беше добре. Трябваше й само малко почивка.
След това се загледах и в Лукас, задържайки за малко погледа си върху него.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Delena BlackHeart Съб Май 14, 2011 7:26 pm

Беше се появило някакво момче.Стоях и си играех с пясъка, а Джен говореше с него.Когато събрах малко сили се изправих бавно и казах.
-Е беше ми приятно, аз ще ви оставя да си поговорите.-погледа ми срещна този на Дженифър и аз и се усмихнах леко.
Исках да й покажа, че не съм й сърдита за това което стана.
-До скоро!-помахах им и тръгнах бавно към мястото където бях спряла колата.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 5:10 pm

Другото момиче си тръгна и останахме само аз и Дженифър.
Приближих се малко към нея и седнах до нея на пясъка.
Тя изглеждаше леко тъжна,затова не исках да я питам нищо.Погледнах напред.Слънцето залязваше и пред нас се разкриваше една страхотна гледка,която трудно можеше да бъде пренаблегната.
-Какви хобита имаш? - попитах я и се усмихнах с онази моя усмивка,която разтопяваше сърцата на всички момичета.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 5:54 pm

Тази негова усмивка сигурно привличаше доста погледи. Е, моят също спадаше към тях. Също се усмихнах и за момент се замислих над въпроса му. Първите думи, които изникнаха в главата ми бяха 'Да пия кръв', но да не съм луда да кажа това.. И без това хората не се спогаждаха много с вампирите, пък и не ми се изкаше да развалям момента. Затова преминах към изброяването на няколко други хобита:
- Ами доста често рисувам. Така де, не бих го определила като рисуване. Просто някакви драсканици. Основно е това. Иначе.. може би танцуване, пеене .. Нищо че в това и не ме бива много.
Така като се замислих, всъщност нямах много хобита. През всичките тези 200 години просто се скитах безцелно нанякъде.
- Ами твоите хобита какви са? - попитах момчето.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 6:12 pm

След като изреди своите хобита,тя поиска да знае и моите.Нямах нищо против да `и ги кажа,но просто те бяха от обикновенните скучни хобита.
Все пак реших да не я лъжа.
-Обичам да слушам музика,и да тичам. - казах аз и се усмихнах леко смутено,защото сигурно това го чуваше от всеки.
Слънцето продължаваше залязва.
Чудех се дали си има гадже,все пак исках да знам,надявах се обаче въпроса да не е много личен и да получа шамар или нещо от този сорт.
-Имаш ли гадже? - зададох въпроса и започнах да се псувам наум.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 6:18 pm

Попита ме дали си имам гадже. Леко се усмихнах при мисълта, че повечето хора се притесняваха и избягваха да ме питат такива въпроси.
- В момента не
Отговорих и отравих погледа си към залязващото слънце. Обагреното в червено небе ме успокояваще. Самият червен цват ми напомняше за кръвта. Толкова желана от мен, а толкова я мразех понякога. За щастие обаче, вече бях пила достатъчно от Делена. Мислите ми отново се върнаха към Лукас и към въпросът му.
- Всъщност от доста време не съм имала връзка с някого - довърших отговора си.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 7:17 pm

Погледнах към нея леко тъжно,защото аз също не бях имал връзка от доста време и това е доста гадно.
-Аз също не съм имал връзка,самотен съм през по - голямата част от времето,имал съм гаджета към пет пъти и все те ме зарязват. - казах леко горчиво и се приближих малко към нея.
Тя беше прекрасен човек и се чудех как така няма гадже,но какво от това,винаги има хора,като нас,които не ги бива във връзките.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 7:24 pm

- Ее, явно такъв ни е късмета
Изричайки тези думи, леко се засмях. При мен поне не беше точно така. През голяма част от времето мислех за кръв, което беше главната пречка за по-сериозни връзки. Че кой нормален човек би се навил редовно да му източват кръвчицата?!
- Все някога ще се намери някой и за нас. Поне аз за никъде не бързам.. имам доста време пред себе си.
Години, десетилетия, векове .. какво повече можех да искам. При условие, че имах вечен живот гаджетата изобщо не ми бяха проблем.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 7:32 pm

-Да. - аз също се засмях леко.Погледите ни се срещнаха.
За момент стоях така.Не знаех какво да направя,но определено ми харесваше да я гледам.Тя беше божествено красива и ме караше да забравям за всичко наоколо.Което си беше малко странно.Не знаех какво ставаше,но когато я погледна,просто нямаше нещо,което да не ми хареса от гледката.
Приближих се още малко и я целунах.Целувката беше кратка,но също така и много страстна.Отдръпнах се,и чак сега разбрах какво е станало.
-Извинявай. - казах аз. - Пърен кретен съм.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 7:40 pm

Бях се загледала в него или по-точно в очите му. Имах навика да гледам хората в очите и попринцип това бе едно от първите неща, които забелязвах в тях. А неговите очи определено ми харесваха. Дълбоки, сини и изразителни.. Така се бях загледала и замислила над нещо, че почти не усетих кога се приближи още повече и ме целуна. Кратка, но страстна целувка. Доста се очудих.
- Извинявай. Пълен кретен съм. - каза той, а аз го погледнах за момент, след което отмествайки погледа си някъде настрани казах:
- Не, не си ..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 7:54 pm

Това беше най - тъпата постъпка досега.Държах се като пълен идиот.Реших,че е крайно време да си ходя.Не исках да `и преча.Надявах се да не `и преча,но просто гадното ми държание го подсказваше.А и тази целувка,целунах я едва ли не насила.
Изправих се и се изтупах.
-Много се извинявам за това,обещавам,че няма да се повтори. - казах аз и я погледнах тъжно,след което се приготвих да си ходя.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 8:04 pm

Явно беше решил да си тръгне. Не можех да го спра. Е, може би можех. Но какво щеше да стане след това?! Та аз съм вампир, работата ми е да убивам хората.. или поне да ги наранявам. Най-много и той да се превърне в един от потърпевшите.
Също се изправих, като застанах до него. Дори не изчистих дрехите си от пясъка. Просто го погледнах с неловко и леко тъжно изражение. Не знаех какво точно да кажа. А ако кажех нещо можеше цялата работа да стане още по-объркана.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 8:07 pm

Тя се изправи и застана до мен.Не знаех какво иска,но определено ме изненада доста.
Погледнах към нея изнеадано,и я оставих да прави каквото си поиска,аз не можех да я спра и това си го знаех,ако иска нека си отиде,ако иска нека остане,но просто аз нямах никаква сила над това,което тя прави.
Стоях в очакване,но нищо не се случи,затова направих една крачка,към целта си - къщата ми.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 8:13 pm

Нямаше да го спра да си тръгне, щом е решил така. Не исках обаче и просто да се забравим.
- Чакай малко
Казах аз и хванах ръката му. Когато се обърна отново към мен просто се усмихнах мило и казах
- Ей .. ъмм. Щом мислиш да си тръгнеш няма да ти преча, но .. Какво ще кажеш някой ден да се видим отново?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by ???? Нед Май 15, 2011 8:16 pm

И тогава тя ме хвана и ми каза да изчакам.
След което предложи някой път отново да се видим,което ми се стори страхотно предложение.Усмихнах се и кимнах.
-Може ли телефона и адреса ти? - попитах и се усмихнах,след като получих номера и адреса,аз се усмихнах,отново по онзи мой начин,след което се замислих. - Какво ще кажеш,утре в 8 часа,да дойда да те взема,или е прекалено скоро?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 8:23 pm

Дадох му номера и адреса си. И последва онази чаровна усмивка.. Просто нямаше как да откажа.
- Добре. Значи утре в 8 ще съм готова.
Чак сега се сетих да пооправя малко роклята си. Поиступах пясъка от нея и след малко вече бях готова да се прибирам.
- Е, довиждане тогава - казах, отново с усмивка на лице и тръгнах бавно към дома си
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Ванеса Килс Нед Май 22, 2011 11:49 am

От много време не бях ходила на плаж. Днес трябваше да хвана тен, така и имаше и слънце. Отидох в покрайнините близо до скалите и легнах върху една от тях. Сложих очилата си и погледнах нагоре към небето. Гледах преминаващите чайки и понякога ми се искаше и аз да съм толкова мъничка, но щях да бъда толкова незначителна и лесно умираща. Отказах се от това желание. Слушаше ми се музика и сложих слушалките на телефона си в ушите ми и пуснах един от старите хитове от миналото лято. Затворих очи и се отпуснах наслаждавайки се на музиката.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 12:10 pm

Рядко се намираше човек, който гледайки нещо напълно обикновенно, можеше да види в него нещо необикновенно и уникално. Вярно бях от личностите, които се славеха с онова специфично въображение, което често ми помагаше да си представя какви ли не причудливи форми, които само и единствено в мойта глава да имаха смисъл, макар другите да ги смятаха за нелогични. Ето защо и аз бях една от малкото, които отлично знаеха какво означава картината с бял фон и черно петно в средата и защо великите умове са я сметнали за шедьовър. За никому не бе тайна, че подобно творчество може да се види само с очите на въображението и само човек, който истински вярва и цени изкуството можеше да погледне нещо толкова просто именно с въображение и да види това, което художникът е вложил в творбата си.
Колкото и да не искам да се хваля за да не звуча надменна, бях точно такава ценителка на причудливото изкуство, което караше съзнанито ми да се раздвижи, въображенито ми да заработи и нищо и никаквото черно петно просто да затънцува пред очите ми и да ми покаже истинския си облик.
Ако се чудите защо именно за изкуство си мисля, то бе защото вървейки по плажната ивица и усещайки малките горещи песечинки между пръстите на краката си, тя просто виждаше изкуство по пясък. Отражението на слънцето върху песечинките, го караха да изглежда невероятно красиво, а мидичките, които тук там се подаваха изпод пясъка бяха изключително вълнуващ за наблюдение, макар само един наистина преизпълнен с въображение мозък да бе способен да види подобно нещо.
Точно когато спрях за да се огледам една интересна мидичка, с почти иделана форма като изключим пропуканото крайче (което всъщност намирах за очарователно), някой също толкова заблуден като мен, си бе опънал краката. Спънах се в тях и паднах. Хем ме заболя, хем не можах да си взема мидичката.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Ванеса Килс Нед Май 22, 2011 12:25 pm

* Предполагам, че си се спънала в мен, макар че си бях на няк'ва скала ..

Някой се спъна в краката ми и падна по лице напред. Ситуацията беше леко комична, но вместо да се кикотя реших да помогна на падналият човек. Не бях забелязала абсолютно никой, понеже когато падна бях със затворени очи.
- Добре ли сте? - попитах учтиво и свих краката си към тялото ми, а след това ги отпуснах настрани. Доближих се до момичето и отместих кестенявата й коса от лицето й. Беше красива, имаше хубави черти.
- Съжалявам, не ви видях. - почувствах се виновна за това, че се е спънала в краката ми. По тялото й имаше полепнали песъчинки пясък, а косата й се беше разрошила. Усмихнах се извинително и очаквах отговора й.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 12:39 pm

Докато отърсвах песъчинките от себе си, те блестяха като хиляди звезди разлети по дрехите ми. Изправих се и се огледах. Краката на момичето играеха роля на легнал полицай. И аз определено не можах да ги прескоча.
Ядосах се че не можах да си взема мидичката, а тя толкова ми хареса.. Е, какво да се прави късмет.. Добре че имах бързи реакции, иначе като нищо щях да обеля носа си.
- Да, добре съм. Само секунда да възстановя равновесието си - засмях се аз. - Не се притеснявайте, аз съм си виновна, не гледах къде стъпвам. Аз съм Мейси - представих се аз.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Ванеса Килс Нед Май 22, 2011 12:54 pm

- Да, добре съм. Само секунда да възстановя равновесието си.. - каза тя и се засмя, аз също отговорих на шегата й.
- На мен също, Ванеса. - също се представих и се усмихнах. Свалих слушалките си за да я чувам по - добре, защото до преди малко музиката кънтеше силно в главата ми.
- Е, Мейси, какво търсиш тук на този самотен плаж сама? - попитах я, защото наистина наоколо нямаше никого, само птиците които прелитаха над нас или пък седях на повърхността на водата. Станах от пясъка и изтупах залепналия пясък по кожата ми и облякох късите кафяви панталонки, които съблякох по - рано преди да легна и от същия цвят свободно потниче. Пуснах вързаната си с ластик коса и я пооправих малко.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Ванеса Килс Нед Май 22, 2011 4:19 pm

Тъй като ми беше малко тъпо и нямаше какво да правя реших да си тръгна. Погледнах за последно морето, все едно повече нямаше да дойда тук, но кой знае.
- Трябва да тръгвам, до скоро. - казах й и взех обувките от пясъка. Почистих ги малко и тръгнах с бавна крачка, а вълните заливаха краката ми. След като стигнах пътя, обух обувките си и тръгнах на някъде си.
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Isabella Parker Пон Май 23, 2011 6:19 pm

Добре де... Колкото и да се правеше на издражлива, на Изи наистина й дойде вповече. Първо това, че разбра неща, за които не бе и сънувала, второ - разбра толкова много тайни, крити от нея през всичкото това време. Трябваше й почивка. Трябваше да се разсее. Мислеше си да напусне града за няколко седмици, но тук имаше толкова значими неща за нея, които не бе способна да изостави...
Е, заслужаваше поне кратка разходка, нали? Затова и излезе. Тръгна право към плажа. Защо ли? Само там се чувстваше спокойна. Дали от успокояващия шум на разбиващите се вълни или просто от чистия въздух, разнасящ се наоколо? Никой не знае. Изи знаеше само, че там й беше добре, чувстваше се приятно.
Тръгна по плажната ивица. Съблече се по бански. Странно, защото бе нощ, но искаше да поплува. Влезе във водата. След малко излезе и седна на сухия пясък, като остави единствено краката си, за да могат в тях да се блъскат идващите вълни.
Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Робърт Флинкс Пон Май 23, 2011 9:15 pm

Роб бе дошъл само преди няколко часа в градът, в който отй искаше да остане и да продължи всичко недовършено, което искаше да постигне. След излежаване в хотела той реши, че трябва малко да поопознае градчето и да намери приятели. Хотелът не бе кой знае какво, но това на Роб му бе най-малкия проблем. Той се намираше точно пред плажната ивица, а стаята в която момчето беше отседнало беше точно с изглед към морето. Доста късно той реши че му трябва малко въздух. Излезе от хотела и тръгна към плажа. Събу кецовете и вдигна крачолите си. Започна да върви по плажната ивица и да гледа пясъкът и вълните които се разбиваха в скалите. След малко вниманието му отвлече едно много симпатично момиче, което току-що беше излезнало от водата. Тръгна към нея и седна малко по-назад.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 2:36 pm

Делена ми предложи да отидем на плажа. Не се замислих дори за миг, защото много обичах да ходя там, особено при залез слънце. Днес специално, беше много красиво и бях сигурен, че от плажа гледката ще бъде прекрасна.
Когато стигнахме, хората почти се разотиваха. Това ме зарадва, защото исках повече от всичко да сме сами с Делена, само двамата. Пясъкът още беше топъл от слънцето, което допреди няколко минути го бе нагрявало. С Делена се поразходихме няколко минути, като оставихме вълните да се разбивах в краката ни. От време на време спирахме, за да се целунем кратко, но след това продължихме, докато не стигнахме до един малък залив между две стръмни скали. На тази част от плажа нямаше никой, затова се спряхме там и аз седнах на земята.
- Права беше, че няма да издържа дълго - казах аз и дръпнах момичето, така че да седне в скута ми - Желая те, миличка.
След като го казах, съблякох тениската си, хванах Делена зад врата и грубо я целунах.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Плажната ивица - Page 2 Empty Re: Плажната ивица

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите