Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Afterdark night club - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Afterdark night club - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Afterdark night club - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Afterdark night club - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Afterdark night club - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Afterdark night club - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Afterdark night club - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Afterdark night club - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Afterdark night club - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Afterdark night club

+9
Алекс Бостън
Линдзи Лоън
Катрин <3
Джейсън Уинчестър
Тейлър Лаутнър
Корийн Фенел
Виктория Еспино
Ашли Стоун
Ефи Стонем.
13 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 8:50 pm

Алекс Бостън написа:Алекс реши, че трябваше да тръгва към бара. След като взе дъъъъългия душ, който определено заслужаваше след този кален, но приятен ден прекаран в Старбъкс, разопакова бързо един от куфарите и взе някавки дънки, тениска и риза. облече се набързо, сложи някакви кецове, разроши се и просто тръгна. Първоначално звънна няколко пъти на Виктория, но тя явно не чуваше телефона си.
Вървеейки по улиците, лесно межеше да се ориентираш, като половината народ се изнасяше към Аfter night club, който е бил много близо всъщност до хотела. Влизайки, той видя победителите .. Някакво момиче на име Катрин и .. Ф .. Фреди, май беше. Е, поздрави ги, запътвайки се към бара максимално бързо. Той седна, като видя бармана.
- Уиски. Голямо .. Не, нека са две. - промълви той, като извади от джоба си една бяла кутия заедно със запалка.
На бара Вики взе телефона си и видя че има доста пропуснати от може би Алекс. След малко мярна едно момче набара, което много му заприлича на Алекс. Тръгн акъм него с водакта си.
- Здрасти!- каза и се усмихна на Алекс като видя, че той си поръчва уиски.
- Ъм съжелявам за това с номерата не съм си чула телефона- започна с оправданията и седна до Алекс като клръсатоса крака.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Джейсън Уинчестър Съб Май 21, 2011 8:59 pm

Алекс Лийс написа:Прибрах се у дома, като доста се замислих над всичко станало. Бях щастлива, за това трябваше да избера какво да облека. Нямах кой знае колко избор. Погледа ми "грабна" една черна рокля, която ми изглеждаше прилично. Сложих черните си обувки на висок ток. Когато се погледнах в огледалото не изглеждах какт преди. Оставих косата ми пусната, след което си взех чантата и излязох.
Пристигнах на мястото, където щеше да е шоуто с малко закъснение. Огледах се и скоро погледа ми попадна на Джейс. Усмихнах се срамежливо, когато погледите ни се срещнаха.
Имаше доста познати и непознати лица, но аз не се притеснявах от това. Дали Девин или някой друг не беше тук също? Предстоеше да разбера. Вечерта едва сега започваше, а аз исках да ѝ се насладя максимално.
Отново върнах вниманието си на Джейс.
Награждаването свърши и Джейсън започна да търси Алекс из тълпата. След малко я намери и се усмихна като започна да се бута из хоарата за да стигне до нея. След малко беше максимално близо до нея и я прегърна като и направи една целувка по устните. Огледа я.
- Прекрасна си мила! - каза и се усмихна катоп отново я целуна.
- Как си?- попита и поръча две водки и за всеки случай една вода ако Алекс откаже на алкохола.
- Заповядай!- подаде и водката като скри водата за д себе си.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 9:07 pm

Алекс отпиваше от уискито си, като пиеше глътка по глътка, оглеждайки се за Виктория. Тя не вдигаше телефона, нито пък нищо, карайки Бостън да мисли, че му е вързала тенекия. Той усети някой да го хваща за рамото. Tой се обърна, като видя Виктория да сяда до него на столчето. Той се усмихна, отпивайки то уискито си.
- Здравей и на теб. - промълви той, като дръпна от цигарата и я сложи в пепелника до него, подавайки другата чашка уиски към момичето.
- Заповяядаай.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Линдзи Лоън Съб Май 21, 2011 9:08 pm

Часта с награждаването приключи най-сетне можех да си отдъхна...Седнах на бара и си поръчах едно уиски...Седях много дълго време сама,защото не познавах никой..В този град започна да ми става скучно..Бях свиканла живота ми да е забавен.А тук..тик явно нямаше да се задържа дълго..Изпих си уискито и си поръчах още едно..Реших да давя самотота си в алкохола..В такива случаи той беше добър приятел,жалко е само,че не може да говори..Засмях се на мислите си..Явно започнах дасе напивам,но не спирах,ни ми пукаше,че ще се напия до такава степен,че ще падна от стола или,че дори ще мириша на бъчва..Това даже беше най-малкия ми проблем..Аама какви ги мисля..та аз дори нямах проблеми..Едиствено трябва да намеря някой който да ми прави компания,но да може да говори и да не ме напива...
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 9:10 pm

Алекс Бостън написа:Алекс отпиваше от уискито си, като пиеше глътка по глътка, оглеждайки се за Виктория. Тя не вдигаше телефона, нито пък нищо, карайки Бостън да мисли, че му е вързала тенекия. Той усети някой да го хваща за рамото. Tой се обърна, като видя Виктория да сяда до него на столчето. Той се усмихна, отпивайки то уискито си.
- Здравей и на теб. - промълви той, като дръпна от цигарата и я сложи в пепелника до него, подавайки другата чашка уиски към момичето.
- Заповяядаай.
- Мерси мерси!- каза Вики като и дадоха уискито, което едвали щеше да пие, защото имаше някъде уж пред нея водка. Обърна се и чашата я нямаше. Е какво пък нямаше алкохол край нея защо пък да не вземе от Алекс. Взе чашката и се сети за своите цигари, които не знаеше клъде са. Отпи от уискито и се усмихна.
- Малко съм нахална, но може ли една цигара!- засмя се и поклати глава, че е голяма забраванка и се усмихна на момчето.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Лийс Съб Май 21, 2011 9:19 pm

Той ми подаде водка, а аз го погледнах. Какво пък? Малко алкохол нямаше да ми дойде зле, даже никак.
-Малко закъснях и не можах да видя на кого даде наградата, съжалявам. -Направих тъжна муцунка, след което се засмях леко. -Забавих се заради връзките на роклята отзад. -Завъртях се и му показах, след което отново се обърнах с лице към него.
Огледах отново мястото, струваше ми се леко претъпкано.
Не виждах познати. Не, че ме интересуваше в момента де.
Погледнах Джейс и се надигнах, целувайки бавно негвите устни. Засмях се, като се изчервих.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Джейсън Уинчестър Съб Май 21, 2011 9:24 pm

Джейсън се засмя и започна да разказва какво е станало и на кого са връчили наградите.
- Мис Серенитъ Фолс е Катрин, а Мистър Серенити Фолс е Фреди!- каза и я прегърна като надигна своята чаша с водка.
- Изглеждаш прекарно!- каза и започна да я целува по устните, а тя отново се изчерви цялата. Джейс се усмихна и я прегърна като я сложи да седне в нея на бара като беше с лице към него. Джейсън се навде и започна да я целува страстно.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Jacob Baker Съб Май 21, 2011 9:35 pm

Имаше парти,а аз не бях там.
В началото не ми се ходеше,но накрая ми писна да стоя пред телевизора и отидох в моята стая,написах един бърз SMS на Зендая,за да я попитам дали иска да отидем на партито.Тя ми отговори положително,а аз реших да си взема един бърз душ.Облякох си дънки и една от любимите ми ризи,след което се напръсках с парфюм и слязох долу.
-Виктория,аз излизам. - изкрещях,но отговор не получих.Сигурно и тя е на партито.Надявах се поне да си е взела ключовете,за да не се налага да ми звъни.
Излязох от нас и заключих.Запитах се,кое да взема колата или мотора,но накрая се спрях на колата.
Влязох вътре и потеглих към клуба,където щеше да бъде партито.Надявах се Зендая да е там.С нея се познавахме от малко време и щеше да е гадно да ми върже тенекия.Всъщност аз не знаех защо се сетих точно за нея,но знаех,че е по партитата и щеше да `и хареса.
И точно когато вече се канех да `и звъня,я видях на входа на клуба.Излязох от колата и тръгнах към нея.
-Изглеждаш страхотно. - казах `и и се усмихнах. - Е,влизаме ли? - попитах я и двамата влязохме вътре.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Зендая Блек Съб Май 21, 2011 9:47 pm

- Благодаря ти за комплимента. - усмихнах се и влязох в клуба. Някакви хора ме поздравиха, но така и не им обърнах внимание.
Скоро видях Фреди, който побърза да ми се похвали, че е спечелил.
- Да...Браво на теб. - казах му и го прегърнах.
- А сега ми дай малко трева!
Фреди бързо извади една свита цигара и ми я подаде.
Запалих я и вдишах от дима. Действаше ми невероятно.
Напълно бях забравила за Джейкъб, който беше дошъл с мен. Не обичах да ходя сама по партита.
- Джейкъб, искаш ли да си дръпнеш??
Калко неучтиво беше от моя страна да не му предложа...
Зендая Блек
Зендая Блек
Администратор

Местожителство : Серенити Фолс
Брой мнения : 169
Join date : 16.04.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Jacob Baker Съб Май 21, 2011 9:51 pm

Двамата влязохме вътре и тя започна да се заговаря с хора,а аз много бързо започнах да се чувствам леко излишен.
Тогава дойде някакво момче,и `и даде трева.Зендая взе тревата и дръпна малко,след което се обърна към мен и ми предложи.
Точно в момента не бях в настроение за дрога,затова `и отказах.Тя само вдигна рамене и отново отпуши от цигарата си.
-Е,Зендая,какво става с теб? - попитах я.Не се надявах да успеем да проведем нормален разговор,след като тя се дрогира,но все пак реших да опитам,нищо нямаше да изгубя.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Линдзи Лоън Съб Май 21, 2011 9:53 pm

Изпих пордното уиски..време беше да тръгвам..Платих си..Станах и си тръгнах..Чудех е дали да се мотам по улиците и да заспя на някоя пейка и на сутринта да се събудя от смеха на минаващите хора..Или да се прибера в скапания хотел и да слушам постоянно къвгите на хората от съседните стаи...Вие оставете силното викане,но те чупеха и мебели..Това не беше живот, трябва да си намеря къща..Но имаше и още един вариант да отида в някоя дискоте и да прекарам ноща там,а на сутринта..на сутринта щях да му мисля..Крачех бавно по улиците,мислейки къде да пренощувам..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Зендая Блек Съб Май 21, 2011 10:22 pm

Jacob Baker написа:Двамата влязохме вътре и тя започна да се заговаря с хора,а аз много бързо започнах да се чувствам леко излишен.
Тогава дойде някакво момче,и `и даде трева.Зендая взе тревата и дръпна малко,след което се обърна към мен и ми предложи.
Точно в момента не бях в настроение за дрога,затова `и отказах.Тя само вдигна рамене и отново отпуши от цигарата си.
-Е,Зендая,какво става с теб? - попитах я.Не се надявах да успеем да проведем нормален разговор,след като тя се дрогира,но все пак реших да опитам,нищо нямаше да изгубя.

- Какво да става с мен? Аз съм си добре. - побързах да му отговоря.
Явно не му харесваше да ме гледа как се дрогирам и пуша трева, но това си бях аз! Тревата, дрогата, секса, всичко това беше част от моя живот.
Отново си дръпнах и се засмях.
- Последен опит..Искаш ли?? - попитах го.
За щастие в клуба пускаха хубава музика и това трябваше да се отбележи.
Започнах да подскачам или по-точно танцувам.. Да.. като се имаше предвид, че днес цял ден не бях хапвала нищо. А бях изпила доста алкохол вече, тревата започна да ми действа.
Погледнах към Джейкъб, който стоеше неподвижен като дърво..
- Хайде де..Раздвижи се малко.. - казах и лекичко го побутнах.
Зендая Блек
Зендая Блек
Администратор

Местожителство : Серенити Фолс
Брой мнения : 169
Join date : 16.04.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 10:53 pm

Виктория Еспино написа:
- Мерси мерси!- каза Вики като и дадоха уискито, което едвали щеше да пие, защото имаше някъде уж пред нея водка. Обърна се и чашата я нямаше. Е какво пък нямаше алкохол край нея защо пък да не вземе от Алекс. Взе чашката и се сети за своите цигари, които не знаеше клъде са. Отпи от уискито и се усмихна.
- Малко съм нахална, но може ли една цигара!- засмя се и поклати глава, че е голяма забраванка и се усмихна на момчето.

- Разбира се. - промълви той.
Алекс извади от кутийката един цигара, като след това метна запалката, допивайки на екс усикито. Обичаше да пие и то много. Едва ли Виктория беше много по различна, ЕлЕй-ските хора бяха много отворени и прочие. Винаги искаха да са на върха, да бъдат всичко ии .. да.
- Вики? - той каза.
- Да?
И започна една много симпанитчна песничка, която много дадваше Алекс. Той я хвана за ръката, като тя се почуди леко като за начало.
- Танцуууувай с мен. - засмя се той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Лийс Съб Май 21, 2011 11:49 pm

Той започна да ме целува страстно, а аз просто стоях и се чувствах толква добре и щастлива.. Засмях се, след което се облегнах на него и го погледнах.
-Искаш ли да танцуваме?-Попитах внезапно, като погледнах черната си рокля. Защо бях я облякла, ако не можех да изтанцувам един танц с него, в който да изглеждам поне малко изискана?
Усмихнах се умолително, наистина ми се танцуваше, което беше рядкост-аз не си падах по публичността и нещата, които биха привлекли внимание. Предпочитах да се спотайвам, но тази моя нужда сякаш изчезна и на нейно място се появи нуждата да съм с Джейсън.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Jacob Baker Нед Май 22, 2011 12:45 pm

Зендая Блек написа:
- Какво да става с мен? Аз съм си добре. - побързах да му отговоря.
Явно не му харесваше да ме гледа как се дрогирам и пуша трева, но това си бях аз! Тревата, дрогата, секса, всичко това беше част от моя живот.
Отново си дръпнах и се засмях.
- Последен опит..Искаш ли?? - попитах го.
За щастие в клуба пускаха хубава музика и това трябваше да се отбележи.
Започнах да подскачам или по-точно танцувам.. Да.. като се имаше предвид, че днес цял ден не бях хапвала нищо. А бях изпила доста алкохол вече, тревата започна да ми действа.
Погледнах към Джейкъб, който стоеше неподвижен като дърво..
- Хайде де..Раздвижи се малко.. - казах и лекичко го побутнах.

Тя ми предложи още един път да опитам от дрогата,но аз за пореден път отказах.Не исках да излизам като идиот,или страхливец,но просто в момента не ми беше до дрога.
Зендая започна да подскача и да танцува,след което ме подкани и мен.Аз отново `и отказах.Май не трябваше да идвам на това парти,но какво да се прави,исках малко забавление,а явно не ми се прави нищо,освен да стоя и да мрънкам.
-Извинявай,Зендая... - започнах аз. - ще отида малко да се разходя,и когато се върна ти обещавам,че ще бъда в по - добро настроение. - усмихнах се,а тя поиска да дойде с мен. - Не,ти остани,аз след малко идвам,просто искам да се разходя.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Нед Май 22, 2011 1:12 pm

Алекс Бостън написа:
Виктория Еспино написа:
- Мерси мерси!- каза Вики като и дадоха уискито, което едвали щеше да пие, защото имаше някъде уж пред нея водка. Обърна се и чашата я нямаше. Е какво пък нямаше алкохол край нея защо пък да не вземе от Алекс. Взе чашката и се сети за своите цигари, които не знаеше клъде са. Отпи от уискито и се усмихна.
- Малко съм нахална, но може ли една цигара!- засмя се и поклати глава, че е голяма забраванка и се усмихна на момчето.

- Разбира се. - промълви той.
Алекс извади от кутийката един цигара, като след това метна запалката, допивайки на екс усикито. Обичаше да пие и то много. Едва ли Виктория беше много по различна, ЕлЕй-ските хора бяха много отворени и прочие. Винаги искаха да са на върха, да бъдат всичко ии .. да.
- Вики? - той каза.
- Да?
И започна една много симпанитчна песничка, която много дадваше Алекс. Той я хвана за ръката, като тя се почуди леко като за начало.
- Танцуууувай с мен. - засмя се той.
Вики се усмихна на момчето и му благодари за цигарат. Запали я с хвърлената запалка преди малко и започна да си дърпа от цигарата. Премигна няколко пъти, защото си пушеше единствено и само от своите цигари. След малко почна една хубава песен и повечето хора тръгнаха към дансинга да танцуват. Алекс хвана Вики за ръка и и каза да танцуват заедно. Момичето остави цигарата и набързо изпи останалото уиски в чашата. Тя беше доста изненадана от случващото се, но не каза нищо. Стана от високия стол и тръгна след Алекс.
- Само да те предупредя, че танцувам префектно!- започна да се хвали и се усмихна на момчето което от вееме на време и метваше някой поглед докато вървяха към дансинга. Та тя зарди танците бе в този град. Защо пък да не се похвали.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Джейсън Уинчестър Нед Май 22, 2011 1:22 pm

Алекс Лийс написа:Той започна да ме целува страстно, а аз просто стоях и се чувствах толква добре и щастлива.. Засмях се, след което се облегнах на него и го погледнах.
-Искаш ли да танцуваме?-Попитах внезапно, като погледнах черната си рокля. Защо бях я облякла, ако не можех да изтанцувам един танц с него, в който да изглеждам поне малко изискана?
Усмихнах се умолително, наистина ми се танцуваше, което беше рядкост-аз не си падах по публичността и нещата, които биха привлекли внимание. Предпочитах да се спотайвам, но тази моя нужда сякаш изчезна и на нейно място се появи нуждата да съм с Джейсън.
- За теб винаги красавице!- каза и се усмихна на Алекс като преметна един кичур от русата и коса назад. Джейс повдигна Алекс и тя слезе от него.
Хвана ръката и и се запъти към дансига където звучеше една много хубава песен, която нито беше луда, бърз и щура нито скучна, бавна и тъжна.
Джейсън я завъртя и предърпа ангелчето си към себе си като я хавана за кръста и започнаха да танцуват с ритъм по музиката. Джейс се долепи до устните и като се усмихваше леко.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Нед Май 22, 2011 2:37 pm

Виктория Еспино написа:
Вики се усмихна на момчето и му благодари за цигарат. Запали я с хвърлената запалка преди малко и започна да си дърпа от цигарата. Премигна няколко пъти, защото си пушеше единствено и само от своите цигари. След малко почна една хубава песен и повечето хора тръгнаха към дансинга да танцуват. Алекс хвана Вики за ръка и и каза да танцуват заедно. Момичето остави цигарата и набързо изпи останалото уиски в чашата. Тя беше доста изненадана от случващото се, но не каза нищо. Стана от високия стол и тръгна след Алекс.
- Само да те предупредя, че танцувам префектно!- започна да се хвали и се усмихна на момчето което от вееме на време и метваше някой поглед докато вървяха към дансинга. Та тя зарди танците бе в този град. Защо пък да не се похвали.

Aлекс наблюдаваше Виктория, която бързо свърши пиетието си и остави недопушената цигара до неговата в пепелника, който беше изпразнен от така доборнамерения барман, който чистеше чашите. Алекс му свиркна преди двамата да тръгнат към дансинга.
- Кажи.
- Ъъъ, ощеее четири уискита. Нека са големи. - засмя се той, като с Виктория си направиха път към дансинга. Ди-джеят увеличи песента, като двамата с Виктория започнаха да танцуват. Е, трябваше тя да знае, защото Алекс също така беше танцьор.
- Оо, нима? Едва ли си добра колкото мен. - подвигна той вежда, като се усмихна и продължиха да танцуват. Той щеше да дочака края на песента. Затова тръгна към ди-джея, а Виктория го погледна.
- Почакай малко. - възкликна той, като подметна някакви пари на ди-джейското табло и поръча една песен. Тя веднага започна. Беше нещо по в негов стил.
- Е, щом танцуваш перфектно, нека направил една битка. - повдигна той вежди, като даде честта на нея да започне.
https://www.youtube.com/watch?v=S4goiAE6HZk
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Лийс Нед Май 22, 2011 2:57 pm

Джейсън Уинчестър написа:
Алекс Лийс написа:Той започна да ме целува страстно, а аз просто стоях и се чувствах толква добре и щастлива.. Засмях се, след което се облегнах на него и го погледнах.
-Искаш ли да танцуваме?-Попитах внезапно, като погледнах черната си рокля. Защо бях я облякла, ако не можех да изтанцувам един танц с него, в който да изглеждам поне малко изискана?
Усмихнах се умолително, наистина ми се танцуваше, което беше рядкост-аз не си падах по публичността и нещата, които биха привлекли внимание. Предпочитах да се спотайвам, но тази моя нужда сякаш изчезна и на нейно място се появи нуждата да съм с Джейсън.
- За теб винаги красавице!- каза и се усмихна на Алекс като преметна един кичур от русата и коса назад. Джейс повдигна Алекс и тя слезе от него.
Хвана ръката и и се запъти към дансига където звучеше една много хубава песен, която нито беше луда, бърз и щура нито скучна, бавна и тъжна.
Джейсън я завъртя и предърпа ангелчето си към себе си като я хавана за кръста и започнаха да танцуват с ритъм по музиката. Джейс се долепи до устните и като се усмихваше леко.

Треперех от цялото това вълнение. Той долепи устни до моите, докато продължавахме да движим телата си в ритъм с музиката, която звучеше. Усмихнах се широко.
-Радвам се, че се срещнахме. -Казах и прокарах леко едната си ръка по бузата му. Замислих се.
Бях смъртна и един ден животът ми щеше да свърши. Ами тогава? Странно беше, че мислех за толкова мрачни неща, докато се радвах на Джейс, но нямаше как да не отбележа, че за него младостта щеше да е вечна, а за мен-не. Дори да бях вещица и то най-силната, пак нямаше да мога да направя така, че да не остарея никога.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Нед Май 22, 2011 2:58 pm

Алекс Бостън написа:
Виктория Еспино написа:
Вики се усмихна на момчето и му благодари за цигарат. Запали я с хвърлената запалка преди малко и започна да си дърпа от цигарата. Премигна няколко пъти, защото си пушеше единствено и само от своите цигари. След малко почна една хубава песен и повечето хора тръгнаха към дансинга да танцуват. Алекс хвана Вики за ръка и и каза да танцуват заедно. Момичето остави цигарата и набързо изпи останалото уиски в чашата. Тя беше доста изненадана от случващото се, но не каза нищо. Стана от високия стол и тръгна след Алекс.
- Само да те предупредя, че танцувам префектно!- започна да се хвали и се усмихна на момчето което от вееме на време и метваше някой поглед докато вървяха към дансинга. Та тя зарди танците бе в този град. Защо пък да не се похвали.

Aлекс наблюдаваше Виктория, която бързо свърши пиетието си и остави недопушената цигара до неговата в пепелника, който беше изпразнен от така доборнамерения барман, който чистеше чашите. Алекс му свиркна преди двамата да тръгнат към дансинга.
- Кажи.
- Ъъъ, ощеее четири уискита. Нека са големи. - засмя се той, като с Виктория си направиха път към дансинга. Ди-джеят увеличи песента, като двамата с Виктория започнаха да танцуват. Е, трябваше тя да знае, защото Алекс също така беше танцьор.
- Оо, нима? Едва ли си добра колкото мен. - подвигна той вежда, като се усмихна и продължиха да танцуват. Той щеше да дочака края на песента. Затова тръгна към ди-джея, а Виктория го погледна.
- Почакай малко. - възкликна той, като подметна някакви пари на ди-джейското табло и поръча една песен. Тя веднага започна. Беше нещо по в негов стил.
- Е, щом танцуваш перфектно, нека направил една битка. - повдигна той вежди, като даде честта на нея да започне.
https://www.youtube.com/watch?v=S4goiAE6HZk

Виктория следваше всяка реакция на момчето, но наистина не знаеше, че той е танцьор. След малко започна да мисли за това, че е с рокля и няма как да прави по сложни стъпки които наистина си бяха от значение за да покаже на Алекс, че е повече от перфектна. След малко се сети, че има съблекални зад дансинга там където се обличаха тнцьорките, които тази вечер ги нямаше. Виктория нямаше търпяние да види какво може Алекс. Вики изтича до съблекалнята и за отрицателно време облече едни шитоки дънки един къс потник, от който и се виждаше здравото коремче и едни маркови кецове. Е тази вечер имаше късме, но да видим дали по нататак с танца ще се справи. Отиде на дансинга и видя, че Алекс е при диждеят и дава пари за да пуснат песен на която да играят. Вики гледаше и след малко почна и песента. Йес с момчето имаха и танцуваха еднакъв стил. Момчето дойде при нея и започна да се чуди как и къде намери тези дрехи като и гледаше тялото.
- Хайде да те видим Алекс!- каза тя и се засмя като хората направих един кръг с място където да танцува Алекс.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Jennifer Smith Нед Май 22, 2011 4:12 pm

Че какво беше едно парти без мен?! Естествено, поне за малко трябваше да намина. За щастие бях пропуснала лигавите представления и избирания на мис и мистър Серенити Фолс. Никога не си бях падала по такива работи. Но нямаше да пропусна купонът след самото награждаване.
Качих се в едно такси, което ме докара до самият клуб. Платих на шофbора, излязох от колата и се загледах в заведението.
- Afterdark Night Club. Звучи интересно, но дали е така - казах си аз докато още висях пред вратата и се чудех дали да вляза или не.
Тогава видях някакво момче да се разкарва отвън. Може би не беше чак толкова интересно щом си седеше така самотен пред клуба.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Нед Май 22, 2011 4:20 pm

Aлекс забеляза липсата на Виктория. Е, щеше да е лошо ако беше побягнала нанякъде, защото .. щеше да пропусне голямо шоу. Той почака момичето, което дойде доста по-различно, секси и точно в стила, в който и двамата бяха повлияни. Той видя, че явно щеше да е първи на малката спретната битка именно от него. А Виктория явно беше готова на всичко да завърши тази битка в нейн стил. Е, Алекс нямаше да се предаде кой знае колко лесно, но щеше да поради победата на Виктория, която си заслужаваше напълно победата с това сладко тяло, което радваше Алекс определено.
Той започна да засича времето, като даде телефона си на някой и влезе в ритъма на музиката. Искаше да покаже какво може като направи няколко стъпи към нея и повдина вежда.
- Имаш хубаво тяло. - прошепна като се върна в центъра на мястото и съблече ризата си, зщаото му пречеше. Започна леко брейк, после мина към по леко и даде щафетата на Виктория.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Нед Май 22, 2011 4:30 pm

Вики гледаше с интерес Алекс. БЕше доста добър, но Вики с своето самочуствие си мислеше, че ще се спари по-добре от него. Алекс и каза, че има хубаво тяло а тя погледна към голото и коремчето и се усмихна на Алекс, който събличаше ризата си. Виктория забеляза и неговото стегнато тяло и се усмихна като скръдти ръце, когато той и даде пъ тя да продължи.
- И ти! Добър си Алекс!- каза като се приближи до ушенцето му каза тихо. Виктория отиде на мястото, а всички момчета гледаха тялото и. Виктория започна с брейк стпки, които включваха преплъзвания по земята и всякакви вартенея. Направи стойка на ръката си и се усмихна на Алекс. Започна да инпровизира стъпки, които бяха точно стил хип-хоп. Вики свърши. Върза косата си и вдигна още нагоре потника си.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Нед Май 22, 2011 5:23 pm

Виктория Еспино написа:Вики гледаше с интерес Алекс. БЕше доста добър, но Вики с своето самочуствие си мислеше, че ще се спари по-добре от него. Алекс и каза, че има хубаво тяло а тя погледна към голото и коремчето и се усмихна на Алекс, който събличаше ризата си. Виктория забеляза и неговото стегнато тяло и се усмихна като скръдти ръце, когато той и даде пъ тя да продължи.
- И ти! Добър си Алекс!- каза като се приближи до ушенцето му каза тихо. Виктория отиде на мястото, а всички момчета гледаха тялото и. Виктория започна с брейк стпки, които включваха преплъзвания по земята и всякакви вартенея. Направи стойка на ръката си и се усмихна на Алекс. Започна да инпровизира стъпки, които бяха точно стил хип-хоп. Вики свърши. Върза косата си и вдигна още нагоре потника си.

Алекс наблюдаваше движенията на Виктория, който бяха доста хубави и доста .. странни, защото предимно брейкърите бяха момчета, малко бяха момичетата, осмелели да се саровновават срещу момчета. Той стоеше с ръце на кръста, виждайки, че Вики дава отново реда си на Алекс. Той се усмихна, почака няколко секунди и усети как започна пак хубавата песен oт тази част, която точно искаше. Приближи се към Виктория, завъртайки се няколко пъти на глава, и рязко с един скок се изправи, като беше максимално близо до нея и повдгина вежди. Тя тръгна към него с малко по-рап, а той вървеше назад, като за нещо по-разнообразно започна да играе така наречената макарена. Виктория се засмя, като повтори неговите движения. На Алекс не трябваше да се дава Алкохол, тъй като полудяваше.
Песента беше към финал, а двамата продължиха да се раздават, а хората около тях се радваха. Започнаха да танцуват заедно, като той я беше хванал през корема и танцуваха техния си стил.
- Алкохола ми повреди системата. - засмя се той, като песента свърши.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Нед Май 22, 2011 5:31 pm

Вики гледаше много внимателно всички движения на Алекс и след малко той започна да се върти на глава, а Вики беше доста възхитена от това, защото тя бе опитвала това но никога не и сее получавало. Момчето стана и повдигна веджи. Виктория започна да пляска по ритъма на песента докато вървеше към Алекс и го гледаше и се усмихваше. Вики повтори няколко пъти движенията му и се смееше. Двамат танцуваха заедно като Алекс беше хванал Вики за коремчето и се движеха като бяха почти залепени един за друг.
- Беше страшен в добрия смисъл! Страхотен! Поздравления!- каза Виктория като песента свърши и след нея започна още една. Също в техния стил. Момичето се зарадва на песента като погледна към диждея и се усмихна на Алекс като не се отдели от него.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club - Page 2 Empty Re: Afterdark night club

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите