Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Afterdark night club EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Afterdark night club EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Afterdark night club EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Afterdark night club EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Afterdark night club EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Afterdark night club EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Afterdark night club EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Afterdark night club EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Afterdark night club EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Afterdark night club

+9
Алекс Бостън
Линдзи Лоън
Катрин <3
Джейсън Уинчестър
Тейлър Лаутнър
Корийн Фенел
Виктория Еспино
Ашли Стоун
Ефи Стонем.
13 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Afterdark night club Empty Afterdark night club

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:30 pm

Afterdark night club Ucavalli%20club,%20dubai
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Ашли Стоун Чет Май 05, 2011 10:30 pm

Тъй като ми беше първият ден в града реших да изляза и да се напия в някоя дискотека или бар.Избрах си какво да нося и влязох по най-бързият начин в банята да се изкъпа.След около час когато вече бях готова си извиках такси и зачаках пред нас да дойде.Щеше да ми е по-удобно да си купя кола,но това щеше да се случи по-нататък.Когато колата дойде,влязох вътре и казах на шофьора да кара към най-близката дискотека.След известно време той спря пред някакъв клуб и ми каза че това е най-добрият в града.Усмихнах му се и му платих.Излязох в колата и след няколко минути вече бях вътре в клуба.Огледах се наоколо,а хората пиеха и танцуваха.Щеше да бъде доста забавна вечер.Отидох на бара и си взе едно уиски.Облегнах се удобно и забелязах как някакво момче тормози едно момиче.Беше доста хубаво.
Като го гледах изглеждаше леко уплашено.Пинай от питието си и отидох до тях и казах на момчето да се разкара.Погледнах момичето и се усмихнах:
-Добре ли си?
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Брой мнения : 8
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Чет Май 05, 2011 10:38 pm

Вики беше съвсем ново попълнение в града. Тя пристигна там и започна да си търси дом. От много обикаляне тя се умори. "Това бяха най днусните и грозни къщи които съм виждала"- си каза тя с
докато вървеше. След малко видя една голяма табела "Afterdark night club". Тя се усмихна и се приближи.
- Йей искам малко да се позабавлявам!- каза си на глас тя, докато влизаше в дискотекат. Седна на бара и си поръча водка. След 2 минути един мъж, който беше на повече от 25 години се приближи и седна до нея. Той я поздрави и започна да я опипва.
- Ей я по спокойно!- каза тя и се премести на друг стол. Момчето се ядоса и пак се приближи. Направи няколко опит а да я целуне, но тя се дърпаше. Започна да си спомня нещо за онази нощ в която я бяха изнасилили. Започна да се стряска. След малко едно момиче дойде към нея.
- Да добре съм. Мерси, че го спря да направи онова което ми бяха направили преди 2 години- каза тъжна и уплашена и се усмихна.
- Благодаря ти пак аз съм Виктория.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Ашли Стоун Чет Май 05, 2011 10:44 pm

Беше доста изплашена.Погледнах я без да показвам никаква емоция.
Усетих мирисаи веднага разбрах че е човек.В бара си беше доста пълно с вампири.
-Аз съм Ашли-казах и се усмихнах приятелски.С Виктория тръгнахме към бара където си бях оставила питието.Когато стигнахме се настанихме на два стола и аз пийнах от уискито.
-Като те гледам ти си нова в града нали?Аз днес пристигнах.-усмихнах се и викнах бармана.Усмихнах му се дяволито и той ми намигна.Поръчах си една текила и той веднаг ми наля в една чашка.Изпих я на екс и се облегнах назад.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Брой мнения : 8
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Чет Май 05, 2011 10:48 pm

- Нова съм! И аз престигнах днес!- казах и погледнах бармънът който намигна на Ашли.
- Ей добра си!- каза Вики и се изкикоти. Отпи малко от водката и започна с въпросите си към Яшли.
- Какво те води тук и откъде си?- запита любопитно и размени няколко погледа с онова момче, което се беше върнало на една маса. Обърна се към огледалата зад питиетата и се огледа.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Ашли Стоун Чет Май 05, 2011 10:57 pm

Беше со доста любопитна,но на мен това не ми пречеше.
Даже аз самата бях такава понякога.Поръчах си още една текила и се усмихнах на Виктория.
-Ми идвам от Италия.Реших да се махна и да започна на чисто.На някое друго място.Ами ти?-попитах любопитно отпивайки от текилата която барманът ми подаде.Той ми подаде една салфетка и ми се усмихна.Погледнах и се засмях.Беше ми записал номерът си.
-Виждаш ли?-казах засмяна показвайки и салфетката.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Брой мнения : 8
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Чет Май 05, 2011 11:05 pm

Засмях се и надникнах да видя номера. Имаше много 8-мици.
- Ехе в този номер има 6 осмици!- каза тя и се засмя.
- Аз съм от Маями, но там не ми допадна мястото затова реших нещо по-различно!- усмихнах се и си спестих повече за себе си.
- Имаш ли някакви роднини?- попитах и зачаках отговор като се облегнах и отпих от водката.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Ашли Стоун Пет Май 06, 2011 9:38 am

Затворих леко очи и отговорих на въпроса и:
-Ми нямам си никой.Сама съм.-отпих и последното което беше останало от текилата.
Извиках сладкият барман и си поръчах една чиста водка.Не си падах много,много по това питие,но исках да разнообразя нещата малко.Явно доста и харесва тези места на Виктория.Погледнах я,а на нея и беше толкова забавно и приятно.С една дума забавляваше се.И аз затова бях дошла.Но нещо работата не ми се получаваше.
-А ти.Имаш ли си някой тук?-попитах любопитна.
Ашли Стоун
Ашли Стоун

Брой мнения : 8
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Съб Май 07, 2011 1:25 pm

- Търся брат си, който би трябвало да е тук.- казах и се засмях. Нещо бях уморена и доста разсеяна. Явно Ашли си мислеше, че ми е забвано. Беше ми, но ми идваше да заспа на бара.
- Ашли може някой друг път да си побъбрим! Цял ден пътувам и ми е много отпаднало!- казах и се усмихнах.
- Аз ще тръгвам! Още веднъж благодаря, че ми помогна и ми беше приятно с теб!- казах и станах от стола. Останах парите си на бара и тръгнах към хотела си.
- Чао. До скоро- извиках докато излизах.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Корийн Фенел Пон Май 16, 2011 6:22 pm

Корийн заведе Хю в най-хубавия нощен клуб в градчето...Двамата влязоха вътре. Кори веднага отиде на бара и седна на един стол.
-Едно уиски.- каза тя на бармана.
-Заповядай.-бармана дойде след секунди.
Кори отпи голяма глътка и се обърна към върколака.
-Какво ще поръчаш?-попита тя.
Корийн Фенел
Корийн Фенел

Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Тейлър Лаутнър Пон Май 16, 2011 6:41 pm

Хю вдигна рамене и не каза нищо.Което означаваше да му вземе каквото тя репи той няма притенции

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Корийн Фенел Пон Май 16, 2011 6:48 pm

Кори отново се обърна към бармана вампир.
-Още едно уиски, моля.-каза тя.
Донесоха уискито на Хю. Фенел отпи от своето и се усмихна...
След няколко минути пуснаха любимата песен на демонката. Тя се запъти към дансинга като подвикна:
-Идваш ли?
Корийн Фенел
Корийн Фенел

Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Тейлър Лаутнър Вто Май 17, 2011 11:43 am

Хю леко си надигна едната вежда.Той си помисли
"Що пък да не дойде нали все пак съм куче,Ха-ха-ха"засмя се той на ум.
Хю стана,но преди това си изпи уискито на екс и тръгна след нея към дансинга.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Корийн Фенел Вто Май 17, 2011 12:02 pm

След като тя видя, че той ства от стола си, Кори продължи да върви към дансинга. Песента ставаше все по-бърза и по-бърза. Корийн стъпи на големия подиум, където всички танцуваха. Започна да се движи в такт с музиката...
Демонката толкова се беше унесла в танца, че забрави, че Хю е с нея. Тя се обърна скъм него.
-Май не обичаш много да танцуваш.- каза тя и се усмихна.
Корийн Фенел
Корийн Фенел

Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Тейлър Лаутнър Вто Май 17, 2011 12:40 pm

Хю вдигна рамене и не каза нищо.Той си помисли "Та аз дори не бях стигнал до денсинга няма да танцувам докато вървя я"
Хю стъпи на дансинга.След това той се хлъзна леко до нея и започна да танцува.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Корийн Фенел Вто Май 17, 2011 4:32 pm

Кори забеляза, че той дойде до нея и започна да танцува. Демонката се усмихна и още по-енергично продължи да танцува. Енегрията кипеше от нея и по някакъв начин трябваше да я изразходва все пак...
Песента свърши. Почна някаква бавна песен. Фенел не обичаше особенно бавните танци, затова слезе от подиума и се обърна към Хю.
-Отивам за по още няколко питиета. - каза тя.
Запъти се натам, но по пътя отново се обърна към върколака и повдигна едната си вежда така, все едно казваше "Е, няма ли да дойдеш?"...
Корийн Фенел
Корийн Фенел

Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Тейлър Лаутнър Вто Май 17, 2011 5:34 pm

Странното беше,че тя беше мернала някой друг.Хю вече го нямаше той не беше там.Хю беше седнал на един от столовете на бара и видя как Кори се обърна назад за да го види или нещо от този сорт.Хю се усмихна леко.
Хю си помисли"И все пак се сети за мен.Това е странно."
Хю се обърна на другата страна и си поръча една водка с вкус на ябълка.След като му я донесоха си хвана чашата и пак се обърна към нея за да я види какво прави.През това време той отпи от водката

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Корийн Фенел Вто Май 17, 2011 5:39 pm

Той вече не беше там. Нямаше го. Корийн въздъхна раздразнено. Тръгна към бара и седна на един от столовете.
-Би ли станал видим, моля.- каза тя, защото знаеше, че той е до нея.
Поръча си още три уискита. Две от тях взе за себе си, когато `и ги донесоха, а третото го даде на Хю. Изпи първото на екс, а от второто глътна само една голяма глътка... Отново въздъхна...
Корийн Фенел
Корийн Фенел

Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Тейлър Лаутнър Вто Май 17, 2011 5:44 pm

Хю си повдигна едната вежда.
Той си помисли "Абе аз,че съм до теб до теб съм ама не съм от тази страна на която гледаш от другата съм и защо да ставам видим като не съм ставал невидим.Хмм това е странно."
Хю изпи водката на екс и отново отпи от уискито си
Той отново си помисли "Е ще и простя този "грах" защото е много красива и прочие и прочие"
Хю не си падаше много много по приказките.Той предпочиташе да говори сам с себе си на ум не ибичаше да споделя много мислите си с другите хора.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Джейсън Уинчестър Съб Май 21, 2011 7:43 pm

Джейсън си тръгна от онова местенце, в което се случи доста хубаво нещо и тръгна към хотела. Той беше разбрал за това така наречено може би състезание за Мис и Мистър Серенити Фолс от всички брушурки долу пред хотела, на които също пишеше че търсят и водещ. Той помисли, че това ще е хубава идея, но от една страна че ще пренебрегне Алекс. Джейсън се изкъпа и тръгна към дадения бар. Влезе и се срещна с момичето, което се казваше Линдзи. Тя беше другия водещ. Вече хората бяха прекалено мого затова решиха че трябва да обявят конкурса. Джейсън и Линдзи излязоха на сцената.
- Добър вечер. Добре дошли на конкурса за Мис и Мистър Серенити Фолс.- започна момчето като говореше с лек тон и се оглеждаше за Алекс.
- Така Мис Серенитъ Фолс е...- започна да пшридва напрежение на хората в бара като не каза нищо 15 секунди и гледаше картона на който беше написано името на момичето.
- Искате ли да знаете?- запита като се засмя леко. Хората извикаха в един глас "Да"
Катрин това си ти!- каза той като изчака прожекторите да светнат над момичето и той да посочи към нея. Всички започнаха да аплудират момичето, което се качваше на сцената при Джейсън.
- Честито Катрин!- каза той като вече момичето беше на сцената и я прегърна като подаде една статуетка.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Катрин <3 Съб Май 21, 2011 8:07 pm

Следобеда прекарах вкъщи приготвяйки се за празненството.Бяха едно от номинираните за Мис Серенити Фолс,така че трябваше да изглеждам добре,..е не,че не бях винаги перфектна.
Самовлюбено а?..Е така стояха нещата..
Облякох къса вечерна рокля и направих косата си на вълни.
След като се гримирах тръгнах към клуба,където се организираше събитието.Проправих си път пред навалицата на входа и се запътих към сцената,когато чух как обявяват името ми.Един прожектор беше насочен към мен,а аз пристъпих напред и се усмихнах.
Взех микрофона,защото се очакваше да кажа нещо.
- Благодаря ви за честта....-казах няколко съвсем банални и не в мой стил изречения и се наведох леко,за да може водещия да постави малката коронка на главата ми..
Слязох от сцената,но останах близо за да чуя,кой е другия победител.
Катрин <3
Катрин <3
Мис Серенити Фолс

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 149
Join date : 16.04.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Линдзи Лоън Съб Май 21, 2011 8:25 pm

Нямах търпения да видя кои ще са Мис и Мистър Серенити Фолс..Облякох се накъдрих косата си и си сложих една официална рокля..Отидох още няколко часа преди всичко да е започнало...Аз бях едната водеща,а другия водещ беше Джейсън..Бях много изнервена и търчах постоянно нанакъде..Ето,че настъпи големият миг дадоха ми картонче с името на победителя с Джейсън излязохме на сцената..Той обяви победителката беше Катрин..наистина беше прекрасна тя излезе и и сложика корона..
-Сега да пристъпим към Мистър Серените Фолс..а той е..-последва драматична пауза..
-Фреди това си ти..заповядай при нас-усмихнах се..Момчето застана на сцената..
-Моите поздравления...-стиснах му ръката...подадох и на него една статуетка и му поставих короната..То каза няколко думи
Хората го аплудираха..
-Честито и на двамата побеителя..С това възнаграждението приключи-слязохме от сцената и се запътих да пийна нещо...
-С това възнаграждението приключи-
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 8:33 pm

Виктория се прибра в къщата на брат си, за да се приготви за вечерта. Изкъпа се и облече една не толкова официална, а по-точно лятна рокля. Е това беше в нейн стил! Както винаги различна от другите. Беше получила смс от Алекс, че ще се чакат там. Тръгнах към клубът и влязох вътре като нямах търпение да видя кой ще е Мис и Мистър Сернити Фолс. След малко излязоха двама водещи естествено непознати за Вики и обявиха победителите. И двамата бяха наистина заслужили тези награди. Вики започна да аплудира хората. След малко награждаването свърши и тя тръгна към барът с многото напитки. Започна да се оглежда за Алекс. Взе си една водка. След малко си помисли, че както винаги тя се е вързала. Отпи от водката и се облегна на бара като търсеше някой измежду хората.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 8:37 pm

Алекс реши, че трябваше да тръгва към бара. След като взе дъъъъългия душ, който определено заслужаваше след този кален, но приятен ден прекаран в Старбъкс, разопакова бързо един от куфарите и взе някавки дънки, тениска и риза. облече се набързо, сложи някакви кецове, разроши се и просто тръгна. Първоначално звънна няколко пъти на Виктория, но тя явно не чуваше телефона си.
Вървеейки по улиците, лесно межеше да се ориентираш, като половината народ се изнасяше към Аfter night club, който е бил много близо всъщност до хотела. Влизайки, той видя победителите .. Някакво момиче на име Катрин и .. Ф .. Фреди, май беше. Е, поздрави ги, запътвайки се към бара максимално бързо. Той седна, като видя бармана.
- Уиски. Голямо .. Не, нека са две. - промълви той, като извади от джоба си една бяла кутия заедно със запалка.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Алекс Лийс Съб Май 21, 2011 8:42 pm

Прибрах се у дома, като доста се замислих над всичко станало. Бях щастлива, за това трябваше да избера какво да облека. Нямах кой знае колко избор. Погледа ми "грабна" една черна рокля, която ми изглеждаше прилично. Сложих черните си обувки на висок ток. Когато се погледнах в огледалото не изглеждах какт преди. Оставих косата ми пусната, след което си взех чантата и излязох.
Пристигнах на мястото, където щеше да е шоуто с малко закъснение. Огледах се и скоро погледа ми попадна на Джейс. Усмихнах се срамежливо, когато погледите ни се срещнаха.
Имаше доста познати и непознати лица, но аз не се притеснявах от това. Дали Девин или някой друг не беше тук също? Предстоеше да разбера. Вечерта едва сега започваше, а аз исках да ѝ се насладя максимално.
Отново върнах вниманието си на Джейс.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Afterdark night club Empty Re: Afterdark night club

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите