Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Тъмната част на гората - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Тъмната част на гората

+7
Devin Reams
Кейти Пиърс
Мери Вам Пир
Клеъри Фрей
Jace Wayland
Алекс Лийс
Зендая Блек
11 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Devin Reams Сря Май 18, 2011 8:04 pm

-Хм..Не знам.Предложи нещо. -каза тя,а аз се отпуснах назад и гърбът ми опря дънера на дървото,което се намираше точно зад мен,до дървото.Замислих се,какво наистина можем да правим в такова време.Идваха ми много предложения,ала нито едно не беше...хмм...добро за познанство от има няма 5 минути.
-Честно казано,нямам си и на идея,а и в гората няма много за правене.-засмях се леко и въздъхнах.Тя стоеше права,Не обичах когато някой виси прав пред мен,а аз съм седнал. Предложих и да дойде при мен и направих място.
-Искаш ли да отидем някъде из града?-предложих аз.Тъкмо когато щях да предложа да се отбием в някой бар,се сетих,че е време да се прибирам.Изправих се и се сбогувах с момичето...

П.П Някой др път ще продължим :)
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Чет Май 26, 2011 8:30 pm

Болката прогаряше гърлото ми.. Не бях вкусвала нечия кръв от доста време насам..
Движех се над , под и през гъстият нефритен лабиринт с такава скорост, която би свела всичко до едно зелено размазано петно.. Аз обаче виждах всичко.. Всяко едно малко листенце по клонките на дърветата.. Можех да усетя странните сърчица на птичките, които туптяха толкова бързо.. Почти колкото моето.. Клоните удряха кожата ми толкова силно, че дори се чупеха.. Аз обаче и усещах като галещи пера върху гранитната си кожа.. Не беше като на вампир и все пак бе трудно да се нараня..
Спрях рязко и подуших въздуха,, Можех да усетя противната кръв на животно.. Наподобяваше човешката, но някак по-горчиво.. Сбърчих нос и се втурнах след миризмата.. Стъпвах внимателно и почти безшумно.. Тогава я видях.. Огромната котка стоеше пред мен със свирепо изражение.. Изръмжа веднъж и се хвърли срещу мен.. Засмях се звънко и ловко прекърших врата й.. Не исках да се мъчи, а просто да вкуся от кръвта й.. Впих зъби в кожата й.. Не беше като човешката кръв и все пак бе нещо мокро за пламналото ми гърло.. Доволно хвърлих пресушеното тяло настрана и седнах под едно дърво..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Чет Май 26, 2011 8:49 pm

Момичето напусна тичешком града. Едва преди няколко часа бе "вечеряла" и все пак чувстваше глад. Но не бе спешно. Или поне така си мислеше.

Д'Арк навлезе в тъмните дебри на голямата гора. Покътери се на най-близкото дърво и се облегна на ствола му. Из гората се долавяха всевъзможни звуци било то от птича песен, вятър, разговори на заблудени туристи, прекършване на нечий врат... Вики отвори очи при последния звук и присви устни.

Чакъй малко... Прекършен врат.
.. - момичето вдиша дълбоко и усети парещия аромат на прясна кръв. Вики усети болка във венците си, а след това вените под очите й се показаха. За кратко време момичето се озова на едно подобие на поляна на което лежаха труп на едра котка и момиче. Ия се приближи до девойката и се усмихна.

-Не е зле да почистиш малко.. Едва ли имаш мерак да събереш няколко гладни вампира на една трапеза с толкова постна вечеря
- Вики намигна на непознатата. Кимна към мястото до нея и попита - Нещо против да седна?
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Чет Май 26, 2011 8:58 pm

Долових странна миризма.. Сетивата ми се изостриха.. Застанах нащрек.. Миризмата бе сладникава и приятна.. Точно като на вампир.. Предпазливо присвих очи и зачаках появата на непознатия.. Не след дълго пред погледа ми се появи русокосо момиче.. Огледа пумата както и мен.. Тялото на огромната котка просто си лежеше немощно и отпуснато.. Най-вероятно щеше да се разложи след няколко дни..
- Природата ще свърши всичко.. - подсмихнах се.. Огледах я по-обстойно.. Беше красива като всеки друг вампир.. Бяло лице и привидно нежна кожа.. Перфектно тяло и излъчване.. Усмихнах се слабо и кимнах леко.. - Сядай.. Не ми пречи.. - усмихнах се дружелюбно..
- Между-другото аз съм Моли .. - казах звънко и подадох ръката си, за да се здрависаме..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Чет Май 26, 2011 9:11 pm

Беше права донякъде, но все пак. Докато се разложи тук щеше да вони отвратително. Да не говорим за природозащитниците които щяха да се домъкнат за да изследват вонящата твар.

-Викторя
- блондинката пое ръката на младото момиче и присви очи. Беше вампир, то е ясно, но имаше и нещо друго. Явно бе от хибридите. напоследък се бяха появили доста такива тук в Серенити Фолс.

-До колкото усещам не си вампир.. или поне не напълно - Ия плъзна поглед по Моли и се усмихна - На колко години си?

Виктория се загледа през клоните на дървото към огненото кълбо, тлеещо радост за хората и болки за вампирите. За щастие слънцето клонеше към залез и болката бе по-малко. Блондинката се усмихна доволно и подкани Моли

-Е? От тук ли си?
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Чет Май 26, 2011 9:25 pm

Момичето се представи и стисна ръката ми.. Оглеждаше ме така сякаш се опитваше да разпознае някой познат.. Повдигнах леко едната си вежда.. Изобщо не разбирах какво се опитваше да направи..
Най-накрая маските паднаха.. Просто се опитваше да разбере какво съм.. Да, имах по-странна миризма от останалите.. Не знаех за същетвуването на много като мен.. Може би съществуваха, може би просто бяха обикновени митове както всичко останало..
- Майка ми е била човек.. - обясних тихо.. Наклоних леко глава.. Не броях годините си от доста време насам.. - Около 300 .. От както достигнах зрялост не обръщам внимание.. - ухилих се.. Може би беше твърде неуместно да питам тя а колко е.. Вероятно петстотин или хиляда.. Обикновено на такива се натъквах..
- Живея тук от две години.. - признах.. Не бях наясно дали се брои .. От както се махнах от вкъщи домът ми беше навсякъде.. - Ами ти ? Разкажи ми повече за себе си .. - подканих я нетърпеливо..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Пет Май 27, 2011 8:48 am

Да, както си мислеше Вики. Моли бе хибрид между човек и вампир, при това не много млад хибрид. Момичето полюбопитства и за историята на д'Арк.

-Не съм много по-възрастна от теб.. на 350 съм. - усмихна се русокосата - родена съм в Испания. Обиколила съм доста места.. Скуката какво ли не прави...Живея тук от година-две, като през определен период напускам врменно града.

Ия се вслуша в тихия шепот на вятъра и присви очи. Беше жадна отново, а това не бе нормално за нея. Блондинката измъкна една банка кръв от чантата си и погледна към Моли.

-Искаш ли? Не е топла, но все пак върши работа...
- повдигна ръмене Вики и се зае с отоляването на жаждата си.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 12:47 pm

Беше учудващо , че бе почти на моята възраст.. Три века не бяха малко и все пак изглеждаше някак по-зряла.. В очите й се долавяше мъдрост и решителност.. Определено знаеше какво иска и какво трябва да направи, за да го получи.. По-учудващо бе, че е испанка.. Имаше съвсем нормален американски интелект.. Лицето й бе бяло, а повечето испанки, които познавах бяха мургави..
- Испанка значи.. - измърморих по-скоро на себе си отколкото на нея.. Тя не обърна много внимание на замисленото ми изречение.. Мъчеше я нещо.. Вероятно жажда.. Извади банка кръв от чантата си.. Предложи ми както всеки учтив човек би направил, но аз просто поклатих глава.. Предпочитах прясната кръв дори и под животинска форма..
- Защо те превърнаха ? - попитах замислено..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Пет Май 27, 2011 1:44 pm

Момичето отказа. Вики не настоя, а се зае да изпразва банката. Докато утоляваше жаждата си, Моли й зададе въпрос, който много рядко й бе задаван.

-Да кажем, че просто се озовах на неподходящо място по неподходящо време...
- засмя се Вики и се опита да си спомни името на създателя си - Забях превърната по по грешка... мой късмет, ако мога така да го нарека,

Ия изхвърли празната банка към трупа на котката и се облегна на дънера.

-Разкажи ми за родителите си...
- поде Вики.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 2:10 pm

Изчаках да изпразни банката си с кръв, за да успее да ми разкаже за създателя си.. Търпението ми бе възнаградено не след дълго.. Тя започна да разказва кратката си история.. Беше разбираемо да не помни някои неща или поне според мен..
- Не бих го нарекла късмет.. - засмях се.. От една страна не беше никак зле да живееш вечно, но беше ли редно да гледаш как любимите ти хора просто умират.. Изчаках да захвърли банката с кръв на някъде .. Не беше от голямо значение дали ще го направи.. Едва ли обаче ще е удобно да я държи..
Вики оправда очакванията ми и запрати празната банка към пумата.. Ухилих се доволно..
- Не познавам майка си.. Умряла е при раждането.. Вероятно аз съм я убила.. - казах спокойно и повдигнах рамене съвсем безразлично.. - Мислех, че познавам баща ми .. Това обаче се оказа поредната лъжа.. Просто семейство вампири са ме намерили и отгледали.. Колкото до истинският ми баща не го познавам.. Предполагам, че е просто поредната отрепка.. Ако е все още жив.. - подсмихнах се и бавно се поотпуснах ..
- Ами ти помниш ли родителите си ?
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Пет Май 27, 2011 2:24 pm

Блондинката изслуша карткият разказ на Моли за родителите й. С право наричаше баща си отрепка... Все пак не елесно да обичаш някой, който те е зарязал в ръцете на коварното и безчувствено нищо, наречено съдба.

-Родителите ми... - повтори Вики и поклати глава. В мислите й изплува образа на високата, стройна жена, облечена в тъмно синьо кадифе и сериозния господин. - Да.. Помня ги... Все пак бях при тях до последния дъх на майка ми.

През 1681 година баща й бе прострелян, а майка й загина в опитите си да осигури добро бъдеще за едва двадесет годишната Виктория. момичето помнеше последните стонове на майка си, така сякъш бяха вчера. Виктория млъкна за момент.

-Спомена, че си отгледана от приемни родители... Живили са още
- наруши тишината русокосата.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 2:39 pm

Тя ме изслуша съвсем внимателно без да ме прекъсне нито веднъж.. Оценявах го.. Не обичах да ме прекъсват.. Обикновено ставах твърде раздразнителна, а едва ли бих могла да се справя с вампир живял по-дълго от мен.. Всъщност тя ми допадаше.. Може би щяхме да станем допри приятелки или просто да се виждаме от време на време..
Виктория заговори за семейството си.. Не сподели много.. Обясни само, че ги помни и нищо повече.. Не ми разказа повече за тях, но не исках да настоявам..
- Предполагам е трудно да живееш вечно с мисълта , че си ги изгубила.. - измънках тихичко.. Не исках да ровя в отдавна зараснали рани.. Не и точно сега.. Тя смени темата драстично споменавайки моите родители.. Кимнах утвърдително.. Бяха мъртви именно заради мен..
- Вече не.. Преди няколко години бяха, но се случиха някои неща.. Те бях вампири.. Затова повярвах толкова лесно, че са биологичните ми родители.. Един ден просто всичко се срина.. Негодуващи срещу мен номади просто ни нападнаха.. Убиха всички.. Аз обаче успях да избягам.. - обясних спокойно.. Обичах ги макар и да бяха просто осиновители..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Пет Май 27, 2011 2:56 pm

Номади. Ясно защо моли обвиняваше себе си за смъртта на родителите й.

-Номадите са гадно племе
- засмя се тихо Вики - последната ми среща с техни представители беше преди 7-8 години. От тогава се избягваме. - тя вдигна простичко ръмене и продължи - Колкото до родителите ти, макар и да не са биологичните ти родители, понякога е по-добре да ги приемаш като истински.

Ия се изправи и огледа полянката. Обърна се с лице към Моли и протегна ръка.

-Хайде - подкани я тя - Да се раздвижим... Съмнява ме да ти се седи до това нещо, което вече усилено събира насекоми.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 3:06 pm

Кимнах макар и да не бях напълно съгласна.. Определено нямаше да се получи така ако просто ми бяха казали истината навреме.. Да, те бяха мои родители.. Отгледаха ме и ме възпитаха.. Научиха ме да пия не само човешка кръв макар и да не харесвах животинската особено..
- Номадите ще си платят все някога.. Повечето вампири не ги обичат особено.. Поне по моя преценка.. - ухилих се .. Ия ми подаде ръка, а аз я хванах пъргаво.. Повдигнах се и я погледнах.. Върху дървото се бяха насъбрали всякакви гадинки, малки и непотребни..
- Нека минем отгоре.. - засмях се тихо като шепот.. Вдигнах глава нагоре към клоните на дърветата.. Усмихнах се дяволито и пъргаво се покатерих на едното.. Стъпих върху здрав клон прикрепяйки се с ръце за два доста по крехки.. Нямаше да падна.. В това бях сигурна.. Дори нямаше нужда да се държа, но бе някак по-удобно..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Пет Май 27, 2011 7:45 pm

Вики се усмихна. Моли й допадаше и то много. Младото момиче пъргаво се покатери на дървото и се скри в короната от млади листа. Д'Арк последва примера на момичето и се покатери на дървото.

-Добре че от години зарязах полите
- засмя се Вики и се изправи. Огледа се и кимна на Моли. В отговор момичето й се усмихна, сле дкоето двете потънаха в гъстата зеленина.

-Между другото, каква ти е дарбата, Моли
- попита Вики след като двете спряха. Почти през целия път се бе чудила дали тя и по-точно тези от нейната раса имат някаква по-особена дарба.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 8:33 pm

Вики се покатери в короната на близкото дърво закривайки се изцяло .. В такива моменти беше хубаво, че можех да и усетя миризмата.. Вики спомена, че е зарязала полите.. Звънките ни смехове се разнесоха из цялата гора като тихи песни.. Пъргаво се прехвърляхме от дърво на дърво с нечовешка скорост.. След като спряхме Вики се заинтригува от дарбата ми.. Искаше да знае каква е.. И дали изобщо имам такава.. Усмихнах се доволно.. Макар и да не вършеше кой знае каква работа обичах дарбата си..
- Не ме убивай.. - предупредих я и още преди да осъзнае какво се случва скочих върху гърбът й закривайки очите й с ръце..
- Сега.. Ъм.. Ще ти покажа.. - усмихнах се и бавно поставих дланта си на врата й..
Спомените запрепускаха в съзнанието ми. Първият ми лов на животно, първата ми Коледа всичко.. Почти целият ми живот преразказан с няколко прости образа.. Слязох от нея и внимателно се приземих върху по-долен клон..
- Видя ли ? - попитах развълнувано..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Съб Май 28, 2011 8:48 am

Пред очите на Вики се разкриха спомените на молии. Малък елен, сам насред гората, изведнъж се появява Моли, захапва го, изсумква кръвта му. После голямо коледно дърво, играчки, гирлянди, празнично настроение, семейство... ВИки мълчаливо проследи живото на полувамира зад себе си.

-Имаш страхотна дарба
- усмихна се Вики и седна на клона. Дарбата на Моли, да изпраща в съзнанието на докоснатото същество части от живота си, картини, който иска да му покаже, мислите си беше чудесна.

Д'Арк се заслуша в шумовете идващи от далеч. Усети миризмата на приближаващо се животно, после още едно и още едно. Към тях се движеше малко стадо сърни.

-Моли, сигурна ли си, че онзи труп ти свърши работа? имам в предвид, че наближава стадо сърни и ако искаш може да половуваме
- Вики се усмихна и се изправи.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Съб Май 28, 2011 1:58 pm

Вики бе очарована от дарбата ми не по-малко от останалите които знаят за нея.. Явно само на мен не ми допадаше.. Четенето на мисли бе доста по ефикасно.. Въпреки това само кимнах и се усмихнах.. В някои случаи беше и полезна.. Не можех да отрека..
- Не съм особено сигурна.. - признах с лека закачлива усмивка.. - Ами твоята дарба ? каква е ? - попитах любопитно.. Знаех, че има шанс тя да не притежава дарба..
Изведнъж Вики усети нещо.. Знаех, че ще ми отговори, но вероятно по-късно.. Заслушах се и чух силният тропот на копита.. Подуших въздуха и веднага съжалих.. Миризмата на прясна кръв опари гърлото ми многократно.. В кръвта обаче имаше и още нещо.. Някаква животинска нотка, която определено ме отвращаваше по някакъв начин..
- Може би е по-добре да "хапнем" - засмях се тихо..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Съб Май 28, 2011 6:41 pm

Моли се поинетисува и от дарбата на Вики. Блондинката реши, че е по-добре да не й я показва нагледно. Не че бе опасна, просто живееха в свободна страна и всеки имаше право на свой собствен избор.

-Мога да контролирам ума и действията на всяко същество на този свят
- Вики повдигна ръмене и се усмихна.

Моли прие предложението на д'Арк за кратък лов на сърни. Макар и да не бе от най-вкусната "храна" на света, животинската кръв донякъде утоляваше жаждата. Двете притихнаха в клоните на дъровто и зачакаха. Нямаше да е трудно, все пак това бяха сърни?!

Не след дълго чакането им бе възнаградено, под дърветата мина стадо от 5-6 сърни. Вики кимна на Моли и двете се спуснаха от дървото. За кратко две сърни бяха повалени.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Съб Май 28, 2011 7:45 pm

Вики обясни за дарбата си.. Беше интересна.. Можеше да се направи много с нея.. Допадаше ми.. Предполагам беше много по-добре от моята.. Беше хубаво, че може да накара всеки да направи каквото си пожелае по всяко време,.. Въпреки, че Вики не изглеждаше такава.. Едва ли би отнела волята на някой просто така..
- Хубава дарба.. - ухилих се..
Сърните наближиха.. Чувах сърцата им.. Имаше и едно по-тежко.. По-звучно.. Навярно беше мъжкия.. Исках го ! Бях сигурна, че кръвта му ще е най-сладка.. И двете затихнахме в клоните на дървото.. Заех ловната си поза съвсем безшумно .. Когато стадото премина под нас с Вики се спогледахме и скочихме.. Успяхме да повалим две сърни съвсем лесно.. Принудих моята да се успокои показвайки й най-различни картинки.. Гората, стадото й.. Всичко.. Предпочитах да се чувства спокойна.. Без да мърда особено.. След клато се спря сякаш хионотизирана хладнокръвно прекърших врата й.. Впих зъби в нея.. Беше лесно.. Сякаш захапвах бучка масло.. Влажната и топла кръв нахлу в гърлото ми спирайки болката.. След една минута обаче тялото бе пресушено.. Гърлото ми отново пламна.. Изчаках Вики и хукнах напред.. Знаех, че ще ме настигне..
- Хайде.. - прошепнах едва доловимо..

Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Съб Май 28, 2011 8:59 pm

Двете се спуснаха към стадото. Д'Арка прекърши рата на една не много кротка сърна, но все пак нямаше време да й налага спокойствие и т.н. Блондинката впи жадно зъби във врата на нещастното животно и пресуши тялото му за секунди.

Моли вече бе приършила със своята вечеря и се затича напред след стадото. Вики се впусна след нея и за кратък период от време я настигна. Двете се разбраха с кимане и се съсредоточиха върху новите си жертви. Моли към мъжкия, а Вики към една едра женска.

След като се нахраниха двете се заеха с разчистване. Насъбраха труповете и ги р азкъсаха. Все пак трябваше да се прикрият следите им. Макар, че тук в Серенити Фолс всички същества живееха в мир, старите навици на Виктория я карагха да почиства след себе си.

- Сега вече мога да издържа ден два без храна - усмихна се доволно Ия и се излегна на тревата. Погледна Моли и потупа мястото до себе си.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Съб Май 28, 2011 9:39 pm

Вики ме настигна значително бързо.. Знаех, че е по-бърза от мен, но не чак толкова.. Настигнахме стадото и хладнокръвно се съсредоточихме върху жертвите които си бяхме набелязали още на дървото.. Нямах време да прекършвам врата му.. Жаждата ставаше все по-непоносима с всяка следваща секунда.. Жадно впих зъби в пулсиращата точка на врата му .. Бореше се до край, но недобре оформените му копита и рога не можеха да наранят здравата ми като гранит кожа.. Усещах всяка една съпротива като галещи пръсти..
След като приключихме с Виктория разчистихме обстойно.. Тя се излегна на тревата подканвайки ме да ида при нея.. С няколко скока се озовах точно до ръката й.. Проснах се на земята изтощено
- Аз също.. признах след нея,,
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Нед Май 29, 2011 9:30 pm

Моли се отзова на предложението на Вики и за секунди се озова до нея. Излегна се на тревата и се съгласи с вики.

Двете поседяха известно време мълчаливи, загледани в небесната шир. СИневата обгръщаше полезрението им, в която на места се забелязваха зеленикавите корони на дърветата. Момичетата бяха изтощени от лова и в същото време пълни с енергия.

-Каза, че не си от скоро тук... - д'Арк наруши тишината първа - Къде живееш? Имам в предвид сама ли живееш? - поясни момичето е изви глава към Моли, чакайки отговорът й.

п.с. сру че се забавих..
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Molly Tanner Нед Май 29, 2011 9:36 pm

Бях се опуснала на тревата затворила очи.. Нямаше да се изненадам особено ако заспях.. Бях сита и може би малко изтощена.. Знаех, че почти всичко е в главата ми и че аз трудно ще се изтощя, но..
Вики прекъсна мълчанието с интересен въпрос.. За жалост не можех и да си помисля да живея с някой .. Бях странна и не беше трудно да си го призная.. Повечето "чистокръвни" гледаха на мен като на мелез, а не можех да си представя да живея с човек.. Болката бе достатъчно непоносима дори когато излизах на въздух..
- Да.. Имам апартамент и живея сама.. - ухилих се и извъртях глава към нея взирайки се в очите й..
- Ами ти ? Къде живееш ?
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Вики д'Арк Нед Май 29, 2011 9:54 pm

-Ох при мен е много интересно, живея, или по-точно се води, че живея с една приятелка. В къщата обаче сме четирима... и всички сме различни. Изключение правим аз и Джен, само ние сме вампири - засмя се Виктория.

Д'Арк се замисли от кога не се беше прибирала в къщи. Дали бяха от два дни или повече вече не помнеше. Рядко се запираше у дома, но така или иначе не й се прибираше много, много. Там бе пренаселено, всеки си водеше някого, всеки пищеше за своето си кътче. Какафония.

-Между другото , Моли, не ми каза от къде си...
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората - Page 2 Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите