Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Starbucks coffee - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Starbucks coffee - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Starbucks coffee - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Starbucks coffee - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Starbucks coffee - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Starbucks coffee - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Starbucks coffee - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Starbucks coffee - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Starbucks coffee - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Starbucks coffee

+6
Алекс Бостън
Nicole
Мини Стонем.
Шейн
Виктория Еспино
Ефи Стонем.
10 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 9:17 am

- Нищо интересно. Глупости, общо взето. - промълви Алекс в отговор, каот, погледна към Виктория. Типично ЛА момиче. Това беше хубаво, чувсташе се малко по-нормален като в Серенити Фолс, защото .. щеше да е ужас.
- Между друготооо .. - започна да говори Бостън, като отпи от кафето и взе да си играе с една клечка, която беше на масата и се сети къде двамата се запознаха и как завърши цялата, кална баня. С усмивка продължи мисълта си.
- Ще ходиш ли на на .. как се казваше .. избират Мис и Мистър Серенити Фолс?
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 3:00 pm

Вики се зачуди за какво говореше Алекс като след малко се сети че беше видяла една такава реклама за "Мис и Мистър Серенити Фолс". Помисли дали и трябват приятели и след малко беше с заключението, че и трябват малко приятелчета.
Усмихна се и хвърли тези си мисли на страни като беше готова с отговора си.
- Ами да мисля да отида! Ами ти?- попита на свой ред и погледна въпросително момчето като му се усмихна и повдигна едната си вежда.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 3:12 pm

Бостън се беше присетил затова, тъй като на входа на хотела стояха плакати, брушурки и подобни само и само за този ден, който .. дори незнаеше че съществува. Ако щеше да отиде, Алекс му бе нужна компания. Приятна компания.
Алекс се усмихна, пиейки от кафето си.
- Ами .. дори незнам къде се намира .. пък и сам ще ми скучно. Затова ти предлагам да отидем заедно .. ако искаш. - промълви той, гледайки към Виктория. Беше свястно момиче, малко бяха останали такива.
- И .. така. Едва ли ще е кой знае какво, но ..
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 3:18 pm

Вики се усмихна на момчето и започна да гледа през прозореца като си мислеше за нещо, което изобщо не беше по темата. След малко момчето и разсея вниманието и чак тогава тя се усети, че все още разговаря. Момчето повтори, а тя пак се усмихна и си пмисли, че идеята не е лоша. Беше дочула от брат си, че ще се проведе това нещо в "Afterdark night club" Тя знаеше къде се намира това барче и баеше съгласна с идята на Алекс.
- Да добре аз знам къде се намира!- каза Вики и се усмихна като загледа Алекс в очите. - Това е хубава идея ще отидем заедно!- каза и се усмихна поак като отпи от капучиното.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 5:06 pm

Aлекс за пореден път бе убеден, че трябваше да вземе душ. Тази "кална баня" беше явно за късмет от преместването му. Не беше перфектно, да .. но .. щеше ли да се случи, ако беше някъде другаде. Гледаше през прозореца, мислейки си, а след това от мръсното, кално портмоне извади някакви пари и ги метна на масата. Щеше направо да плати, като ги сложи към сметката и прибра пормонето си.
- Мисля, че ако ще се ходи някъде, ще е хубаво да вземем по един душ, а? - засмя се той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 5:12 pm

Алекс се усмихна на момчето и го зяпаше сякаш не е виждала никога такива очи. Отново погледна навън и след малко погледна към мръсните си дрехи и суичъра който не приличаше на такъв който беше в ръката си. Погледна го и се засмя на момчето като погледна и него.
- Това не е лоша идея!- засмя се и подпря главата си мислейки че има само някакви стотинки в джоба. Бръкна и намери само лев, а на сметката пишеше че това струва три лева. Стъписа се и и стана неудобно че отново някой ще и плаща сметката поне тя така си мислеше.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 6:28 pm

- Винаги давам добри идей. - промълви Алекс, който гледаше ту към прозореца и парка пред тях или пък хората в кафенето, който поръчваха всякакви неща, ту към Виктория, която вадеше някакви пари от изцапания суичър. Е, не трябваше да го мисли, и без това Алекс бе оставил достаъчно пари и за двамата, та чак и някакъв малък бакшиш на сервитьорката, която обикаляше масите наоколо, чакайки да прибере някакви чаши.
- Нима? - възкикна тя, като двамата погледнаха как сервитьорката мина и прибра парите, взирайки се в сметката, накоято пишеше телефонният и номер, беше смачкана от Алекс на едно малко, бяло топченце, метната в пепелника по средата. Алекс леко и помаха, за да я разкара от масата, а Виктория се засмя на това.
- Е .. освен като съм попил .. малко повече .. малко.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 6:39 pm

За нейна радост отново бяха платили сметката. Тя видя как Алекс мачка листенцето с сметката и номера на сервитьорката на топче. После тя го изгледа странно, а момчето и метна за да отпрашва. На Вики отново и стана смешно и вече си бе готова да тръгва за топлия душ. Вики стана от масата.
- После как ще ходим или ще се чакаме направо там?- запита любопитна и нетърпелива докато си вземаше обратно едното левче и облече калния суичър.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Съб Май 21, 2011 6:46 pm

- Ами .. - започна да мисли Алекс, като навлече мръсната, вече станала на нищо риза и прибра портмонето в джоба си, докато мислеше.
- Моето мислене не помага особено. - засмя се Бостън, като потърски в джобовете си някакава химикалка. Хубаво, че имаше някаква оставена от сервитьорката на масата, иначе нямаше да измисли нещо друго.
- Е? - попита тя.
- Напиши телефонният си номер ако искаш. Ще ти звънна. - промълви Алекс, давайки ръката си към нея.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 21, 2011 6:53 pm

Вики започна да следи всички реакции на Алекс. Взе химикала и листчето и записа номера си. Подаде листа на момчето и се усмихна.
- Заповядай.- каза и се усмиухна на момчето.
- Ако там нещо имаш голяма сметка или не ти се харчат пари може само да ми цъкнеш и аз ще ти звънна после.- започна да филисовства и след малко се усети, че е възможно да закъснее.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мая Чет Май 26, 2011 9:58 pm

След фитнесът и тренировката по капоейра, Мая реши да се отбие през някое кафене, за да се презареди със сили и тонус за деня.
Имаше лекции следобед, а вече се чувстваше уморена и безсилна, което не беше в нейн стил, може би наистина и действаше проклетата пролетна умора, от която всички се оплакваха. Беше истинско мъчение за някой, чиито начин на живот се състои 80 процента от спорт, а останалите 20 бяха само някакво мижаво допълнение.
Върколачката влезе в първото кафене, което видя и си взе обичайното - лате без захар, както и една тортичка, за да се подсили преди да поеме към останалите задачи за деня.
Мая
Мая

Брой мнения : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Елиът Спенсър Чет Май 26, 2011 10:09 pm

Серенити Фолс, красив град, необичайни хора, ако можеше да се опише с една дума, тя би била - перфектен. Елиът се усмихна, едва доловимо, докато се разхождаше из улиците на града. Бе пристигнал едва от няколко дни, и почти бе наизустил всяко място. Спенсър вървеше с равномерно темпо, гледаше напред, като с крайчеца на окото си, оглеждаше минувачите. Скоро бе стигнал до кръстовище, където на ъгъла имаше кафене. Естествено това бе Старбъкс. Единственото нещо, което внасяше някаква радост, в живота на демона. Както и очакваше вътре беше претъпкано, той се нареди на най-малката опашка и когато дойде неговия ред си поръча черно дълго кафе, без захар. Момичето на касата му го подаде, след което сините очи на Спенсър обходиха бавно заведението. Претъпкано, заети маси.. е освен една, на която стоеше някакво момиче. Елиът се приближи към момичето, и най-безцеремонно седна срещу нея:
-Надявам се мястото не е заето. - усмихна се едва доловимо той и се облегна назад, отпивайки от кафето си.
Елиът Спенсър
Елиът Спенсър

Брой мнения : 56
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мая Чет Май 26, 2011 10:16 pm

Супер! Мая най-обичаше навлеци. Вероятно щеше да я заговори, после да опита да флиртува с нея, а накрая нещата щяха да завършат в тоалетната...където Мая щеше да блъска многократно главата на нахалника в тоалетната чиния. Е, не, че беше план, но това се случаваше по принцип. Какво да се прави, латино темперамент. Макар, че като се замислеше, явно само тя от целия род го притежаваше, защото братята й бяха доста спокойни по природа.
- Сядай! - троснато каза тя, сякаш му нареждаше и отпи от кафето си с помощта на сламката, след което атакува апетитното парче торта, което си беше взела.
Погледът й за миг обходи непознатия, който се беше настанил на масата й, преценявайки го, но остана безмълвна, не й беше до приказки.
Мая
Мая

Брой мнения : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Елиът Спенсър Чет Май 26, 2011 10:23 pm

Е, поне едно нещо бе добре - момичето пред него не говореше. Тъкмо малко тишина, поне доколкото бе възможно. Елиът се подсмихна и отпи от кафето си:
-Мерси, за... поканата. - каза спокойно Спенсър. Принципно не беше по приказките, но от малък бе научен да благодари. Да, странно нещо за, садистичен демон, да благодари на някакво си момиче, на което можеше да прекърши врата за по-малко от секунда, но все пак обноските си оставаха същите, независимо темпераментта на Елиът. - И все пак, дори и без нея, отново щях да седна. - присви леко очи той и постави кафето си на масата. Незнайно защо, но обичаше да изнервя хората. Да ги докара до ръба, на това да му се разкрещят, да посегнат да го ударят. Е, може би Старбъкс не беше подходящото място за изблици на ярост, но... характерът на Спенсър си беше същия. Странен и непредсказуем. Той се усмихна леко на момичето и се облегна на масата.
Елиът Спенсър
Елиът Спенсър

Брой мнения : 56
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мая Чет Май 26, 2011 10:31 pm

- Мхм... - измрънка Мая с безразличие и продължи да се храни бавно и културно, почти по етикет.
- Щеше да седнеш? Звучи мнооого убеден. - каза върколачката, чудейки се защо всъщност се заяжда с този индивид. Така или иначе повече нямаше да го види, веднъж излязла от кафенето. Ама разбира се, това беше нейният вълчи нрав, който колкото и да се опитваше да усмири, не успяваше, защото той й беше втора природа.
Все пак щеше да е хубаво да завърши поне един от разговорите си без бой.
Всичко стана още по-странно, когато мъжът срещу нея й се усмихна. За върколачката това беше много лош знак - или той флиртуваше с нея, или се опитваше да бъде мил и двамата да завържат контакт - и двете не я удовлетворяваха. Тя подръпна потника си нагоре, в случай, че е първото и сложи на лице намусена физиономия, за да се застрахова от второто. Но уви, намусената гримаса не беше много подходяща за нежното й личице, което скриваше животинската й природа - беше факт, че цупенето й беше доста комична гледка.
Мая
Мая

Брой мнения : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Елиът Спенсър Чет Май 26, 2011 10:42 pm

- Щеше да седнеш? Звучи мнооого убеден. - каза момичето, след което огледа Елиът. Последва странен поглед от нейна страна, нацупена физиономия и потник дръпнат нагоре. Опита му с момичетата му подсказваше, че тя си мисли, че той я сваля. Елиът се засмя и поклати глава:
-Спокойно миличка, ако щях да те свалям, досега да съм направил много повече от сядането на твоята маса. - присви очи той и погледна настрани. След което върна погледа си на брюнетката и отпи бавно от кафето си. Беше странна. Заключението до което стигна. Е освен, че беше различна де. Човек, но с други качества. Елиът постави чашата отново върху масата, след което забарабани с пръсти по масата. Все още не знаеше името й, но нямаше и голямо значение, и без това тя бе просто човек, който щеше да умре, по един или друг начин... а Елиът... е той щеше да продължи в някой друг град, след може би няколко години..
Елиът Спенсър
Елиът Спенсър

Брой мнения : 56
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мая Пет Май 27, 2011 6:12 am

- Боже, ама от къде го вадите това самочувствие? Да не си го носите в торбичка случайно? - сарказтично подметна Мая и го погледна изпод вежди, а лицето й беше придобило отегчена гримаса. По принцип искрено се забавляваше с индивиди като този, които си мислят, че притежават целия свят и той коленичи в нозете им, но сега, може би заради пролетната умора, не й беше до подобни глупости.
- Ако ме сваляше - до сега щеше да си с поне едни счупен крак. - каза въролачката просто ей така и докато отпиваше кафе с помощта на сламката, абаносовите й очи за миг се впиха в сините на господинчото срещу нея. Можеше да надуши демонът в него от километри, но Мая не беше расист, това, което я дразнеше в него беше нахалството и голямото его.
Туп-туп-туп!
Не можеше да понася това. Главата й и без това пулсираше от гладното главоболие, барабаненето по масата беше истински кошмар. Ето защо въколачката се протегна и рязко сложи ръката си върху тази на демона, гледайки го мръсно.
- Престани с това! Имам главоболие!
Мая
Мая

Брой мнения : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Елиът Спенсър Пет Май 27, 2011 1:56 pm

- Престани с това! Имам главоболие! - изрепчи му се за пореден път момичето. Елиът се усмихна многознайнически и продължи с барабененето:
-Съжалявам, не си ми шефка, а ако беше... пак нямаше да те послушам. - издразни я отново той и присви очи, след което си пое дълбоко въздух и се усмихна. Как не бе забелязал досега? Естествено, буйният й нрав беше присъщ на много хора, но... също така и на... животни. Вълчица? Ама разбира се. Елиът поклати глава и се наведе към момичето:
-Надявам се, няма да се ядосаш дотолкова, че да се трансформираш. - прошепна той и наклони глава на една страна, след което се облегна назад и доизпи кафето си.
Елиът Спенсър
Елиът Спенсър

Брой мнения : 56
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мая Пет Май 27, 2011 2:17 pm

- Мога да ти сритам задника и без да се трансформирам, умнико! - процеди през зъби Мая и се усмихна хищнически, докато ровеше в чинията, ликвидирайки последните остатъци от тортата, която се бе оказала доста безвкусна.
Кафето и все още беше на половина, а този индивид срещу нея беше по-нахален и от конска муха, освен това я гледаше с презрение, което беше главната причина за недоволството на върколачката. Явно в демонските среди не бяха чули още за еманципацията и лежаха на лаврите на стария патриархат. Скучно.
- Информативно, ти си дразнещ по природа или просто целиш нещо, защото ако е второто - сподели с мен, аз съм много либерален човек.
Мая
Мая

Брой мнения : 29
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Одет Ивашков Сря Юни 01, 2011 5:46 pm

Побързах към най-близкото кафене.Имах чувството,че ще припадна ако не вкарам кофеин в системата си.
-Двойно лате...-казах на момичето зад касата и отидох да седна на една от масите.
Главата ме боли и някаква странно усещане в гръдният кош ме измъчваше.Момичето донесе кафето ми и побързах да отпия една голяма глътка.Главата ми мина,но все още усещах болката.Поставих чашата на масата и се опитах да си поема дълбоко въздух,но при всеки опит имах чувството,че ще се задуша.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Хавиер Райли Сря Юни 01, 2011 6:26 pm

Хавиер не беше от демоните, които преследват хората. Той беше търпелив и ако някой не харесваше компанията му, той не тормозеше човека с присъствието си.
Но това момиче имаше нужда от нечия подкрепа. Виждаше страха в очите й, можеше да го усети как пълзи по вените й. Ръцете й трепереха, а тя беше прекалено дезориентирана, че да се справи сама с подобна ситуация.
Загубата на близък човек е голяма травма за някой толкова млад, който върви по пътищата на живота, сам, без карта, упора и пътни знаци, а Хавиер бе живял достатъчно много, че да знае как да процедира във всяка една ситуация.
Той седна мълчаливо срещу нея, поръчка на сервитьорката чисто, неподсладено кафе и се усмихна на момичето съвсем леко.
- Е, какви планове имаш и какво искаш да ми кажеш?
Хавиер Райли
Хавиер Райли

Местожителство : The old cracker factory
Брой мнения : 75
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Одет Ивашков Сря Юни 01, 2011 6:33 pm

Замръзнах на място щом той седна срещу мен.
-Какво си ти?
Изсъсках през зъби.Нима ме смята за някое изплашено момиченце,което не може да се справи само с живота...В едно съм сигурна,той не е човек.Определено не е човешко същество.Не мърдах,не дишах,очите ми бяха заковани върху лицето му.Не мога да повярвам,че си паднах по някой като него.
-Определено не си човек...-прошепнах.-Какво си,ХаРа?Вампир?Вещер?...Демон?
Боли ме да му говоря така,но какво мога да направя.Той определено няма никакъв интерес към мен.Сигурно за него съм нещо като...проект.Да го забавлява.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Хавиер Райли Сря Юни 01, 2011 6:39 pm

- Моля? - без грам преструвка отговори той, в началото наистина въпросът й го беше изненадал. Той беше човек. Макар и не практически, той живееше животът си като човек, мислеше като човек, дишаше като човек и всичко останало, което хората правят в ежедневието си.
- Какво съм? - той ококори очи, след което сведе поглед към полираната повърхност на масата.
- Защо си мислиш, че съм нещо, изобщо? Какво те навежда на тази мисъл?
Хавиер Райли
Хавиер Райли

Местожителство : The old cracker factory
Брой мнения : 75
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Одет Ивашков Сря Юни 01, 2011 6:47 pm

Преглътнах тежко и погледнах надолу към кафето си тъжно и объркано.
-Тогава защо ме мразиш?-прошепнах.
Сега вече съм объркана,не знам какво да мисля за него и...изобщо за всичко.Прехапах долната си устна почти до кръв.
-Съжалявам...
Казах и го погледнах за секунда,след това взех кафето от масата и отпих.Чувствам се глупаво,не исках да го нападам така.Не исках...той е първият,който би седнал да поговори с мен като нормален човек.Наистина съм започнала да губя разсъдъкът си.
Одет Ивашков
Одет Ивашков

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 129
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Хавиер Райли Сря Юни 01, 2011 6:53 pm

- Мразя те? Аз те познавам от половин час - няма логична причина, заради която да те мразя. Ако искаш - мога да си замина веднага, няма да е проблем, ако не желаеш моята компания и моята помощ. - той сви рамене, явно, все пак тя не искаше да й бъде помагано и той щеше да уважи нейното решение.
Изчака сервитьорката да дойде с поръчката му, плати й и стана от масата, отнасяйки чашата си на близката свободна маса, където да седне.
Настани се там и пусна плеъра си, сложи слушалките в ушите си и започна да драска нещо по чистата салфетка с молива, който бе извадил от джоба на якето си.
Хавиер Райли
Хавиер Райли

Местожителство : The old cracker factory
Брой мнения : 75
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee - Page 2 Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите