Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Starbucks coffee EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Starbucks coffee EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Starbucks coffee EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Starbucks coffee EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Starbucks coffee EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Starbucks coffee EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Starbucks coffee EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Starbucks coffee EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Starbucks coffee EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Starbucks coffee

+6
Алекс Бостън
Nicole
Мини Стонем.
Шейн
Виктория Еспино
Ефи Стонем.
10 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Starbucks coffee Empty Starbucks coffee

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:09 pm

Starbucks coffee Starbucks6
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 07, 2011 8:08 pm

След като момчето си тръгна забързано от площада аз се опитах да намеря пътя за задръстения си хотел. Естествено намерих хотела си чак във 7 сутринта. Преспах целия ден и бях видяла, че съм получила от брат си смс. Да го чакам в 9 и 20 в Starbucks coffee. До 7 часа спах и набързо влязох да се изкъпя. Оправих се облякох едни дънки по мен, един суичър и едни маркови кецове. В 9 часът тръгнах към ореченото място и след 10 минути бях там. Бях много неорентирана. Влязох в кафенето и седнах на една централна масичка. Огледах се за Шейн, но ня го видях. Поръчах си едно кафе.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Съб Май 07, 2011 8:25 pm

Както винаги, Шейн закъсняваше.
Нямаше случай, в който да е пристигнал някъде навреме, ала не се чувстваше длъжен на никого. Щом хората искаха да се видят с него, значи ще чакат. Пък и вече всички трябваше да са му свикнали.
Обичаше да употребява и израза " Я ! Пак си подранил !" всеки път, когато закъсняваше зверски.
Влезе преспокойно в кафенето и видя сестра му да седи на една маса с кафе в ръка. Обичаше я. Това може би бе единственото същество на земята, което обичаше, макар и да знаеше, че не му е точно сестра.
Той й се усмихна, когато срещнаха погледите си, приближи се до нея, целуна я по главата е седна срещу нея.
Събличайки якето си, заговори :
- Как е ? Разказвай какво става с теб.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 07, 2011 8:39 pm

След 10 минути Шейн се появи. Започнахд а разглеждам едно списание и да пия от кафето. Погледнах към него и му се усмихнах. "Йес батко ми най-накрая е тук"- казах си на ум радостна, докато той ме целуна по челото.
- Ами аз съм окей и не става нищо с мен. Само че започвам да си спомням онзи мъж, който правеше ужасни работи с мен преди 2 години. И се оглеждам за жилище!- засмях се и отпих от кафето. Той не знаеше, че аз съм пропушила, за това е исках да го изнервям. Явно щеше да ми се кара. Исках първо да видя дали ще запали цигара и отгава аз на свой ред ще му покажа.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Съб Май 07, 2011 11:39 pm

- Отивам за кафе. Искаш ли презареждане ?
Попита Шейн, след като получи отговора си се върна с кафетто и седна.
- Хм... - Замисли се той.
Макар че сестра му бе пълнолетна, за него си оставаше малкият фъстък. Притестяваше се за нея, а и с право. И колкото и изплашен да бе покрай нея, радваше се, че може да изпитва чувств
- Не знам .... какво ще кажеш да дойдеш да живееш при мен ? Къщата е голяма, аз съм сам ... няма да ти преча. - Мъжът се засмя.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 07, 2011 11:43 pm

Замислих се.
- Но аз може и да ти преча!- засмях се и се усмихнах лъчезарно. Отпих още веднъж от кафето. Не го бях виждала от почти година, а сега най-нахолно да отида да живея при него.
- Ами ще се опитам да не ти преча.- казах и не свалях усмиваката от лицето си. - Така де приемам предложението. Бате!- допълних и се засмях.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Съб Май 07, 2011 11:52 pm

Шейн я погледна укорително.
- Едно да се разберем. Ако ще живееш у нас, веднъж завинаги забрави това обръщение. "Бате" ще викаш на някой друг. Аз съм прекалено млад.
Мъжът се засмя. Извади от джоба на якето си телефона,заедно с цигарите и запалката, а след това и една квадратна кутийка. Бе старателно опакована, не от него, разбира се, но издаваше вкус. Както на служителят, който я бе опаковал, така и на потребителят, който бе избрал как и с какво да бъде обвит подаръка му.
- Не успях на време, но ... честито пълнолетие, фъстък. - Шейн подаде кутийката на момичето и с удоволствие изчака, за да проследи реакцията й. Наясно бе, че жените обожават диаманти, ала единствената жена, за която би изкупил всички на света в момента седеше срещу него. Все пак тя си оставаше и малката му сестричка, а и бе едва на осемнадесет. За това подаръкът не бе кой знае колко тежък и луксозен, подобаващ на жена на средна възаст. Шейн просто влезе в "Swarowski" и избра на Виктория нещо от там.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Съб Май 07, 2011 11:59 pm

- Добре бате- засмя се, а брат и я изгледа сериозно- така де Шейн! След малко Шейн извади едни цигари, телефона си и една кутийка, която ми я подаде на мен. Аз го погледнах и му се усмихнах. Отворих кутийката ю, а вътре имаше едно елегантно сребърно колие с камъчета. Извадих го от кутията и се усмихнах да Шейн. Имаше едно сърчице.
- Оле благодаря ти. Невероятно е мерси много много.- казах и отдох до него като го прегърнах. Не отделих очи от милото сърчице докато Шейн не ме попита дали искам да ми го сложи.
- Да ето!- казах и го сложих такче той да може само да го закопче. Вдигнах косата си, атой ме оправи. Пуснах косата си и застанах пред.
- Благодаря ти прексрасно е!- казах омаяна от подаръкат.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Нед Май 08, 2011 4:24 pm

Шейн се усмихна.
В погледа му се четеше толкова много любов. Искрена любов. Любов, за която жените покрай него милиони пъти бяха мечтали. Любов, която никоя друга, освен сестра му, не ще получи.
- Отива ти. - Каза красивият демон и извади една цигара от кутията. Винаги пушеше една-единствена марка. Най-добрата. Никога не изневеряваше на стила си, откъдето и да го погледнем. Дори и в най-малките неща, той бе последователен. Дръпна си веднъж от цигарата, а димът се разнесе наоколо. Погледна към сестра си.
- Искаш ли ? - Попита той и й подаде кутията. Нищо не убягваше от погледа му. Рефлексите, умът му ... всичко бе прекалено бързо. Видя погледа на Виктория, когато той извади цигарите, а и якето й бе попило миризмата на друга марка цигари. Да, трудно някой можеше да заблуди Шейн.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Нед Май 08, 2011 6:11 pm

- Meрси!- благодарих за комплимента и лъчезарната усмивка отново се появи на лицето ми, но този път в нея беше вкарана и радост. От много време Вики не бе толкова щастлива както сега. Той си запали цигара, а Мер се усмихваше самодоволно. Взе цигарите и извади една.
- Да не бих отказала!- засмях се и запалих цигарата. Не бях пушила такива, за това премигнах няколко пъти докато си дръпвах.
- Ами ти как си? Нямаш ли приятелка или пък може да си се оженил?- каз и се засмях на последното.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Нед Май 08, 2011 9:55 pm

Шейн погледна към сестра си и цигарата.
Първоначално мислеше, че всичко е наред, но сега. Сега сякаш изревнува от тази цигара.
Та това бе малката му сестричка. Да, сърцето се опитваше да заблуди съзнанието. Младият красавец не икаше да повярва, че сестра му вече е голяма.
Изгони носталгичните мисли от съзнанието си в мига, в който Вико му зададе въпроса си.
Той се засмя искрено и с глас.
- Мила, напълно си наясно, че това никога няма да се случи, нали ? Никога не съм бил по сериозните връзки и смятам да запазя тази си особеност.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Нед Май 08, 2011 9:59 pm

Засмях се и видях, че той ме изгледа като запалих цигарата. Не казах нищо, защото знаех, че може да стане лошо.
- Е добре де знам!- не спирах да се смея.
- Ами кажи ми как я караш. Айде по-лесно да ти задам въпроса: Какво си прави като беше без мен?- попитах и се облегнах назад.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Нед Май 08, 2011 10:55 pm

Шейн въздъхна.
- Скука. - Усмихна се заговорнически. - Много ми беше тежко без теб. - Мъжът се засмя.
- Общо-взето нищо не се е променило. Все същото си е. Като изключим новият ми дом, разбира се. Но бях искрен - липсваше ми.
Шейн направи малка пауза, после се усмихна.Отново помълча няколко секунди, гледайки сестра си. Накрая изплю камъчето.
- Направих стая за теб. - Заключи братът на момичето доволен и предоволен от себе си. Всъщност, архитектът е германец. Най-добрият в света.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Нед Май 08, 2011 11:01 pm

Сложих главата си настрани и го загледах. Изпуших цигарата и отместих кутийката към него. Изслушах го и се усмихнах мило, когато каза, че съм му липсвала. Обичах той да говори толкова мило за мен.
- Обичам те!- казах преди да продължи за стаята. Естествено той мии беше брат, а аз не можех да изпитвам други чиства освен като брат и сестра. Когато каза, че е направил стая за мен се учудих. Уау бил дизайнер- засмях се на тези си мисли.
- Какъв цвят е!- попитах го любопитно.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Шейн Пон Май 09, 2011 2:46 pm

- Обичам те. - Повтори безмълвно Шейн, но Вики можеше да го прочете по устните му.
Мъжът допи кафето си, исгаси цигарата в пепелника, усмихна се и каза :
- Нищо няма да ти кажа. Сама ще видиш. Какво ще кажеш да минем през общежитието ти, да ти вземем нещата и да отидем вкъщи ?
Усмихна се и без да дочака отговор се изправи. Изчака сестра си до вратата, отвори й и двамата се запътиха към новата му кола.
Шейн
Шейн

Брой мнения : 46
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мини Стонем. Пет Май 13, 2011 8:25 pm

Беше късно. Глупости! Никога не беше прекалено късно за кафе!
Мини беше излязла от тях и се беше запътила към най-хубавото място на света. Старбъкс. Все пак не беше пила кафе.. цял ден. Не можеше така. Все пак кафето и` беше нещо като всекидневната доза кокаин.
Взе чашата си кафе с допълнително карамел и отпи от горещото кафе и се облиза лакомо. Огледа се. Тук имаше само още няколко човека. Нормално. Все пак почти никой не пиеше кафе в този час... В което има доста смисъл... Все пак някой хора предпочитат да спят... Но не и Мини. Тя почти никога не спеше нощем. Предпочиташе да е в някоя дискотека.
Тя чу как се отваря вратата и се обърна. Някакво момиче се намираше на няколко крачки от нея. Запознанство? Може би. Всъщност.. Да!
Другите тук и без това не изглеждаха особено... добронамерени. Мини се усмихна на русокосото момиче.
- Здравей. - каза тя.
Мини Стонем.
Мини Стонем.

Брой мнения : 78
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Nicole Пет Май 13, 2011 8:57 pm

Празният апартамент ме отегчаваше. Вярно, обичах го много, но вечерно време, когато бях сама и само звукът на телевизора разчупваше страшната тишина, ми се искаше да имам някой, с който да си говоря, да се смея. За миг през главата ми премина навалица от различни идеи как да прекарам вечерта по-добре - кино, някой бар... сън, може би. Но за почти всички идеи се изискваше повече от един човек, а точно в момента изобщо не ми се спеше.
Старбъкс. Точно така. Тази гениална мисъл ме озари точно, когато най-много се бях отчаяла. В този миг сигурно щеше да е празно, но пък нищо не можеше да се сравни с няколко канелени кифлички и двоен топъл шоколад. Заредена с енергия, облякох първите широки дрехи, които намерих и се качих в колата. За минути бях пристигнала в почти празното кафене. То, както винаги, ухаеше на току-що изпечен хляб и ароматно кафе. Настроението ми се подобри за секунди и аз реших, че ще купя повече неща, за да може то да остане все такова и вкъщи.
Когато се приближих към бара, погледът ми се спря на едно симпатично момиче с русолява коса, на възраст горе-долу колкото мен. Тя ми се усмихна любезно.
- Здравей! - поздрави момичето.
Тя изглеждаше добронамерена и не можах да намеря причина, поради която да я подмина. Малко социални контакти никак не биха ми дошли зле.
- Здравей - отвърнах аз - И ти ли смяташ Старбъкс за най-хубавото място по всяко време на денонощието? - засмях се аз.
Nicole
Nicole

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 78
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мини Стонем. Пет Май 13, 2011 9:12 pm

- Не... Всъщност смятам Старбъкс за най-хубавото място въобще. - кимна сякаш да потвърди казаното и леко се засмя.
Тук определено беше по-добра идея отколкото сама да стоя в апартамента си и... да диша... Само това можеше да се прави там. Да лежиш в леглото си, загледан в тавана и да слушаш тежкото си дишане. Или това или да седиш в хола и да зяпаш Карамел по цял ден, докато той кротко си спи в клетката. Пълна скука.... не! Ако имаше дума, която да опише скуката по-добре от самата дума "скука" то точно това трябваше да се използва в подобен момент и.... Отново Мини се увличаше в напълно ненужни мисли, които само усложняваха живота. Леко тръсна глава и отново се усмихна на момичето, седящо пред нея.
- Аз съм Мини. - каза малко по-развълнувано отколкото трябва в такъв момент, но на нея това не и` направи впечатление. Все пак тя си беше доста странна личност.
Мини Стонем.
Мини Стонем.

Брой мнения : 78
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Nicole Пет Май 13, 2011 10:24 pm

Чудесно! Имах си Страбъкс партия. Така де, човек, който също като мен да боготвори кафенето и всичко, което се предлага в него. Момичето от персонала с усмивка ми подаде огромна хартиена чанта, в коята се намираха 4 двойни шоколада, маслени кроасанчета, курабийки по домашна рецепта, цял малък кекс, канелени кифлички и много, наистина много мъфини с различен вкус. Явно вечерта щеше да е страхотна!
- Аз съм Мини! - каза момичето, с което току-що се бях заговорила и ме извади от унеса ми за перфектната шоко-вечер, която бях на път да си устроя.
- Никол! Приятно ми е - подадох ръката си, както е възпитано и се усмихнах широко - Може ли да седна за малко при теб? - попитах Мини, а тя ми кимна почти веднага.
Момичето беше доста симпатично и измаше чаровно излъчване. Повечето хора, които бяха в кафенетата и денонощните заведение по това време на денонощието бяха предимно пънкари тийнейджъри, избягали от вкъщи, както и бездомници, а все по-често и пияници. Направо си беше късмет, че попаднах на такова лъчезарно момиче.
- Таа, Мини - подех аз - Какво те води в Старбъкс по това време?
Nicole
Nicole

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 78
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Мини Стонем. Пон Май 16, 2011 3:39 pm

Никол седна до мини и я попита какво я води насам.
- Може би.. Кафето ? - каза и се засмя на думите си. Естествено, че беше кафето! Какво друго можеше да е... Освен всички вкусотии намиращи се само на няколко метра от нея. Коремчето и` изкъркори тихичко. Беше гладна... Не, беше нещо повече от гладна, но нямаше да яде. За какво и` беше да яде?! Все пак от тези глупости доста се дебелееше. Минс въздъхна и отпи една голяма глътка от съвсем леко горчивото си кафе. Направи самодоволна усмивка. Това определено беше най-вкусното нещо на света... След шоколада и ягодите.
Върна погледа си на Никол и и` се усмихна. Кой би предположил, че по това време щеше да има някой свестен в Старбъкс? Никой. Отговора беше никой. Все пак всички по това време спяха... Или поне всички които утре са на училище. Всъщност... Дали Никол ходеше на училище? Изглеждаше като 18-19 годишна... Но кой знае? Истиско чудо е какво могат някои хора да постигнат с малко грим...
- На колко години си ? - попита Мини и зачака отговора на Никол.
Мини Стонем.
Мини Стонем.

Брой мнения : 78
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Чет Май 19, 2011 4:07 pm

Вики взе суичъра и двамата с Алкес тръгнаха към кафенето. Тя долу-горе му каза пътя и накря бяха до табелата "Starbucks coffee"
- Тададам!- прошепна си Вики и се узмихна на момчето.- Да влизаме.- допълни и бутна вратата на завдението. Огледаха за празни места и двамата тръгнаха към една маса до прозорците. Вики седна и извика сервитьората. Поръча си едно капучино и изчака Алкес и той да постъпи така.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Чет Май 19, 2011 4:24 pm

Aлекс чу поръчката на Виктория. Капучино. Не беше зле. Но той се чудеше, затова поръча нещото, което най-добре искаше - нещо силно.
- За вас? - попита сервитьорката.
- Ами .. най-силното кафе, каквото и да е то. - промълви Бостън, като сервитьорката беше поставила някакво номерче на масата.
- Е .. разкажи ми за теб, ако искаш. - с усмивка промълви той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Чет Май 19, 2011 4:31 pm

Виктория се изсмя на постъпката на сервитьорката, но за да не остане момчето с лошо впечетление за нея, тя сложи ръка пред устата си уж малко да заглуши смеха. Алекс я изгледа страно.
- Съжелявам!- каза тя като спря да се смее. Замисли се какво да каже за себе си. тя не бе от тук, но дори незнаеше защо е тук. След малко се сети, за ради брат си и стипендията.
- Аз съм от Лос Анджелес. Тук съм, защото получих стипендия за едно учулище тук и най-вече заради брат си. Ами за теб?- попита и се замисли.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Алекс Бостън Чет Май 19, 2011 4:47 pm

Сервитьорката постави чашите с кафето, като ги сложи пред тях и заедно с това някакво листче, явно беше сметката. Алекс взе чашката към него си, като слушаше Виктория. Най накрая някой от Лос Анджелес, най-накрая .. сродна душа, която беше от старите хубави местенца на света?! Да, явно да.
- Ами .. всъщност и аз съм от Лос Анджелес.
- Така ли, супер. - с усмивка отговори Виктория, която пиеше от кафето си.
- Мхм ии .. баща ми държи някакви хотели по света, аз бях сам, луди купони, никакво училище и .. любов ала-бала .. дойдох тук на чисто. - промълви той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Виктория Еспино Чет Май 19, 2011 5:10 pm

Вики много добре че на лисчето зад сметката от другата страна беше номера на момичето. Усмихна се странно и започна да слуша внимателно и с инерес Алекс. Зарадва се, че има някой от нейния град. На първо място в класацията и по най-добър град стоеше Ел Ей. Никога нямаше да не го обича.
- Любов?- каза въпросително след като момчето свърши.
- Какво е станало ако сте скъсали!- каза и се усмихна като отпи от капучиното.


Последната промяна е направена от Виктория Еспино на Съб Май 21, 2011 2:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Starbucks coffee Empty Re: Starbucks coffee

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите