Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Поляната около язовира - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Поляната около язовира - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Поляната около язовира - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Поляната около язовира - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Поляната около язовира - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Поляната около язовира - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Поляната около язовира - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Поляната около язовира - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Поляната около язовира - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Поляната около язовира

+2
Корийн Фенел
Ефи Стонем.
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 6:29 pm

-Добре тогава,надявам се да си прекараме хубава нощ. - казах и се наведох отново да я целуна,но се сепнах. - Ей сега идвам. - казах аз и се качих на мотора си. - Ти стой тук. - заръчах `и. - и след малко ще дойда. - повторих и се усмихнах.
Запалих мотора и тръгнах надолу към града.Попаднах на един маркет,напазарувах и се върнах отново при нея.Тя беше с гръб към мен и не ме виждаше.Оставих торбите закачени на мотора и бавно минах зад нея.Сложих ръцете си на очите `и и се засмях. - Познай кой е. - после започнах да целувам врата `и.Обърнах я към себе си и продължих да я целувам.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 6:42 pm

Зачудих се къде ли се беше сетил да ходи по това време, но все пак го изчаках, отново взирайки се във водата. Неусетно времето се мина.
Леко се стреснах когато нечии ръце закриха очите ми, но щом чух познатия глас на Джейкъб се успокойх. Не след дълго усетих и устните му по врата си, а след това и върху моите.
- Къде се присети да ходиш ? - едва успях да попитам измежду всичките тези целувки, но въпреки това не исках да ги прекъсвам. Все пак имахме да си наваксваме за няколко дена.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 7:28 pm

Усмихнах се чаровно и я придърпах към себе си,за да я целуна,а след това я прегърнах и се засмях тихо.
Тя попита къде съм отишъл,а аз се ухилих доволно и `и показах четирите препълнени торби,закачени на кормилото на мотора.
-Накупих малко храна. - засмях се,след което двамата постояхме малко вкопчени.
Накрая аз седнах на брега близо до езерото и я придърпах да седне в мен,всъщност тя не седеше буквално в мен,а на земята между разтворените ми крака.
Придърпах я силно към себе си и двамата се загледахме в красивото и тихо езеро.
-Ти си единствената,с която искам да бъда,и не искам никога да те губя. - прошепнах близо до ухото `и и целунах бузата `и.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 7:44 pm

- Спокойно .. Имаме си цяяял вечен живот пред себе си - казах аз и тихо се засмях.
Отпуснах се, оставяйки се в неговите ръце. Наистина не очаквах да каже нещо подобно. Дори не бях очаквала, че ще се видим отново. Мислех, че и това е било просто поредната свалка за един-два дена. А сега.. той ми каза това и аз съвсем зацепих. И да исках не можех да кажа почти нищо, затова просто си замълчах и затворих очи.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 8:03 pm

Усмихнах се,когато тя се отпусна напълно.Когато тя се отпусна,аз започнах да си мисля,че вече започвам да `и печеля доверието.А когато тя е спокойна,аз също трябва да съм спокоен.Отпуснах се.
Започнах да се отпускам все повече.
Накрая леко притворих очите си,а пред мен изникнаха всички планове за това,как ще се развие вечерта ни.
Започнах тихо да се смея,тя се размърда и се обърна към мен.
-Искаш ли да поплуваме малко. - засмях се вече много по - силно и се изправих.
Свалих тениската си и я накарах да се изправи,отново се засмях и се затичах около езерото.Намерих нещо като скала,помахах на Дженифър и скочих от скалата,право към водата.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 8:15 pm

Затичах се след него, но когато стигнах ръба на скалата за малко се спрях и се загледах във водата. Поех си вълбоко въздух и скочих. За известно време се задържах под водата, почти стигайки до дъното. След малко се показах на повърхността и се огледах. Погледът ми търсеше Джейкъб и когато попадна на него отново се гмурнах и заплувах натам. Спрях се точно пред момчето, като го погледнах мило и се усмихнах.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 8:33 pm

След като скочи след мен тя се огледа и се опита да ме намери.След като ме намери тя се гмурна надолу,а аз излязох на повърхността и отново се качих на малката скала.
Скочих от горе и се засмях,смеех се и малко преди да попадна във водата,но за мое щестие успях да затворя устата си на време.
Излязох на повърхността и започнах да плувам по гръб,като от време на време се надигах да потърся Дженифър с поглед,а после отново лягах на водата,като използвах ръцете си за нещо като възглавнички.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 8:40 pm

Плувах си бявничко наоколо. Ту се гмурках към дъното, ту се отпусках на повърхността на водата. След поредното гмуркане сякаш изчезнах. Така се скрих зад една от близките скали, че Джейкъб да не може да ме забележи. Освен ако не започне да се глежда по-добре или пък да се доближи до самата скала. Спотаих се там и го наблюдавах от далече, като гледах да пазя тишина и да не се издавам..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 8:45 pm

След петото или шестото хвърляне от скалата,аз установих,че нея я няма.Веднага няколко неща ми минаха през главата.
Дали ме е зарязала тук,или е потънала на дъното на езерото.Потопих се да огледам отдолу,но нея я нямаше.Започнах да обикалям около езерото,докато накрая не я видях - легнала на една скала с мокри полепнали дрехи.Приближих се бавно и минах пред нея.Тя отвори очите си,а аз се ухилих.
-Изглеждаш много секси с мокри дрехи,не мислиш ли? - попитах я и се засмях,защото си спомних за онзи ден у нас. - Наведох се към нея и страстно я целунах.Целувите ни станаха толкова страстни,че чак влязохме във водата,без да спираме да се докосваме и целуваме.
Накрая излязохме на брега.Аз бързо взех едно одеало от малкия багажник на мотора ми,всъщност не беше много дебело одеало,а повече приличаше на лятна завивка.
Послах завивката на земята,положих я на завивката и започнах да целувам всяка част от прелестното `и тяло,като започнах от устните `и.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 8:53 pm

Докато се усетя вече бяхме на брега и аз лежах под него. Целувките продължаваха, ставайки все по-страстни и по-страстни.
По някое време се превъртях така, че да застана върху него и притиснах ръцете силно му към земята, така че да не може лесно да се измъкне. Наведох се да го целуна, но на самтиметри от устните му се спрях. Може би, за да го подразня малко. Просто стоях така, усещайки дъха му и леко усмихвайки се.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 8:56 pm

Тя отново ме дразнеше с нейните сладки игрички,но аз исках да се покажа за по хитър от нея и леко се надигнах и с помоща на краката си я придърпах толкова силно към себе си,че единственият начин да прекрати целувката ни е да пусне ръцете ми.
Но тя натисна по силно и аз отпуснах краката си.
-Предавам се,секси. - усмихнах се аз и се опитах да се изправя,но тя не ми даде тази възможност. - Добре тогава,предизвиквам те да ми покажеш,колко перверзно въображение имаш,да видим на какво си способна. - допълних и повдигнах едната си вежда,а устните ми се разтеглиха в загадъчна усмивка. - Ще ми покажеш ли мръстното си подсъзнание,или се отказваш? - запитах я.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 9:03 pm

Последваха и още няколко целувки, които най-накрая успях да прекъсна, колкото и да не ми се искаше. Пуснах ръцете му, вече давайки му възможността да се движи свободно. Леко се надигнах, така че да застана в седнало положение върху него и се усмихнах миличко. Някой който не ме познава, в този момент сигурно би ме определил като някое ангелче.
- Ама аз нямам мръсно подсъзнание - казах със също толкова миловиден глас, колкото беше и погледът ми. Странно как успявах да задържа смеха си, който упорито напираше да се прояви.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 10:09 am

Тя се изправи,и каза че няма мръсно подсъзнание,което ме накара да я погледна изненадано.
-Ти,наистина ли? - все още не можех да повярвам на онова,което ми каза,защото знаех,че тя наистина може да бъде много голяма перверзница,само ако иска. - Добре тогава. - усмихнах се и някакси се превъртяхме и аз застанах над нея. - Тогава оставяш всичко на мен. - казах `и и започнах да целувам устните `и,после врата `и.Ръцете ми галеха вътрешната част на бедрата `и,а аз продължавах с целувките,после започнах бавно да прониквам в нея.В началото съвсем бавно и незабелязано,но после започнах да прониквам като диво животно,каквото всъщност бях.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 12:33 pm

- Перверзник - прошепнах съвсем тихо в ухото му.
Мда, такъв си беше, но това изобщо не ми пречеше. Дори напротив - харесваше ми. Харесваше ми когато е наблизо, когато ме докосва и когато.. амии разни случаи като този.
Той засили темпото, а заедно с това се засилиха и стоновете ми на наслада. Ръцете ми бавно се плъзгаха по раменете му, като леко го драсках с нокти, а тялото ми следвше неговите движения..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 12:39 pm

На нея `и харесваше.На мен също.
Не можех да си представя живота,без нейното тяло,без нейните докосвания,и без нея.
-Страхотна си. - извиках.
Ако сега някой минеше от тук,щеше да ни забележи,но това усилваше насладата още повече.Адреналина се беше покачил ужасно много.
Продължих да прониквам в нея все по - барзо и по - бързо.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 12:44 pm

Не можех да кажа каквото и да било. Не ми стигаше дъх за това. Но определено щеше да ми стигне за още една целувка. Надигнах се леко и устните ми жадно се впиха в неговите. Последва една продължителна и страстна целувка, което обаче ми се наложи да прекъсна заради поредното стенание от моя страна. Усещането беше наистина невероятно и в момента ми се искаше този миг да не свършва..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 12:55 pm

Винаги съм искал да го направя с нея някъде навън.Сега ми се отдаваше тази възможност и аз много се радвах,че го правех с нея.
Усмихнах се и забързах още повече темпото,докато накрая не дойде и момента,в който свърших.Не ми стигаха никакви сили,защото бях прекалено изморен.Легнах на тревата до нея и започнах да дишам тежко и учестено.
Тя винаги успяваше да ме изтощи по нейният си собствен начин и винаги съм правил секс с нея с огромно желание.
-Май нямаме нужда от хижата. - казах и се засмях съвсем тихо,защото толкова ми позволяваха силите.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 12:59 pm

Явно отново го бях изтощила, така че той легна на земята и се отпусна. Отново се наместих върху него и доближих лицето си максимално до неговото. Все още диах тежко. Явно и на мен ми трябваше малко почивка, но сега реших да продължа с опитите си да го подразня.
- Много бързо се измори, вълчо.. - казах му и за секунди докоснах устните си до неговите
- Бях чувала, че върколаците сте по-издръжливи.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 1:15 pm

-Поринцип се издръжливи,но не и когато правим най - страхотния секс на света,и особено с вампир. - усмихнах се и я целунах. - Какво ти се прави сега,ще направя абсолютно всичко,което кажеш. - казах и се сетих,че се изхвърлам много.И като я знам,може да ми каже да направя кой знае какво лудо нещо,но не ми пукаше,тя беше моята принцеса и аз щях да направя всичко за нея.
Усмихнах `и се и затърсих с поглед боксерките си.Най - накрая ги открих.
-Би ли... - започнах и погледнах към боксерките.Тя разбра какво имам впревдид и се пресегна да ги вземе.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 1:21 pm

Дадох му ги, като станах от него и го оставих да се обуе.
- Но без тях ми харесваше повече - казах и се засмях.
Също облякох белboто си, въпреки че беше малко мокро. След това седнах до него и се загледах във водата. В нея започваха да се образуват малки вълнички, породени от капчици. Погледнах нагоре. По небето се бяха появили тъмни облаци и започваше да вали. На мен поне дъжда не ми пречеше, но погледнах Джейкъб, за да видя той какво мисли да правим
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 1:31 pm

-И все пак,май е по - добре да отидем в хижата. - казах,докато търсех къде са ми панталоните.Най - после ги намерих,но не си направих труда да търся тениската.
Усмихнах се на Дженифър.
Събрах дрехите ни и взех завивката.Сгънах ги някак си и ги сложих в багажника на мотора.
-Какво ще кажеш да тръгваме към хижата. - усмихнах се аз и се качих на мотора.


ПП:Пиши в хижата...ако искаш де
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Поляната около язовира - Page 2 Empty Re: Поляната около язовира

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите