Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Край малкия водопад - Page 3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Край малкия водопад - Page 3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Край малкия водопад - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Край малкия водопад - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Край малкия водопад - Page 3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Край малкия водопад - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Край малкия водопад - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Край малкия водопад - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Край малкия водопад - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Край малкия водопад

+3
Jennifer Smith
Матт Шадолс
Ефи Стонем.
7 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Вто Май 10, 2011 8:07 pm

Засмях се леко и извъртях тялото си, така че да застана срещу него.
- Я кой реши да си признае, че не е обикновен човек! - казах иронично и отново прехапах устни, за да не се разсмея, но този път без особен успех. Изхилих се и отново го погледнах, но този път преценяващо.
- Вампир? Демон? Върколак? А може би фея!? - подкачих го, чакайки отговор. Повече ми приличаше на вампир или демон, но не бях сигурна.

П.С.: Сори за забавянето и че е толкова кратко и тъпо ;хх
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Вто Май 10, 2011 8:23 pm

Алек се засмя, след което отвърна:
-Разкри ме.. Аз съм фея. Ей сега си вадя крилцата и ще хвръкна.
Ефи се опитваше да прикрие своя смях, но без особен успех.
-Вампир съм. - започна по-сериозно Лайтууд. - А вие, госпожице.. Ефи - сега се учуди, че не знае фамилията й, но това не беше от голямо значение - Също не сте човек, мисля?
Отново се засмя.
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Вто Май 10, 2011 8:45 pm

Засмях се.
- Толкова ли е очевидно? - попитах иронично, след това на лицето ми се задържа една чаровна усмивка, която не бе присъща за мен.
- Всъщност съм демон. - признах си и вдигнах леко рамене. Странно как
вампирите и демоните си приличаха. Е само дето едните трябваше да
преживяват, чрез пиенето на кръв и се налагаше да убиват без да го
искат, от друга страна пък ние убивахме чисто и просто за удоволствие.
Но както и да е, не това беше важното сега.
- И от колко време си вампир? - попитах любопитно.
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Сря Май 11, 2011 2:29 pm

-И от колко време си вампир? - попита го Ефи.
Алек се облегна на камъка, обръщайки се към момичето, за да му е по-удобно.
-На 752 години. - отвърна той.
Естествено, следваше и той да попита. Защото и се интересуваше. Искаше да разбере нещо повече за нея.
-А ти?
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Сря Май 11, 2011 2:41 pm

Алек ме попита за моите години и аз се засмях леко. Толкова години бях на земята и вече спрях да ги броя. Но естествено имах приблизителна представа. Просто след 100-ният ми рожден ден, за мен всеки един рожден ден беше като...обикновен ден ... просто ежедневие.
- Оу не знаеш ли, че е навъспитано да питаш една дама за годините й! - казах със сериозен тон, а след това се разсмях.
- Нооо иначе... 980. - признах си. Въобще не ме интересуваше голямата ми възраст. Честно казано, щом знаеш че те очаква цяла вечност да живееш, тези 980 години, бяха като ... добре де нямам подходящите думи да го опиша, но това време беше съвсем малко, като се има на предвид колко още щях да живея.
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Чет Май 12, 2011 6:44 pm

-Значи си по-голяма от мен.. - каза Алек и се подсмихна.
Сега забеляза, как годините минаваха - не му пукаше какво ще направи, колко грешки. Имаше решение - убиване. Апък и след години всичко щеше да бъде забравено.
-А колко много години има още за живеене.. Освен ако някой не ме убие, това е друг въпрос. - засмя се Лайтууд, на собствените си разсъждения.
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Съб Май 14, 2011 12:20 pm

-А колко много години има още за живеене.. Освен ако някой не ме убие, това е друг въпрос.- каза Алек и се засмя на собствените си думи, леко се смръщих и извъртях очи.
- Мислех, че вампирите са силни и е трудно да ги убиеш, но явно им липсва повече дух. - казах подсмихвайки се леко след което се обърнах към момчето. - Ами човешките ти години? - попитах и се засмях на глупавия си въпрос.

П.С.: СЪжалявам чеее се забавих ;хх
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Съб Май 14, 2011 12:31 pm

Ефи го попита за човешките му години. Е, те нямаше да се покачват, но това не беше проблем за него.
-20. - отвърна Лайтууд.
Точно седмица след рождения му ден бе превърнат във вампир.
-А твоите? - попита Алек

П.П. Няма проблем ;]
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Нед Май 15, 2011 1:00 am

- Ами ти? - попита ме Алек и се засмях.
- Е господин...Алекзандър, явно в това отношение сте по - възрастен от мен! - казах със съвсем сериозен тон, но не се стърпях и се разсмях силно.
- Но по темата...на 17. Внимавайте какво правите...все пак съм непълнолетна! - казах през смях, първо защото говорех абсолютни глупости и второ ... е добре де май нямаше второ. Но пък с него се чувствах някак различно, имам предвид... за бога смеех се, а това беше особено голяма рядкост за мен.
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Freddie Mclair. Нед Май 15, 2011 5:37 pm

След дългия ден, който имах, реших да се поразходя малко в парка.
Докато обикалях без цел, видях Ефи. Да...Ефи... С нея се бяхме запознали преди седмици. Още първият път, когато я видях изпитах нещо към нея, но така и не съм и признал.
- Хей...Ефи! - казах силно и се затичах към нея.
Какво!? Тя беше с някакво момче... Това се и очакваше. Тя никога не беше сама.
Тичайки към нея, блъснах някакво момиченце, което се разплака. Около Ефи винаги оглупявах.
- Извинявах. - казах и и подадох куклата, която беше изпуснала.

Freddie Mclair.
Freddie Mclair.
Мистър Серенити Фолс

Брой мнения : 15
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Нед Май 15, 2011 7:56 pm

- Но по темата...на 17. Внимавайте какво правите...все пак съм непълнолетна! - каза Ефи през смях.
Не се сдържах разсмях се. Но това не беше онзи лукав или престорен смях, който попринцип ползвах. Беше ми забавно.
- Е, щом е нужно.
Не след дълго чух някой да вика името на Ефи. Обърнах се и видях момче, което тичаше насам. В бързината си дори блъсна едно момиченце.
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Нед Май 15, 2011 8:15 pm

Чух как някой вика името ми и се обърна, тогава видях доста познат мъжки силует. Фредс?! Какво по - дяволите правеше тук!? Както и да е! Докато тичаше той бутна едно малко момиченце, което се разплака. Той й подаде куклата която падна на земята и се приближи до нас с Алек. Забих поглед във земята, зари този момент на неловкост и само след няколко секунди го попитах какво прави тук.
- Хей Фреди! Какво правиш тук? - поздравих го, а след това повдигнах леко едната си вежда. - Между другото това е Алекзандър. - представих му го преди да е отговорил каквото и да е и се усмихнах леко.
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Freddie Mclair. Нед Май 15, 2011 9:25 pm

- Аз съм Фреди. - учтиво подадох ръка на момчето.
- Просто се разхождах. - отвърнах на Ефи.
Стана ми малко неудобно, че прекъснах разговора им, затова реших да си тръгвам.
- Ее...аз ще тръгвам.
Обърнах се и направих крачка. Усетих как Ефи хвана ръката ми. Завъртях глава и срещнах погледа и'. По лицето и' се изписа дяволита усмивка и забелязах как прехапа устни.
Freddie Mclair.
Freddie Mclair.
Мистър Серенити Фолс

Брой мнения : 15
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекзандър Лайтууд Пон Май 16, 2011 9:11 pm

Подадох ръка за да се здрависаме с момчето.
- Ее...аз ще тръгвам. -каза Фреди.
Ефи обаче го дръпна за ръката и възрази за това той да си тръгне.
- Е, защо, още компания. - казах и се поусмихнах.
Алекзандър Лайтууд
Алекзандър Лайтууд

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 59
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Ефи Стонем. Вто Май 17, 2011 7:50 pm

Фредс искаше да си тръгне, а аз го дръпнах усмихвайки си. Беше ъм...неловко, туко що дойде. Е да беше тъпо, също че оставаше...не всъщност...оф съвсем се оплетох...нали!? Естествено.
- Е, защо, още компания. - каза Алек и се поусмихна, а аз кимнах лекичко като се отново седнах на един камък гледайки ту към Алек ту към Фреди.
- От доста време не сме се виждали...остани...поне за малко. - казах и се усмихнах.
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Джейсън Уинчестър Сря Май 18, 2011 9:11 am

Джейсън бе приключил с разходката, която му се оказа странна, защото през цялото време той бягаше. Брейди си беше маняк по тема крос, за това той не се съпротивляваше и изкара така в тичкане деня. А и за да поддържа това си тяло той това правеше попринцип затова не му пречеше. Джейсън тръгна към градския парк и след малко забеляза мъничка табела, която водеше към някакъв водопад. Естествено на момчето му стана интересно и вървейки тръгна на там. След малко стигна до едни скали и видя един очарователен малък водопад. Джейс доста се бе изпотил за това махна тениската си и я преметна на едното си рамо. капчиците от водата на водопада го мокреха, а той така се ухлаждаше. Сллед малко момчето чу чуждо присъствие. Обърна се и видя едно хубаво русоко момиче, с което се бе запознал преди 3 години в ЛА. Тогава той беше на лагер и се срешна с Алекс така нареченото момиче.. Девойката си бе доста сладка.
- Здравей! Какво правиш тук?- каза той учудено и като се бе излегнал на скалите.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 9:18 am

Реших да се поразходя, за да разсея тези мои видения, които се изтрелваха едно след друго нашоследък. Репих, че място като малкия водопад е напълно подходящо за тази цел.
Закрачих на там, забила поглед в земята. Скоро бях на мястото, но не бях сама. В началото не разпознах мъжката фигура, излегнала се на скалите, но после започна да придобива доста познат вид.
-Джейсън. -Казах по-скоро на себе си и се приближих. Той ме поздрави и ме попита какво правя тук. Аз седнах до него и кръстосах крака. -Живея тук. От почти година.
Нямаше да му обяснявам как се стигна до тук, да съм в приемно семейство. Доста неща беше "пропуснал", но се обзалагам, че и при него има нови случки и обрати в живота.
-Ами ти? Ти какво правиш тук? -Засмях се, като награбих една шепа от водата и го напръсках.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Джейсън Уинчестър Сря Май 18, 2011 9:30 am

След като Алекс го напръска той реши, че трябва момичето поне този път да остне с хубаво впечетление от държанието си, защото когато миналия път се бяха сприятелили той имаше малко арогантно държание, но сега се беше променил. Стана и седна до момичето. Знаеше че той доста бе пропуснал тези 3 години, но и на нея имаше какво да и се разказва.
- Вчера дойдох тук и съм решил да започна нов живот, но тъкмо си мислех дали да не се върна, защото умирам от скука. Е мисля, че решението ми ще е Не, защото отново те срещам, а твоята компания ми е страшно забаввна и интересна- каза на един дъх и отвърна на пръскането.
- Сега сме квит!- каза и и смигна.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 9:35 am

Виждах промяна в държанието му, надявах се да е за добро. Отново го изпръсках.
-Е, какво се е променило, около живота на Джейсън Уинчестър? -Попитах. -Не вярвам всичко да си е останало същото.
Облегнах се на скалата, като продължавах да го гледам с доза огромно любопитатво. Не всеки ден срещах познат по улиците на това градче. И не всеки ден срещах вампир, от който да не се отвращавам, имайки предвит неприятните моменти от живота ми с останалите вампири. Джейсън обаче никога не е бил към тази група вампири, която ненавиждам.
А сега-след като е променил малко дръжанието си, още повече.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Джейсън Уинчестър Сря Май 18, 2011 9:43 am

Джейсън я изгледа ядосано, защото никога не искаше да остане назад, но този път реши да спре да я пръска, но естествено не се сдържа. Този път само намокри ръцете си и я пръсне леко, защото момичето си беше облечено, а Джейс нямаше тениска, за това не му пречеше водата, която всъщност го охлаждаше. Той се замисли от къде да почне.
- След смърта на баща ми разбрах, че имам сестра, която е някъде тук. Майка ми я обиха вампири. Скъсах с гаджето си, защото беше елф и чувствата ми изчезнаха и се надявам да не съм я наранил.- каза като наведе глава на последните си думи.
- Ами при теб! Слушам!- каза и бутна Алекс назада така че да легне. От предишния път когато я беше видял тя е с доста променен външен вид. Тялото и е придобило уникална форма, която караше Джейс да си поиграе с нея. Огледа я и легна до нея като зачака да почне с разказа си.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 9:50 am

-Ами.. -Зачудих се с кое първо да започна. -.. Местих се над 10 пъти, в момента съм при нещо като приемен родител, този път изглежда случих на някой, на когото да му пука. -Засмях се леко, след което продължих. -Разбрах, че имам сестра. Или поне това ми каза едно от виденията. Сега не спират, през час са. -Вдигнах рамене. -И мисля, че това е единственото ново при мен.
Нямаше да споменавам, че куп същества са по дирята ми, но всъщност това не беше нищо ново в моя живот.
Погледнах го. Винаги се бях възхищавала на неговата фигура, но сега гледах да незадържам много погледа си на голото му тяло до кръста, защото имаше шанс отново да се изчервя.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Джейсън Уинчестър Сря Май 18, 2011 9:56 am

Джейсън я погледна и се усмихна чаровно, което също беше част от промяната. Изслуша я внимателно и я погледна в очите. Учуди се защо преди не беше забелязал и запомнил тези зелени омдьосващи очи. Впи поглед със своите в нейните и сякаш искаше да изкара нещо от нея.. Джейсън много добре знаеше, че тя е магьосник, както тя знаеше че той е вампир.
- Красавице да имаш някакви проблеми с вампирите тези гадни същества.- попита и започна да се обижда защото той самия не искаше да е един от тях, но сега нямаше да е жив и да види Алекс или изобщо нямаше да се срещнали.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 10:07 am

-Винаги съм имала. -Казах, като продължавах да се взирам в очите му. Изражението ми беше сериозно или по-скоро безизразно. Отместих поглед и се изчервих заради думата "красавице". Това за мен беше незаслужен комплимент. Този, който заслужаваше комплименти заради видната си красота беше Джейсън. Разбира се, не бях от типа момичета, които сипеха комплименти, защото се чувствах ужасно нелофко след това по необяснима причина.
Изправих се до седнало положение, като продължих да гледам надолу.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Джейсън Уинчестър Сря Май 18, 2011 10:12 am

Джейсън се почуства до някъде виновен за това. Явно не трябваше да ръси комплименти, но не това за него не беше комплимент а факт. Русокоската с зелените очи наистина си беше красавица. Момичето се изчерви и се изправи като седна. Джейс се загледа в нея като не можеше да си обясни ситуацията.
- Алекс какво има ти си красива! Няма да овъртам ти просто си красавица- каза и се усмихна като я хвана леко за брадичката и я издърпа към себе си. Прегърна я, а тя се облегна на рамото му.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 10:20 am

Облегнах се на рамото му.
-Но аз не мисля, че съм красива. Аз съм .. обикновенна. -Казах и се засмях, като го погледнах. -Ти си красив! -Казах, след което се пресегнах и пак го опрсках и се засмях. Да, определено се беше променил. Към добро.
Той се различаваше от всички вампири, с които имах среща. С онези в къщата, с Девин. Джейсън е толкова по-различен, че човек не би повярвал,че е вампир.
Разбира се, ако се запознае с Джейсън сега. Преди години всичко стоеше по доста различен начин.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Край малкия водопад - Page 3 Empty Re: Край малкия водопад

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите