Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Алеята с пейките EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Алеята с пейките EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Алеята с пейките EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Алеята с пейките EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Алеята с пейките EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Алеята с пейките EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Алеята с пейките EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Алеята с пейките EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Алеята с пейките EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Алеята с пейките

+4
Devin Reams
Алекс Лийс
Isabella Parker
Ефи Стонем.
8 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Алеята с пейките Empty Алеята с пейките

Писане by Ефи Стонем. Пон Апр 18, 2011 9:19 pm

Spoiler:
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 1:22 pm

Алекс ми звънна. Каза, че иска да се срещнем при алеята с пейките. Не знаех дали нещо се е случило, или иска просто да се поразходим. Пък и вечерта не се беше прибрала. Побързах да ида навреме, за да разбера какво иска. Много добре знаеше, че няма да й се карам или нещо подобно. Най-малкото - защото беше с около 4-5 години по-млада от мен. Можеше да се каже, че сме нещо като сестри, а не като майка и дъщеря.
Огледах се. Все още я нямаше. Седнах на една от пейките и извадих от чантата си малкия почти препълнил се тефтер и започнах да пиша, докато я чаках.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 1:27 pm

Цяла вечер се скитах и знаех колко се е притеснила Изи. Обадих ѝ се, след което побързах да стигна на уреченото място. И скоро бях там.
-Здрасти! -Казах и я прегърнах. -Виж.. -Казах преди тя да ме попита къде бях. -Знам, че се притесняваш за мен, но съм добре.. Просто излязох навън..
Тъкмо когато щях да продължа с обясненията, когато някакъв мъж се приближи. Предусещах, че с Изи се познаваха, за това млъкнах и го погледнах.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 1:38 pm

Ден-не много приятно време за разходки,но какво да се прави,като не ме свърта на едно място.Вечерта дори не се бях прибрал.След срещата ми с ангела-хейтър,продължих дългата си разходки.Обиколих почти целия град,намерих си и жертва.Беше интересна вечер.Останаха само няколко наобиколени места,едно от които е парка.Имаше доста хора,но същевременно беше тихо и приятно.Озовах се на една алея пълна с пейки,по които бяха "накацали" доста хора.Странно...не бях от толкова малко време тук,но не познавах никого.
В далечината,на една пейка,съзрях познат силует.Тръгнах малко по-бързо напред.Там стояха две момичета.Сигурен съм,че едната беше Изабела,с която се запознах преди няколко години.Тогава тя за малко да узнае тайната ми,но аз успях да я заблудя.Вече бях почти до пейката.Погледнах двете момичета и се спрях.
-Избаела?!-възкликнах аз,гледайки я въпросително.Дано не съм се припознал...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 1:49 pm

- Моля те... Отсега нататък ме предупреждавай. - погледнах Алекс.
- Изабела!? - чух някъде до себе си.
Обърнах се към мъжкия глас. Девин!? Леле... Не го бях виждала от години. Неучакваната среща ме накара да се усмихна.
- Хей... - приближх се и го прегърнах.
- Какво правиш тук? - попитах и го пуснах. Добре де... Не беше перфектният въпрос точно в момента, но...
- Оу, извинявайте. - обърнах се към Алекс.
- Алекс - това е Девин. Девин - Алекс. - направих нещо като запознанство.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 1:51 pm

Девин? Странно привлекателно име. Усмихнах се, когато Изи ни запозна и протегнах ръката си.
-Приятно ми е да се запознаем. -Казах културно, като веднага след това отместих поглед. Не си падах от момичетата, които се взираха в своя събеседник.
А и изпитвах неудобство да гледам или да ме гледат продължително. Особено мъже или момчета.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 2:00 pm

- Хей...-усмихна се тя,изправи се и ме прегърна.Не бяхме се виждали от доста време и тази среща наистина бе приятна.
- Какво правиш тук? -попита ме тя и аз се засмях.
-Ами...знаеш,обичам да се местя и да се скитам из света.Когато заминах се върнах за малко в Лондон,а после дойдох тук.-обясних на кратко аз и погледнах другото момиче.Сигурно и тя беше на нейната възраст.Приятелка?
- Оу, извинявайте...Алекс - това е Девин. Девин - Алекс.-запозна ни тя
-Хей-усмихнах се и подадох ръка на момичето.
-Приятно ми е да се запознаем-каза тя плахо и подаде ръка.Погледна ме за миг,а след това извърна поглед.
-Как е,нещо ново?-обърнах се отново към Изабела.Когато се видяхме за първи път тя беше последна година в гимназията.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 2:12 pm

- Как е, нещо ново? - подледна ме Девин.
- Ами... Имам нещо като нов живот. - засмях се.
- Може би си спомняш, пишех поезия и разни такива. - той кимна.
- Е, имам няколко книги. Сега съм приемен родител на Алекс, въпреки че я чувствам повече като сестра. - усмихнах се на една страна и погледнах към Алекс.
- Общо взето... това е. - повдигнах рамене.
- А при теб? Какво се случи с великият Девин през последните няколко години, освен че отново си бил в Лондон. - засмях се.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 2:17 pm

Слушах техния разговор, като продължавах да гледам ту Изи, ту мъжът, с който сладко си общуваше.
Седнах на едната от пейките и изкарах скицник, в който си рисувах, както винаги. И все пак продължавах да следя дискусията.
Струваше ми се, че Девин не е човек и бях почти сигурна в това. Дали Изи знаеше какво е?
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 2:26 pm

- Ами... Имам нещо като нов живот.Може би си спомняш, пишех поезия и разни такива?-започна да разказва тя и аз кимнах на въпроса и'.Тя пишеше доста добри неща и беше наистина добър поет.Който си има таланта си го има,няма как да се отрече.
- Е, имам няколко книги. Сега съм приемен родител на Алекс, въпреки че я чувствам повече като сестра.Общо взето... това е.-погледнах я странно и попитах:
-Приемен родител?Та тя е по-малка от теб сигурно с 2-3 години.Наистина приличате на сестри между другото-засмях се леко и погледнах другото момиче.Тя ме гледаше с странно и някак подозрително.Погледът ми спокойно се бе "втренчил" в нея.Усмихнах и' се леко.Върнах погледа си към Изабел,ала от време на време хвърлях по едно око и на Алекс.
- А при теб? Какво се случи с великият Девин през последните няколко години, освен че отново си бил в Лондон-засмях се леко.Защо винаги ми викаше ВЕЛИКИЯТ,вярно,че тогава имах малко по-голямо самочувствие...добре де много голямо...
-Ами общо взето не...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Isabella Parker Съб Май 07, 2011 2:46 pm

Изведнъж мислите на Алекс просто нахлуха в главата ми. Явно мислеше, че Девин не е човек. Отначало присвих вежди и се обърнах към нея. Не можех да го повярвам. Познавахме се от години, а досега да не съм разбрала!? Не, не можеше да е възможно!
- Алекс... Трябва да поговорим. - казах тихо.
Обърнах се към Девин и го погледнах.
- Ъм... Може да... Може да дойдеш до нас за... ъъ... по едно кафе!? - повдигнах вежди.

Isabella Parker
Isabella Parker

Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Алекс Лийс Съб Май 07, 2011 2:51 pm

Изведнъж Изи се обърна и каза, че трябва да поговорим. В първия момент се обърках, но после ми мина през ума, че може да е прочела мислите ми. Обърнах се към Девин, гледах го с известна доза любопитство. Изправих се и сложих скицника в малката си чанта.
Тя щеше да го покани вкъщи? Значи доста трябва да му има доверие.. предполагам. Отидох до Из и пак погледнах мъжа, след което бързо сведох поглед, когато той ме погледна и дори се изчервих..май..
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Devin Reams Съб Май 07, 2011 3:00 pm

Изведнъж Изи се обърна към Алекс:
- Алекс... Трябва да поговорим-това не трябваше да го чувам,но като вампир...чувах всичко.За мен това бе доста голям плюс,нищо не ми убягваше.Погледнах двете момичета в очакване на някакво действие,дали щяха да ходят да си поговорят или щяхме да стоим тук.
- Ъм... Може да... Може да дойдеш до нас за... ъъ... по едно кафе!?-предложи Изабела и аз се замислих.Какво пък едно кафе...а и ме поканиха,защо да изпускам такава възможност.
-М..добре,благодаря-усмихнах се отново.Алекс продължаваше да ме гледа с онзи поглед.Дали гледаше всички така или подозираше нещо..хмм...интересен въпрос,чиито отговор щях да разбера.
След малко тримата тръгнахме към дома им....
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 9:50 pm

Виктория излезе от заведението и тръгна към тях, но преди това реши да подиша малко чист въздух или по-точно да го замърси. Вики тръгна към Акеята с пейките. След малко вече беше там.Застана посредата на Алеята и се огледа. Нямаше почти никой освен една двойка, която беше седнала на една от централните пейки. Вики си хареса една пейка от която се виждаше почти цялото място на което имаше цветя. Седна на пейката и се отпусна сякаш беше на леглото си в тях, но то си беше доста по-мекичко. След малко Вики видя как хората си тръгват и тя удети след това чуждо присъствие. Огледа наоколо и видя едно симпатично момче.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 9:55 pm

Забелязах я отдалече, беше единственото същество, което седеше на една пейка, толкова беше тъжно, отидох до нея и я попитах:
-Здравей момиче, днес вечерта е прекрасна и толкова романтична, а ти си толкова сама ....
-Може ли да поседя малко при теб, или чакаш любимият си ?
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 9:58 pm

След малко момчето се приближи до Вики и я попита дали очаква някого.
- Не, заповядай седни!- каза Виктория като направи място на новодошлия. Усмихна се и подпря главата си леко на ръката си. Погледна момчето.
- Аз съм Виктория!- представи се девойчето и подаде ръка за поздрав.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 10:06 pm

Погледна я под светлината на лампите, леле тя наистина беше красива... След малко тя спомена името си....Виткория...
-Аз съм Фреди....
-Междудругото ще ти викам Вики, ако не възразяваш...
-А и да те попитам, какво прави такова красиво момиче, като теб, тук сама в тази вечер ....
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 10:10 pm

- Приятно ми е Фреди! На мен попринцип ми викат Вики!- усмихнах се и облегнах на пейката като погледнах за миг небето, което беше обсипано със звезди.
- Ами искам да подишам чист въздух или по-точно да го замърся- засмях се леко и допълни- писна ,ми от задънения бар в който имаше само дърти пушаци!- отново се усмихна и го погледа въпросително.
- Ами теб какво те води тук?- запита любопитно и вдигна вежди.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 10:17 pm

-Ами, честно да ти кажа, исках да се оттърва от тъжни теми за разговор, а пък и някак си, обичам това място, толкова е открито, има чист въздух и е спокойно, винаги мога да се отпусна, когато и да дойда на това място.
-Явно може да се намира и приятна компания, не мислиш ли? - Усмихнах се леко наивно.
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 10:22 pm

- Да така е.- каза Вики като непреставаше от време на време да гледа и него и небето.
Сега точно Вики нямаше намерение да замърси чостоя въздух. Виктория се чудеше каквод а каже. Как да зазвърже разговор.
- От тук ли си Фреди?- попита и се усмихна като тръпчинките на лицето и отново се появиха.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 10:26 pm

Забелязах и тръпчинките....
-Ами не знам наистина от къде съм, ако щеш ми вярвай, но през повечето време от както съм осъзнан си спомням, че съм от тук тъй, че да речем, че съм от тук.
-Защо не приличам на местните хора ли ?
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 10:31 pm

- Не не съм казала, че не ми приличаш на местен. И точно обратното приличаш ми, защото знаеш това местенце. Аз съм от два дена тук и днес чувам за това място.- казах и след това си поех въздух. Облякох якето си, което държах в ръката и кръстосах крака и ръце, защото започна а става студено.
- А ако кажем че не ми приличаш защо?- попитах и се засмях.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 10:35 pm

-Ами просто не знам наистина от къде идвам тъй, че щеше да е интересно, ако познаваш родителите ми....
-Както и да е виждам, че си облече якето и скръсти крака или ти е станало студено, или ти е станало студено и ти е скучна моята компания и искаш да си тръгваш.
-Кое от двете е ?
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Виктория Еспино Нед Май 15, 2011 10:39 pm

Вики го погледна и се засмя нежно, не както обикновенно. Искаше този смях да остане за брат и.
Вики не искаше да обижда Фреди, който си мислеше, че не е добра компания.
- Не стана ми малко студено, а колкото до компанията ти си доста интересна!- усмихна се и се сви още повече.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 10:44 pm

-Ами тогава ....
Плъзнах ръката си по ръменете и, като я прегърнах, а тя се сгуши в мен...
-Ако ти е неудобно ще те пусна .....
-Просто не искам заради някакъв студ да си тръгваш и повече да не се срещнем....
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Алеята с пейките Empty Re: Алеята с пейките

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите