Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Ели Съб Май 21, 2011 11:03 am

През повечето време седях в кухнята и ги слушах какво си говорят. Заради изострените ни сетива, чух какво каза Моли за осиновяването ми. Това ми хареса, но като се сетя, че ще трябва да оставя Серена ме обзе тъга. Знаех, че тя си търсеше съквартирантка, а сега и на ново. След известно време се върнах и Нина предложи да си лягаме. Така и направихме. Легнах, а зад мен легна и Моли. Тя ме гушна, а аз поставих едната си ръка върху нейната, а с другата си ръка прегърна леко Нина.
- Лека нощ. - казах, след около пет минути, но не получих отговор. Явно бяха заспали. Около 10 минути по - късно се случи същото и с мен.
Ели
Ели

Брой мнения : 53
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Съб Май 21, 2011 1:01 pm

Момичето започна да се пробужда. Тя разтърка очи и видя, че двете момичета още спят.
Нина леко отмести ръката на Ели и стана внимателно от леглото.
След малко отиде пред огледалото и върза косата си с розовия ластик на лявата й китка. Отиде в малката кухня на Ели и потърси банка с кръв в фризера... Намери и започна да пие. След като свърши излезе на терасата и седна на стола като гледаше слънцето.
Беше и приятно и така остана.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Съб Май 21, 2011 2:24 pm

На Нина и омръзна да стой и реши да си отиде. Преди това отиде и целуна двете момичета.
Пусна си косата и отиде да се среше. След малко беше готова да си тръгна погледна
отново момичетата и се усмихна каза си:
-Пак ще се видим момичета.
И си тръгна.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Ели Съб Май 21, 2011 2:30 pm

Събудих се и погледнах лежащата до мен Моли. Усмихнах се и я прегърнах. Станах от леглото, първо влязох в банята и се изкъпах на бързо. След като излязох, облякох удобни дрехи, изсуших косата си и я вързах с ластиче отново. Погледнах Моли, направих лека усмивка, дори нямаше да ме види, но нищо. Отидох и седнах до нея, прегърнах я и отидох до вратата. Посегнах към дръжката, но се спрях и погледнах приятелката си отново. Все едно беше за последно.. Поседях малко така, но накрая излязох и тръгнах на някъде.
Ели
Ели

Брой мнения : 53
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите