Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Апартаментът на Серена Лайтън и Ели EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Серена Лайтън Вто Май 17, 2011 9:53 pm

Серена не се нуждаеше от нищо друго освен няколко обикновени стаи и въпреки че обичаше лукса, предпочиташе едно малко апартаментче през цяло имение с празни стаи. Като цяло и стаите не бяха много - холът, кухнята, трапезарията, стаята на Серена, банята, стаята на Ели, стаята за отдих.
Серена Лайтън
Серена Лайтън

Местожителство : Засега е в Серенити Фолс
Брой мнения : 17
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Ели Чет Май 19, 2011 9:25 pm

Със приятелките ми Нина и Моли дойдохме. Разходих се из къщата за малко, но не видях никъде съквартирантката си, така че направо ги заведох в стаята ми.
- Сядайте където искате и се чувствайте като у дома си. - казах и се усмихнах. Погледнах се в огледалото и вързах със ластиче не особено дългата си коса. Облякох анцуг пред тях, не ме беше срам да се събличам пред момиче, дори непознато, те го имаха същото което и аз.. Е не точно, но все пак. Хвърлих се на леглото, поех въздух и се загледах във тавана. Беше ми странно, най-накрая намерих приятелки.
- Е, момичета искате ли нещо за пиене?
Ели
Ели

Брой мнения : 53
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Чет Май 19, 2011 9:42 pm

Ели предложи да ни заведе у тях.. Отначало бях песимистично настроена.. Не бях наясно къде може да живее едно малко момиче.. След като изминахме краткото разстояние от Ледената пързалка до апартамента й забелязах, че мястото е доста луксозно.. Тя ни поведе към стаята си.. Беше красива и доста обширна.. Не изглеждаше като стая на малко момиченце.. По-скоро на млада дама.. Тя ни покани да се настаняваме където искаме.. Седнах на крайчеца на леглото й.. Беше меко.. Тя започна да се преоблича .. Когато най-накрая го направи се простна на леглото и се загледа в тавана..
- Аз не.. - казах кротичко и се усмихнах.. Може би трябваше да й предложа да живее заедно с мен макар и апартаментът ми да не беше чак толкова просторен..
- Ели.. Сама ли живееш ? - попитах любопитно..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 2:44 pm

Момичето беше седнало на един от фотьойлите. Тя стоеше и оглеждаше стаята, изглеждаше ѝ доста просторна и красива.
-За какво си мислите в момента? - Каза Нина като се опита да започне някакъв диалог.
Тя очакваше техните отговори ,а през това време си мислеше, че има странни чувства когато е с тези две момичета...
-Аз може да похапна. - каза тя като се обърна към Ели.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 7:36 pm

Нина започна да задава въпроси.. Ели измърмори нещо и отиде в кухнята.. Предполагам щеше да направи нещо за хапване.. Поех една глътка въздух и отместих кичур коса от лицето си.. Усмихнах се и се втренчих в сините очи на момичето.. Беше замислена също като мен..
- Честно казано ми се иска да осиновя Ели.. - прошепнах с надеждата малката вампирка да не чуе нищо.. Не исках да знае за намеренията ми докато не събера смелост да го обсъдя с нея.. Поех още една дълбока глътка въздух и подпрях глава на ръцете си, които бяха свити в юмруци..
- Ти за какво мислиш ? - попитах малко по-високо..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 7:42 pm

-Ами не знам, просто си мисля за нас, че си имам приятелки. Супер странно е чувството. Никога не сам го изпитвала. - отговори Нина и погледна Моли като се усмихна леко.
Тя просто стоеше и си мислеше след това се сети, че Моли не е отговорила на въпроса й.
-Ами ти за какво мислиш?
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 7:50 pm

Усмихнах се.. Знаех какво е чувството да нямаш приятелки.. Честно казано това, че се сприятелих с тях не беше толкова странно.. Единственото странно бе, че все още бяха живи.. Обикновено приятелките ми умираха седмица след като се сприятеля с тях.. Вярно, че все още не беше минало толкова време, но.. Потръпнах при спомена за Манди..
- Разбирам.. - усмихнах се на Нина и забих поглед в пода.. Тя отново ме попита за какво мисля.. Май беше твърде развълнувана, че има приятелки.. Дори не ме слушаше.. Подсмихнах се леко и бавно вързах косата си ластика на лявата ми китка..
- Не ме ли слушаше досега.. Искам да осиновя Ели.. За това мисля.. - прошепнах бавно и се ухилих..
- Разкажи ми повече за вампирите.. Как ви влияе слънцето, с какво се храните и всякакви други интересни факти.. - подканих я с надеждата да сподели с мен.. Надявах се да знае, че ще си мълча..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 8:02 pm

-Оо.. Извинявай просто се замислих. - каза Нина и се захили.
Тя помисли над въпроса на момичето. И след минути отговори.
-Хмм. Ами какво да ти кажа. Храним се с животинска и човешка кръв. Характера ни е много отвратителен и променлив, поне аз съм с такъв. Слънцето не ми влияе много добре, но не мога да кажа, че и нещо ми е отвратително. - каза тя е се засмя.
В този момент Ели дойде и ми подаде една банка с кръв. Зъбите ѝ се показаха и Нина започна да пие.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 8:10 pm

Нина ми обясни набързо какво представляват кръвопийците в днешно време.. Беше интересно.. Може би някой ден и аз щях да пожелая да съм една от тях.. Изведнъж Ели влезе с банка кръв в ръце.. Не разбрах защо се забави толкова, но това нямаше значение.. Повиках я да седне до мен..
Погледа ми се заби в Нина.. Зъбите й мигновено се показаха.. Можех да се досетя, че това далеч не е животинска кръв.. Явно ме бяха излъгали, за да не се уплаша.. Ели обаче не държеше нищо подобно в ръцете си.. Измъченият поглед все още стоеше върху лицето й.. Дали и я те не бе жадна ?
Когато Нина приключи с банката си кръв се загледах в нея..
- Харесва ли ти вкусът или я пиеш от необходимост ? - попитах замислено
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 8:16 pm

- Ами и от двете по малко. - Отговори тя и отиде до кошчето. След това отново седна на розовия фотьойл, на който беше седнала преди малко и си каза.
- Дали не сам я стреснала, но не мисля не вярвам да мисли, че ще я нараня.
Тя отново заби поглед към тавана и започна да си тананика някаква си песен.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 8:22 pm

Кимнах.. Не бях опитвала кръв, но отдалеч можех да позная противната й миризма на желязо.. Повечето пъти когато усетех мириса на кръв започваше да ми се вие свят, но не й сега.. Може би бях превъзмогнала фобията си от кръв.. Или пък просто се чувствах добре докосвайки ледената кожа на Ели..
- Какво ще правим сега ? - попитах отегчено.. В апартамента нямаше кой знае какви възможности.. Можеше да говорим за нещо, но въпросът беше за какво ? Имах чувството, че ги познавам от цяла вечност.. Дори не ми хрумваха въпроси..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 8:43 pm

-Ами и аз не знам какво да правим, не знам и за какво да си говорим. - отвърна тя и пак се загледа във тавана.
Учаяно чакаше някой да каже какво да правим. През това време тя отиде и избра някаква книга легна на леглото и зачете.
-Хмм интересно.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 8:58 pm

Нина също си нямаше и на идея какво може да правим.. Въздъхнах тихо и затворих очи.. Русокоска явно си намери занимание, но аз и Ели все още скучаехме..
- Интересна ли е ? - попитах и вирнах брадичка към книгата в ръцете на Нина.. Огледах стаята в търсене на китара или пияно.. Можеше да посвиря за развлечение.. Отдавна не го бях правила.. За жалост вкъщи имах само китара и нищо повече.. Пияното ми се струваше твърде скъпо.. Едва ли можех да си го позволя..
- В къщата имали пиано .. ? Или пък китара ? - попитах съвсем спонтанно.. В гласа ми обаче се долавяше вълнението което изпитвах..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 9:04 pm

-Мхм интересна е. - казах аз и се огледах за китара, но за жалост не видях.
Аз погледнах в един ъгъл скътан накрая на стаята и видях някаква китара. Показах на Моли с пръст и се усмихнах. След това продължих да си чета книжката.


Модератор: Кратък пост!
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 9:17 pm

Нина потвърди, че книгата е хубава.. Огледа стаята и ми посочи един ъгъл.. Обърнах се към Ели, за да разбера, защо тя не ми каза.. Тогава я видях.. Беше се отпуснала на леглото затворила очички.. Финото й лице бе спокойно, а не измъчено като преди няколко часа.. Усмихнах се и нежно погалих косата й.. Станах внимателно от леглото, за да не я разбудя..
- Мерси.. - прошепнах и се усмихнах на Нина.. Взех китарата и се настаних на един стол.. Пръстите ми се плъзнаха по струните.. Китарата издаде спокоен и звънлив звук.. Мелодията продължи да се развива заедно с движенията на пръстите ми.. От устните ми бавно започна да се отскубват тихи и напевни звуци..
- This time, I wonder what it feels like..To find the one in this life, the one we all dream oф..But dreams just aren't enough..So I'll be waiting for the real thing, I'll know it by the feeling..The moment when we're meeting, will play out like a scene..Straight off the silver screen..So I'll be holding my breath, right up 'til the end..Until that moment when, I find the one that I'll spend forever with .... - изведнъж гласът ми секна.. Забелязах, че Ели започва да се разбужда и спрях да пея.. Мелодията обаче продължаваше да звучи..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 9:23 pm

Тази песен май приспиваше момичето. Тя се унасяше леко по леко и затваряше очи. След няколко минути беше заспала над книгата. Тя си спеше сладко сладко..

Модератор: Още по-кратък пост!
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 9:31 pm

Продължих да свиря затворила очи.. Знаех тази песен достатъчно добре, за да не гледам струните.. Беше любимата на мама.. Като се замисля не ми липсваше.. Тя не попечи на Джефри да ме тормози и измъчва по всевъзможни начини.. Отворих рязко очи при злощастния спомен.. Една от струните издаде висок и дразнещ звук.. Прехапах устна и започнах да свиря отначало.. Докато се усетя Нина вече бе заспала.. Усмихнах се леко и отново затворих очи продължих да свиря и да издавам леки звуци с устните си.. Шепнех думите на песента с продължение на минути, докато не свърши.. Мелодията обаче продължаваше да огласява стаята.. Беше по-лесно, когато не пеех..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 9:48 pm

Момичето изведнъж отвори очи когато чу острият звук.
-А заспала ли сам. - измрънка тя и се потърка по главата.
Тя видя Моли как бе затворила очи и как се бе унесла в музиката реши да замълчи. Беше и хубаво когато я гледаше. След това се обърна и гушна една плюшена играчка която й бе най-близо. Беше и много хубаво и я успокояваше. Като по чудо се чувстваше прекрасно. Тази нощ едва ли ще си тръгва.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 10:04 pm

Нина отвори очи.. Измънка нещо, но не чух много добре.. Беше нещо от рода "Заспала съм".. Кимнах леко в знак на съгласие.. Не знаех дали е спала, може би по-скоро се е унесла.. Отворих очи и се усмихнах леко.. Пуснах струните и музиката спря..
Нина се бе сгушила с плюшена играчка в ръце.. Ухилих се .. Отново прокарах ръка по струните.. Музиката зазвуча.. Този път по-весела, по-настоятелна.. Нямаше текст.. Просто малка импровизация от моя страна.. Хубаво беше, че можех да импровизирам... В противен случай звукът нямаше да е толкова приятен..
- Харесва ли ти ? - казах тихо с глуповата усмивка на лицето ..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 10:09 pm

-Да много ми харесва. - прошепнах аз и се усмихнах.
След малко се свих на кълбо и се заслушах в музиката. Беше толкова прекрасно както никога. Усмихнах се леко и започнах да си играя с играчката. Беше много сладка, пухава и розова със сини петънца.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 10:21 pm

Усмихнах се.. Радвах се, че й харесва.. Обичах музиката ми да бъде харесвана.. Продължих да свиря..
Този път мелодията преминаваше от бърза към бавна и обратното..
Нина се заигра с играчката, която до преди няколко минути гушкаше..
- Къде си родена ? - попитах спонтанно..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 10:28 pm

-Не си спомням нищо от детството си за съжаление. - каза тя и се натъжи.
Когато говори за това по принцип и става гадно.
Тя не желаеше да говори за това..
-Не искам да говоря за това. Много хубаво свириш от къде си се научила?
Тя я погледна зачудено.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 10:41 pm

Погледнах я виновно.. Не исках да я натъжавам.. Не знаех, че има лоши спомени от детството..
Поклатих тъжно глава.. Понякога наистина се обаждах там където не ми е мястото..
Спрях да свиря и оставих китарата до стола върху, който стоях..
- Съжалявам.. Аз.. Не знаех.. - прошепнах виновно..
Усмихнах се извинително и пъргаво отидох до нея и я прегърнах..
- Свиря от малка.. Ходех на уроци по пияно и без баща ми да научава се учех да боравя и с китарата.. - признах
си с лека закачлива усмивка..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Нина Корин Пет Май 20, 2011 10:46 pm

-Нищо.. Сега вече знаеш това е болното ми място.
-Пак да си ти кажа много хубаво свириш. - казах аз и се засмях
усетих топлата прегръдка на Моли и се усмихнах.
Гушнах отново играчката и казах:
-Май е време да заспиваме а?
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Molly Tanner Пет Май 20, 2011 10:56 pm

Нина предложи да лягаме.. Честно казано след този дълъг ден имах нужда от малко почивка.. Кимнах леко и тръгнах към леглото..
Тя също ме последва.. Настаних се зад Ели и я гушнах съвсем нежно.. Отново целунах челото й и просто затворих очи..
Нина легна от другата й страна и неусетно заспа.. Явно и за нея денят бе тежък..
Затворих очи и бавно започнах да се унасям.. Образите започнаха да нахлуват в съзнанието ми..
Тялото ми се отпусна съвсем безсилно и скоро загубих съзнание..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Серена Лайтън и Ели Empty Re: Апартаментът на Серена Лайтън и Ели

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите