Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
LA 2010 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
LA 2010 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
LA 2010 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
LA 2010 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
LA 2010 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
LA 2010 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
LA 2010 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
LA 2010 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
LA 2010 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


LA 2010

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

LA 2010 Empty LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 4:51 pm

Бях отишла малко по-рано за да потренирам сама танца преди да дойде отбора.
Пуснах музиката и започнах да танцувам.Исках всяко движение да е изпипано до съвършенство.
Повторих танца няколко пъти докато не рухнах на земята уморена ...
Чух някакво пляскане.
Вдигнах поглед и видях Алекс ,най-добрия приятел на бившият ми и уникален кретен.
-Целия танц ли видя?Ако си някой шпионин за друг отбор обещавам ти, че жив няма да излезеш от тук!-казах ядосано и тръгнах да ставам от земята.
Той избухна в смях и ми подаде ръка да стана.
-Какво правиш тук?Дерек ли те прати?-Дерек беше малоъмният ми бивш.
Седнах на пейката докато чаках Алекс да ми отговори.


Последната промяна е направена от Delena BlackHeart на Нед Май 15, 2011 5:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 5:09 pm

Алекс стоеше на вратата и гледаше как момичето танцуваше танца за следващия шампионат. Щом тя свърши видя, че спря музиката, слагайки ръце на кръста от земята.
- Целия танц ли видя?Ако си някой шпионин за друг отбор обещавам ти, че жив няма да излезеш от тук! - каза ядосано момичето и тръгна да става от земята, като Бостън се приближи и подаде ръка.
- Мхм, и беше много секси, особено когато правеше онази стъпка. - каза Алекс, като се опита да направи същата, но не се получи. - Да ии .. това исках да кажа.
- Виждал съм те някъде.. - промълви той, а след това скръсти ръце и се наклони на вратата, подпирайки се на нея. Двамата с момичето отидоха до пейката и седнаха.
- Сетих се, когато нашето училище имаше футболна игра срещу вас, ти беше там .. и гледаше Дерек с един уникааален поглед, бяхте толкова влюбени. - засмя се леко иронично той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 5:38 pm

-Дерек ще те убие, ако се опиташ да ме сваляш нали знаеш?-намигнах му леко.
- Сетих се, когато нашето училище имаше футболна игра срещу вас, ти беше там .. и гледаше Дерек с един уникааален поглед, бяхте толкова влюбени. -каза Алекс ,а аз добавих.
-Хахаха и защото бяхме влюбени-тук описах кавички във въздуха-му изневерих и го направих на глупак.
Засмях се и очаквах Алекс да ме нападне.Все пак бяха най-добри приятели.
-Как е той?Преглътна ли унижението?-засмях се гадно.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 5:49 pm

- Как е той? Преглътна ли унижението? - засмя се момичето, като прекръсти краката си и пооправи косата си. Алекс в този момент прехапа устни и промълви няколко .. странни неща, не очакваше да чуе това.
- Д.. Делена, нали? - опита той да се сети името на момичето, като се постара да познае от първия път. Както винаги, той е ПРО.
- Позна, браво. - каза тя.
- Мхмм, както и да е, та .. БЛАГОДАРЯ ти. Ти го направи човек, момиче .. Беше на една такава вълна, само момичета всяка нощ и така нататък.
- Беше? - леко се позненада Делена, като сбръчка чело.
- Нима незнаеш? Една кола щеше да ни отнесе, бяхме пияни като лейки, но той реши да се прави на тъпак и се метна пред колата. - засмя се леко, защото знаеше, че щеше да се случи.
- Едва ли ти пука, дори с него не бяхме близки. Само се опитваше да ме замени на капитана на отбора. Глупак. Така и не оживя да бъде капитан. - засмя се иронично.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 6:06 pm

-Той е мъртав?!-Ел стоеше като попарена.
Вярно Дерек беше идиот и така нататък ,но тя не искаше той да умре.
Момичето малко се разстрои ,но реши да не го показва.
-Защо никой не ми каза?
-Както и да е...-каза тихо тя и гласа й малко се разтрепери.
-Ти какво правиш тук?-попита тя и стана от пейката като започна да прави малко упражнения.
Нямаше много време за да стои и да си говори с Алекс и да не прави нищо друго за това реши да съчетае разговора с тренировката.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 7:03 pm

- Както и да е... - каза тихо тя и гласа й малко се разтрепери, но беше съвсем тихо. Явно не искаше да изглежда неловко, можеби..
- Ти какво правиш тук? - попита тя и стана от пейката като започна да прави малко упражнения. Е, Алекс нямаше нищо против. Той се облегна като гледаше момичето, мълчеейки. И сега, се сети за нещо.
- Немога ли да се разходя до старото си училище и да погледам как една мажоретка се раздава пред мен и няма нищо против? - засмя Алекс, като видя, че Делена спря за момент и го погледна.
- Сериозно? - със стойката на Ф каза тя.
- Сериозно? - повтори той.
Алекс се изправи от пейката, като отиде до Делена и я погледна в очите, повдигайки вежди.
- Нека ти ти предложа нещо. - промълви той, като я докосна леко по голия корем, заради мажоретния костюм.
- Ако вие загубите на тази игра, което ще е очивидно. - за момент се усмихна, а след това продължи - ще спиш с мен, а ако ние загубим, ще направя каквото и да си пожелаеш. - с една усмивка Алек говореше.
- Помисли си. - каза той и се отдръпна леко, докосвайки някой от финтес уредите.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 7:27 pm

- Нека ти ти предложа нещо. - промълви той, като я докосна леко по голия корем, заради мажоретния костюм.
- Ако вие загубите на тази игра, което ще е очивидно. - за момент се усмихна, а след това продължи - ще спиш с мен, а ако ние загубим, ще направя каквото и да си пожелаеш. - с една усмивка Алек говореше.
-Добре ,но ти ще загубиш!-намигна му тя.
Добре де май беше прекалено уверена ,а и отбора на училището й не беше прекалено добър, но не искаше да излезе като някаква страхливка.
-Каквото поискам ,а?-засмя се тя и го погледа ,а той само кимна.
-Хмм бих желала да те видя как танцуваш като мажоретка в къса поличка пред цялото училище.-Ели само си го представи и избухна в смях.
-А сега си махни палавите ръчички от тялото ми.-каза тя и махна ръцете му от кръста си.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 7:56 pm

- Каквото поискам, а? - засмя се тя и го погледа ,а той само кимна. Всъщност, Алекс си нямаше и найдея какво щеше да предложи ума на Делена.
- Хмм бих желала да те видя как танцуваш като мажоретка в къса поличка пред цялото училище. -Ели само си го представи и избухна в смях, докато Алекс само седеше със скръстени ръце, смеейки се.
- А сега си махни палавите ръчички от тялото ми.-каза тя и махна ръцете му от нейния кръст..
- Нали знаеш, че това посмъртно няма да се случи, поради факта, че губите. А аз знам, че поне една вечер това тяло ще си е за мен. - промълви Алекс, като застана зад нея и я целуна по врата. Като тя се отдръпна.
- Е?
- Е какво? - попита тя.
- Сделка или не? Според мен си на оферта. - засмя се той, като прехапа устни и седна на пейката, гледайки момичето.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 8:20 pm

-Има сделка.-каза тя с безразличие.
Беше й все тая какво ще стане , а и Алекс беше готино момче и нямаше да й бъде толкова неприятно да спи с него.
-Дерек ще се обърне в гроба ,ако спиш с мен.-засмя се Делена.
-Първо му взе мястото на капитан ,а сега можеш да му вземеш момичето, но само за една нощ.-Делена седна до Алекс и попита.
-Толкова много ли ме искаш?-засмя се тя и го погледна.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 8:27 pm

- Първо му взе мястото на капитан, а сега можеш да му вземеш момичето, но само за една нощ. -Делена седна до Алекс и попита.
- Толкова много ли ме искаш? - засмя се тя и го погледна, като Алекс само с една небрежна усмивка кимна..
- Това заслужава, този кучи син. - промълви той, като поледна нагоре и се усмихна, сочейки един среден пръст.
- Грубо? - засмя се тя?
- Хич даже. Но както и да е. - отговори той.
- Е, толкова много ли ме искаш? - повтори Делена, като го погледна и започна да събува обувките си. Май смяташе да се преобича.
- Мхм, ще е интересно - капитан на Ийст с капитан на мажоретния отбор Уест .. страхотно. Дори да е за една нощ, ще е моят ден. Нали знаеш, не е лесно да вкараш момиче по обикновен начин .. - засмя се.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 8:35 pm

-Искаш ме защото аз не те искам.-засмя се тя.-Ако те исках както другите момичета просто нямаше да ти бъда интересна.Щях да бъда лесна и безлична.Поредната в леглото ти.
Делена започна да се съблича все едно беше сама в салона.
Махна долнището на анцунга и обу едни много къси прилепнали панталонки.
-Хареса ли ти предтсвалеението?-засмя се Ел докато гледаше погледа на Алекс как се разхожда по нея.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 9:16 pm

- Хареса ли ти предтсвалеението? - засмя се Ел докато гледаше погледа на Алекс как се разхожда по нея. Той се заигра с гердана си /някакъв, подарен от баща си преди 2 години. / и се усмихна, поглеждайки Делена с един въпросителен, ироничен поглед.
- Кое от двете? Танцът или събличането? - засмя се той.
- Избери си. - отговори тя, като махна горнището си и започна да търси горното си.
- И двете, но второто повече ми харесва. Как иначе. - засмя се той, като видя объркания поглед на момичето.
- Да си виждал един бял потник? - каза тя, като се изправи и започна да го търси около нея, обикаляйки по сутиен.
- Този? - каза Алекс, като повдигна нещо бяло, а след това го сложи зад гърба си с иронична усмивчица.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 9:25 pm

-Хайде де, Алекс!-засмя се Ели.-Дай ми потника!
Посегна да си го вземе ,но той го държеше зад гърба си.
Ел се приближи до него и отново посегна да си вземе дрехата ,но без никакъв успех.
Момичето се приближи още повече.
-Алекс!Дай ми потника!ВЕДНАГА!
-Иначе какво?-той се изхили и също пристъпи към нея.
-Ще си платиш!-каза тя и отново посегна ,но този път той я хвана за китката и ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 9:33 pm

- Ще си платиш! - каза тя и отново посегна ,но този път той я хвана за китката и я дръпна към себе си, като я хвана за ръката и я завъртя, кaто отново я хвана до себе си. Тя повдигна вежди като взе горнището и го наметна набързо, пооправяйки го.
- Незнаех, че си танцувал. - каза тя и грабна една бяла кърпа, подсъшавайки се леко. Той повдигна рамене, като се приближи отново до нея и се засмя.
- Е, това не е моят стил, но все пак знам някой неща. Предпочитам нещо .. по-бързо. Имаш ли нещо, да ти покажа? Или да те науча? - засмя се той, като се усмихна.
- Неможеш. Едва не ме изпусна. - каза тя, взимайки няколко диска, гледайки каква музика има на тях.
- Не си в моята категория. - каза той, като я последва като кученце. Сладко.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 9:42 pm

-Хаха щял да ме учи.-засмя се Елена.
Пусна някаква музика и каза.
-Да видим какво можеш!-предизвика го и започна да танцува в ритъма на музиката.
Алекс започна да танцува около Ди.
-Става...-Ел с неохота трябваше да признае ,че момчето си го биваше в танците.
-Не се възгордявай.Не е нищо особено.-засмя се Делена.
Опитваше се да разбере какво трябва да направи за да го откаже от себе си.
По всичко си личеше ,че тя беше нещо като фикс идея за него.Той не искаше да я има ,защото я харесваше или изпитваше неща.
Искаше просто да задоволи каприза си.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Нед Май 15, 2011 10:02 pm

Алекс само я гледаше, като се опитваше да влезе в нейния ритъм. Беше неуместно, защото се чувстваше странно. Мда, беше лоша комбинация.
- Всъщност. - каза той, като се изправи и спря музиката. Тя го погледна с тъп поглед сякаш казваше "сега пък какво" но щеше да си мълчи.
- Няма смисъл да се състезаваме. - каза Алекс, като я погледна и .. незнаеше какво да каже.
- Знаеш ли защо Дерек .. - започна да говори Алекс, но Ел го прекъсна.
- Стига с този глупав ДЕРЕК! - изкрещя, като преглътна.
- ..толкова време те държеше? Защото завиждаше. Защото аз бях на върха, и искаше да ме измести. Тогава реши да се направи на интересен и бутна онова момиче през прозореца, обвини мен и оп - станах аз виновника, преместиха ме в съседното училище, но пак нищо не стана от него. И след това се зароди с теб, защото знаеше, че си падах по теб. И така нататак, но какво те интересува. - промълви той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Нед Май 15, 2011 10:10 pm

-МОЛЯ?!
-Да чу ме!Падах си по теб.
-Не знаех.. мислех ,че съм ти нещо като фикс идея.-Делена сподели истината.
-Заради мен го мразиш нали?-попита тя ,най-сетне сглобила пърченвата от пъзела.
-Какво искаш Алекс?Без да увърташ и да интересничиш , кратко и ясно?-каза Ди докато връзваше косата си на опашка.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пон Май 16, 2011 2:02 pm

- Заради мен го мразиш нали? Какво искаш Алекс? Без да увърташ и да интересничиш, кратко и ясно? - попита тя, като Алекс само се усмихваше и си играеше с пръстите си, седейки на неудобната "скамейка" до Делена, която за момент се изправи и го погледна. Той само повдигна рамене и продължи да си играе, като за момент повдигна полгеда си към нейния. Мълчанието не трябваше да бъде признак на наувереност. Просто той незнаеше какво да каже.
- Е, сега, като го няма е перфектно. Рано или късно ще паднеш за мен. Ще видиш. - това отговори той, като се усмихна задоволено.
- Просто ще се случи.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 8:19 pm

Делена се засмя на увереността му.
Той я накара да се замисли дали думите му имаха грам истина.
-Виж , Алекс след две водки ... всеки може да ме има за една нощ?Нека ти дам едно едно предизвикателство...
Той ме погледна с любопитство.
-Накарай ме да се влюбя в теб!Ще можеш ли?Защото ако е заради секса, можем още сега да го направим и да приключваме с това..-засмях се.
-Приемаш ли предизвикателството?-погледнах го сериозно за да разбере ,че не се шегувах.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пон Май 16, 2011 9:37 pm

- Накарай ме да се влюбя в теб! Ще можеш ли? Защото ако е заради секса, можем още сега да го направим и да приключваме с това..- засмя се Делена, като повдигна предизвикателно вежди и сложи ръцете си на кръста. Алекс щеше да приеме. О да, щеше да е много лесно, нямаше си и на представа.
- Приемаш ли предизвикателството? - отново тя го погледна сериозно, чакайки отговора на момчето. Той само се засмя.
- Не ми е само за секса, миличка. Всичко си има история, но не ти трябва да знаеш. - каза той, като я дохосна по бузата, но тя бързо махна ръката му от лицето й.
- Е?
- Приемам. - каза той, като се усмихна и отметна косата й назад. Ако трябваше да печели някое момиче, щеше да е миличкият Алекс. Рядко бе познаван в тази област. Всъщност, никой не го е виждал така. Тя можеби щеше да е първата, усетила това чувство на Алекс.
Алекс се приближи до нея, като я погледна и се усмихна. Мда, щеше да е трудно. Той само я изгледа.
- Не очаквай да те целуна, ще изглежда позьорски. Просто ще играя като едно момче, което се опитва да накара едно момиче да падне по него. - каза той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 9:45 pm

- Не очаквай да те целуна, ще изглежда позьорски. Просто ще играя като едно момче, което се опитва да накара едно момиче да падне по него.
Ди се засмя.
-Не очаквам това...
Момичето се усмихна...Алекс не знаеше ,че тя никога не беше се влюбвала...никога и момичето наистина не вярваше ,че точно той, най-големият женкар ще промени това.
-Ей и да знаеш, при мен номера с цветята и розите не минава!-тя му намигна и наистина се замисли.Беше й интересно дали Алекс имаше чувства към нея за да приеме това предизвикателство.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пон Май 16, 2011 10:04 pm

- Ей и да знаеш, при мен номера с цветята и розите не минава! - продума Делена като намигна. Той повдигна рамене, като поклати глава, правейки се, че разбира.
- Явно да. Не, че смятах да вися над прозореца ти цяла нощ с един голяяям букет цветя и да пея някакви глупави песни. Е, това вече е прекалено. - засмя се той.
- Обикновено едно "запознанство" при "неубичайна среща" става с блъскане по коридорите УЖ без да искаме, като бутаме възможно всички учебници. - каза Алекс, като тя взе сака си и двамата излязоха извън салона.
- Незнаех, че можеш да си мил.
- Незнаех същото за теб. - отговори той, като взе сака от нея.
- Какво.? - го погледна глупаво тя.
- Нищо, правя впечатление на мил, приятен човек. Не разваляй момента! - засмя се той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 10:16 pm

-Аз мила?!-Ел се опита да скрие доволната усмивка от поведението на Алекс.
-Нищо, правя впечатление на мил, приятен човек. Не разваляй момента! - засмя се той.
-Добре няма!-тя също се засмя.
Двамата вървяха мълчаливо и за първи път тя се почувства уязвима и неуверена.
Ами ако той успееше?!Тази мисъл се въртеше в главата й...
-Е ,прелъстителю, каква е следващата стъпка?-засмя се тя без да го поглежда като продължи да върви към паркинга.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Пон Май 16, 2011 10:32 pm

- Е, прелъстителю, каква е следващата стъпка? - засмя се тя, като продължи към паркинга заедно с Алекс. Той само се зачуди, но се сети нещо .. което едва ли беше много важно, но щеше да е в полза.
- Отиваме в Ийст, в моето училище. - каза той, като остави сака в багажника и отвори вратата на Делена. Тя се качи, а той след това влезе и запали.
- Защо?
- Какво защо? - попита той, като взе ключа.
- Защо отиваме в Ийст? Нямам работа там, и защо сме с кола забога, като сме на две крачки? - ядосано Ди говореше.
- И вече ме затапи. - отговори с един приемлив тон.
Щом стигнаха, те отидоха към двора. Той видя няколко съотборника, а след това поледна Делена. Сложи ръка на кръста й и я целуна страстно.
- Какво правиш? - с един странен полед каза тя.
- Запазвам си теоритория. Не си мисли, че останалите са по различни.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Пон Май 16, 2011 10:56 pm

Щом стигнаха, те отидоха към двора. Той видя няколко съотборника, а след това поледна Делена. Сложи ръка на кръста й и я целуна страстно.
- Какво правиш? - с един странен полед каза тя.
- Запазвам си теоритория. Не си мисли, че останалите са по различни.

Погледнах момчетата.
- Ей тая не е ли бившата на Дерек?-подхвърли единия.
- Същата!-каза другия.-Май е ришила да минава целия отбор!
- Супер!След като Алекс й се насити, аз я вземам!-каза едното момче и се изхили гадно.
Делена се опита да се направи на безразлична, но истината беше ,че това много я нарани.
Без да каже нищо момичето тръгна към паркинга на нейното училище като се опитваше да не показва слабост и да не се разплаче ...
Чу как Алекс тичаше след нея и извика няколко пъти името й ....
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 Empty Re: LA 2010

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите