Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
LA 2010 - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
LA 2010 - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
LA 2010 - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
LA 2010 - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
LA 2010 - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
LA 2010 - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
LA 2010 - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
LA 2010 - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
LA 2010 - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар


LA 2010

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 8:03 am

Aлекс слушаше думите на момчетата, като разклати глава. Можеби Делена го разбра погрешно. О не, не можеби, ами го разбра погрешно. Той видя, че момичето тръгна да върви към паркинга на училището.
- Тъпак. - помисли си Алекс, като тръгна след нея и я повика няколко пъти. Ами сега .. Какво трябваше да каже той, за да я накара да размисли. Но думите от тиша "След като Алекс й се насити, аз я вземам" бяха .. отвратителни, той трябваше да пооправи нещата.
- Делена. - извикя той, като я хвана за ръката, но тя се отдръпна.
- ДЕЛЕНА! - повтори той, като я обърна към него, опитвайки се да не я нарани. Той само погледна в очите и повдигна рамене.
- Не съм ку*ва, Алекс. - каза БлекХарт, като махна ръката на Алекс от ръката й. Тя се обърна, отваряйки багажника на колата и взе сака си. Алекс първоначално се удари по челото, като се опита да се осъзнае.
- Делена, точно това се опитвам да направя! - промълви Алекс.
- Останалите не са по различни като онзи Алекс, който предизвика да накара да се влюби в теб! И затова го направих, затова те целунах забога, за да видят, че не поделям. - с ярките си зелени очи той говореше, доакаот тя само слушаше. Той я беше притиснал на колата, като взе сака и го тресна на земята. Беше ядосан, че беше такъв глупак.
- Знаеш ли, ако искаш си ходи. Ако искаш прави каквото пожелаеш, предизвикателството ще се отмени, ше се оттървеш от мен и ...
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 11:53 am

Ди го погледна.За първи път той не изглеждаше като онзи сваляч с уверена и самодоволна усмивка.Той изглеждаше като момче ,което имаше чувства.
- Знаеш ли, ако искаш си ходи. Ако искаш прави каквото пожелаеш, предизвикателството ще се отмени, ше се оттървеш от мен и ...
Той я беше притиснал на колата, като взе сака и го тресна на земята.
- Не се отказвай толкова бързо ...- каза Ди и го целуна леко.
Не знаеше дали тази целувка е грешка,но чувството наистина й хареса.
- Хайде да се махаме от тук.-тя тръгна напред ,но той я бутна отново към колата и започна да я целува ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 1:33 pm

- Не се отказвай толкова бързо ... - каза Ди и го целуна леко. Tой само се усмихна, като в ума му беше "Бях на косъм" но .. явно тряваше да цени повече хората около него .. Особено Делена .. особено от други същества.
- Не си играй така с мен, за момент помислих, че .. - започна да говори той, но беше прекъснат от една кратка целувка. Мда, ако така трябваше винаги да става, щеше винаги да говори. Странно му беше защо го правеше ..
- Хайде да се махаме от тук. - тя тръгна напред, но той я залепи отново към колата и започна да я целува. Момичето отвръщаше на целувките. Просто Алекс се наслаждаваше на устите й. Толкова бяха неустоими. "Алекс, какво си мислиш?!" в ума му играеше тази мисъл, ала също така "Това в какво се превръща .."
- Просто. - каза той, като отново я целуна. - караш ме да полудявам. - едвам из между целувките говореше той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 1:44 pm

-Просто. - каза той, като отново я целуна. - караш ме да полудявам. - едвам из между целувките говореше той.
Ди се усмихна.Това беше едва началото.
-Мисля ,че наистина е време да се махаме.-каза тя и с доста усилия прекъсна целувките му.
-Къде отиваме?-попита Алекс.
-Не знам... ти имаш ли някаква идея?-Ди му се узмихна и си взе сака от земята.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 1:52 pm

- Не знам... ти имаш ли някаква идея? - Ди му се усмихна и си взе сака от земята. Алекс го метна обратно в багажника, като отвори вратата на колата за Делена, а след това той влезе. Алекс затвори вратата, отваряйки прозореца.
- Хмм .. 1, 2 или 3? - попита Бостън.
- Какво? - засмя се тя тихомълком.
- Избери едно число. Седих се някои местенца, където ще ти хареса, подозирам. Едва ги знаеш. - с една усмивка отговори Алекс.
- Нека да е 2.
- Хубаво. - каза той, като запали колата и тръгна в посока извън LA. Всъщност, местенцето беше не бе много близко, но си заслужаваше. С колата минаха през някакви пътища и .. накрая стигнаха един мост.
- Какво правим тук? - попита тя поглеждайки Алекс.
- Момеееент. - промълви и паркира, като излязоха от колата. Делена се подпря, като изчака Алекс да намери пътя. Той я повика, като тя със скръстени ръце се приближи до него.
- Ето. - промълви Алекс, като показа гледката на LA от далеч и високо. Всяко едно малко нещо се виждаше .. Беше красиво.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 2:06 pm

LA 2010 - Page 2 La-paz
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 2:13 pm

Ди се усмихна ,когато видя цялата тази красота пред очите си.
-Прекрасно е!- седна на земята и обгърна коленете си с ръце.
Алес седна до нея.
-Защо го правиш Алекс?Има толкова много момичета ,които живота си биха дали сега да са на моето място ...-каза Делена докато се взираше в светлините на града.
Започна да подухва лек ветрец, който леко разпиля косата на момичето и тя посегна да прибере един непокоерен кичур.
Въздъхна леко и изчака отговора на момчето..
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 2:31 pm

Алекс заключи колата и прибра ключа в дбоба си, като седна до Делена и затвори очи. Тази гледка винаги го е успокоявала. Сякаш той беше над всичко и не се тревожеше за нищо. Това беше неговото място, вече споделено с БлекХарт.
- Знам .. Затова толкова го ценя. - промълви той в отговор, като се загледа в птиците, които прелетяха над Алекс и Делена.
- Да видиш какво е чувството когато се стъмни .. Скоро мисля, че ще смръчи и ще видиш истинаската красота ..
- Защо го правиш Алекс? Има толкова много момичета, които живота си биха дали сега да са на моето място.. - каза Делена докато се взираше в светлините на града, той само повдигна рамене. Просто го искаше.
- Защото .. незнам. - каза той, като свали якето си и го наметна на Делена.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 2:38 pm

-Да видиш какво е чувството когато се стъмни .. Скоро мисля, че ще смръчи и ще видиш истинаската красота ..
-Нямам търпение.-каза Ди и облегна глава на рамото му, а той я прегърна през раменете.

-Колко момичета си водил тук?-попита Ел и се засмя тихо.
После се ядоса .., защото както винаги разваляше момента...
-Извинявай..-каза тихо.-Всъщност няма значение бройката ... Важното е че сега си тук с мен...-Ди го погледна и се бегла усмивка се появи на лицето й.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 2:44 pm

- Колко момичета си водил тук? - попита с насмешка тя. Той се усмихна, взирайки се в ръцете си, който бяха подпряни на колената му.
- Наистина ли искаш да знаеш? - запита Алекс.
- Мхм ..
- Само теб. Никой друг. - засмя се тихо, но след това видя изражението на Делена. Сякаш не искаше да пита, но любопитството я изгаряше?
-Извинявай.. - каза тихо. - Всъщност няма значение бройката .. Важното е, че сега си тук с мен.. - Ди го погледна и бегла усмивка се появи.
- Колко хубаво звучи да се чуе от някой друг. - засмя се той, като се облегна на земята и затвори очи.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 2:51 pm

- Колко хубаво звучи да се чуе от някой друг. - засмя се той, като се облегна на земята и затвори очи.
Ди използва момента и докато очите му бяха затворени.
- Не отваряй очи...-каза момичето и леко докосна устните си до неговите...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 3:30 pm

- Не отваряй очи.. - каза момичето и леко докосна устните си до неговите. Алекс сано се усмихна, като не посмя да отвори очи.
- Чудиш ли се защо го правя все още? - с един тих глас говореше, той а тя се беше надвесила над него. Той отвори ярко зелените си очи и я погледна, като махна един кичур коса пред лицето си и го сложи зад ухото.
- Незнам. - отговори Делена.
- Защото те искам. Само аз те искам и никой друг не може да промени това. - Алекс я целуна нежно, като се обърна върху нея, слагайки ръце на тревата.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 3:47 pm

- Защото те искам. Само аз те искам и никой друг не може да промени това. - Алекс я целуна нежно, като се обърна върху нея, слагайки ръце на тревата.
-Казах ти да не отваряш очи!-прошепна Ди.
-Нали си спомняш историята за Орфей ,който се обърнал и завинаги изгубил любимата си и то само, защото не изпълнил това ,което му било заръчано..-Ди леко се засмя и впи очи в неговите.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 4:01 pm

- Нали си спомняш историята за Орфей, който се обърнал и завинаги изгубил любимата си и то само, защото не изпълнил това, което му било заръчано.. - Ди леко се засмя и впи очи в неговите. Toй се усмихна, като ги затвори и се наклони да я целуне. Всичко беше .. уникално. Стояха в тишина, той над нея, тя гледайки го.
- Няма да позволя това да стане. - отоговори Алекс, като докосна Делена по бузата, усмихвайки се. Беше странен в момента.
- Делена?
- Да?
- Ти ме размекна. - засмя се той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 17, 2011 4:08 pm

- Делена?
- Да?
- Ти ме размекна. - засмя се той.Ди също се засмя.

- Е не мога винаги да бъда гадната и безчувствена кучка за каквато ме мислят всички!-каза Делена.
Докато гледаше зелените му очи ,Ди осъзна ,че може би започваше да се влюбва.Не!Момичето се надигна и започна да го целува ,само и само за да не гледа тези очи.Неговите очи които я изгаряха.
Не искаше да се влюбва .. истината беше ,че просто я беше страх ... и то много ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Вто Май 17, 2011 9:37 pm

Aлекс гледаше право в очите на делена, играейки си с косата й. Всичко беше толкова тихо .. И двамата мълчаха дълбоко, като никой не смееше да развали момента, защото .. беше един от рядкото моменти, в който някога са били така.
- Делена .. - промълви той, като я накара да отвори очи. Всъщност, не беше сигурен в думите си.
- Аз .. нали .. да .. - започна да мъдри изречението си, но уви, Алекс не успя. Всичко беше наблъскано в главата му.
- Когато казвах, че исках да паднеш по мен, се оптивах да се оттърва от факта, АЗ да не падна по теб, защото .. - прекъсна за момент. - шеше да е тъпо. Но сега ..
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 12:13 am

- Делена .. - промълви той, като я накара да отвори очи.
- Да? -попита шепнешком Ди.
- Аз .. нали .. да .. - започна да мъдри изречението си,Алекс.Делена леко се засмя.
- Когато казвах, че исках да паднеш по мен, се оптивах да се оттърва от факта, АЗ да не падна по теб, защото .. - прекъсна за момент. - шеше да е тъпо. Но сега ..

-Щеше да е тъпо?!Какво искаш да кажеш с това ... и .. ,но сега ...какво?-попита Делена и погали лицето му.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 12:27 pm

- Щеше да е тъпо?! Какво искаш да кажеш с това... и .. ,но сега ..какво? - попита Делена и погали лицето му. Aлекс се усмихваше, като постави главата на Делена върху корема му и започна да играе с косата й.
- Незнам . -каза той след това.
- Просто .. ми е странно, разбираш ли? - промълви Бостън, като се изправи и съблече тениската си, мятайки я до него.
- В един момент сякаш се мразим, а в друг .. сякаш сме така.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 7:28 pm

- Хич не те бива в тези неща!-засмя се Ди.Не искаше да го обижда.
- Аз лично не те мразя!-каза тя и го погледна.
- И аз теб!-побърза да каже той.
Делена отново се засмя.Надигна се и го целуна.
- И сега какво?
Хич не я биваше и нея във връзките и чувствата.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 8:04 pm

- И сега какво? - попита тя.
- Амии.. - започна пак да увърта, като се опита да изгради изречение, а през същото време Делена се хилеше на главата на Алекс, който бе очаян от мислите си.
- Успях ли да тръгна по правилния път да те накарам да се влюбиш в мен? За кратко време, успях ли да мина по-напред, или .. ? - промълви Алекс, като директно попита това. Не искаше да изглежда неловко или нещо от този сорт. Просто.. искаше да знае отговора.
- Алекс .. - започна да говори Делена.
- Покажи ми отговора някак. Подскажи. - подпита той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 8:29 pm

- Покажи ми отговора някак. Подскажи. - подпита той.
- Виж Алекс това че лежим с дрехи и не правим нищо и само се гушкаме означава само едно ... -Ди започна да увърта.Надигна се и го целуна.
- Досещай се сам ,мили...-измърка тихо и продължи да лежи на рамото му.
През цялото време се надяваше Алекс да я е разбрал правилно.
Стоеше и мълчеше ... Чакаше някаква реакция от страна на момчето...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:00 pm

- Е .. - Алекс се усмихна, като се заигра с един кичур коса.
- Признавам, не вярвах и аз, че ще имам дори и малък пробив в твоето сърце. - засмя се, като с един кичур коса си ираеше, въртеейки го около пръста си. Само стоеше, нищо не казвайки и гледайки тъмното небе. Всичко беше черно, имаше светещи звезди, а можеби фаровете от колата осветяваха двамата, стоейки на тревата.
За малко останаха в тишина. Само дишането на двамата се чуваше от време на време. Алекс се обърна към Делена, целувайки я.
- Обичам те. - каза той изведнъж. Тя тръгна да говори, но той сложи пръст пред устните й. - Нищо не казвай. - промълви Алекс, а след това я целуна отново, преплитайки езиците им. Това го чувстваше още преди онзи .. Дерек да бе отмъкнал Делена от него.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 9:15 pm

- Обичам те. - каза той изведнъж. Тя тръгна да говори, но той сложи пръст пред устните й. - Нищо не казвай. - промълви Алекс, а след това я целуна отново, преплитайки езиците им.
Ди беше много изненадана от чутото.Не искаше да го лъже...не искаше да го наранява ...,но не беше готова да каже това.
- Аз .. Алекс искам да бъда честна с теб .. не съм готова да кажа това.Съжалявам...
Ди си мислеше ,че той ще я намрази след казаното....но той я целуна и за пореден път я изненада.
- По дяволите ...
- Какво?!-попита стреснато той.
- Мисля ,че изгуббих облога ни..
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:48 pm

- Аз .. Алекс искам да бъда честна с теб .. не съм готова да кажа това. Съжалявам.. - това бяха думите на Делена, но това не накара Алекс да се откаже, а да го направи още по-силен и да се бори. Целувайки я, видя изражението на Делена.
- Мисля, че изубих облога ни.. -каза Делена, а Алекс преглътна силно. Незнаеше какво да направи и как да разбере това. Че е успял да спечели сърцето й, или че е загубил сърцето й напълно вече и .. искаше да знае истината.
- Няма да те карам или нещо подобно, исках да ти кажа кол.. - Делена го целуна, като го накара да млъкне. Той се остави в целувката, докосвайки я.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 18, 2011 10:18 pm

Ди изведнъж се изправи рязко в седнало положение и обви коленете си с ръце.
-Ей, какво има?-Алекс попита загрижено.
-Нищо!-каза Ди рязко.
-Съжалявам просто всичко това за мен е ново и ... не знам как да го кажа, но Алекс ... аз... ъъ мисля ,че ... ъъ май съм влюбена в ъъ теб...
Делена БлекХарт за първи път се чувстваше уюзвима неуверена и лесно-ранима...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

LA 2010 - Page 2 Empty Re: LA 2010

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите