Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Училищните шкафчета EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Училищните шкафчета EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Училищните шкафчета EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Училищните шкафчета EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Училищните шкафчета EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Училищните шкафчета EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Училищните шкафчета EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Училищните шкафчета EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Училищните шкафчета EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Училищните шкафчета

3 posters

Go down

Училищните шкафчета Empty Училищните шкафчета

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:50 pm

Училищните шкафчета School_lockers
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Едуард Фебрей Съб Май 28, 2011 2:10 pm

От доста време живеех в този град и вече бях в това училище за последна година, но все още не бях напълно спокоен, че няма да нападна никого в момент на афект. Даже съучениците ми започнаха да свикват с моето "изчезване" от часовете, а учителите вече не правеха на проблем, че понякгоа просто си взимах нещата и тичешком излизах от стаята.
Хората бяха напълно свикнали с мен, но не и аз с тях.
Ето, че се случи отново и днес...
В час по химия, лабораторната ми партньорка, Самара Джеймс, беше прекалила с парфюма. Изглежда беше решила, че като лъха на гаден сладкиш ще ме впечатли, а когато не й направих комплимент за смрадтта, тя натика връта си в носа ми.
Веднага почувствах парещата жажда, въпреки, че не бе толкова силна заради гадния парфюм.
Взех якето си и изтичах навън незабавно. Спрях се при шкафчето си. Отворих го и натиках главата си вътре, за да не забележи някой/ако имаше човек в коридора въобще / грозната ми гримаса.
-Добре ли си?-чух глас
Едуард Фебрей
Едуард Фебрей

Брой мнения : 103
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Мейси Старс Съб Май 28, 2011 4:50 pm

Нямах определена работа, затова реших да видя какви нови курсове има в гимназията. Все пак бях на 16 и се предполагаше да посещавам това мъчилище. Навсякъде се размотаваха долнопробни човешки тийнейджъри хилещи се на висок глас. Ахх, колко ми бяха противни...
Отправих се към канцеларията. Вътре се бяха събрали 10тина човека който само кръстосваха крака, и обсъждаха другите. Много мразех клюкари.. Запътих се към едно от свободните бюра, където дебела лелка крещеше в телефонната слушалка.
- Извинете - започнах аз. Никакъв отговор, и как би чула нещо като се опитваше да надвика всички в стаята. Търпеливо реших да изчакам, но тя нямаше вид на човек който скоро ще привърши разговора си. Мразех да чакам, пък и търпението ми се изчерпваше.
- ИЗВИНЕТЕ - избухнах аз и я сепнах. Тя най-накрая се обърна към мен, и ме одостои с вниманието си.
- Какво желаете млада госпожице? - нагло попита тя.
- Искам да попитам, къде мога да се запиша за някой от курсовете, който предлага гимназията..
- И ме прекъснахте заради това? - удиви се тя. - Ето там на информационното табло са изложени, може да се запишете.
Излязах отново в коридора. Обикновенните простотии. Литературен клуб, драма, музикални, рисуване, градинарство, кулинария... Бях ги минала десетки пъти..
Все пак се записах в литературния клуб. Извадих един химикал от чантата си, и изписах името си с перфектния ми почерк. Коридорите се бяха изпразнили, явно бяха започнали часовете. Тръгнах към изхода, когато видях, че някой бе забил главата си в едно от шкавчетата. Приближих се към него и го заговориг.
- Добре ли си? - бях гаднярка по душа, но понякога, много рядко наистина, проявявах човешки чувства.

Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Едуард Фебрей Съб Май 28, 2011 5:04 pm

Замигах на пърцали няколко пъти, без да вадя главата си от шкафчето, за да премахна дотолкова алено червения цвят на очите си, че да мога да се оправдая с алергия. Беше толкова неприятно винаги да става така когато съм гладен.
-Да, добре съм...Много мило, че попита...-смънках и затворих шкафчето
Пред мен стоеше с глава и нещо по-ниско момиче, с много дълга, тъмна коса. Нещо в нея, не знам какво, ме накара да не продължа както отминавам всеки непознат, дори и познат. Накара ме да се спра и да продължа разговора.
Със сигурност не беше привличане, но бях подчти убеден, че не е нормална смъртна. Може би беше вещица или нещо такова.
Не миришеше странно като "кучетата", а кожа та й бе прекалено тъмна за вампир.
-Ти не би ли трябвало да си в час?-поинтересувах се


Последната промяна е направена от Едуард Фебрей на Пон Май 30, 2011 7:53 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Едуард Фебрей
Едуард Фебрей

Брой мнения : 103
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Мейси Старс Нед Май 29, 2011 10:12 am

Лицето ме бе бледо. Ставаше му нещо на този. Гарантирах че не е човек.. Не знаех, какво е още но може би щях да науча съвсем скоро..
Отговорът му не ме учуди. Поредното клиширано "Добре съм". Очевадно не беше добре щом беше в коридора, забил глава в метален шкаф, опитващ се да се скрие от всички. "Мило, че попита" - ха, едно от големите грешни заключения. Аз и мила, две трудно съчетаеми думи, какво можех да направя че все пак се бях родила човек...
Едно от предимствата да си богопомазан,е, че имаш много добри сетива. Внимателно се заслушах. Долових всички звуци наоколо. Кикота от стайте, касетофон в една стая на горния етаж. Шума от догарящата цигара на един чистач на двора. Кафе машината в учителската стая, компютрите в стайте. Всеки незначителен шум, но не й пулса му...
- Аз не уча тук - отвърнах аз.
Нямах намерение да лъжа, не че ми пукаше особено. Винаги можех да го накарам да ми каже всичко, стига да исках.
За малко да забравя Аурокинезата си. Как можах.. Съсредоточих се върху забитата в шкафа глава, и всичко излезе наяве. Часовника на този бе спрял отдавна... Беше безсмъртен... Е, това снишаваше предположенията.. Име..име...име.. А, ето го! Едуард... Какво ли му се беше случило?
- Аз съм Мейси - представих се - Едуард, искаш ли да отидем някъде другаде? Явно нещо тук не ти е по вкуса..
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Едуард Фебрей Нед Май 29, 2011 3:38 pm

Нещо с това момиче сто процента не беше наред. Даже имах чувството, че знае какъв съм. За секунда ме изгледа преценяващо в пълно мълчание и заяви, че не учи тук.
Бе много странно какво прави външен човек тук. По принцип не пускаха никого, дори и родители, в училището, а тя се разхождаше съвсем свободно.
После отново присви очи, всякаш мъчейки се да прочете мислите ми. След миг върна нормалното си лукаво изражение и се представи-Мейси, и ме попита искам ли да отидем някъде другаде.
Направих бърза стъпка назад.
Това, което този път ме направи подозрителен, и то сериозно, бе че ме нарече Едуард, а аз не си бях казвал името.
За мъничко стоях безмълвен, незнаейки какво да мисля.
Може би беше вещица, която чете мисли?...Страх ме е от вещици. Никога не можеш да имаш доверие на някоя от тях. Правят гадни заклинания и разни фокуси, и заради това се мислят за велики.
Или...Защо трябва винаги да съм песимист?
Може просто да е прочела името ми някъде или да го е чула от някого.
Не можех да съм напълно сигурен в екстрасенските й способности.
-От..от къде знаеш името ми?-попитах леко стреснато
Едуард Фебрей
Едуард Фебрей

Брой мнения : 103
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Мейси Старс Пон Май 30, 2011 1:09 am

Достъпът до училището беше ограничен, и рядко се допускаха външни лица. Явно го бях изненадала… Той отстъпи крачка назад, с изцъклени очи. Да не би да уплаших някой безсмъртен? Та аз бях само тийнейджър.. Е, да, не бях като всеки 16 годишен, но все пак.. Бях си човек по душа. Характера ми не бе от най-благите, но гледах да се нагаждам с останалите.
Представих си как изглеждам през неговите очи. Ниска хлапачка с дълга коса, в чуждо училище, която се държи като особнячка.
- Прочетох го! – просто отвърнах аз. Затворих вратата на шкафчето му, и му посочих малката табела висяща на вратата. – Видя ли? Пише го…
Браво на мен, успях да го маскирам.. Винаги можех да използвам илюзия, но какво бих го накарала да види или почувства? Щастие, радост, веселие… Не ми се вярва.. Изглеждаше тъжен, самотен и ако се вярва на моята грешна преценка може би и малко депресиран. Притеснението му, задушаваше коридора. Такова притеснение не бе известно на човечеството. То можеше да се подуши дори с нормално обоняние.
Погледнах го преценяващо. Лицето му, както и цялата кожа бяха бледи. Твърде бледи. Очите му бяха зачервени. Доста. Освен ако не беше на смъртно легло, и досега не бе изплакал Световния океан, няма никакво нормално обяснение за външния му вид. Имаше нещо в него.. Лицето му се опитваше да се отърве от гротескните черти, които до броени минути се стелеха по него.
Той сякаш си отдъхна като видя табелата, не се отпусна напълно, но все пак си беше някакво подобрение.
- Какво ще кажеш да излезем на чист въздух? – предложих и пристъпих напред.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Едуард Фебрей Пон Май 30, 2011 7:49 pm

Направих машилнално още една стъпка назад, а усмихнатото лице на момичено помръкна бавно.
Не бях напълно сигурен, че е прочела името ми там...по простата причина, че имам изключително добра памет и бях абсолютно убеден, че там нямаше такава табелка, защото аз лично я махнах. Просто мразя някъде да пише името ми, а когато ми се наложи да го запиша някъде ми се повдига. Не е чак толкова лошо, но нямам достатъчно самочувтвие още от малък. Свързвам името си с цяло изречение идващо от побойник "Ей, Едуард, кучи син..." Точно определение за десет годишно дете без родители.
Вече бях обеден, че тази Мейси не е нормално момиче. Правеше някаква магия. Можеше дори да е ловец на вампири и да ме преследва...Да, малко момиче, сладко, приличащо на онези мъртви дечица от страшните филми като Самара, но преди да бъдат убити. И най-умния вампир не би заподозрял това ангелче дори и в кражба на бонбон, камо ли в хладнокръвно намушкване на кол или нещо такова.
За трети път се обърнах към шкафчето и невярващо удрях с пръст табелката.
После отново погледнах неспокойно към момичето. "Може би някой я е сложил"-помислих си
Щях веднага да продължа по коридора, без дори да се обърна да видя на къде ще тръгне това чудато момиче, но в мига щом отворих уста да кажа:Не, благодаря. Приятен ден! избълвах:
-Да, защо не?
Едуард Фебрей
Едуард Фебрей

Брой мнения : 103
Join date : 27.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училищните шкафчета Empty Re: Училищните шкафчета

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите