Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
По тесните улици EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
По тесните улици EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
По тесните улици EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
По тесните улици EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
По тесните улици EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
По тесните улици EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
По тесните улици EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
По тесните улици EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
По тесните улици EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


По тесните улици

+5
Зоя Лий Девъру
Доминик Уинтър
Devin Reams
Лондон Рой
Ефи Стонем.
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

По тесните улици Empty По тесните улици

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:15 pm

По тесните улици 1385836-Where_the_Streets_Have_Italian_Names-Florence
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Лондон Рой Пет Май 06, 2011 11:21 am

Здравей нов град! Всъщност едва ли щеше да е нов... Сигурно беше идвала тук все някой път, но без да се застоява много-много. Всъщност откъде щеше да помни? Беше посетила всички места на Земята и едва ли щеше да се намери някое ново, непосетено. Не мисля! А и нормално.
Лондон се разхождаше безцелно из града. Около нея забързани хора профучаваха, вглъбени в собствените си мисли и тревоги. Дори не се замисляха какво има там. Какво има отвъд всичко? Нее.. Те си пропиляваха живота за пари, удоволствия, алкохол, цигари, наркотици... и всякакви други подобни глупости, в които едва ли някога архангелът щеше да види смисъл. И тя като всеки друг като нея беше безчувствена и едва ли се интересуваше от нещо, свързано с любов, омраза, харесване и така нататъка и така нататъка.
Скоро сигурно и това място - Земята - щеше да й омръзне. Като самият й дом. Даже се чудеше как се бе задържала толкова дълго тук, но пък три-четири хиляди години за нея си бяха нищо. Като няколко мигвания. Да, явно това му беше най-точното определение....


Лондон Рой
Лондон Рой

Местожителство : In my meaning of heaven and hell..
Брой мнения : 87
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Devin Reams Пет Май 06, 2011 11:32 am

Слънцето почти се бе скрило.Все още цареше здрач,но можех да изляза.През деня не беше особено приятно за разходки и затова чаках вечерта...едва я дочаквах.Тръгнах по улиците,дали просто щях да се мотам или да си намеря жертва...зависи от обстоятелствата.Минах покрай едно малко улично кафене,взех си едно кафе и продължих да вървя напред, отпивайки от напитката.Изведнъж големите и широки улички,се превърнаха в една тясна и мрачна,вече изпразваща се от хора улица.Всички бързаха да се приберат или да отидат на работа за нощна смяна.Само аз вървях бавно напред, разминавайки се с другите.В далечината видях друг като мен,бавно шляещ се,вглъбен в мислите си.Беше някакво момиче.Двамата се приближавахме един към други и точно когато се разминавахме,усетих високото и' ниво на енергия.Само стар вампир,демон или ангел може да има такова излъчване.След като се разминахме аз леко обърнах глава назад и я погледнах...и тя май ме усети...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Лондон Рой Пет Май 06, 2011 11:43 am

Както си вървеше по улицата (или уличка, тъй като това не бе кой знае какво нещо), изведнъж момичето се спря. Хората изчезваха с всяка изминала секунда, докато най-накрая не останаха двама-трима блуждаещи и може би изгубили се смъртни. Нощта настъпваше с всеки следващ миг и небето от светло лилаво преминаваше в тъмно синьо.
Но едва ли това беше причината, поради която Итуриел се спря. Не. На фона на всички тези неща, архангелът усети нещо по-различно. Нещо много по-различно. Не беше нито човек. Та то дори не беше живо същество. Усещането за смърт сякаш лъхаше от него. И естествено, момичето знаеше какво може да е това. Познаваше всяко същество, известно и живеещо на Земята и факта се дължеше точно на това, че тя бе по-древна и от всички други. Знаеше техните характеристики, въздействието, което излъчваха, казано още и аурата...
И сега близо до нея стоеше едно от Децата на Нощта, а именно вампир. Не бе кой знае какво. Напоследък те дори се мислеха за доста велики, имайки се предвид нарастването на тяхната популация.
Тя се обърна, само за да хвърли един поглед назад. Вампирът, с който се бе разминала, бе някакъв мъж.
Рой се усмихна някак си надменно и каза тихо, но достатъчно, за да може да я чуе:
- Я виж какво си имаме тук - иронията струеше от думите й, но това бе напълно нормално - все пак нощните същества се пъплеха като мравки.
Лондон Рой
Лондон Рой

Местожителство : In my meaning of heaven and hell..
Брой мнения : 87
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Devin Reams Пет Май 06, 2011 11:57 am

Да,бях прав,усетила ме е .Момичето се обърна и ме погледна.В очите и' се четеше безразличие и даже надменност.Хъх...ангел...само те се мислят за нещо,а останалите са просто нищожества.
- Я виж какво си имаме тук-чух шепненето и'.Усмихнах се самодоволно и я огледах.Не бях срещал ангел от поне 1000 години,тогава бях млад вампир и за първи път видях такова същество...отврати ме само с присъствието си.От тогава нямах добро мнение са тези...същества...
-Хм...божествено същество,при това архангел...не съм виждал такива от поне 1000 години...интересно-засмях се и напълно се обърнах към нея.В погледите и на двамата се четеше бойна готовност,макар и да нямах намерение да меря сили с нея.Рядко вампири се бият с ангели,защото повечето са много млади.Напоследък има прекалено много млади вампири...дразнещо е....Тръгнах бавно към момичето.Енергийните ни потоци се сблъскваха един с друг и се усещаше напрежение.Естествено...ние бяхме пълни противоположности.Сблъсъка на живота и смъртта...Вече бях на няколко метра от нея и на лицето ми имаше една надменна,самодоволна и безразлична към нея усмивка.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Лондон Рой Пет Май 06, 2011 12:11 pm

- Ами естествено, че не си виждал! - добави в отговор момичето. Беше леко развеселена. - Доста рядко някой ще слезе долу, за да се разхожда из това очевидно малко място.
Тя извъртя отегчително очи. Отговорът си се съдържаше в самия му въпрос и трябваше да бъдеш напълно сляп, за да не го усетиш. И да, знаеше, че нейният отговор леко си противоречеше със собствените й думи - ето, тя беше тук на това сборище от хора, вампири и други свръхестествени същества. Беше нещо като точка, на която можеш да видиш всичко на едно място - от най-низкото и противно създание до най-висшото и всеможещо.
- И да... Тук поне мога да се съглася, че е интересно - продължи Итуриел с все същия развеселен тон. - За разлика от вас ние сме уникални. Не се срещаме на всеки километър... или метър - поправи се изведнъж, тъй като втората дума й звучеше по-правдоподобно от първата. - Направо се чудя как може модата да е такава. Видяло се е, че светът е тръгнал към пропадане.
Усещаше смъртта от него още повече и още повече. Никога не я бе харесвала, може би, защото тя беше архангел. Та то и на хората не им се харесваше. Нещо, в което простосмъртните явно провяваха все някаква форма на разум, дори тя да беше нищожна.

Лондон Рой
Лондон Рой

Местожителство : In my meaning of heaven and hell..
Брой мнения : 87
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Devin Reams Пет Май 06, 2011 12:31 pm

- Ами естествено, че не си виждал! Доста рядко някой ще слезе долу, за да се разхожда из това очевидно малко мястo...И да... Тук поне мога да се съглася, че е интересно.За разлика от вас ние сме уникални. Не се срещаме на всеки километър... или метър-засмях се леко.Тук трябваше да се съглася с нея...
-Знаеш ли,тук ще се съглася с теб...бяхме уникални,ала...някои слабоумни вампири,превръщат наред,без да се замислят дори...затова в момента сме на всеки метър.Дори аз осъзнавам това,че е жалко...същества с потенциал да бъдат толкова много.Искам да кажа,че когато бяхме около 100 в целия свят...бяхме обучени както трябва,а сега всеки 3ти на улицата е вампир бе никакви знания и умения във тази област...-изнесох отегчителна дори за мен тирада,ала такъв съм си...когато си отворя устата няма спиране.Явно това беше един от многобройните ми минуси в характера и навиците.
-Няма значение...Девин Ремс.Казвам ти името си,за да познаваш поне едно от нас,така смятаните от теб "нищожества"-усмихнах и' се и и' подадох ръка.Дали тя щеше да отвърне на жеста ми,зависеше само от нея..
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Лондон Рой Пет Май 06, 2011 12:44 pm

- Същества с потенциал?! - повдигна тя едната си вежда, тъй като беше доста учудена. - Откога имате потенциал?! О, да... Вие викате така на жаждата за кръв и постоянната мисъл как да се нахраните. Или как да убиете някого. Не се и учудвам.
Тя се засмя тихо. Не след дълго той й се представи, като добави, че не е зле да познава някакъв като него. Момичето се усмихна половинчато.
- О, скъпи, познавам доста като теб. Не си мисли, че си единственият вампир, пръкнал се на този свят, който ме е срещал - развеселеността й се увеличаваше с всяка изминала минута.
Беше й смешно, наистина. Но пък на нея кога ли не й беше смешно? Явно нямаше отговор за това. Единственият неизвестен.
- Както и да е.. Да го караме по твоята логика! Лондон Рой.
Мдааа, ама не! Това не й беше истинското име. На никого не го казваше и този път тя нямаше да направи изключение. Пое ръката му, просто защото обичаше да спазва правилата на етикецията, тъй като който не го правеше - е, така се виждаше колко някого бе умен и дали има маниери, или не.


Лондон Рой
Лондон Рой

Местожителство : In my meaning of heaven and hell..
Брой мнения : 87
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Devin Reams Пет Май 06, 2011 12:55 pm

- Същества с потенциал?!ткога имате потенциал?! О, да... Вие викате така на жаждата за кръв и постоянната мисъл как да се нахраните. Или как да убиете някого. Не се и учудвам. О, скъпи, познавам доста като теб. Не си мисли, че си единственият вампир, пръкнал се на този свят, който ме е срещал.Както и да е.. Да го караме по твоята логика! Лондон Рой.-след всичко.което каза тя най-накрая пое ръката ми.Усмихнах се леко и пуснах дланта и'.
-Личи ти ,че не ни харесваш много,ала вампирите наистина имат потенциал.Жаждата е само при новородените, другите могат да я контролират, докато си намерят подходяща жертва...разбира се това е минусът.Няма да те отегчавам с обяснението за вампирите..спокойно...-погледнах нагоре,вече нямаше следа от слънцето и лъчите бях изчезнали.
-Най-накрая!-възкликнах без да искам на глас и свалих якето си.Ако бях го направил дори по здрач,пак нямаше да е приятно,понеже дори малко,дразнението го имаше.Доизпих вече студеното си кафе и го хвърлих в близката кофа.
-Едва ли моята компания ти е приятна...но нощта е скучна,а аз съм лепка-засях се шеговито...
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Лондон Рой Пет Май 06, 2011 1:43 pm

- Аз не харесвам никое същество - отбеляза момичето. - Всички сте толкова еднакви.
Ами да.. За нея си беше така. Не виждаше никаква разлика в останалите създания, свързани с тъмните сили, които съществуват по Вселената. Дори нямаха разлика с хората. И те се оплитаха в разнообразни и всякакви на пръв вид случки, които всъщност бяха толкова еднакви. Бяха толкова наивни, тъй като се случваше да повтарят грешката си отново и отново, и отново.... и така, докато и последната прашинка на вечността не изчезнеше. А защо бяха еднакви, ще кажете? Защото резултатът беше един и същ, макар че първоначалната ситуация бе съвсем друга.
- Едва ли моята компания ти е приятна... но нощта е скучна, а аз съм лепка - вметна той.
- Браво, браво! - отвърна му със студена усмивка тя. - Явно в теб се проявява все някаква частичка здрав разум, щом си стигнал до това заключение. И нощта не е скучна, за теб е такава, защото не правиш нищо по въпроса.
Итуриел бе определено от тези, които защитаваха тезата, че нещата са скучни, забавни или други такива, защото ти си ги правиш такъв, а ги определя точно резултата от собствените ти постъпки.
Лондон Рой
Лондон Рой

Местожителство : In my meaning of heaven and hell..
Брой мнения : 87
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Devin Reams Пет Май 06, 2011 1:52 pm

- Аз не харесвам никое същество.Всички сте толкова еднакви.-извъртях очи.Ама тя е беше същински хейтър.Не харесвам това,не харесвам онова...ами върни се там от където си дошла !Засмях се на мислите си...
- Браво, браво!Явно в теб се проявява все някаква частичка здрав разум, щом си стигнал до това заключение. И нощта не е скучна, за теб е такава, защото не правиш нищо по въпроса-погледнах я тъпо и възкликнах:
-Знаеш как да дразниш хората и да ги обиждаш по всевъзможни начини,нали!?-въздъхнах леко и тръгнах напред.Явно с нея нямаше никога да се разберем,нямаше смисъл да опитвам дори.
-Сбогом..,може да се засечем някой път-извиках аз и продължих да вървя все така флегматично по улицата.

П.П Трябва да илизам и не знам кога ще се прибера.Прекъснах РП-то да не те карам да чакаш.
Devin Reams
Devin Reams

Брой мнения : 91
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Доминик Уинтър Чет Май 12, 2011 7:50 pm

Доминик просто беше пристрастен към ходенето по такива места. Както и в добрата стара Англия, явно, така и тук все се скиташе по някакви малки и непознати улички, от които в същото време изпитваше отвращение. Затова пък беше достатъчно умен, за да си създаде илюзията, че е на някоя хиляди пъти по красиво място...като...като..Чернобил?! Засмя се на собствената си налудничева идея, но реши да се поизгаври с гадната представа за това невинно място, претърпяло...там каквото е претърпяло.
Лято е, тревата синее, птичките лаят. Уличните кофи се превърнаха в големи осем краки котки с по два чифта уши и още толкова антенки вместу мустаци, с които хващат цифрова телевизия. О, Доминик, колко си добър в тези гаври, моментално си помисли демона и закрачи редом с една много огромна муха с човешки очи и кучешки крака, опашката на бизон и хубота на слон. Ех, ама наистина го биваше с глупостите.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Зоя Лий Девъру Чет Май 12, 2011 8:38 pm

Зоя беше... безчувствена. В момента не чувстваше нищо - нито радост, нито тъга, нито безпокойство. Беше просто много отегчена. През последните няколко дена се луташе из желанията ѝ да прави нещо, но все не ѝ се нравеше, затова го оставяше и стремглаво се спускаше в следващото занимание. Скоро ѝ писна и тя реши просто да се скита из улиците, докато намери някое сносно занимание. Обожаваше малките улички, като тази, по която вървеше точно в момента. Теснотата и високите стени на сградите наоколо я караха да си мисли за Италия и за всички онези малки провинциални градчета, из които се носеше приятната миризма на моцарела, разхождаха се момчета, с онези типини за тях влажни, кафяви очи, които я караха да затрепери, носеше се вълнуващото усещане за античност... О, тя можеше да продължава така цяла вечност. Харесваше ѝ как долу, на паважа, тихо си живее зимата - тиха, примамлива, коварна, а горе, там където прането се развяваше от вятъра като флаг за примирие и терасите са украсени със саксии с петунии се ражда пролетта. Потиснатостта на тази долна мъртва част на улиците я караха да се чувства добре, припомняха ѝ за Ада. Но все пак хората бяха опозорили тези тесни съкровища на историята - антени за сателитна телевизия стърчаха от всеки проклет прозорец, а хорския боклук, обелките от дъвки и закуски, биваше размятан напред-назад от вятъра, сякаш той бе малко момче, играещо си с камиончета.
Лий най-малко тук очакваше да види жива душа. По принцип хората инстинктивно бягаха от подозрителното, а тези тесни и тъмни улички бяха точно такива. Никой не би се разхождал тук с усмивка на уста, чакайки да срещне някой дружелюбен минувач. От вида на улицата, тук се събираха пияници, а по пътя дори бе видяла и няколко спринцовки.
'Колко са глупави хората' мислеше си демонката. 'Винаги се втурват към страшното и непознатото, сякаш не знаят какво ги очаква...'
Тогава тя видя гърба на някакъв мъж. Отдалеч изглеждаше добре, даже много добре. Беше висок, имаше руса коса и вървеше арогантно по улицата, сякаш притежаваше целия свят. Тя забърза малко и скоро се озова точно зад непознатия.
- Знаеш ли, тук не е място, на което да се мотаят хора.
Зоя Лий Девъру
Зоя Лий Девъру

Брой мнения : 71
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Доминик Уинтър Чет Май 12, 2011 8:54 pm

И всички лаещи птички и сини пчелички изчезнаха в мига, в който чу женския глас. Ах, така мразеше да го прекъсват, имаше чувството, че ще издивее след малко. В миг всичко рухна и пред него отново се изпречи грозната картинка на гадната, мръсна улица. Големите котета с антенките отново станаха боклукчийски кофи с преливащ от тях боклук. Грозните му, пеещи пчелички се оказаха досадни мухи, които просто летяха в същата посока, в която вървеше и Доминик.
Демона се свъси в миг. Ръката му трепна, а пръстите му се свиха в юмрук, за да не я докосне и да не й причини нещо в изблик на ярост. Това демоните бяха отвратителни същества, обичаха да нарушаватт спокойствието дори на себеподобните си. Може би всичко това беше в следствие на някакъв вид непреодолима скука или липса на интересни и забавни занимания, което беше често срещано при тях, включително и при Доминик Уинтър, може би затова нямаше право да се сърди много много.
Погледа му се извърна по адрес на притежателката на женския, красив глас.
-О, знам, ти къде видя хора, между другото?- попита той с осезаемо раздразнение в гласа.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Зоя Лий Девъру Чет Май 12, 2011 9:08 pm

На Девъру моментално ѝ хареса хапливия отговор на непознатия. Раздразнението му подсказваше, че Зоя бе прекъснала някоя негова твърде реална илюзия. Не се чудете, че тя разбираше нещата само с поглед. Не можеше да чете мисли, но пък беше живяла достатъчно дълго сред хората, че да може да разбере само от един път какво горе-долу им се върти в малките празни главички. Същото се отнасяше и до съществата. И техните глави бяха пълни с проблеми и мисли, но сякаш те бяха много по-тежки и по-сериозни от тези на хората. Както и да е, раздразнението на мъжа видимо развесели Зоя. И тя моментално осъзна, че непознатия пред нея беше демон. Самият огън в очите му приличаше само и единствено на огъня на пещите на Ада. А вечността се бе отпечатала дори на гласа му, беше направила привлекателния му английски акцент по-дълбок, по-проницателен и мъдър, ако щете го наречете. Но ако бяхте демон като Зоя Лий Девъру бихте познали безсмъртието от километри.
- Добре тогава. - рече тя и лепна на лицето си една чаровна, но все пак ледена като особата ѝ усмивка. - Зоя Лий Девъру.
Мъжът срещу нея кимна в съгласия, все едно одобряваше името ѝ, но не посмя да хване ръката ѝ, нито пък да я целуне, както би направил всеки уважаващ себе си безсмъртен мъж.
'Хм' зачуди се тя, но запази мнението за себе си. Най-удобно се облегна на една от стените и впери поглед във все още непознатия мъж.
Зоя Лий Девъру
Зоя Лий Девъру

Брой мнения : 71
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Доминик Уинтър Пет Май 13, 2011 8:36 am

Вътрешната борба в главата на Доминик се вихреше с пълна сила. Дали не беше добре да не поеме ръката й и да я остави или пък да приеме запознанството и да се остави да го ядеса още мъничко. Дяволчето и ангелчето ::какъв парадокс:: се караха от местоположенията си на раменете му и вдигаха кръвното му налягане, което го накара да вземе мигновено решение. Пое ръката й в последния и я разтърси съвсем лекичко. През цялото време гледаше Зоя в очите. Имаше чувството, че трябва да е на щрек с нея, но това беше, защото Зоя Лий Девъру бе дръзнала да наруши спокойствието на красивата му, извратена илюзия.
-Доминик Уинтър- представи се той, а после по нейн пример се облегна на стената и се загледа в нея.
Беше средно висока и стройна с дълга тъмна коса, спускаща се по раменете й на вълнички. От далеч й личеше, че е демон. Никое човешко и въобще, което и да е същество, не притежаваше такава адски красота. Чертите на личето й бяха повече от изваяни. Статуите на древногръцките богова пасти да ядат! Зоя беше красива...опасно красива, както повечето демони, в които Доминик също намираше място.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Зоя Лий Девъру Пет Май 13, 2011 8:39 pm

Доминик, подобно на Зоя, се облегна на влажната тъмна стена и се загледа в нея. Тя усещаше погледа му, лазещ по всяка нейна черта, оглеждайки всичко както трябва. Засмя се сама на себе си и поклати глава. Повечето мъже реагираха така при гледката на Девъру. Демони, вампири, върколаци, всички бяха еднакви що се отнасяше до това.
- Е, какво? Само ще стоим ли? - ледено каза тя и впери поглед в него. Отново.
Той се подсмихна лекичко, но не каза нищо. Зоя реши да огледа мъжа, с който вероятно щеше да прекара безкрайната скучна нощ. Хареса ѝ се още повече.
Хареса ѝ небрежната му стойка - облегнат на стената, с ръцете му в джобовете, харесаха ѝ очите му - леденосини, но в тях все пак блестяха огньовете на Ада, карайки погледът му да изглежда някак странно похотлив и примамлив. Харесваше коварната му усмивка, която ти шепнеше лъжи безмълвно, харесваше русата му коса, която биваше разхвърляна от вятъра, който бе излязъл преди няколко минути.
Демонската му същност не би била по-явна от този едничък момент. В този момент, макар и нехайно той разкриваше цялата си способност да омайва, както може да омайва само един демон, нетърпелив да сключи сделка с поредната душа. Този едничък момент разкриваше страста, с която той просто живееше, разкриваше и още много неща, които само един демон би забелязал.
Зоя Лий Девъру
Зоя Лий Девъру

Брой мнения : 71
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Доминик Уинтър Нед Май 15, 2011 9:26 am

Домирик се намираше за изключително добра душа с благ характер стига да не го прекъснеш. В момента добротата му граничеше с чисто недоволство от ситуяцията.
- Значи, Зоя, ти си от тези, които не могат да си намерят занимание, нали?- започна Доминик и въздъхна.- Затова реши да прекъснеш красивата ми и забавна чернобилска илюзия?
Мразеше да го прекъсват и в момента недоволството се бе пропило в лицето му и малко неща можеха да го омилостивят. Прокара пръсти през косата си, което я поразроши малко, но запази прекрасната й форма. Русите кичури проблясваха на слънчевите лъчи създавайки илюзия за златистост.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Зоя Лий Девъру Нед Май 15, 2011 10:02 am

- Съвсем правилно мислиш. Но все пак не даваше вид да си се увлякъл в тази твоя несъмнено извратена по някакъв начин илюзия.
Тя се засмя ледено, а гласът ѝ раздра тишината. Боже, как обичаше да разваля настроението на другите. През вековете беше виждала толкова много възходи и падения, че не можеше да ги брои. Империи, държави, царства и кралства. Всички се сгромолясваха по един и същ начин, а след тях оставаше само отчаянието, яростта и смъртта. А това най-много забавляваше Зоя. Беше една от демоните, които с желание биха взели участие в нещо подобно с такива големи мащаби. Наскоро, например, до ушите ѝ достигна слуха, че на Долния етаж се готвят за нов Апокалипсис. А това щеше да бъде толкова забавно. Тя се усмихна на мисълта си и за пореден път насочи поглед към Доминик. Той бе увесил физиономия, вероятно опитвайки се отново да се потопи в илюзията си.
- И какво, по дяволите, правиш тук? Имам в предвид, освен да се поддаваш на някакви си глупави излюзии?
Той повдигна свъсеното си лице и я погледна накриво.
Тя въздъхна с досада и погледът ѝ се зарея из небесата. Слънцето почти бе залязло, но все още лъчите му украсяваха небето с всички възможни тонове на оранжевото, червеното, златистото и розовото. Сякаш то бе оцветено от някой майстор-художник. Но тъмните облаци вече се събираха на място и плувайки, минаха през пътя на тези слънчеви четки и за няколко секунди на тъмната уличка настъпи мрак. Сенките на високите сгради се припокриваха, затъмнявайки цялата павирана улица. Девъру смъкна поглед към Доминик, надявайки се да получи някакъв отговор.
Зоя Лий Девъру
Зоя Лий Девъру

Брой мнения : 71
Join date : 09.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Вики д'Арк Сря Май 25, 2011 12:26 pm

Виктория пресече забързания булевард и тръгна към покрайнините на града. Слънцето пръскаше жарките си лъчи и дразнеше кожата й, карайки я да прокълнемомента в който бе решила да остави колието си у дома. Тя зави по една тясна уличка надявайки се поне там да е сянка.

Кой идиот бе решил, че слънцето саааамо леко дразни кожата ни
- мислеше си момичето докато трескаво се опитваше да скрие всеки милиметър от кожата си под суичера. Макар че, така навлечена привличаше доста внимание, но тук, в Серенити Фолс имаше всякакви чудати същества, че едно момиче с яке едва ли би направило кой знае какво впечатление.

Виктория забърза темпо и се шмугна в една тясна уличка. Въздъхна облекчено и свали суичера си. Блондинката огледа пустата улица и с раздразнение останови, че тя е пуста. Беше гладна. Прокара език по венците си и мълчаливо тръгна напред.

В далечината се дочуха стъпки. Ия повдигна глава и присви очи. В края на уличката, на кръстопъта й с друга тя забеляза женска фигура.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Линдзи Лоън Сря Май 25, 2011 1:11 pm

След срещата с онзи перверзния Джейсън се качих на колелото и си тръгнах от парка..Влязох в една тясна улица..Тя беше съвсем пуста..Очите ми съзряха едно момиче,което очевидно го дразнеше слънцето..
-Гадно слънце,а?-мен не ме дразнеше,защото бях от древните,които са на изчезване..
-Добре ли си?-попитах я очтиво и слязох от колелото..
-Личи ти че си вампир на колко си?-попитах я любопитно,а тя все така мълчеше..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Вики д'Арк Сря Май 25, 2011 1:22 pm

Защо ние младите трябва да сме прокълнати.. и все ние да си патим - помисли си Ия и тръсна глава. Някак си не беше редно вампири от порядъкла на 1-2 до към 1000 години да се дразнят от това огнено кълбо, което сякъш на пук на тях светеше от ярко по-ярко и изгаряше иначе здравата им кожа.

-Добре съм.. Просто .. хм временно неразположение - отвърна любезно Вики и се усмихна на жената -Младо съм - засмя се блондинката - Само на 350 ...

Виктория огледа жената и заключи, че не е от най-младите вампири. Не че възрастта й личеше. Някак си момичето усещаше по-възрастните от нея.

-А ти на колко си? - усмихна се Ия, излагайки на показ редица бели зъби. - Между другото, приятно ми е, Виктория.
Вики д'Арк
Вики д'Арк

Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Линдзи Лоън Сря Май 25, 2011 4:39 pm

-Добре..-усмихнах се..Днес бях много любезна..Хехе започвам а ставам добра древна..
-Аз съм на 2000..оригиналче..-засмях се звурно..Нистина бе млада,но нищо..Не са малко 350 години все пак нали така?
-Приятно ми е Вики аз съм Линдзи..-подадох ръка и се дрависахме..
-Беше ми приятно,но аз тррябва да тръгвам..Чао..Някой път пак ще се видим-качих се на колелото и си тръгнах..

П.П--Сори,че толкова се бавех..Ама съм много заета и за това..И сега го приключих..Друг път пак.. :(
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Jennifer Smith Пон Юни 06, 2011 8:56 pm

Набързо минах през нас, за да си взема един душ и да се облеча с някакви всекидневни дрехи. Обикновени тъмносини дънки, тениска и кецове ми вършеха идеалната работа. А след това вече ми беше време и за една кратка /или не чак толкова кратка/ разходка из града.
Не исках да обикалям из шумните и препълнени кафенета. Трябваше ми някое по-спокойно място. А какво по-добро от забутаните тесни улички. Тръгнах из първата от тях, която видях. Беше хладно и сенчесто. Подухваше лек ветрец, поради който ми се налагаше постоянно да пооправям някой развяващ се насам-натам кичур от косата ми. Тук-там се мяркаше по някоя жива душа. А тишината на моменти ставаше дори леко дразнеща. Но все пак нали точно това исках - спокойствие. Вървях си бавничко и си мислех за събитията от последните няколко дни.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Алекс Кейнс. Пон Юни 06, 2011 9:10 pm

Нов град. Хаха.
Понеже бях вманиачен на дизайн, цяла седмица оправях къщата си. Е, тя вече беше готова и можех да изляза да разгледам Серенити Фолс.
Изгубих се. Разбира се. Не бях от най - ориентираните хора. Исках да отида до някое кафене, а ето, че бях покрай някакви тесни улици. Вървях напред, незнаейки къде ходя и видях едно момиче, високо с черна коса, да си оправя кичурите заради вятъра. Явно не гледаше къде върви или беше замислена, защото се блъсна в мен.
- Ох, извинявай... - казах, въпреки, че не бях виновен.
Алекс Кейнс.
Алекс Кейнс.

Брой мнения : 29
Join date : 05.06.2011

Върнете се в началото Go down

По тесните улици Empty Re: По тесните улици

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите