Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Изоставените каменни колони EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Изоставените каменни колони EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Изоставените каменни колони EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Изоставените каменни колони EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Изоставените каменни колони EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Изоставените каменни колони EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Изоставените каменни колони EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Изоставените каменни колони EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Изоставените каменни колони EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Изоставените каменни колони

4 posters

Go down

Изоставените каменни колони Empty Изоставените каменни колони

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:11 pm

Изоставените каменни колони P1070147
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Нина Корин Съб Май 21, 2011 2:32 pm

Момичето дойде поразгледа околността виждаше само зеленината и небето.
Седна на тревата гледайки небето си мислеше за Ели и Моли.
Нели обърна глава към камъните който стояха от лявата и страна.
Искаше и да има някой с който да си говори, но за жалост нямаше.
Нина Корин
Нина Корин

Брой мнения : 80
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Джаксън О'Браян Вто Май 24, 2011 11:44 pm

Изоставените каменни колони бяха едно от местата, които не бяха често посещавани от хора през делничните дни. Реших, че искам да доведа Делена точно тук, защото гледката бе приятна и наистина можехме да бъдем несмущавани от никого.
Преди да дойде тук, отидохме до дома ми. Преоблякох се набързо и хванах Делена за ръка. Те не бяха особено далеч от града, но все пак, физическата болка в тялото ми беше толкова силна, че нямаше да издържа да отида до там пеша. Нещо, което обикновено правех по два пъти на ден.
Когато пристигнахме, се надявах Делена да не остане разочарована от избора ми на място. Както по-често, и сега нямаше хора и лек вятър подухваше и развяваше красиво косите на Делена. Аз седнах на земята, а само секунди по-късно и тя се присъедини към мен.
- Обожавам да идвам тук - въздъхнах - Спокойно е и винаги ме зарежда с много енергия.
Придърпах я към себе си и я целунах кратко.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Delena BlackHeart Вто Май 24, 2011 11:54 pm

Oтидохме до къщата на Джаксън за да се преоблече и след това той ме заведе на едно прекрасно място.
Седна на земята и аз седнах до него.Той ме прегърна и ме целуна като каза:
- Обожавам да идвам тук - въздъхна - Спокойно е и винаги ме зарежда с много енергия.
- Много е красиво!-целунах го и обиколих с поглед мястото.

Беше наистина забележително.Тихо и усамотено .... Лек вятър подухваше и рзвяваше косите ми и тънката рокля.
Погледнах момчето ,а той отмртна от лицето ми няколко непокорни кичура от косата ми.
- Това място място наистина притежава някаква енергия.Не бях идвала преди на такова място.-гушнах се още повече в него ,защото роклята ми беше тънка ,а времето започваше да става по-хладно.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 10:30 am

Вятърът красиво развяваше роклята на Делена и разкриваше прекрасните й крака. Но времето тук, в тази местност винаги беше малко по-ветровито отколкото в града и аз не съобразих да кажа на момичето да се облече една идея по-топло. Но няма нищо, нали и аз затова бях там.
Хванах я за кръста и я дръпнах плътно към себе си. Тревата под нас беше мека и приятна, с мирис на лято. Очудвах се от себе си как за пръв път се държах толкова романтично с едно момиче. Винаги съм бил грубиян, но Делена... тя беше тази, която ме променяше с всяка изминала минута.
Изправих се и застанах над нея. Започнах да я целувам нежно и продължително. Енергията ми отново беше дошла изведнъж, като че ли от нищото. Тя ме хвана за врата и ме дръпна още по-близо.
- Ммм, много ми харесваш, слънце! - казах аз с усмивка.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 11:55 am

Toй ме хвана за кръста и ме притисна близо до себе си.Вече не ми беше студено в неговите прегръдки.Той се надигна леко и започна да ме целува страстно по врата.Завъртях се и го целунах по устните като го дръпнах за да е още по-близо.Исках го възможно най-близо до мен.
- Ммм, много ми харесваш, слънце!-каза той и ми се усмихна.Беше толкова чаровен и тази негова усмивка ... ах тази усмивка направо ми подкосяваше краката.Още предната вечер в бара тя беше първото нещо ,което ми направи впечатлени в него.
- И ти много ми харесваш, хубавецо!-целунах го и леко го бутнах към земята да легне ,а аз бях върху него и нежно и продължително го целувах.
Беше много хунабаво и романтично и най-важното беше ,че ми харесваше...Харесваше ми да бъда с него.Целунах го отново и отново, докато не го оставих без дъх...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 12:21 pm

Делена ме бутна на земята и се настани отгоре ми. Както казах, когато бях с нея енергията ми автоматично се презареждаше с всяка получена целувка. Сега тя не спираше да ме целува ту нежно и продължително, ту страстно и по-грубо. Езиците ни палаво се преплитаха и оставаха така, докато и двамата имахме нужда от още въздух.
В продължение на няколко минути не говорехме нищо, с просто се целувахме. За миг се замислих, че след като сме решили да пробваме връзка, би трябвало да се опознаем. Бях на път да й споделя тази идея, но реших, че когато двама души се опознават, на тях просто ще им дойде отвътре, затова бързо се отказах. За разлика от нормалните хора, вампирите имаха повече енергия и можеха да издържат по-дълго време без да се уморят. Вампир... още не й бях казал, че съм такъв, не реших, че ще изчакам.
Трудно отлепяхме устните си, а когато го направехме, миг по-късно пак потъвахме в страстни целувки. Едната ми ръка се плъзна под роклята й. Надявах се да няма нищо против.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 12:48 pm

Целувките ни бяха страстни.Бяхме ненаситни, исках това чувство да не изчезва.Усетих ръката му ,която нежно ме докосваше.Съблякох якето му и пръстите ми надигнаха фанелката му.
- Ейй нали каза преди малко ,че нямаш сили за още един път!-дръпнах долу фанелката му и се засмях леко, а след това го целунах.
Целувките и всичко беше просто прекрасно с него ,но честно казано исках нещо повече.Не исках връзка ,която да е основана само на секс.Макар и сексът да беше страхотен...Исках да го опозная, да разбера какво обича, какво не харесва...исках да знам повече за него.
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 12:54 pm

- Когато съм с теб, винаги имам сили за още веднъж.. Или поне ще намеря такива.
Делена смъкна блузата ми надолу. Явно тя беше тази, която нямаше сили сега. Беше ми пределно ясно какво иска, но нямаше да го подлагам на въпрос. Искаше онова, което всяко момиче искаше да разбере от едно момче - какво обича, какво не, какво детство е имало и всякакви такива.
На мен не ми се говореше за това. Имах ужасно детство и не исках да го споделям с никого. Дори и връзката ни да се задълбочи, пак нямаше да искам да го споделя, просто защото не обичах да споделям. Ако ме попиташе какво харесвам? Да й кажа, че обичам да пия кръв, да пуша и да правя секс ли? Съмнява ме. Реших да премина към по-безопасния вариант и да се правя на ударен.
- Какво има? - попитах я, когато ми дръпна тениската надолу - Нима вече ми се насити? - засмях се.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 1:23 pm

- Какво има? - попита ме, когато му дръпнах тениската надолу - Нима вече ми се насити? - засмя се той.
- Неееее.-целунах го.-Просто мисля за теб, защото ако продължим така наистина ще те изморя много.-захапах леко долната му устна.
- Ще рискуваш ли?-прошепнах в ухото му с плътен и секси глас.
Почнах да го целувам по врата.Опитах се да не мисля за това ,което си мислех преди малко и да не задавам въпроси.
Целунах го още няколко пъти и го погледнах предизвикателно.
- Още не си ми отговорил.-започнах с пръсти да рисувам някакви неопределени форми по стегнатото му тяло.
- Рискуваш ли да ти отнема и малкото останали сили?
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Джаксън О'Браян Сря Май 25, 2011 2:08 pm

- Рискуваш ли да ти отнема и малкото останали сили? - прошепна ми Делена на ухо, докато рисуваше формички по стегнатите ми гърди.
За миг се замислих. Желаех я ужасно много, но пък можехме да го направим вечерта, на по-приятна амтосфера. Не че ми пукаше особено, но тук макар и рядко, идваха туристи, които искаха да видят каменните колони. Обзалагах се, че последното, което биха искали да видят е как двама човека се натискат на тревата.
- Хмм... - беше единственото нещо, което казах в отговор на Делена.
Тя подвигна блузата ми и я съблече. Щях да си поиграя с нея, да не й давам всичко. Щях да я накарам да чака довечера, защото чакането е половината от удоволствието, нали така? Дръпнах я грубо към мен и започнах да я целувам, а после засмуках врата й. Ръцете й тръгнаха към копчето на дънките ми, но тогава аз ги хванах и ги отместих нагоре. Прокарах своите ръце по бедрата й, а секунди по-късно тя направи втори опит да свали дънките ми, но аз отново не се пречупих.
- Няма да ти се дам толкова лесно, скъпа... Не и този път... - казах й на милиметри от устните й, а после пак сплетохме езици.
Джаксън О'Браян
Джаксън О'Браян

Брой мнения : 79
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Delena BlackHeart Сря Май 25, 2011 2:26 pm

Разгорещихме се, но когато се опитах да разкопчея дънките му, той ме спря.При повторния ми опит той пак ме спря.Дори не ми мина мисълта ,че не ме иска ,защото целувките му го издаваха.
- Няма да ти се дам толкова лесно, скъпа... Не и този път... - каза той на милиметри от устните ми, а после пак сплетохме езици.
- Да видим до кога ще издържиш...-целунах го.
Огледах се и забелязах ,че точно сега слънцето залязваше.Гушнах го и се загледах в обагреното във всякакви цветове небе.Беше наистина прекрасно.
Когато стана тъмно и залезът отмина ,а на небето се появиха блещукащи звезди се сетих нещо.
- Хайде да отидем на плажа!-предложих и го целунах нежно.-Разбира се, ако нямаш нищо против ...
Delena BlackHeart
Delena BlackHeart

Брой мнения : 142
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставените каменни колони Empty Re: Изоставените каменни колони

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите