Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Изоставената  хижа EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Изоставената  хижа EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Изоставената  хижа EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Изоставената  хижа EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Изоставената  хижа EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Изоставената  хижа EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Изоставената  хижа EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Изоставената  хижа EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Изоставената  хижа EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Изоставената хижа

+3
Брейди Евънс
Jace Wayland
Ефи Стонем.
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Изоставената  хижа Empty Изоставената хижа

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 11:01 am

Изоставената  хижа DSC_0257
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jace Wayland Сря Май 11, 2011 8:15 pm

Бях се наял. За 5 дена.
Момичето с парфюма сигурно се е учудило защо и' се извиних.
Изобщо не беше приятно. Но, това беше. Животинската имаше кисело-горчив вкус, който ме изгаряше. Незнаех защо досега не съм се наръгал с кол. Може би защото съм малък? Незнам. Но просто не мога.

След като избягах, оставяйки момичето да лежи кърващо, стигнах до някаква изоставена хижа.
- Има ли някой тук? - казах. Може би стоеше някой, който искаше да се отдели от всички, който можеше да ме разбере.
Нещо се размърда там, но не обърнах внимание. Седнах на земята пред хижата.
Jace Wayland
Jace Wayland

Брой мнения : 247
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Брейди Евънс Сря Май 11, 2011 8:28 pm

След поредния скандал между вампири, имах нужда да остана сам за малко и да се отърся от всякакви мисли, блуждаещи из главата ми. Веднага щом напуснах територията на града се затичах. Не знаех на къде и защо, просто на някъде. Вече се бях отдалечил доста, съдейки по това че вече не ходя по зелена трева, а по кални пътеки. Огледах се любопитно и осъзнах че се намирах на една поляна на около 10 километра от града. Продължавах да тичам по посока ня вятъра, когато усетих чуждо съзнание... Промених курса си, заинтригуван от това кой може да е тук по това време. Усетих че приближавам, когато в далечина видях един силует скрит в сенките. Оказах се в гората отново. Имаше невръстно момче... или може би не. Щях да надуша миризмата на човек от километри. Приближих се, и седнах до него.
- Лош ден, а?
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jace Wayland Сря Май 11, 2011 8:37 pm

- Хм. Не. Просто си седя.
Не наистина денят не можеше да се каже лош, кръвта на момичето беше вкусна, няма спор.
Обърнах се и видях 18-19 годишно мускелсто момче с къса коса. Не ми миришеше на човек. Приличаше ми на демон? Или вампир?
,,Вампири тук? Тебе пък кой ще те разбере бе, прасчо? Довчера те тормозеха некви мерзавци." - Обади се едно гласче в главата ми.
Мразех този глас, незнах как да си го избия. Жалко, че Аби уби Йони и Мике. Исках аз.
Потупах дънките си, просто за да мръдна. Не мога да стоя на едно място толкова дълго време. Взех един камък и го хвърлих надалече.
- Ти какво си? - попитах момчето- Хайде, не ми се играят игрички. - казах леко. Не исках да се държа грубо. Мразех такива арогантни демончета които си мислеха, че да говориш с някой е най-големия срам и най-голямата досада. Момчето извъртя глава към мен и ме погледна.
Jace Wayland
Jace Wayland

Брой мнения : 247
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Брейди Евънс Сря Май 11, 2011 8:46 pm

Докато хлапето ми обясняваше че не е имал лош ден, все повече потвърждавах теорията си че то е вампир. Но що за луда глава би превърнал толкова малко дете?1? Последва въпрос, от негова страна. Явно и той усещаше че и аз не съм нормален. Личеше му че е нервен, затова му отговорих просто:
- Вампир съм, да не се уплашиш - засмях се аз. Извадих една цигара от кутията в джоба ми. Имах нужда от никотин, помагаше ми да се успокоя. Запалих и заговорих отново - А ти, ще ми кажеш ли кой идиот те превърна?
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jace Wayland Сря Май 11, 2011 8:56 pm

Идиот? Аби ако беше идиот аз пуша цигари.
- Хм, изобщо не е идиот. Но това е дълга история и надали ти се слуша.
Вдишах дим и се закашлях.
- Извинявай, не съм свиканал. Пуши си няма проблем. Аз съм Джейс между другото.
Jace Wayland
Jace Wayland

Брой мнения : 247
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Брейди Евънс Сря Май 11, 2011 9:26 pm

Е как да не е идиот? Да превърне дете? Не мога да си го обясня. Хлапето се закашля от цигарения ми дим. Няма да влияя зле на едно дете. Веднага загасих цигарата си. Той ми се представи, така че не беше лошо и аз да кожа кой съм!
- Брейди! - отвърнах аз и подадох ръка.. - Ако имаш нужда от слушател да знаеш че съм тук, нямам нищо против да чуя "дългата" история.
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jace Wayland Сря Май 11, 2011 9:30 pm

Ох, най-мразех да я разказвам.
- 1981 г. Тормозеха ме, дойде едно момиче като съседка, оказа се вампир, влюбих се в нея, ставаха убийства, намериха я и тя избяга, онези дето ме тормозеха се опитаха да ме убият, тя се върна изкорми ги, замъкна ме някъде каза 'обичам те' превърна ме и изчезна. И допреди месеци скитах с дъртаци да ми носят кръв които вземат, че се влюбват в мен, което е ужасно, защото последния май го превърнах и сигурно ме търси. Това е. Не е много интересно, знам. Та, разкажи ми за себе си?
Jace Wayland
Jace Wayland

Брой мнения : 247
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Брейди Евънс Чет Май 12, 2011 10:57 am

Детето бе преживяло доста. Дори моето детство не бе толкова трагично. Стана ми жал за него, толкова невинно, толкова малко, толкова незнаещо, самотно.... Горкото хлапе!
- Какво да ти кажа за мен? - зачудих се на глас. - Родих се В Париж, живях там, имах двама братя. Бяхме гордостта на баща ни. Бяхме добри земеделци, скотовъдци и търговци. Аз бях най-добрия, разменях пълни боклуци за солени суми. За жалост имаше епидемия, и семейството ми загина... - замълчах за малко, припомняйки си гротескната картина. - Побягнах в гората, и просто се събудих така!
Момчето слушаше, или поне доста добре се преструваше. Явно бях много по-добре спрямо него.
- Искаш ли да те заведа у нас? - плахо го попитах. Детето имаше нужда от дом и аз смятах да му го предоставя.
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jace Wayland Чет Май 12, 2011 11:42 am

Да ме заведе у тях?
,, Ми да, ето вампир ти предлага да живееш у тях? Кфо толко, бе прасчо? Нали нема е нек'ъф педофил? Ко му мислиш?"
- Аз... незнам. - отговорих на предложението.
Настина незнаех. На никого нямах доверие въпреки, че не изглеждаше лош човек.
,,Абе я се стягай! Стига си мислил! Казвай ,,да" и да се приключва!"
- Аз... Засега живея при едно момиче, затова незнам.
Jace Wayland
Jace Wayland

Брой мнения : 247
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by James Cook Пон Май 23, 2011 6:25 pm

Странно, че Джеймс беше в Серенити от доста време, а все още не го беше огледал. Е добре де като се има, че през почти целият си престои до момента, тук той е бил пиян или дрогиран е разбираемо и все пак... Е днес нямаше планове, а и скуката го мъчеше за това излезе от тях и се запъти към градчето. Вървеше с бавна и спокойна крачка по оживените улици и определено си умираше от скука. Е да... определено не обичаше спокойствието и мълчанието, а да не говорим за скуката.
Докато се усети Кук беше излезнал от градчето и беше стигнал до гората и по - точно някаква очевидно изоставена хижа. Любопитството го глождеше и за това влезна вътре, като първото нещо, което направи е да светне лампата /която учудващо, но все още работеше, но крушката не беше една от най - силните, защото светлината определено не беше добра/. Помещението определено можеше да се опише като занемарено, изоставено, прахулясано и ... ами старо. Личеше си че никой не поддържа това място. Той започна да разглежда, ровеше се из шкафовете, повечето заяждащи, защото не бяха отваряни от сигурно десетилетия, но нали беше демон...беше си силничък и шкафовете не го затрудняваха. Е само дето последният който отвори се строполи на земята, а вече изгнилото дърво, от което беше направен се счупи, естествено. И това предизвика доста шум, но нали на километри нямаше никой, какво му пукаше на Джеймс.
James Cook
James Cook

Брой мнения : 14
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Molly Tanner Пон Май 23, 2011 6:40 pm

Днес за пореден път бях в почивка.. Нямах си и на идея какво да правя.. Имах нужда от малко развлечение.. В този град не беше трудно да се открие, но точно днес нищо не ми хвана окото.. Разхождах се бавно по улиците на града.. Всичко бе оживено.. Това обаче не ми помагаше да преодолея скуката.. Имах нужда да поразгледам града по-обстойно.. Може би горите и всичко останало.. Бях сигурна, че ще е много по-забавно..
Още преди да се усетя крачех съвсем бавно по странична пътека, която очевидно водеше до гората.. Бръкнах в джоба на дънките си и извадих кутия с цигари.. Не бях един от най-заклетите пушачи, но понякога просто имах нужда.. Щракнах със запалката .. Плъмъчето подпали хартията, а след това и тютюна.. Дръпнах няколко пъти, за да я разпаля и спокойно издишах..
Силен шум прониза гората.. От клоните се разхвърчаха хиляди птици.. Имах чувството, че съм попаднала във филм на ужасите.. Въпреки това продължих да вървя бавно и спокойно.. С периферията си забелязах сграда.. Приличаше на хижа.. Именно от нея се бе чул шумът.. Забързах крачка и тръгнах натам.. Не беше далеч.. Напротив.. Лесно можех да стигна до нея още преди да изпуша цигарата си..
Вътре беше мръсно, старо и определено миришеше гадно.. Дръпнах още няколко пъти от цигарата си и я хвърлих на пода, който изскърца едва доловимо.. Настъпих фаса и огледах обстойно.. Мястото определено бе неподдържано.. Погледа ми се спря на нещо друго.. Мъжка фигура.. Повдигнах леко вежда и се приближих..
- Хей.. - измънках..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 2:59 pm

С Джейкъб скоро стигнахме до хижата. Както очаквах, беше доста пусто. Не се очертаваше да има посетители в скоро време. Влязохме вътре, като пренесохме багажа от морота вътре.
- Е, сега какво ще правим ? - попитах
Започнах да обикалям наоколо и да се оглеждам, разглеждайки коридора. След това започнах да обикалям из стаите.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 3:34 pm

Да си призная хижата беше доста пуста и мръсна,но отвъртре все още имаше няколко здрави мебели.Имаше един креват,едва маса,два стола и един диван.Това бяха запазилите се мебели,всичко останало беше счупено.
-Май не е много добра идея да оставаме тук,сигурна ли си,че го искаш? - попитах я.Опитах да светна една крушка,но тя не работеше.
-Мисля,че тук някъде имах свещи. - казах и започнах да рова в багажа,след малко намерих две дебели свещи,сложих ги на масата и ги запалих.
Така стаята се освети малко.Усмихнах се на Дженифър и зачаках реакцията `и.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 3:49 pm

Наистина беше малко поразбутано, но пък поне с осветлението стана по-добре. Доближих се до Джейкъб, усмихнах се и му казах:
- Ако искаш може да си тръгнем. Ти решавай.
За мен не беше проблем да остана, нито пък да си тръгна. И все пак, въпреки мястото, тук ми харесваше. Може би повече заради компанията, в която бях..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 3:58 pm

Дълго мислех,но накрая се отказах да си ходим и разопаковах няколко торби,като сложих доста неща на масата.Усмихнах се и седнах на единият стол.Усетих как всеки момент щеше да се счупи,а и с моето тегло,това сто процента щеше да стане.
Усмихнах се засрамено и погледнах към Дженифър,която гледаше само през прозореца и дори не помръдваше.
-Хей,добре ли си? - попитах я,като отхапах малко от хляба,който държах в ръката си.Не се налагаше да го режа,защото нямаше никакъв смисъл,а и нямах нерви сега да режа хляба хилия по филия.
Дженифър се обърна към мен,а аз успях да видя угриженото `и изражение.
-Гладна ли си? - попитах я аз,защото знаех,че точно за това си мисли.Доядох хляба си и се усмихнах.
Седнах на леглото и наклоних главата си на една страна.
-Заповядай. - усмихнах се отново и зачаках.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 4:11 pm

Той ми даде хляба, но аз го оставих обратно на масата. Една неловка и фалшива усмивка се появи на лицето ми.
- Гладна ли си ? - попита ме
Дали бях гладна ?? Хмм .. да помислим малко.. Не бях пила кръв от около ден и нещо. Бях достатъчно гладна за да не се сдържа и да нападна някой случаен минувач насред улицата.
- Предполагам знаеш, че попринцип не се храня с обикновена храна. - казах тихо
Също седнах на един от столовете и кръстосах крака.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 4:30 pm

Погледнах към нея.Сега чак се сетих,че тя не ядеше обикновенна храна,тя пиеше кръв.Веднага ми хрумна нещо.
-Добре тогава. - усмихнах се аз и се изправих.
Направих няколко крачки около нея и затърсих нещо с което да се прережа,но веднага спрях да оглеждам,когато тя ме погледна.
-Искаш ли да пиеш от мен? - попитах я и се засмях. - Търсех нещо с което да се прережа,но забравих,че зъбите ти са много по - силни от каквото и да било. - отново усмивка се появи на лицето ми.
Седнах пак на леглото и наклоних главата си на лявата страна,като така разголвах врата си,за да може да дойде и спокойно да пие от мен.
-Ела,секси...готов съм отново да се слеем в едно. - казах `и,защото колкото и да е странно,в момента копнеех да забие зъбите си в мен.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 5:22 pm

- Ти определено си голям мазохист - казах и се засмях.
Не се срещаха често хора, които доброволно да стават кръвни банки. Вярно, че с времето хората се пристрастяваха към това да им източват кръвта, но .. та той не беше човек.
И все пак станах от мястото си и отидох до Джейкъб. Седнах в него и първо бавно прокарах ръката си по врата му, след което се наведох и рязко забих зъбките си в кожата му. Веднага усетих онзи аромат на върколашка кръв, който направо ми действаше пристрастяващо.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 5:30 pm

Зарадвах се,когато тя заби зъбите си в кожата ми и много бързо започнах да се отпускам,което сигурно беше добре.
-Гледай да не източиш всичко. - засмях се аз и легнах на леглото придърпайки я към себе си.Прокарах ръка по бедрото `и и нежно започнах да галя задните `и части,а през това време затворих очи и започнах да се наслаждавам на мига.
Дори и да бяхме в една изоставена хижа аз се чувствах супер добре и не обръщах внимание на мръсотията вътре,щом леглото беше чисто и тя беше с мен нищо друго нямаше значение.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 5:42 pm

- Няма да е интересно ако източа всичко - казах съвсем тихо и отново продължих да пия от кръвта му.
Май наистина трябваше да внимавам колко пия. Но кръвта беше толкова вкусна.. С леко странен вкус, който ме караше да пия все повече и повече. Очите ми вече бяха придобили типичният червен цвят и леко проблясваха в тъмното, а ароматът на кръвта сякаш ме караше да загубвам разсъдъка си и захапката ми ставаше все по-силна.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 6:10 pm

Тя започваше все повече да задълбочава захапката,а аз продължавах да се смея без да ми пука,че всеки момент мога да умра,само ако тя поиска подобно нещо.
-Какво искаш да правим после? - попитах я аз и изтръпнах,когато тя задълбочи толкова захапката,че чак започна да ме боли.
Опитах се да я бутна,защото наистина много ме заболя.
-Това боли... - успях да кажа и я бутнах настрани,като прокарах ръка по раната.Успях да усетя,че е направила няколко захапвания.Добре,че бях върколак,та раната зарастна. - Какво ти стана? - попитах я и погледнах към нея.Тя беше приклекнала и ме гледаше с черните си очи.Да си призная,хвана ме страх от нея. - Добре ли си?
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 6:32 pm

Той ме избута от себе си. Явно наистина бях започнала да прекалявам, но все още не можех да се осъзная. След малко обаче разбрах какво съм направила.
- Ъмм .. Не се тревожи за мен - казах съвсем тихо.
Явостният поглед се превърна във виновен, очите ми възвърнаха синия си цвят и като цяло вече приличах на обикновен човек. Бях си пак онази Дженифър от преди малко.
- Ти как си ? - попитах загрижено, знаейки, че съм му причинила болка.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jacob Baker Чет Юни 16, 2011 6:36 pm

-Добре съм,наистина...просто си помислих,че губиш контрол и,че всеки момент можеш да нанесеш последния си удар,а не исках да се стига до там. - усмихнах се и се изправих.
Личеше си,че наистина съжалява,че за малко не ме нападна,но аз не `и се сърдех,просто исках тя да е добре.
-Та..не ми отговори,какво искаш да правим сега? - попитах я. - Но това да не включва изпиване на цялата ми кръв... - засмях се.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 16, 2011 6:42 pm

Потрепнах при самата мисъл, че можеше наистина напълно да изгубя контрол над себе си и да го убия. Не исках дори да си го представям, затова се концентрирах върху въпроса му и измислянето на отговор. Обаче дори и аз не знаех какво ми се прави. Точно сега не ми беше много до измисляне на занимания. Седнах до него на леглото и казах:
- Не знам. Каквото ти искаш..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Изоставената  хижа Empty Re: Изоставената хижа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите