Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Джонатан Хартнет EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Джонатан Хартнет EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Джонатан Хартнет EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Джонатан Хартнет EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Джонатан Хартнет EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Джонатан Хартнет EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Джонатан Хартнет EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Джонатан Хартнет EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Джонатан Хартнет EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Джонатан Хартнет

2 posters

Go down

Джонатан Хартнет Empty Джонатан Хартнет

Писане by Джонатан Хартнет Нед Май 29, 2011 6:49 pm

Име: Джонатан Хартнет

Години:24

Вид: Човек

Външен вид: Нося предимно тъмни, широки дрехи (обичам да усещам пространството между материята и кожата ми). Имам черна коса, и сини очи, поне бяха такива последния път, когато се погледнах в огледалото. Висок съм, предполагам, че се вписвам някъде в рампике на нормалния за годините ми ръст, но това е само предположение, никога не ме е бивало в точните изчисления.

Джонатан Хартнет Tumblr_l2vxloBhXg1qagkhko1_500

Характер: Хората не ме харесват, аз съм адски самонадеян, брутално откровен съм и искам всичко за себе си. Такъв съм в очите на другите. Научих, че колкото повече ти пука за един човек, толкова по - голям е шанса той да те предаде, а изпиташ ли това чувсвтво... Тогава си обещаваш, че никога няма да допуснеш някой да се изгаври с теб и да му се размине. Често чувам разни неща зад гърба си, че съм безнадежден случай и тем подобни, но докато хората, казващи това стоят зад мен, това няма значение. Не ми пука как изглеждам в очите на другите, нито какво мислят за мен. Не мога да не призная, че не е имало такива, които са ми казвали в лицето какво мислят за мен. След като им отвърна реагират винаги по два начина - или "поздравяват" сърдечно цялото ми семейство или усещам дланта им по лицето си, никой не е успял да ме изненада, винаги съм подготвен. И за да успея да изглеждам като най - ужасния човек в очите на всеки, помислил си че в мен има нещо мило, наистина се старая да не приличам на себе си.
Да живееш в свой, собствен свят има както безброй отрицателни, така и няколко, но изключително ценни положителни страни. Да си егоист е... приятно задължение, за такива като мен.


История: Отношението на родителите ми към мен спря да ме интересува много отдавна - било то заради отвратителното им поведение или заради друго... Струва ми се че беше толкова отдавна, а в действителност 5 години не са чак толкова много. Не ми харесва да са около мен, никога не ми е харесвало да съм зависим от тях, защото моите родители не са като всички други, поставящи грижата към децата си на първо място. Те дават точно определено количество обич и след това искат да си я отработиш, в буквалния смисъл на думата. След като прекарах няколко месеца обучавайки се от баща ми как се ръководи интернационална, мултимилионна компания се отказах, осъзнавайки че това съвсем не е за мен. Накрая оставих семейсния бизнес на брат ми и избягах от вкъщи. Както казах, 5 години не са чак толкова много и семейството... ами трудно е да се каже че ми липсва.
Джонатан Хартнет
Джонатан Хартнет

Брой мнения : 2
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Джонатан Хартнет Empty Re: Джонатан Хартнет

Писане by Зендая Блек Нед Май 29, 2011 6:53 pm

Одобрен си! Добре дошъл.
Зендая Блек
Зендая Блек
Администратор

Местожителство : Серенити Фолс
Брой мнения : 169
Join date : 16.04.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите