Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Queen of your silent suffocation... EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Queen of your silent suffocation... EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Queen of your silent suffocation... EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Queen of your silent suffocation... EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Queen of your silent suffocation... EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Queen of your silent suffocation... EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Queen of your silent suffocation... EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Queen of your silent suffocation... EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Queen of your silent suffocation... EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Queen of your silent suffocation...

3 posters

Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Queen of your silent suffocation...

Писане by Kierra Worsnop Нед Май 29, 2011 12:02 am

O HAII ^^ Ъм, не ме бива много в представянията, но... Казвам се Цветина, обаче съм свикнала да чувам пълното си име само когато заместник-директорката или класната го крещят по мен Queen of your silent suffocation... 3472175145 Иначе за нормалните хора съм Цветс, или Цвети, или Тина. На 15 съм, от Кюстендил. Зодия Козирог. Горда собственичка на откачено сибирско хъски. В момента тотално обсебена от Аsking Alexandria. За всичко останало можете да питате на воля, отговарям и на най-откачените въпроси Queen of your silent suffocation... 3472175145


Последната промяна е направена от Kierra Worsnop на Нед Май 29, 2011 4:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Kierra Worsnop
Kierra Worsnop

Брой мнения : 14
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Re: Queen of your silent suffocation...

Писане by Ванеса Ван Дер Удсън Нед Май 29, 2011 8:17 am

Коя е най-смелата ти постъпка?
Кога за последно каза :"Обичам те!"?
Съжаляваш ли за нещо? За какво?
Ванеса Ван Дер Удсън
Ванеса Ван Дер Удсън

Брой мнения : 86
Join date : 24.05.2011

Върнете се в началото Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Re: Queen of your silent suffocation...

Писане by Kierra Worsnop Нед Май 29, 2011 4:16 pm

Ванеса Ван Дер Удсън написа:Коя е най-смелата ти постъпка? - Уф, егати ме затрудни с тоя въпрос ;д честно, никаква идея.
Кога за последно каза :"Обичам те!"? - Вчера или онзи ден, на най-добрия ми приятел.
Съжаляваш ли за нещо? За какво? - Съжалявам, че докато ми беше време да си скъсвам задника от тренировки по ски, не ми се занимаваше, а сега, когато вече искам да се състезавам, е малко късно.. (пълна излагация, дъщерята на треньора да става пета на състезанията Queen of your silent suffocation... 3472175145)
Kierra Worsnop
Kierra Worsnop

Брой мнения : 14
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Re: Queen of your silent suffocation...

Писане by Валъри Стивънс Нед Май 29, 2011 10:10 pm

ASKING ALEXANDRIA <3
Заобичах те още като ти мернах подписа с припева на Каубой кинг-а, веднага щом се бе регнала^^

-Откога ги слушаш?
-Любимата ти тяхна песен?
-Опиши се с един цитат от тяхна песен
-Какво мислиш за новия им албум?
-А за стария?
-Оргазмираш ли на Dedication? (само като слушам Дани да говори и е тоталният eargasm)
-Най-бруталната им песен според теб? (за мен е [b]Morte Et Dabo[/b])
-Какво мислиш за Bring Me The Horizon и Glamour Of The Kill? (другите британски банди, които гласят за следващите Bullet FMV, наред с Аlexandria)

Мисля, че тук трябва да кажа, че съм прекалила с въпросите, но нищо не е прекалено за тази група ^^
Валъри Стивънс
Валъри Стивънс

Брой мнения : 57
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Re: Queen of your silent suffocation...

Писане by Kierra Worsnop Нед Май 29, 2011 10:34 pm

Валъри Стивънс написа:ASKING ALEXANDRIA <3 OH MY FUCKING GOD! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА ОТКАЧАЛКА, КОЯТО ГИ ХАРЕСВА <3<3<3 :D
Заобичах те още като ти мернах подписа с припева на Каубой кинг-а, веднага щом се бе регнала^^

-Откога ги слушаш? - Началото на годината някъде.
-Любимата ти тяхна песен? - I was Once, Possibly, Maybe, Perhaps A Cowboy King; The Final Episode; If You Can't Ride Two Horses At Once...; Morte et Dabo; Reckless and Relentless; Not The American Average; Another Bottle Down; и.. Уф, по-лесно ще е да кажа, че всичките го обожавам ♥️ :D
-Опиши се с един цитат от тяхна песен - Ооо, твърде труден въпрос. Next! :D
-Какво мислиш за новия им албум? ME GUSTA ♥️
-А за стария? ME GUSTA ♥️ :D
-Оргазмираш ли на Dedication? (само като слушам Дани да говори и е тоталният eargasm) - ДАAA! Оу май Год, дъ фъкинг Дани! ♥️♥️♥️
-Най-бруталната им песен според теб? (за мен е [b]Morte Et Dabo[/b]) - не знам, A Single Moment of Sincernity, може би.
-Какво мислиш за Bring Me The Horizon и Glamour Of The Kill? (другите британски банди, които гласят за следващите Bullet FMV, наред с Аlexandria) - Ооо BMTH ♥️ Не съм им чак толкова голяма фенка като на АА, ама много ми харесват... А Glamour Of The Kill не ги бях чувала blush :D

Мисля, че тук трябва да кажа, че съм прекалила с въпросите, но нищо не е прекалено за тази група ^^ - Нее, не, не си прекалила.. Искам ощеее ;д
Kierra Worsnop
Kierra Worsnop

Брой мнения : 14
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Queen of your silent suffocation... Empty Re: Queen of your silent suffocation...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите