Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Кийра Уърсноп EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Кийра Уърсноп EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Кийра Уърсноп EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Кийра Уърсноп EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Кийра Уърсноп EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Кийра Уърсноп EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Кийра Уърсноп EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Кийра Уърсноп EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Кийра Уърсноп EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Кийра Уърсноп

2 posters

Go down

Кийра Уърсноп Empty Кийра Уърсноп

Писане by Kierra Worsnop Чет Май 26, 2011 10:15 pm

Кийра Уърсноп Tumblr_lldqaczVtI1qc7mf3o1_500

Име:
Кийра-Еванджелина Уърсноп (рожденото й име е Айдийн)

Години:
Физически - 17, в действителност е на около 2 000.

Вид:
Богопомазана
Първична способност:
Внушение

Дарба:
Пирокинеза

Външен вид:
Кийра остава в съзнанието на всеки - мъж или жена, дори ако я мернат само замалко. Тя винаги се е отличавала с необичаен външен вид и излъчва непреодолимо обаяние, което не ти позволява да я подминеш ей-така. Тя е наистина висока и стройна, има идеална фигура - дълги стегнати крака, изваяна талия, привлекателен бюст и нежни чувствени извивки. Лицето й има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежки, прав нос, чувствени наситенорозови устни. Косата й е дълга, падаща като копринен водопад, в интересен, матов оттенък на медночервеното, а дали ще е права като свила или на едри вълни решава самата Кийра. Погледът й е пленяващ по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите й. Кожата на Кийра е нежна и млечнобяла. Гримът, който носи е едновременно деликатен и бунтарски, също като стилът й на обличане. Ева е една от малкото, които могат да се обличат като бунтарки и в същото време да го правят стилно, елегантно и женствено.

Характер:
Характерът на Ева е сложен, да, но това не го прави автоматично ужасен. Поначало Кийра Уърсноп е хладна към всички непознати. Ако обаче спечелиш доверието и симпатиите й - поздравления. Кийра няма проблеми с общуването и винаги успява да разчупи леда между хората за секунди. Тя е винаги саркастично-иронична, но за разлика от някои хора знае кога точно трябва да се държи сериозно и знае кога млъкне (макар че предвид бунтарската й същност рядко го прави). Умее да изслушва и има решение за всеки проблем. Запазва хладнокръвие и при най-напченетата ситуация. И ако някой очаква момиче като нея да не умее да се забавлява, значи не се е сблъсквал с Кийра. Да, без съмнение тя е една от най-интересните личности, с които може да се сблъскаш.
Друга черта от характера й - Ева е непокорна. Тя е свободна душа и изобщо не може да понесе някой да я командва или да се опитва да я игнорира. Буйна и импулсивна е, винаги държи на собственото си мнение и принципи и може да бъде нечуван инат. Да, Еванджелина е възхитителна, но не и светица. Тя може да бъде и кучка в най-лошото значение на думата - жестока, арогантна, злобна, разрушителна.
В голяма степен обаче характера й не може да бъде определен точно и зависи от настроенията й и този, с когото разговаря.

История:
*Спомен*
Галия, около 700 г. пр. Хр.

Чувам единствено пукота от огъня и виждам само до там, докъдето слабата му, тацуваща светлина достига. Сама съм. Данте и останалите си отидоха, сбогувайки се с мен. Мислеха, че съм обречена. Каквато и бях.
Отново потрепвам от болка. Имам безброй рани, гърча се в агония. Писъците ми раздират нощта. Въпреки че Данте се погрижи за мен доколкото можеше, стрелата, която стърчи между гърдите ми е с отровен връх... Едва намирам сили да мисля. Отровата ме разяжда отвърте, изгаря вените ми, бавно унищожава мозъка ми, опитва се да отнеме съзнанието ми. Чакам смъртта... Моля се да настъпи по бързо, да спре огъня...
Дочувам нещо, но не намирам сили да се надигна и да видя какво е. Болката продължава да ме поглъща, да ме тегли към мрака...
Гарван. Чувам граченето на гарван. Бавно извръщам главата си към него. Едва-едва го фокусирам, но съм сигурна, че това е най-големия гарван, който съм виждала. Преди да осъзная какво се случва, на мястото на гарвана се появява жена.
- Tá m'iníon... - прошепва тя. Гласът й е нежен като милувка. Преценявам, че звучи изпълнен с обич. - Am chun freastal ar mo shaol nua.*
- Ca..Cad a tharla?** - успявам да промълвя.
- Míneoidh mé gach rud, ach ní anois.*** - прошепва тя със същия нежен, внимателен тон.
Внезапно в мътното ми съзнание изплува една мисъл. Осъзнавам коя е жената пред мен.
- Dedalus!**** - от устните ми излиза сподавен вик.
Мориган се усмихва. Поставя бялата си ръка върху челото ми и мракът ме поглъща.


Кийра е дъщеря на келтската богиня Мориган - върховна богиня на войната и гарваните. Обучавана е за Висша Жрица на Мориган и е единственото момиче, което участва във войната рамо до рамо с брат си Данте. Когато едва не загубва живота си в битката, Мориган решава да я богопомаже и да я направи безсмъртна.
_____________________________________________

Превод от келтски:
*Дъще моя... Време е да започнеш новия си живот.
**Ка...Какво става?
***Ще ти обясня всичко, но не сега.
****Богиньо!


Допълнително:
~ умее да свири перфектно на електрическа и бас китара; барабани; има изключителен глас.
~ пада си по по-хард звученето.
~ домашният й любимец е калифорнийска кралска змия албинос на име Денерис.
Kierra Worsnop
Kierra Worsnop

Брой мнения : 14
Join date : 26.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кийра Уърсноп Empty Re: Кийра Уърсноп

Писане by Катрин <3 Пет Май 27, 2011 4:20 pm

Одобрена (:
Катрин <3
Катрин <3
Мис Серенити Фолс

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 149
Join date : 16.04.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите