Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Аржентина, Буенос Айрес /2008/ EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Аржентина, Буенос Айрес /2008/

3 posters

Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Пон Май 23, 2011 9:49 pm

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Images?q=tbn:ANd9GcSkqZwDbnMiqTcI_bFjfhLn_8qBuNnBJs_CtrsVBfBlzjDH5hB5sA
Ето и поредната ексурзия, която Роб нямаше намерение да пропуска. С класът си имаха ексурзия до Аржентина и по-точно до градът Буенос Айрес. Робърт дори не си бе помислял да я пропуска. Събра един сак с дрехи и беше готов за поредното пътуване. На сутринта стана и бееше напълно готов и нетърпелив да тръгва. Още три момичета и пет момчета бяха с него и госпожата, на която изобщо не и пукаше за децата. Баща му го закара до летището, където трябваше да се чакат с хората.
Полетът му премина добре или по-точно в спане. Стигнаха и първо беше уговорено да се нанесат в хотела. Момчето беше съквартирант с един зубър, който никога не е търпял. Жената, която уж беше техен отговорник веднага излезе из градът. Робърт още в самолета беше забелязал, че едно непознато момиче беше с тях. Излезе от хотела и тръгна да върви на некъде. След малко той видя въпросното момиче и реши да се запознае с нея.
- Здрасти!- поздрави я и седна на пейката, където тя бе седнала.
- Ъм да ти се представя аз съм Робърт- допълни и се усмихна на момичето като подаде ръката си за поздрав.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Пон Май 23, 2011 10:00 pm

Бях решила да направя малка ексукрзийка .. Мястото нямаше значение стига да можех да си го позволя.. Имах достатъчно спестявания, за да се окажа в град пълен с новости и приключения.. Надявах се да има повече бездомници отколкото в Серенити Фолс. Не бях вкусвала човешка кръв от доста време..
Качих се в първият самолет.. Бях уцелила подходящото място.. Буенос Айрес.. Точно от този град имах нужда.. В самолета забелязах едно човешко момче.. Той също се бе втренчил в мен.. Не му обърнах особено внимание.. Беше просто човек.. Полетът бе приятен и отпускащ..
Още от летището тръгнах о улиците на града.. Исках да разгледам преди да се наложи да си тръгна.. Улиците бяха оживени.. Хората обсъждаха нещо.. До колкото разбирах едно и също.. Повтаряше се някакво име, но не бях запозната с езика.. Настаних се на една пейка.. Загледах се в небето.. Изведнъж до мен седна някой.. Позната човешка миризма.. Обърнах се и видях момчето от самолета..
- Здравей.. Аз съм Моли.. - представих се и стиснах ръката му ..
- Следиш ли ме.. ? - ухилих се..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Пон Май 23, 2011 10:08 pm

Роб се огледа и направи физиономия, която водеше да извърти очи и да вдигне вежди. По-точно се учуди защо така си помисли момичето. Той съвсем случайно я видя самотна на пейката и си помисли, че има нужда от компания.
- Не защо си мислиш така! Ъм аз съм Робърт! Приятно мие.- каза и се обърна напред като гледаше хората. Бяха някак си странни. На отделни групички се бяха разделили и си шушукаха нещо.
- За първи път ли си градът?- попита като отново погледна момичето и се усмихна.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Пон Май 23, 2011 10:16 pm

Той изглеждаше объркан.. Определено не ме следеше.. По-скоро опознаваше града.. Усмихнах се леко .. Той се представи отново.. Засмях се тихичко.. Май чуждият език му идваше в повече или пък беше от климатът или пък от самолетът.. Отново се засмях и леко поклатих глава..
- Вече се представи.. - обясних спокойно.. Огледах го по-обстойно.. Изглеждаше добре .. Изглежда тренираше нещо.. Лицето му бе чисто и бяло.. Имаше хубаво излъчване.. Имах чувството, че с него просто ще се сприятелим за доста дълго време..
- Определено.. Не разбирам и думичка. - ухилих се и проследих погледа му .. Шушуканията ме изнервяха.. Понякога съжалявах, че чувам повече отколкото трябва.. - Ами ти ?
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Вто Май 24, 2011 11:32 am

Роб нещо се обърка. Представи се два пъти, но изобщо не се усети. Чак когато тя му каза и започна да се смее, но не така че да знерви Робърт чк тогава той си помисли, че нещо се е объркал. Погледная и вдигна ръмене.
- Съжелявам!- каза и поклати глава, която за него означаваше колко е невнимателен и може би смотан. Засмя се и отново погледна хората. Опита се да разбере поне една дума но чуваше нещо много странно.
- Оо повярвай ми и аз нищо не разбирам!- тоговори и се засмя като могледна Моли.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Сря Май 25, 2011 11:46 am

Виждах объркването на момчето.. Беше забавно.. Той дори не осъзнаваше, че го е казал два пъти или по-скоро не помнеше.. Явно мислите му бяха другаде.. Не го винях.. В този град е трудно да се съсредоточиш само върху едно нещо..
- Нищо.. Случва се.. - ухилих се и бавно отпуснах тяло на пейката.. Погледът ми отново намери странните чужденци.. Продължаваха да шушукат нещо гледайки ту към нас, ту към някаква сграда.. Не ми допадаше фактът, че не разбирам езикът.. Определено щях да го науча веднага след като се върнех в Серинити Фолс..
Робърт си призна, че не разбира и думичка.. Явно беше от Америка съдейки по диалекта му..
- С кого си тук, Робърт ?? - попитах любопитно..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Сря Май 25, 2011 2:41 pm

Опитите му да разбере хората бяха големи провали. Нищо ама нищо не разбираше. След малко Моли го попита с кого е тук.
- Ъм със съученици и класната ми, която уж трябваше да ни е придружител на по интересните музеи тем по добни, но за наше щастие замина на някъде с един мъж!- обясни спокойно Роб и се засмя на последното.
- Моли ти от къде си?- попита и я погледна като се наведе и подпря лактите си на колената си.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Сря Май 25, 2011 8:56 pm

Погледнах го замислено.. Беше доста неотговорно от нейна страна.. Подсмихнах се леко.. Изглежда се бяха уредили с госпожа купонджийка..
- Доста странен учител.. - признах ухилено.. - Хубавото е, че ви е оставила.. Иначе нямаше да се запознаем.. - засмях се звънко.. Колкото и да беше забавно не съжалявах, че се запознахме.. Можехме да бъдем приятели .. Не бях сигурна какво точно знае за митичните създания, но беше по-добре да не научава от мен..
- Аз.. Аз съм от Джаксънвийл..Сега живея в Серенити Фолс.. - ухилих се и бавно отметнах един кичур коса зад рамото си.. - Ами ти ?
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Чет Май 26, 2011 10:03 am

Робърт се усмихна загадачно и погледна отново хората, които от време на време ги зяпаха. Наистина се замисли, че ако госпожата не бе излязла те нямаха да се срещнат и от една страна му стана радостно, но от друга гадно, защото можеха и да не се видят отново.
- Аз съм от Лос Анджелес!- каза той като не искаше тя да го мисли за един богаташ, който е голям лигльо и фукльо. Винаги хората са си мислили това за него, но той самия никога не се е хвалел с това, кочето има и може.
- Кажи ми нещо повече за себе си! Доста интересна компания си!- каза той учтиво и и се усмихна като се облегна назад и изчака тя да каже историята си.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Чет Май 26, 2011 7:49 pm

Замислих се за момент.. Едва ли можех да му разкажа цялата си история.. Щеше да отнеме време, а освен това не трябваше да я разбира.. Свих устни.. Не знаех какво да му кажа.. Не бях измисляла вариант за пред хората.. Не общувах особено често с тях..
- Няма много за разказване.. Родена съм в богато семейство.. На четиринадесет избягах от вкъщи.. Преместих се в Лос Анджелис.. - ухилих се.. Явно сме живели в един град за известно време.. - Случиха се някои неща и се наложи да се преместя.. Сега живея в малък апартамент и работя като сервитьорка.. За жалост се налага да търпя отрепките в града.. - засмях се тихо.. Всъщност изобщо не подкрепях мнението за компанията ми.. Понякога бях твърде импулсивна, а друг път доста приказлива.. И в двата случая млъквах трудно..
- Твой ред е.. - подканих го..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Ванеса Килс Пет Май 27, 2011 12:51 pm

/ Сори за спама, ама нещо против да имаш да пишеш в къщата или да си търся нов съквартирант? -.- /
Ванеса Килс
Ванеса Килс

Брой мнения : 57
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Пет Май 27, 2011 1:19 pm

Той я изслуша внимателно и се усмихна, когато каза, че е живяла в Лос Анджелес. Това беше хубаво, защото мислите на Роб водеха, че отново могат да се срещнат. С нея се чустваше добре и до някъде щастлив на тази екскурзия. Тя го погледна въпросително и зачака да каже своята си история. За малко се замисли и след малко бе готов с отговора си.
- И моята история не е много богата. И аз съм роден в богато и голямо семейство. Майка ми и баща ми се разведоха преди почти 6 години и сега живея с баща си, а майка ми явно изобщо не иска да чува за мен. От шест години нито съм я чувала нито виждала. Може пък да си има деца с онзи актьор!- каза с малко нещастие в гласът и се обърна към Моли като се засмя на последното.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 1:29 pm

Историята му бе съвсем обикновена като на всяко тийнейджърско дете.. Странното бе, че той също не се интересуваше от майка си .. Приемаше я по-скоро като създател съсипал живота му..
- Актьор ? - попитах тихо.. - Предполагам приятелят й.. - измънках малко по-високо.. Замислих се за момент.. Какво щеше да стане, ако моята майка беше жива ? Щях ли да се скитам сама из градовете или щях да предпочета да прекарвам времето си с нея .. ? Беше странно да мисля за това.. Приемах майка ми като временно жилище за няколко месеца.. Не бих могла да си представя животът с нея..
- Как приемаш раздялата им ?
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Пет Май 27, 2011 1:35 pm

- Направих абсолютно всичко възможно отново да ги събера, но баща ми напълно се е отказал от майка ми!- каза той като в думите ми наистина не имаше внимание за майка си, но той си я обичаше дори да не я е виждал от доста време. Не му пукаше особенно особенно тя с кого е, а дали е щастлива.
- Беше щастлива с нас, но след като изневери на баща ми в собствената ни къща той изобщо не иска да чува за нея!- каза на момичето и се усмихна като се опита да отговори на въпроса и.
- И по-точно аз незнам смисъл баща ми не я е изгонил, а тя повтори тази грешка още веднъж и просто реши, че трябва да избяга!- каза и нещо му стана като си спомни за точно този момент, когато с баща му я виждат с другия мъж. Погледна на горе към небето и поклати глава.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 1:42 pm

Не ми харесваше историята.. Имаше твърде много болка.. Той бе млад.. Почти колкото мен като изключим , че съм живяла около триста години.. Той продължаваше да говори, а в гласа му се усещаше все повече тъга.. Точно в този момент се радвах, че не мога да чета мисли макар и винаги да съм го искала..
- Съжалявам.. - измънках и внимателно обвих ръце около него в лека утешителна прегръдка.. Нежно погалих гърбът му.. Показах му моментът преди няколко секунди.. Тъгата в очите му.. Надявах се да не се досети какво става.. Въпреки рискът да научи за митичните същества исках да види колко тъжно изглеждаше през моите очи.. Исках да знае, че трябва да продължи напред с усмивка..
- Всичко ще е наред.. - измърморих накрая макар и да не беше така..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Робърт Флинкс Пет Май 27, 2011 1:50 pm

Изобщо Роб нямаше намерение да го съжеляват, но като почнеше да говори изобщо не спираше. Той се почуства странно, когато тя каза, че нещата ще се оправя.
- Малко се съмнявам!- каза той като се опита да забрави за разказаното.
- Ами твоето семейство защо го остави смисъл какво ти бяха направили?- попита той като много добре знаеше, че момичето е със една две години по-голяма от него, но наистина искаше да си останат поне приятели. Погледна я въпросително и се облегна назад.
Робърт Флинкс
Робърт Флинкс

Брой мнения : 29
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Molly Tanner Пет Май 27, 2011 2:12 pm

Той не се опита да разбере лъжата ми.. Просто отрече.. Предполагах, че се нуждае от утеха, но момчето бе твърде горделиво.. Очевидно не искаше да показва слабост пред когото и да било ..
- Както кажеш.. - казах накрая и повдигнах рамене.. Поне се опитах.. Понякога не разбирах хората.. Може би просто бяха твърде затворени.. Не обичаха да споделят емоциите си, което не бе много добре.. Изобщо не ми допадаше фактът, че прикриват болката с, че живеят в лъжа..
- Оказа се , че съм осиновена.. Истинската и майка умряла при раждането, а за баща ми не знам нищо.. - уточних простичко.. Казах цялата истина като изключим, че пропуснах най-важният факт..
- Какво мислиш да правиш след като завършиш.. ? - попитах спонтанно с цел да сменя темата. Изведнъж телефонът ми извъня..Обадих се и с неохота осъзнах, че това е момчето от вчера.. Не помнех името му, но явно искаше нещо..
- Аз ще тръгвам.. - усмихнах се и отново го прегърнах..Подадох му телефонния си номер и бързо се изнизах измежду нашумелите бразилци..
Molly Tanner
Molly Tanner

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 90
Join date : 17.05.2011

Върнете се в началото Go down

Аржентина, Буенос Айрес /2008/ Empty Re: Аржентина, Буенос Айрес /2008/

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите