Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщичката на Линдзи и Ема <3 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщичката на Линдзи и Ема <3

2 posters

Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 5:27 pm

Къщичката на Линдзи и Ема <3 M8r0tujhykd2mjzb6dx

Стаята на Ема
Къщичката на Линдзи и Ема <3 Moz-screenshot-18Къщичката на Линдзи и Ема <3 5564_big
Стаята на Линдзи:
Къщичката на Линдзи и Ема <3 04_002
Кухнята:
Къщичката на Линдзи и Ема <3 199806_10150111657144479_136680429478_6241490_6964389_n
хол:
Къщичката на Линдзи и Ема <3 Living_room_01_new_03
банята:
Къщичката на Линдзи и Ема <3 Banya-600x313
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 6:49 pm

Вчера както се вайках така и се реших да си купя къща и хубавото е че няма да съм сама..Вчера случайно се натъкнах на една стара приятелка и двете се разбрахме и така ето вече си имаме къща..Бях преди нея в къщата внесох багажа си..Бяха толкова многочанти,че лошо ми стана добре,че имах голяма кола...Седнах на дивана и пуснах телевизора..След около десет минути се отвори вратата...
-Ема-усмихнах се и и помогнах с багажа...
-Хайде след малко ще оправим багажа нека сега да разгледаме къщата..-дръпнах я за ръката и я поведох из стаите...
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Нед Май 22, 2011 7:00 pm

-Ема-усмихна се и ми помогна с багажа...
-Хайде след малко ще оправим багажа нека сега да разгледаме къщата..-дръпна ме за ръката и ме поведе из стаите...
Аз разглеждах. Много ми хареса нейната спалня. Много беше шик. Хареса ми и хола. Аз се усмихнах и се зарадвах. Обиколихме къщата тя беше малка и хубава.
-Та да спрем. Нека да оправим багажа. - казах аз и хванах два-три куфара, Линдзи хвана също толкова. Тя занесе нейните в нейната стая, а аз в моята. Разопаковах багажа. Сложих дрънкулките си в една кутийка и я сложих на шкавчето до леглото ми... Закачих всичките си дрехи на закачалки. Това ми отне 30 минути. Беше изморително. Аз определено носих много дрехи. Даже понякога можеше да се наложи да услужа на някой. След малко отидох при съквартирантката си, за да й помогна, но тя вече беше готова аз казах:
-Ох.. Изморих се, от кога не сме се виждали с тебе. Разкажи нещо за теб. На колко стана вече?
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 7:12 pm

Разгледахме къщата определено много ми хареса..А стаята ми беше уникална наистина имам вкус,но всеки си харесва свето нали така?Ема искаше да спред и да разопаковаме багажа..
-Добре..така да бъде-усмихнах се и хванах три куфара..Влязох в стаята си и ги отворих седнах на леглото и се замислих за миг...След малко станах и изкарах всичко кето беше вътре..Дрехите,които лесно се мачкат слжих на закачалки ,а другите ги сгънах и ги прибрах по шкафовете..Сега беше ред на гримовете,разните кремове,парфюми и разни други щуротийки...ПОдредих ги на тоалетката очудих се че ми отне всичкото подреждане само половин час..Ема дойде да ми помогне,но вече бях готова..Седна на леглото и ми зададе няколко въпроса..
-Да и аз..от много време не сме се виждали..наистина се радвам,че ще живеем заедно..-усмихнах се и продължих..
-Ами какво да ти разкажа нищо интересно не ми се случи..пък и знаеш,че живота ми е много скучен..О замалко забравих да ти се похваля..бях одеща вчера и обявихме Мис и Мистр Серенити Фолс..наистина бяха чудесни..ти беше ли там?-започнах пък аз да я разпитвам..
-О за малко щях да забравя...замръзнала съм на 23 години,а иначе съм на 2000 -засмях се
-Ами ти?
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Нед Май 22, 2011 7:28 pm

Аз чух въпросите на Линдзи и започнах да отговарям.
-Ами не не бях така и така не можах да си намеря кавалер. . Аз също не сам се променила много за тази една година. На 15 си останах по акъл пък само където мина една година.Иначе съм на 100. Та ти беше вампир нали.. ?
Попитах я аз и се усмихнах като я погледнах и зачаках отговор.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 7:33 pm

-И аз нямах кавалер,но се напих хубаво и и нищо.-засмях се
-Просто се напих-вдигнах рамене..
-Да вампир съм..и въпреки,че съм на 2000 ми е трудно да се сдържа да не пия човешка кръв-усмихнах се и станах дръпнах я за ръката..
-Да слезем долу да пийнем нещо и даглесме телевизия..-Тя стана и се преместихме долу...Телевизора си работеше,аз отидох и извадих прясно заредена бира в хладилника..Хвърлих и едното шише и се тръшнах на дивана..
-Хубаво е да си имаш дом..-погледнах я и и намигнах,а след това се засмях
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Нед Май 22, 2011 7:49 pm

Аз също се засмях и хванах шишето бира. Отворих си го със отварачката дигнах си краката на дивана и започнах да пия като гледах телевизия.
-Та за какво да си говорих. - попитах и я погледнах.
На Линдзи явно и се пиеше доста. Така се наливаше, че чак ми призляваше. Гледах я опулено като чели не сам виждала човек който пие. Аз дръпнах дистанциовното и пуснах музика. В този момент пускаха https://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM&feature=related и се зарадвах оставих си бирата на масата и казах:
-Айде ставай да танцуваме. - Тя стана, но преди това си остави бирата и започнахме да танцуваме. Усилих телевизора до дупка, така че да се чува и отвън и започнах да играя заедно с приятелката си. Така се разгорещихме, че ожаднях взех още бири и ги сложих на масата. Аз изпих една бира, а след мен и Линдзи си взе още една. Всичко стана бъркотия в в къщи, но не се притеснявах. Не ми пукаше. Започнах да крещя явно бях малко зашеметена, но нищо. Започнах да скачам и да пея. След минути свърши песента и казах на съквартирантката си да пусне песен която тя си избере на ДВД-то..

Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 8:00 pm

-И аз забравих-засмях се..Аз толкова много пиех,че Ема се учуди,но от мен може да се очаква всичко..След малко тя смени канала и пуснаха една много готина песен..Двете се разтанцувахме и викахме пеехме всичко вкъщи стана бъркотия,но щяхме да почистим или поне се надявах тя да ми помогне..Дано да е добра домакиня,за да не се налага да вървя след нея..Мислех си докато танцувах..След малко песента свърши..Пуснах ДВД-то на произволна и продължихме танците..Къщата бумтеше..Сигурно съседите са се подучили какво става,но не ми пукаше..Бях от тези,които гледад да направят пакост на съседите назвисимо колко са мили,но това все пак съм си аз наистиина много лошо момиче..Продължавах да танцувам и не спирах..Това беше наистина от интересните ми дни в живота..
-Забавно е да си ми да си ми съквартиратка определено си мой тип-наистина беше готина..Но за мен всички,коитто знаят ка а се забавляват са готини..Не издирявах много,но и не обичах надутите пуйки ,които мислят само за момчета гримове и дрехи и пискат огато си счупят маникюра..ного ме дразнеха такива глезли..Какво значение има това как ти е маникюра..Всъщност на мен не ми пукаше..Дори не се лакирах и нямах грам лакове..Та харесва ми,че Ема не е такава...
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Нед Май 22, 2011 8:11 pm

Аз се изморих доста и реших да си седна малко на газа. Седнах на дивана и се захилих. След малко извиках:
-Много ми е хубаво когато сме заедно.. И най вече, че сме съквартирантки.
Усмихнах се лекичко взех си бирата и я изпих на екс. След малко станах и отидох в стаята си залитайки преоблякох се с пижамата си и пак отидох при Линдзи. Седнах отново на дивана и се замислих. Изобщо не чувах музиката гледах в една точка и мислих.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Нед Май 22, 2011 9:14 pm

Ема се измори и реши да поседне взе бирата и я испи набързо..
-И на мен ми е приятно Ем..-седнах до нея и се облегнах назад..Взех бирата и отпих няколко глъдки..След малко тяотиде да се преоблче..След малко се върна по пижама..
-Да си облека ли и аз пижамата..-погледнах я а тя кимна...Отидох до стаята и изкарах пижамата си от един шкаф облякох я набързо и сресах косата си..СЛед което я вързах..Изтрих грима си с тоалетно мляко..Отидох до банята измих си зъбите и се върнах ппри Ема..
-И аз съм изморена..какво ще кажеш да си лягаме..Утре ще почистя тук..Хайде гаси телевизора..-Тя ме послуша и го изгаси..Излючих лампите и отидохме по стаите..Легнах и се сгуших в меката си завивка..Леглото беше много удобно..ЗАтворих очи и заспах..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Нед Май 22, 2011 9:44 pm

Аз също отидох до стаята си вързах си косата с ластиче и легнах сгуших се в плюшеното си мече и затворих очи. След малко се понесох в сънища.

п.п. сори за малкия пост
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Пон Май 23, 2011 9:07 am

Сутринта станах рано..Реших да изненадам Ема и да почистя.а..Преоблякох се с домашни дрехи и отидох в банята...Слязох долу..Беше толкова разхвърляно,че се чудех от къде да започна..Нах-напред събрах боклука в черни човали и го изхвърлих..После почистих с прахисмукачка и всичко светна...Свалих ръкавиците си измих си ръцете,извадих две банки кръв и го оставих на масата..
-Ем закуската е готова-извиках силно..но никой не ми отговори..Явно още спеше..Качих се горе и влязох в стаята и..
-Ем будна ли си..закуската е готова-казах като я побутнах за да се събуди...Тя отвори големите си очи..
-Идваш ли-усмихнах се..
-Ще те оставя да се оправиш аз слизам долу-при тези думи станах и слязох на долу..Седнах на дивана,докатоя чакам и си пуснах телевизор..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Пон Май 23, 2011 9:17 am

Аз потърках очи и бавно бавно се изправих. Отидох до тоалетната. Имах едни пантохки с лика са кученце. Аз си ги обух и влязох в банатя измих си лицето и зъбите и де върнах отново в моята стая. Мина много време докато си намеря дрехи с който да се облека. Най-накрая извадих един потник и едни панталонки облякох се и слязох. Когато бях вече долу си казах:
Къщичката на Линдзи и Ема <3 903924208 трябваше да стана рано, за да почистя.
Но след малко гледам всичко лъска.
-Но Линдзи защо не ме събуди, за да почистим заедно.
На нея и бе все тая сигурно бе решила да ме изненада. Отидох при нея и взех банката кръв която стоеше на масата.
-Сега какво ще правим? - попитах аз със усмивка и я погледнах.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Пон Май 23, 2011 9:23 am

Ема слезна и аз изгасих телевизора..
-Исках да те изненадам Ем..какво е по-хубаво да се събудиш и да видиш всичко чисто..-намигнах и и станах от дивана..Взех едната банка и я изпих..
-Мм не знам..искаш ли да излезем..мисля,че имам нужда от нови дрехи..Не съм пазарувала от няколко месеца,когато последно бях с приятелка..Но сега когато си тук може да напазаруваме двете..-погледнях я и почаках отговора и..ДФокато тя мислеше..аз изхвърлих двете празни банки..
-Е какво ще кажеш?..седнах на стола..
-Хайде ще е забавно..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Пон Май 23, 2011 9:27 am

Аз се съгласих. Отидох до горе сложих си малко спирала и си взех портмонето. Слезнах отново долу и казах:
-Готова ли си? - тя ми кимна с глава и аз се обадих за такси.
След минути таксито беше пред вкъщи ние се качихме и му казахме къде да ни заведе. То тръгна и през това време ние си говорихме за общи неща в таксито.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Линдзи Лоън Вто Май 24, 2011 9:07 am

След малко пристигнах вкъщи..Държех оставих покупките,за да отключа..След това отново ги взех и влязох вътре..Оставих нейните на дивана,а мойто ги качих в стаята..Легнах на леглото и полежах малко..Около половин час..След това станах и си облякох къси панталонки и еднин потник..Вързах си косата на опашка и се напръсках с дезодорант..Извадих колелото си от гаража и заключих
-Така къде да отида..-Замислих се за момент
-Към парка..-засмях се,качих се на колелото и потеглих..
Линдзи Лоън
Линдзи Лоън

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 186
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Чет Май 26, 2011 9:19 am

Аз си дойдох и отидох да се изкъпя. След малко излязох от банята по хавлия и отидох в стаята си. Облякох се и отидох до хладлника. Взех си една бира и седнах на дивана в хола. Пиех на малки глътки и блеех в тавана. Мислех си за нещо.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Ема Чет Май 26, 2011 9:47 pm

Аз си изпих бирата и я оставих на масата след малко отидох в
другата стая облякох се с хубави дрехи и излезнах.
Заключих и потеглих на някъде.
Даже и аз незнаех къде.
Ема
Ема

Брой мнения : 107
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Линдзи и Ема <3 Empty Re: Къщичката на Линдзи и Ема <3

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите