Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Vanessa Kills  EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Vanessa Kills  EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Vanessa Kills  EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Vanessa Kills  EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Vanessa Kills  EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Vanessa Kills  EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Vanessa Kills  EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Vanessa Kills  EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Vanessa Kills  EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Vanessa Kills

Go down

Vanessa Kills  Empty Vanessa Kills

Писане by Ели Съб Май 21, 2011 5:24 pm

Име: Ванеса Килс
Години: 19
Вид: (Паднал) Ангел
Първична способност: Енергиен бластер
Дарба: Може да усеща чуждите чувства и да чува техните мисли

Външен вид: Ванеса има дълга, леко чуплива коса. На цвят е светло кестенява и мека. Очите и са сиви и малки, със дълги мигли. Устните й не са много тънки, нито много дебели и бледо розови на цвят, често слага гланц за да им предаде блясък. Тялото й е слабо, гърдите й не са много големи, но на Ванеса така си й харесват и никога не е мислила да се възползва от възможността на силикона. Висока е около 1,75 и тежи 52 килограма. Когато се усмихва по лицето й се появяват тръпчинки.

Характер: Често променя мнението си. Интелигентна и понякога забавна. Лесно се привързва към хората, но рядко допуска някого твърде близо до себе си. Не е много арогантна, но ядосана ли е - по - добре никой да не и е насреща. Мрази когато някой й мрънка и реве за най-малкото нещо. Обича купоните и да се забавлява. Също обича и да е център на внимание и понякога и върви доста добре в тази роля. Мрази когато каже "не", някой да продължава да настоява. Голяма е перверзница, но се опитва да показва много малко част от тази дарба. Често мени партньорите си и не обича дългите връзки, а мисълта да се омъжи много рядко влиза в главата й.

История: Родена съм 1856 година, във Лос Анджелис. Силите ми се появиха още в моето детство. Често ми се случваше да падам от колелото си, което така и не научих да карам, но никога не получавах рани. Все едно последният момент, моментът преди да докосна земята нещо бавно ме повдигаше във въздуха и получавах само леки драскотини. Родителите ми не забелязваха нищо нередно, но със времето ставах и съпричастна към другите. Когато брат ми го блъсна кола чувствах по - силна психическа болка от родителите си. Слушах какво мисли гаджето ми, така успях да го скъсам преди той мен. Знаех за какво си мислят и приятелките ми за мен. На моменти имах чувството, че ще полудея, но успях да ги контролирам в ума си. Когато бях на 15 заминахме за Япония. Баща ми имаше доста стабилна работа и получавах всичко което исках. Влязох в ново училище и там имах много по - добри приятели от старите си, от части живота ми беше мечтата на всяка тийнейджърка. Но и момента на нещастие пристигна. Баща ми го изгониха от работа, родителите ми бяха длъжни да се върнат в Лос Анджелис, а аз останах в къщата на една приятелка. Родителите ми пишеха редовно писма, често ми се обаждаха и си говорех с тях със часове. Но един ден те просто не се обадиха, нито веднъж. 3 дни по - късно един полицай дойде в къщата на Нира и ми съобщи, че самолетът се е разбил докато пътували насам. Тогава целият ми живот се срина. Не знаех какво ще правя без да им чуя гласът отново. Няколко месеца не излизах от къщата, седях затворена. 15 Май 1873 година къщата на приятелката бе запалена, а пожарникарите изкараха мъртвите тела и на четиримата. Това на сестра й, нейното и на родителите. Поредната фатална дата в живота ми. Но този път си обещах, че няма да пропадна отново. Върнах се в родния си град и със доста усилия намерих собствен апартамент. Вече знаех, че имам някакви способности, но не и че съм това което съм. Една вечер докато седях на върха на един от магазините в центъра се чудех какво да правя. Беше доста високо, но на мен не ми пукаше. Погледнах надолу, но от височината изгубих равновесие и просто паднах .. Докато падах черна крила излязоха от гърбът ми и ми помогнаха с приземяването..
Ели
Ели

Брой мнения : 53
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите