Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Главната алея EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Главната алея EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Главната алея EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Главната алея EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Главната алея EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Главната алея EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Главната алея EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Главната алея EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Главната алея EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Главната алея

+3
Джейсън Уинчестър
Брейди Евънс
Ефи Стонем.
7 posters

Go down

Главната алея Empty Главната алея

Писане by Ефи Стонем. Пон Апр 18, 2011 9:18 pm

Главната алея 48516031
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Брейди Евънс Нед Май 15, 2011 10:00 am

Поредния слънчев ден. Беше топло, и не трябваше човек да си стои вкъщи. Звънна на Джей и се разбрахме да се срещнем в парка. Навлякох първите дрехи, които бяха захвърлени на пода и взех сака ми. Много си го обичам, в него си носех нещата за спорт: I-pod, обувки за тичане, ролери, бутилка с вода и др. необходими неща. Заключих и излязох навън. Хвърлих сака на задната седалка на колата и потеглих. Както се предполагаше имаше трафик в града, но какво друго можеш да очакваш сутрин? Все пак стигнах на време. Паркирах на една улица близо до парка, взех сака и звъннах отново на Джей. Идвал насам. Взех си едно кафе от един павильон, и седнах на близката пейка да дочакам Джей.
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Джейсън Уинчестър Нед Май 15, 2011 10:06 am

Първият ден на Джейсън в града. ПЦяла нощ той пътуваше, а на сутринта се бе чул с Брейди, който също живял тук. От доста време Джейс не бе излизал и не се беше забавлява. Времето беше най-точното за една разходка из новия град. Беше отседнал в един задръстен хотел, за това трябваше да си търси ново жилище. Облече едни дънки, тениска, кецовете, които бяха най-отгоре в един от саковете му и взе телефон си и слушалките и портмонето. Естествено докато пътуваше той знаеше къде долу горе се намираше Главната яалея, но иначе беше доста неорентиран. След малко стигна до алеята и се огледа. Видя Брейди и тръгна към него с усмивка на лице.
Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Брейди Евънс Нед Май 15, 2011 10:39 am

Докато допивах кафето и допушвах поредната цигара, видях Джей да се приближава. Бе със спортни дрехи, явно се бе досетил, че ще искам състезание из алеите. Бе с изряден външен вид, както винаги. Ходеше елгантно, като всеки уважаващ себе си вампир. Не го бях виждал отдавна, беше се променил от последната ни среща. Усещах погледите на мадамите по него, беше си магнит за мацки, бях му го признал. Най-накрая стигна до мен и станах да го посрещна. Здрависахме се и лепнахме едни самодоволни усмивки.
- Как си Джей, какво правиш тук?
Брейди Евънс
Брейди Евънс

Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Джейсън Уинчестър Нед Май 15, 2011 10:45 am

Джейсън както винаги си беше цнтъра на вниманието. Всички погледи или поне на по-малките тинейджърки бяха залепени за тялото и целия Джейсън. Джейсън се усмихваше на себе си и поклащаше безотговорно глава. Беше му странно и смешно за това което се случваше, а и сега той беше сигурен, че Брейди ще го накара да бяга, но това за него нямаше абсолютно никакъв поблем той вс пак по този начин пдържаще изящен външен вид. Вече беше до Брейди и се здравидаха.
- Здрасти Брейди! Аз съм супер може да се каже!- засмя се и се огледа, докато мислеше за отговора на други въпрос.
- От къде да започна! Първо сестра ми дойде тук, а аз искам да се срещна с нея, доста приятели са тук включително ти и така. Може да се застоя, но може и утре да си тръгна!- засмях се.
- Ами ти изглеждаш...доста по-добре от последния път!- засмях се.

Джейсън Уинчестър
Джейсън Уинчестър

Местожителство : Serenity Falls
Брой мнения : 84
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Холдън Колфийлд Пон Май 16, 2011 11:24 pm

- Отиваме да пийнем нещо - уведомих я като чели тя не знаеше това. Аз самия още не знаех къде да я заведа - нали бях нов. Е, щяхме да намерим някое кафе с вървене. Нали? Ей, братче, тя обаче си оставаше все толкова ослепителна. Насилих се да отместя погледа си от нея и да тръгна отново по алеята. Предпочитах да отидем в някои бар, където да мога да си поръчам някакъв по-силен алкохол. Сега, когато бях вампир алкохолът не ми действаше, а и на всякъде ми продаваха след като покажех зъбките си. Истина.
- Е, къде ти се ходи? - попитах тъпо. Братче, не можех да измисля нищо по-свястно. Честно. Не бях на себе си.
Холдън Колфийлд
Холдън Колфийлд

Брой мнения : 13
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Лия Григори Пон Май 16, 2011 11:32 pm

-Мисля, че на близо имаше приятно барче.-отговорих.-Ако искаш да отидем там?
Не можех да измисля друго добро местенце, където можехме да отидем. Все пак бях от скоро тук. Та, беше късмет, че и това знам.
Поглеждайки момчето пред мен, сякаш всичко стана по-хубаво, но и, не знам защо, по-зловещо. Шестото ми чувство още крещеше да избягам, но нямаше да го направя.
-Е, искаш ли да отидем?
Лия Григори
Лия Григори

Брой мнения : 12
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 6:53 pm

Виктория се учуди от поведението на новия си приятел Фреди. Стана и гадно че така я отряза, но от една страна се замисли, че и тя е виновна. Винаги разваляше най-хубавия момент. Замислена тя тръгна към къщата като силно се надяваше брат и да си е в тях. Той беше там, но в това късно време вече си бе заспал. Вики заспа и на сутринта като стана се замисли какво да прави. Искаше и се да се развесели. Тръгна към паркът, но се отби на главната алея. Започна да върви по този дълъг път, който беше пред нея. Тя усети, че започва да вали и сложи набързо гуглата си. Пусна слушалките и се пренесе в песента като бе забила поглед в земята.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 7:57 pm

Aлекс обикаше града, чудейки се на къде да тръгне. Мразеше, когато трябваше да се мести .. и пак да се мести, но .. какво, поне тук имаше шанс да започне от начало. Оставяйки куфара си на хотел, Алекс тръгна да обикаля Серенити Фолс .. Нищо интересно, явно като свикнеш в ЛА всичко ще ти е наобратно. И да, с гадните спомени, ЛА си остана неговият град, независимо колко тъпо звучеше.
Бостън тръгна към парка, но отби към главната алея. Усети как капчици минаваха през периферията му, но .. ала, нямаше качулка, беше само по тениска, а отгоре разкопчана риза, дънки, кецове. Просто вървеше, гледайки надолу към краката си. Изведнъж се озова на земята. Някакво момиче, вървеейки към него, се спънаха взаймно и паднаха в вече окаляният пясък.
- Извинявай .. - промълви Алекс, като надигна очи към непознатото момиче.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 8:14 pm

Вики бе навесила надолу глава и изобщо не се интересуваше от случващото се наоколо. След малко бездаиска се спъна в едно момче, което по незнайно каква ричина беше на земята. Вики падна на земята и въздъхна. Момчето и се извини но май тя трябваше също са постъпи така.
- Не не аз съжелявам!- каза като погледна момчето и махна слушалките си. Той изглеждаше доста добре. Вики бе изпуснала книгата си която уж щеше да чете на някаква пейка, но съвсем бе забравила за нея. На земята имаше едно портмоне точно където бе момчет. Вики го взе и му го подаде.
- Може би това е твое?- каза с въпросителен тон и си стоеше паднала и кална на земята под дъждът като беше забила поглед в момчето.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 8:52 pm

- Можеби това е твое? - възкикна момичето, като подаде портмонето на него, което нямаше вид на портмоне, а на нещо съвсем друго.
- Оу .. да. - каза в отговор Бостън, като го взе и се усмихна леко. Дъждът бе едно от най-противните неща за него.
Алекс първоначално усети доста добре калната земя, като тупна и всичко бе оцапално максимално. Той махна с ръце калта от лицето си, като се избърса в дънките си. Ясно беше, че нямаше друг избор. Въздъхвайки, Бостън се изправи, като подаде ръка на момичето. Той я издърпа нагоре, като я хвана здраво този път.
- Днес явно не ми е ден. - засмя се леко той. - Алекс. - представи се накратко.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 8:57 pm

Вики се усмихна. Пое ръката на момчето и се изправи като се пита да не се хлъзне. Изправи се и избърса ръцете в лилавите дънки, а лицето си в суичъра си.
- Мерси! Аз съм Виктория приятно мие !- каза и подаде ръката си, която все още беше кална за поздрав. Двамата се спогледаха и се засмяха. Посегна да вземе книгата си, която изобщо нямаше вид на такава. Е беше я чела доста пъти.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:06 pm

Алекс видя унищожената книга на Виктория, като прехапа устни и подвигна рамене. Е, май ще трябваше да купи нова. Нищо ..
- Извинявай за това. Ще ти купя нова, обещавам. - засмя се, като видя как Виктория изхвърли старата и я метна в кошчето, при останалите боклуци. Неловко се получи .. малко. или пък не, доста. Алекс отново махна калкта от себеси, изтупвайки се напълно.
- Защо момиче като теб обикаля в калта? Има много по-приятни занимания. - засмя се той.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 9:10 pm

- Не няма нужда да му купуваш нова.- каза Вики сериозно и погледна засъхналата кал по себе си. Постъпи както направи Алекс изтупа се напълно и се опита да не остане нищичко.
- Не съм искала да попадна на калта и да се спъна в теб. Така че отново съжелявам!- каза Вики като сложи ъчулката си отново.
- И сериозно за кникага не ми купувай нова чела съм я над 3 пъти.- каза и се усмихна.
- А ти как се озова на земята!- попита и се засмя леко.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:22 pm

- Щом желаеш .. - засмя се той, като се усмихна и леко разроши косата си. Двамата стояха на пътеката сами, а хора с чадъри, по дяволите, нямаше?!
- Е, аз имам оправадание. Сам съм. Тъкмо дойдох. - с усмивка говореше той, като започна да усеща държда отново да минава по него. Видя и ядосания поглед на Виктория, която също не беше очарована от глупавия дъжд.
- Ами твойто оправдание е?
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 9:28 pm

Вики се засмя като гледаше земята и си мислеше защо се спъна в момчето. Тя не го бе видяла. Беше забила поглед надолу без да вижда нищо друго освен мръсните и кецове.
- Може би защото бях разсеяна!- каза тя като абсолютно всичко си го каза честно.- И аз съм сама, но това не ми звучи като оправдание.- допълних и се засмях отново но не по онзи гаден начин, който винаги си пазех за братът.
- Не ти ли е малко студеничко!- каза като за миг потръпна и погледна към гадното небе. След онзи пъ когато се бе блъснала в онова момче тя мразеше много дъждът.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:45 pm

- Ти си първият човек, който не ме подмина и се чувствам супер горд, честно. - засмя се той, защото повечето хора, който срещна задавайки въпроса "Кажете най-близкия бар, къ'вто й да е" ги караше да мислят, че Алекс е някаква откачалка. Е, нищо лошо, бе свикнал, поне в ЛА знаеше къде беше всичко и така нататък.
- Студено е, и времето ме мрази. - отговори на въпроса й, като смъкна ръкавите на ризата му, която бе загубила всичко, до кецовете, който щяха да ходят на химическо.
- Не трябва ли да си по някой мол или .. нещо, ала-бала?
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 9:50 pm

- Аз и мол! На месец ходя по един път на пазар. Не съм от онея горди със нещата си кукли, които се фукат на всички.- каза като пърите думи ги каза през смях. Просто тя наистина не обичаше тези неща, като маникюр и дрим. Слагаше си но само определено нещо. Имаше си достатъчно дрехи, но не я влечаха тези шопинг пикупки.
- Не ме разбирай погрешно. Не съм бедна и не ходя постоянно с еднакви дрехи и си имам дом.- каза и се усмихна като наистина не искаше момчето да остане с лощо впечетление за нея.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Сря Май 18, 2011 9:57 pm

Алекс слушаше, но същевеременно мислеше къде двамата могат да отидат, разибра се, ако и тя имаше желание за малко скучна компания като Алекс, например.
- Радвам се за този факт, малко са момичетата останали такива. - с усмивка говореше той, а в следващия момент усети нещо светкащо.
- Ами .. Виктория, предлагам .. ако знаеш някое по-приятно местенце, защото.. тук не е най-удобното място, където може да се стой на открито.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Сря Май 18, 2011 10:05 pm

Вики се усмихна и се учуди, че момчето искаше да е компания на Вики. Попринцип Вики преценяваше от първата среща преценката за даден човек, но точно на това момче Алекс не можеше да каже нищо. Дано да се опознаят и да са приятели.
- Ъм- замисли се Вики като погледна надолу.- ако искаш да е закрито на някое кафене ако искаш да е открито може при фонтана!- каза тя въпросително и изчака реакция от срана на Алекс.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Чет Май 19, 2011 3:22 pm

- Kaфене .. бар .. каквото кажеш. - промълви Алекс, като прибра портфейла си в джоба на дънките, който бе единственият чист из него.
- Но .. няма как да е на открито. - засмя се Алекс, защото погледна погледът на Виктория, който беше първо леко очуден, но после се сети за какво ставаше дума. Ако искаха да стоят на дъжда той .. нямаше нищо против.
- Ако ти е приятен дъждът .. Можем и тук да поседим, решаваш ти. - с усмивка говореше Бостън, който се оптиваше да се държи нетипично за него.
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Виктория Еспино Чет Май 19, 2011 3:27 pm

Тя се сети за какво говореше Алекс и поклати положително глава на думите "Но .. няма как да е на открито". Вики се усмихна и хвана ръцете си като дъждът валеше и двама им. Погледна нагоре и премигна няколко пъти, защото капчиците влязоха в очите й.
- Той се усилва.- каза с неспокоен глас Вики и се подпря на едно дърво.
- Ам ако искаш в Старбъкс кафе- предложи и се усмихна като стана от дървото и го погледна.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Алекс Бостън Чет Май 19, 2011 3:48 pm

Алекс слушаше Виктория, като същевеременно се съгласяваше на идейте й с кимане. Старбъкс беше добра идея, от колкото на едно кално място. Той видя падналия суичър на момичето и го повдигна, давайки го.
- Е, ще е добре да ми покажеш малко пътя.. Все още опознавам, само знам пътя до хотел и .. чакай, вече и него забравих. - засмя се Алекс, като двамата с Виктория тръгнаха към Старбъкс. Тя явно беше доста запозната с кварталите в Серенити Фолс ..
Алекс Бостън
Алекс Бостън

Брой мнения : 95
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Главната алея Empty Re: Главната алея

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите