Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Лукас Скот EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Лукас Скот EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Лукас Скот EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Лукас Скот EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Лукас Скот EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Лукас Скот EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Лукас Скот EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Лукас Скот EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Лукас Скот EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Лукас Скот

Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 10:26 am

Къщата:
Къщата на Лукас Скот RichHouseStock8976_lg
Басейна:
Къщата на Лукас Скот Copyreadrealimage
Хола:
Къщата на Лукас Скот DetailView
Кухнята:
Къщата на Лукас Скот DetailView
Спалнята ми:
Къщата на Лукас Скот DetailView
Банята:
Къщата на Лукас Скот DetailView
Другия басейн:
Къщата на Лукас Скот DetailView

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 10:30 am

След като Джейнифър се съгласи двамата тръгнахме към къщата ми.През цялото време двамата се забавлявахме ужасно много.По едно време,даже си помислих,че ще се спукам от смях.Минахме през къщата на Дженифър за да си вземе банския,след което тръгнахме към моята къща.
-Ето я. - усмихнах се и разперих ръце,за да покажа къщата. - Заповядай. - поканих я да влезе.
Двамата започнахме разходката си.Къщата не беше много голяма и нищо особено,но все пак...
Тя излезе отвън и седна на един шезлонг,а аз влязох до вътре.
-Ако искаш влез вътре и се преоблечи,аз ей сега донасям напитките. - усмихнах се и влязох до вътре.Първо се качих до горе,за да си облека банския,а после слязох до долу,за да взема всякакъв вид изстудени алкохолни и безалкохолни напитки.
Отидох отново при басейна,където ме чакаше Дженифър,в своя бански.
Усмихнах се и сложих напитките на една масичка между моя и нейния шезлонг.
-Е,не ми каза...харесва ли ти тук? - попитах я.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 10:45 am

Огледах къщата. Наистина беше страхотна. Стигнахме до басейна, а Лукас влезе до вътре за да донесе напитки. Когато се върхна, аз вече бях облякла банкия си. Черен с някакви сребристи декорацийки, на две части. Седях на шеслонга и се бях загледала във водата.
-Е,не ми каза...харесва ли ти тук? - попита ме той.
- Страхотно е - отговорих, като го погледнах и се усмихнах чаровно
- Наистина много ми харесва
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 10:49 am

Усмихнах се и взех от напитките.Взех една студена кока-кола.Отворих я и се обърнах към Дженифър.Тя всъщо си взе от напитките.
-Вдигам тост... - засмях се аз и вдигнах бутилката си с кола. - За нашето приятелство. - след което чукнахме двете бутилки и отпихме.
Колата ми се отрази много добре.
Изправих се и отидох до ръба на басейна.Извиках Дженифър да `и покажа какво има срещу басейна.
-Ела да видиш,бързо. - казах аз.Тя дойде до мен и се загледах.И точно тогава я прегърнах и двамата скочихме във водата.Засмях се и излязох на повърхноста.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 10:55 am

След наздравицата също отпих от своята бутилка. Също кола.
Лукас ме извика за нещо до басейна. Когато, леко несигурно, отидох да видя за какво, той ме прегърна и заедно с мен скочи в басейна.
За малко се задържах под водата. След това също се показах на повърхността, погледнах го, опитвайки се да имитирам някакво сърдито изражение и казах
- Ейй това не беше честно
Засмях се и го опръсках с водата
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 11:12 am

Засмях се и я напръсках с вода,след което отново се приближих към нея и я прагърнах.Потопих се надолу,след което се отпуснах и стигнах до дъното.
После я пуснах и тя изскочи на водата,а след това и аз я последвах на повърхноста.
-Това е забавно. - казах и започнах да плувам по гръб.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 11:17 am

Щом се показах на повърхността си поех сълбоко възхух и пооправих косата си, тъй като няколко кичура бяха паднали пред очите ми и малко ми пречеха.
- Определено е забавно - казах на Лукас
След това започнах да пулвам бавно около него, сякаш дебнейки го като някоя акула.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 11:25 am

Докато аз си плувах спокойно със затворени очи,усетих че Дженифър се е кротнала,което си беше странно.Когато си отворих очите видях как тя скача от ръба на басейна към мен.
Тя ме удари в корема и почти ми изкара въдуха,след което ме потопи във водата.Започнах да се смея.
-Ах, тигрице. - засмях се и отместих един кичур коса от лицето `и.Лицата ни бяха на сантиметри,аз стоях срещу нея и дишах тежко.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 11:50 am

Засмях се отново
- Съжалявам - казах тихичко и го погледнах с поглед от типа puppy face
Няколко секунди го гледах в очите. Но имах чувството, че тези секунди продължиха цяяла вечност.. Е добре де, може би не толкова дълго, но все пак си беше доста.
И все пак сега лицата ни бяха толкова близо едно до друго, а ние просто стояхме и се гледахме. Време беше за целувка, както става по филмите. Но ние все пак не бяхме във филм, а аз обичах да дразня хората и да не бързам много с .. нещата, каквито и да са те.
Леко се изнизах, като минах зад него. Надигнах се на пръсти, за да съм горе-долу на неговата височина и обвих ръцете си около врата му.
- Днес наистина е доста забавен ден - казах съвсем тихо
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 11:56 am

След като се замяхме тя мина зад мен и обви ръцете си около врата ми.Кожата `и беше много мека и нежна.Потръпнах след което обърнах само главата си към нея и се усмихнах.
-Може да стане и по - весел. - казах аз и я погеднах както винаги гледах,когато ми дойдеше нещо наум.Тя горе долу разбра какво искам или нещо такова.
Тръгнах към шезлонгите,а тя все още беше на врата ми.Изправих се,а тя остана във водата.Влязох до вътре и взех ягоди и сметана.Така правеха гаджетата,но всъщност на нас щеше да ние забавно,дори и да не сме такива,а и не бях пробвал такава комбинация.Оставих купата на земята и влязох вътре.
-Знам,че може да е малко тъпо...
Дръпнах леко Дженифър към мен и взех една ягода и я топнах в сметаната.Подадох `и ягодата,но докато я слагах в устата `и,без да искам я намазах малко със сметана и се усмихнах.
-Имаш нещо тук. - засмях се и тръгнах да махам сметаната.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 12:05 pm

Лукас влезе до вътре и след малко се върна с ягоди и сметана.
'Yikess човешка храна' беше първата ми мисъл. Като уважаващ себе си вампир не си падах много по нея. Но за да не развалям прикритието си през тези 200 години ми се беше наложило да свикна да ям и такива неща, освен да пия кръв. За това пък когато бях човек доста обичах комбинацията от сметана и ягоди.
Лукас влезе отново във водата. Взе една ягода, топна я в сметаната и ми я подаде.
- Мм вкусно - казах аз и се засмях, след като опитах ягодата.
Явно се бях изцапала със сметаната, тъй като той посегна да я махне от лицето ми, а аз просто ти стоях кротко.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 2:45 pm

Махнах сметаната,след което взех още една ягодка и тръгнах да `и я мушна в устата,когат пак я нацапах,този път по горната устна.
Засмях се.
-Явно днес не ми е ден. - след което тръгнах да махам сметаната от устанта `и,но щеше да е малко гадничко затова се приближих още малко и обще малко.Наведох се и съвсем леко я целунах,колкото да махна сметаната,след което се изправих.Сякаш нищо не е станало и `и подадох нова ягодка.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 4:59 pm

И този път последва кратка целувка. Е не беше като тази от вчера, а и този път си имаше оправдание - беше заради сметаата.
Просто се усмихнах. Какво друго можеше да направя? Като се замисля, доста работи, но все пак се размина без тях.
След като изядох и последната ягодка, отново се потопих за малко под водата, за да поплувам, като обиколих един-два пъти около момчето и пак се показах на повърхността, за да си поема въздух.
- Сериозно, този ден ми харесва. Поне е по-различен от останалите - казах и последва поредната усмивка от моя страна
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by ???? Вто Май 17, 2011 5:39 pm

Усмихнах се след което заплувах след нея,когато тя излезе на повърхноста ми каза,че деня е хубав, и че поне е по - различен от другите.
-Искаш ли после да гледами някой филм... - предложих аз и `и намигнах когато ме погледна. - Имам добър запас от филми,а и повечето са ми тъпи като ги гледам сам. - засмях се,защото в това нямаше никаква логика,но все пак се надявах тя да остане.Слънцето вече се беше скрило и подухваше слаб вятър.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Jennifer Smith Вто Май 17, 2011 5:50 pm

Застанах до ръба на басейна, хванах се за него и се надигнах, като седнах отгоре и само краката ми останаха потопени във водата.
Лукас предложи да гледаме някой филм. Замислих се за малко. Погледнах към небето. Слънцето вече се беше скрило зад хоризонта. Надали имах още много време. Все пак трябваше скоро и да посрещна новите съквартиранти, които щяха да дойдат у нас. Но все пак реших, че ще намеря време и за един филм.
- Добре. Може пък и да остана още малко. Колкото да изгледаме филма. И след това мисля да тръгвам.
Отговорих и оправих поредния паднал пред лицето ми кичур коса, която заради вятъра отново не искаше да си седи на едно място.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Лукас Скот Empty Re: Къщата на Лукас Скот

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите