Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 8:40 pm

Мързи ме да търся снимки, така че се надявам едно набързо надраскано описание да свърши работа ;дд

Къща на 3 етажа, отпред с веранда, на която има масичка и няколко стола, а отзад с двор и открит басейн.

Повечето стаи са предимно в бяло и черно. Интериорът е по-семпъл, без натруфени и кичозни глупости. Има си всичко необходимо, но не е претруфено толкова, че чак да няма свободно място ;д



кухня - ами както толкова да й описвам .. кухня като кухня. Има си всичко, каквото и във всяка друга
хол - масичка, диванче, фотbойли, един голям плазмен телевизор, няколко катрини по стената.. и тук няма нищо особено
библиотека - не е кой знае колко голяма. Просто стая с няколко рафта, пълни с книги /всякакви жанрове/ и удобно малко диванче с масичка пред него. Също и с доста силно осветление, за да е удобно да се чете и вечер.
фитнес - отново не е кой знае колко голяма стая, но е достатъчна за няколко фитнес уреда. Пътечка, колело ии някакви такива простотии ;д

спалнята на Дженифър - цялата стая е в бяло и бледо лилаво. Основните неща са леглото й, гардеробът и бюрото.
спалнята на Кайзъл - епа стая като стая.. с всичките си негови работи ;д
спалнята на Натали- и отново стая като останалите, с всичките вещи на Натали
спалнята на Вики - .. пак е дъ сейм ;д
банята - отново в бяло и черно, като плочките са разположени шахматно. Ваната е отделена с перде.

дворът - както вече казах има басейн, останалата част е тревна площ, на места с цветя. Има и беседка с барбекю.

^^


Последната промяна е направена от Jennifer Smith на Вто Май 17, 2011 10:09 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 9:04 pm

Джен се прибра и още с влизането се запъти към банята. Изглежда, че в момента нямаше никой в къщата, така че спокойно започна да си се съблича, още вървейки из коридора. Заряза дрехите на плочките в банята и напълни ваната с вода. Влезе в нея и се потопи почти напълно във водата. Отпусна се и затвори очи за малко. Наслаждаваше се на тишината и спокойствието. Сега, когато беше сама, можеше наистина да се отпусне без да й пука за нищо. Но разбира се, това нямаше да трае много дълго време. Все някога щеше да се появи онзи странния съквартирант или пък нещо друго, което да й развали хубавия момент. Все пак Джен се постара да не мисли за това. Стараеше се да не мисли за абсолютно нищо. Само си лежеше във ваната и си играеше с пяната.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 10:30 pm

Хю отвори бавно входната врата.Той влезе и се огледа навсякъде светеше.Кухнята,банята,нейната стая.Почти навсякъде само неговата стая не светеше.Хю разбра,че не иска да бъде обезпокоявана и отиде в кухнята.Той си взе една бира в кутийка от хладилника.След това я отвори отпи малко от бирата и баво излезе навън.Той седна на една пейка в двора и се замисли за нещо докато пиеше студената си бира,

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 10:35 pm

Още с отварянето на вратата, Дженифър го усети.
- Ии ето, че кучето дойде - каза ти тя и направи някаква странна физиономия.
След още няколко минути излезе от ваната. Уви се с някаква кърпа, след което метна дрехите си в пералнята и отиде до стаята си, за да се облече. Обу си дънки, облече си едно потниче и отиде до хола. Настани се на дивана и си пусна ТВ-то.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 10:44 pm

Хю също си каза тихо още с излизането и от ваната.
-И ето,че вампира излезе от ваната.
Хю започна леко да си тръска единят крак нагоре-надолу и да си пие бирата.Той погледна нагоре към красъвото небе което беше цялото обсипано с звезди.Точно в този момент имаше пълнолуние и понеже той можеше да си контролира трансформацията не се превръщаше в върколак.Той отпи от бирата си и продължи да гледа небето

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 10:52 pm

Джен превключваше каналите, но така и не намери нищо интересно за гледане. Накрая й стана скучно и реши да подосажда на Кумно Вълчо .. така де на Хю. Тя стана от мястото си и тръгна към двора. Огледа се и когато го забеляза се доближи до пейката, на която беше седнал. Момичето се загледа в луната и каза:
- И сега какво? Няма ли да се превърнеш в голямо космато нещо и да се опиташ да ме убиеш?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 10:55 pm

Хю бавно сведе глава.След това той я завъртя към нея и си надигна едната вежда.
-Какво искаш ?...
Хю видимо не беше на кеф.Все пак той се усмихна леко и добави:
-Не няма да се превърна в "голямо космато нещо" и да се опитам да те убия.Аз мога да контролира трансформацията си.Не съм като другите върколация.Впрочем как се излъга да дойде тук при мен.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 10:59 pm

- Нужно ли е да искам нещо за да се разхождам из дворът на къщата си ? - попита Джен.
Явно наистина й беше скучно, за да търси компания при някои върколак. Тя започна да си обикаля насам-натам, но не се отдалечаваше много от пейката, на която Хю беше седнал.
- Просто няма какво друго да правя и реших да си поговоря с някого. А като гледам само ти си тук, така че си потърпевшия.. Е, все пак ако ного ти преча ще се махна..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:02 pm

-Не съм казал,че ми пречиш.Просто незнам.Сетих се за миналото.
Хю отпи от бирата и отново погледна нагоре като се замечта за нещо.

ПП:малко късо постче ма...

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:05 pm

Любопитството на Дженифър отново започна да надделява над нея.
Тя застана пред въпролака, погледна го в очите /винаги имаше навика да гледа хората в очите / и го попита:
- И за какво по-точно ти напомням?
Не знаеше почти нищо за Хю, макар че живееше заедно с него, затова й беше доста интересно да научи нещо ново. Сега се надяваше само той да й отговори ..
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:07 pm

-Не съм казал,че ми напомняш конкретно ти на някого.Просто се сетих за миналото.Мои си работи.Странното е,че родителите ми бяха избити от вампири,а след като тръгнах на училище конпанията ми постоянно беше вампири.Гаджетата ми бяха вампири.Какъв късмет,а ?...Няма що.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:12 pm

- Да нали .. А сега и съквартирантката ти е вампир
Джен се усммихна леко неловко и допълни
- Ее поне скоро би трябвало да дойде и ангелчето. Ако не си разбрал ще имаме нова съквартирантка.
След тези думи момичето оново отправи погледа си към изпълненото със звезди небе. Опитваше се да ги преброи, но в същото време си мислеше и за някакви други глупости.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:15 pm

Хю леко се засмя и каза:
-Аз разбрах преди ти да разбереш,че тя ще дойде.Имам пречувствие за тези неща.Като например както имам пречувстие кога ще дойде буря.Един-два дена преди това го усещам.И не е само това.Още много други работи знам преди другите.
Хю леко се чукна по главата и каза:
-Ама,че късмет постоянно има вампир около мен.

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:19 pm

Джен се засмя и каза:
- Да, бях чувала, че вие кучетата имате някакви такива .. ъм .. предчувствия. Може пък и понякога да се оказете полезни
След това най-нахално се настани на пейката до него, кръстоса крака, като постави единия си лакът на тях и подпря главата си на ръката. Погледът й набързо обиколи дворът, осветен от лунната светлина. Сега беше толкова спокойно. И го нямаше досадното слънце, което толкова дразнеше кожата й.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:25 pm

-Да,но не съм куче,а съм върколак макар и да няма голяма разлика.И все пак си имам име.Името ми не е "куче,кучо,косматко и прочие".
Хю въздъхна и я погледна
-Няма значение викай ми както искаш.Все тая важното е да разбера,че викаш мен,а не някой друг.
Хю си надигна нагоре леко главата и подуши 2-3 пъти миризмите в въздуха.Той усети силната вампирска миризма.В момента му идеше ту да я целуне ту да я убие.Той беше с малко смесени чувства към вампирите,но все пак реши да не прави нищо.Той отново се загледа в небето

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:30 pm

- Добре де, добре.. Хю. Така вече става. Нали ?
Лицето на вампирката отново стана сериозно без да изразява никакви емоции. Тя поглеждаше ту към мъжа до себе си, ту нанякъде из двора. Определено й трябваше някакво занимание. Поне до утре .. или по-точно до 8 часа. За сега обаче си скучаеше и единственото нещо, което правеше. беше да зяпа нанякъде.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:33 pm

Хю я загледа.Той я гледа гледа гледа и изведнъж започна да се киска.
-Така си много смешна като някоя котка си която се чуди къде да се навре.
Хю спря да се смее и всичко отново замлъкна.Чухава са само щурците които пееха(свиреха бъ ли ги кфо праят )

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:38 pm

- Забавно.. Сравняваш вампир с котка
Каза Джен, като го погледна и се засмя
- Пък и като няма какво друго да правя, така ще е.
Въздъхна и се отпусна назад, облягайки се на облегалката и затваряйки очи за момент.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:42 pm

Хю отпи от бирата и я погледна пак.
-Внимавай само да не заспиш защото после няма да те внасям вътре.Пък и когато те напече слънцето ще се събудиш и веднага ще скочиш вътре в най-тъмната стая.
Хю се усмихна леко защото се сети,че неговата е най-тъмната и можеше да и погоди леко номерче,но едва ли щеше да го направи.Все пак не искаше да прави гадно на никого

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:45 pm

- За 200 години мисля, че успях да свикна достатъчно със слънчевата светлина
Каза му Джен и съвсем лека усмивка се появи на лицето й. Наистина светлината я дразнеше, но не беше чак толкова зле колкото в началото, когато я превърнаха във вампир. С всяка година все повече и повече свикваше с това дразнение.
- Пък и не съм толкова тежка. Няма да ти е голям проблем да ме занесеш до стаята ми. - допълни тя
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:47 pm

Хю вдигна рамене и каза:
-Незнам не съм те дигал до сега.Някой ден може и да разбера,но не се знае кога ще е този ден.
Хю отпи пак от бирата която вече беше на свършване.След това той погледна към тревата и леко си размърда кракът

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:52 pm

- Мдаа не се знае
Джен отново отвори очи, проегна се и тихичко измрънка нещо. Май наистина беше започнало да й се доспива. Обаче не й се влизаше вътре. Друго нещо со беше да седи в двора на чист въздух.. е добре де не беще толкова чист, заради многото коли наоколо. Но все пак й харесваше да седи навън и да гледа луната.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Нед Май 15, 2011 11:53 pm

Хю леко се отмести настрани защото бяха прекалено близо един до друг.След като се отмести с показалец започна да дълбае някъкви фигурки в пейката

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Jennifer Smith Нед Май 15, 2011 11:58 pm

След малко вампирката стана от мястото си
- Мисля да вляза вътре
Каза тя и се запъти към входната врата. Стигна до хола и отново се настани на дивана. Пусна някаква музикална програма, леко намали звука за да не е много силен и направо си легна. Загледа се в тавана и започна да си тананика песента, която бяха пуснали.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Тейлър Лаутнър Пон Май 16, 2011 12:00 am

Хю си изпи бирата и отиде до коша на улицита за да изхвърли кутийката.Това се случи преди тя да почне да си тананика.Той се върна и погледна през прозореца.След това се загледа нагоре към небето отново и започна да брои.Той не броеше звездите,а броеше след колко време тя ще заспи

Тейлър Лаутнър

Брой мнения : 280
Join date : 15.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали Empty Re: Къщата на Дженифър, Кайзъл, Вики и Натали

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите