Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Домът на Каталина и Тамара EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Домът на Каталина и Тамара EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Домът на Каталина и Тамара EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Домът на Каталина и Тамара EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Домът на Каталина и Тамара EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Домът на Каталина и Тамара EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Домът на Каталина и Тамара EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Домът на Каталина и Тамара EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Домът на Каталина и Тамара EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Домът на Каталина и Тамара

2 posters

Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Домът на Каталина и Тамара

Писане by Cataline Von Tess Вто Май 10, 2011 9:26 pm

Cataline Von Tess
Cataline Von Tess

Брой мнения : 21
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Tamara Bloodshed Сря Май 11, 2011 6:55 pm

Каталина ме въведе в апартамента :
- Заповядай ! Чувствай се като у дома си - каза тя през смях.
Засмях се за малко,колкото да не заподозре нещо,но вътрешно се почувствах ужасно.Единственото място което можех да нарека дом бе Сицилия,но уви...
- Благодаря ти - казах аз и се усмихнах.
Апартамента не беше това на което бях свикнала,но изглеждаше долу-горе добре,пък и щях да бъда тук само за три-четири месеца - докато работниците вдигнат къщата ми.
След като оставих куфарите си,Каталина ме викна,за да ми обяснява някакви неща за алармата и така нататък.Исках да я опозная.Все пак щях да живея с нея за известно време.Преди да се усетя от устата ми се изплъзна :
- Кати,искаш ли някой път да излезнем на кафе,да се опознаем ?
Tamara Bloodshed
Tamara Bloodshed

Брой мнения : 7
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Cataline Von Tess Сря Май 11, 2011 7:16 pm

-На кафе?Аз мога да ти направя и сега - казах и се усмихнах като междрувременно вдигнах въртящата се топка косми(Гизмо) от земята и го сложих на дивана в дневната, за да не мърда.Понякога(винаги) имаше навика да се блъска твърдоглаво в това, което се изпречеше на пътя му.Беше сляп и не разбираше, че колкото и да удря главата си в нещо, то няма да се мръдне.Кучешкият мозък е един необятен, сбъркан свят...
Направих жест на Тамара да седне на фотьойла и се запътих към кухнята, за да приготвя кафето.След като всичко бе готово сложих двете чашки върху табла и добавих захарница и лъжички.
-Заповядай - казах на червеноскоската и поставих таблата на масата - Как го предпочиташ - чисто или със захар?Сметана е свършила.Често свършва нещо и аз забравям да купя, но ти не се стеснявай и ми напомняй.
Cataline Von Tess
Cataline Von Tess

Брой мнения : 21
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Tamara Bloodshed Сря Май 11, 2011 7:44 pm

- С 3 или 4 лъжички захар ще е добре - усмихнах се - Имаш много сладко куче,как се казва ?
- Гизмо.
-Прекрасно име.Сега,нали ще се опознаваме - засмях се аз - разкажи ми за себе си !
Tamara Bloodshed
Tamara Bloodshed

Брой мнения : 7
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Cataline Von Tess Чет Май 12, 2011 6:21 pm

-Не мисля че това е от значение - казах аз с лека нотка на неприязън в гласа си.Не обичах личните въпроси от "хора", с които току що съм се запознала.А и Тамара щеше да ми бъде само съквартирантка.Предлагах й подслон, само защото се нуждаех от някакви пари .Без приятелства или подобни отношения.Всичко бе временно - така се разбрахме още в началото.Аз не бях от типа хора, които се интересуват от нечие минало, характер, чувства и т.н.
-Виж - казах аз кръстосвайки крака и със сериозен тон - Аз може и да съм гостоприемна до известна степен, но предпочитам между нас да не се градят приятелски взаимоотношения.Ти ще си тук за няколко месеца, което означава, че това не е твоя дом.Не сън враждебна, не съм искала да правя лошо впечатление и определено не искам да изпитваме нито отрицателни, нито положителни чувства една към друга.Пълен неутралитет, ако ме разбираш.Аз съм просто хазяйката, а ти временния наемател.
Усмихнах се колкото се може по-лъчезарно, но без да показвам зъби.Дипломатична и изкуствена усмивка.Повечето си правиха извод, че е студена, но всъщност не беше.Не ненавиждах никой, просто бях такава.Всяко мое действие беше чисто и просто професионално, ако мога да се изразя така.Точно в момента не се интересувах как момичето пред мен ще приеме "гадното" ми държание.Често бях краен непукист.
-Ако нямаш нищо против, ще изляза навън - изправих се грациозно и подадох ръка, за да се ръкостискам с Тамара с поредната си "празна" усмивка на лицето - Беше ми приятно, че се запознахме госпожице Блъъдшед.Надявам се да оцените гостоприемството и търпението ми и да не съм ви обидила.Отново казвам, нищо лично.Разполагайте се без да се занимавате с кучето ми.
Станах от масата и се запътих към вратата с онази консервативна елегантност, която не отиваше особено на външния ми вид, но бях усъвършенствала напълно.
-Довиждане - добавих и напуснах апартамента.

Cataline Von Tess
Cataline Von Tess

Брой мнения : 21
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Tamara Bloodshed Пет Май 13, 2011 10:41 am

-Не мисля че това е от значение - каза със студен тон тя и започна да ми обяснява как НЕ иска приятелски отношения в комплект с онази мазна и куха усмивка."Добре" казах си аз,няма проблем.Тя излезе от апартамента,а навън заваля едър дъжд.Настоението ми беше виновно.Щом тя не искаше отношения...имаше го.Нямаше дори и да я поздравявам.В този момент всичкитеми чувства се отприщиха,как оставих Калинна в Сицилия,без дори и да кажа сбогом,спомените за смъртта на Кристофър...Отидох в стаята си и започнах да разопаковам.Щом видях чадъра го взех и се излязох от апартамента.Не знаех накъде отивам.Просто исках да избягам.За пореден път.
Tamara Bloodshed
Tamara Bloodshed

Брой мнения : 7
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Каталина и Тамара Empty Re: Домът на Каталина и Тамара

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите