Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

2 posters

Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Съб Май 07, 2011 10:04 pm

Антик прие човешкият си облик.Не можеше да си позволи да се разхожда като елф пред всички.Произнесе заклинанието и се запъти към града.Беше тук от два дена,спеше в гората,но осъзна,че и трябва къща...
Повървя малко и стигна до града.Попита един минувач за хубава агенция.След като и посочиха мястото тя се запъти натам.
Когато пристигна една консултантка се зае с нея още от вратата.Разглежда снимки на къщи известно време докато най-накрая намери своята.Разбра,че трябва да я купи още щом я видя.Оправи се с документите и се запъти към новата и къща :

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Luxury-tree-house-2
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Luxury-tree-house-4
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Luxury-tree-house-5
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Luxury-tree-house-6
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Luxury-tree-house-1

Когато пристигна се усмихна блажено.Интуицията и никога не я лъжеше.
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Сря Май 11, 2011 9:17 pm

Магна четеше сутрешния вестник и преглеждаше обявите.Попадна на една за момиче,което търси място където да отседне.Антик се обади на това момиче,разбраха се и не след дълго тя дойде в къщата за да я види.
След малко уговорки момичето реши да се нанесе.Тя се казваше Наоми.Антик и показа стаята и банята и' .
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Bedroomdesignhuelstamanit2554x367_thumb
Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Wood-bathroom-design-ideas-flora-fusion-1
Наоми се усмихна и се прибра в стаята си.
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Наоми. Сря Май 11, 2011 9:27 pm

След пристигането си в Серенити, вещицата не беше много сигурна къде ще отседне. Временно мислеше да се нанесе в някой хотел или пък приятелка...но проблема беше, че нямаше приятели тук. Е явно оставаше варианта с хотела. Тя пристигна в близкия хотел, а след като се добра до компютър побърза да пусне обява за жилище. Не след дълго някакво момиче и' се обади и Наоми определено се зарадва. Веднага тръгна към мястото където се намираше къщата и момичето я посрещна.
- Тук е...прекрасно! - ахна вещицата оглеждайки къщата. След като Наоми се уговори с другото момиче, то и' показа стаята и банята и'. Блондинката просто нямаше какво да каже, освен...ами простото благодаря, но дори и то не беше достатъчно, като се имаше предвид колко прекрасно бе това място.
Тя "паркира" багажа си в стаята с дървения декор (какъвто беше на цялата къща) и отново отиде при новата си съквартирантка.
- Аз...благодаря Ви. Обещавам, че ще спазвам всички правила които ми поставите, няма да правя кочина...ще поддържам чисто и няма да досаждам! - обеща Наоми, а тя макар и живееща в такива времена бе човек на честта, мразеше несправедливостта и определено държеше на думата си. Другото което е, че просто беше неспособна да лъже...нейната може би най - лоша черта.
- Е ъм...не разбрах името ви? - това прозвуча повече като въпрос, но все пак леко се изчерви, че заради вълнението си беше забравила да попита момичето за името и'.
Наоми.
Наоми.

Брой мнения : 32
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Сря Май 11, 2011 9:39 pm

- Казвам се Антик Шадоусонг - каза Антик и протегна ръка - но и Магна върши работа,приятно ми е.
- И на мен - момичето също подаде ръка - Наоми.
Когато Антик докосна ръката и' отново получи видение,видение за това как и показва елфският си облик.Трябваше да задържи това момиче тук,защото виденията никога не лъжеха,пък и тя не беше точно човек,имаше нещо странно в нея...
- Правила...няма особено много,даже...няма - засмя се Антик - Сега, искаш ли кафе ?
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Наоми. Сря Май 11, 2011 9:57 pm

Момичето се представи на Наоми, а вещицата само изви устните си в мила усмивка. Беше щастлива, че вече местожевеенето и' е подсигурено и няма да е сама, ами ще има компания. Антик я попита дали желае кафе и блондинката кимна лекичко в знак на съгласие.
- Да...естествено. - прие тя с усмивка и още веднъж огледа само с поглед помещението. Беше просторно, красиво и някак си старинно, а момичето определено ценеше старите неща, доставяха и' удоволствие. В самия и' багаж имаше доста антики, които бе събирала през пътуванията си, в търсене на това място. А също така и от пра роднините си, щом разбра, че е вещица. Имаше доста сувенири, които бяха на баба и', а с времето бе разбрала, че не са обикновенни, ами всяко едно от тях имало различно и специално предназначение, което според тях е щяло да помогне на Ми да усвои по - бързо магията, защото в момента не бе кой знае колко добра, знаеше 5 - 6 дребни магии, но знаеше че е много силна, нямате си и представа колко. Просто беше трудно като е сама във всичко това.
Отново погледна към Антик, която се бе заела, да приготвя кафето. Не че щеше да има особена полза от Наоми, не беше сложно да включиш кафеварката, но все пак Наоми реши да предложи помощта си.
- Имаш ли нужда от помощ...с нещо? - попита тя любезно и се ухили като малко детенце, заключено през нощта в Дисни Ленд.
Наоми.
Наоми.

Брой мнения : 32
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Сря Май 11, 2011 10:50 pm

Наоми кимна леко.
Антик се зае с кафето мислейки трескаво над това което е усетила при допира до момичето...Тогава изведнъж тя чу глас в главата си.
- Вещица.
- Сигурен ли си ?
- Напълно.

Норм не грешеше.След като Антик знаеше,че тя е вещица и имаше предвид видението...реши да се покаже деликатно на Наоми.
- Имаш ли нужда от помощ...с нещо? - попита тя.
- Мисля,че ще се справя - и изрече заклинание,което да постави кутията с кафе при нея.
След по-малко от секунда кафето се появи при Антик,а Наоми зяпна.
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Наоми. Сря Май 11, 2011 11:19 pm

В първия момент блондинката се учуди и не осъзна какво точно става, но после разбра, че и Антик не е човек...или може би не напълно. Вещицата повдигна леко веждата си, но в същото време една лъчезарна и изпълнена с любопитство усмивка грейна на невинното и' личице.
- Ъммм все още не съм много наясно с видовете...ще ми подскажеш ли малко? - попита с меденият си гласец, като се опита да не прозвучи нахално и глупаво, че не можеше да я разпознае, но тя самата беше отскоро в това положение или поне скоро бе открила каква е. Но както и да е, все още се учеше и определено имаше още много за учене, защото почти не бе запозната със създанията обитаващи планетата и въобще с свръхестественото. Знаеше за съществуването на някои видове, но други и' бяха напълно непознати, дори не знаеше, че съществуват...
Наоми.
Наоми.

Брой мнения : 32
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Чет Май 12, 2011 8:12 am

Антик се усмихна.
-Сега си мислиш " На какво по дяволите попаднах",нали ? - засмя се тя - Не се плаши.Малко или много аз съм точно като теб.
- Ъммм все още не съм много наясно с видовете...ще ми подскажеш ли малко? - попта Наоми с този така наивен глас,който и' беше познат до болка.
-Аз съм...хибрид,ако мога да се нарека така.Родена съм при хора,но през годините живях при елфите...минах през техен ритуал,за да стана полу елф - полу човек.Те ми разкриха тайните на магията им и ме научиха на изкуството на войната.Когато навърших 100 години,да 100,започнах да обикалям градове,държави,светове....и така нататък.Сега ми разкажи за себе си,научих,че си вещица - каза Антик и отново се усмихна.
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Наоми. Чет Май 12, 2011 9:26 am

Супер, значи и съквартирантката и' бе ... нещо подобно на нея, поне вече познаваше нещо по - различно от човек и нямаше нужда да се крие и тук. Цялото това криене на истинската и' същност от хората беше отегчително и определено мъчително за нея, защото не я биваше особено с лъжите, но поне знаеше магия за заличаване на части от паметта, което беше полезно в нейния случай.
- Няма особено много за разказване,основното го ... ъм знаеш. - за момент се учуди от къде знае факта, че е вещица, но не възнамеряваше да пита и за това, щеше да прилича на обикновен човек тъкмо разбрал за свръхестествения свят. Е то от части бе така, само дето не беше човек...а вещица, но все още свикваше с всичко това.
- Родена съм в малко градче в западна Англия наречено Бристол, след като реших да го напусна по милионите причини, които имах узнах, че съм вещица. Майка ми не беше, за баща ми не знам, защото просто не искам да го познавам и може да се каже че съм сама във всичко това, но и без това съм свикнала от малка да се грижа сама за себе си...това не ми прави особено впечатление. - каза тя напълно спокойно, миналото и'...ами тя го забравяше вече, не искаше да живее с спомените. От както разбра каква е...ами животът и' се промени и бе оставила старият си зад гърба си.
Наоми.
Наоми.

Брой мнения : 32
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Antique Shadowsong Пет Май 13, 2011 10:14 am

- Интересна история...Малко тъжна,но все пак интересна... - каза Антик.
- Ами твоята история ?
- Опасявам се,че искам да ти разкажа,но няма да имам време сега.Отивам в града.Ако излизаш не прави нищо,Норм пази къщата - и точно тогава от някъде изкочи белият котколак на Антик - ако влезеш в пряк контакт с него,или ако той реши,че иска,ще видиш,че е много умен.Тръгвам. - каза тя и изчезна.
Antique Shadowsong
Antique Shadowsong

Местожителство : Даркспиър.
Брой мнения : 43
Join date : 07.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Магна Антик Шадоусонг. Empty Re: Къщата на Магна Антик Шадоусонг.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите