Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Burger King EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Burger King EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Burger King EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Burger King EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Burger King EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Burger King EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Burger King EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Burger King EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Burger King EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Burger King

4 posters

Go down

Burger King Empty Burger King

Писане by Ефи Стонем. Чет Май 05, 2011 8:08 pm

Burger King 448730854_6729ad0944
Ефи Стонем.
Ефи Стонем.
Администратор

Местожителство : Serenity Folls
Брой мнения : 577
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 08, 2011 7:33 pm

Съгласих се с Алекс да дойдем тук. Явно беше гладен, а аз нямах намерение да му преча да си похапне.
Още с влизането в търговския център, набързо стигнахме до 'Burger King'. Наредихме се на опашката от чакащи хора. Когато дойде моят ред да поръчам си взех само една кола. Не си падах много по човешката храна, но ми се беше наложило да свикна с нея, макар че определено предпочитах повече кръвта. След това отидох до една от страничните колони, като се подпрях на нея и зачаках и Алекс да вземе поръчката си, за да се отправим към някоя от масите.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Алекс Кейнс. Чет Юни 09, 2011 5:56 pm

Влязохме в Бъргър Кинг, Дженифър си поръча кола. На кал ли има вкус за нея? А аз, отново, голяма порция с разни неща. Понеже тя свърши първа с поръчката, намери маса. Седнах до нея с таблата и започнах да ям картофките. Дъвчех с леко отворена уста, може би защото ми беше лигаво.
- Та, какво е да си вампир? - попитах момичето с пълна уста, докато тя пиеше кола. - Тая кола няма ли вкус на пихтия? Как я пиеш?

/Извинявай за закъснението/
Алекс Кейнс.
Алекс Кейнс.

Брой мнения : 29
Join date : 05.06.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 09, 2011 6:08 pm

Седнахме на масата и веднага се започна с въпросите. Нормално, първият беше свързан с това, какво всъщност е да си вампир. Често бях отговаряла на този въпрос, затова без да се замисля започнах:
- Ами като изключим вечния живот, доста по-добре развитите сетива, допълнителните дарби и естествено жаждата за кръв.. всичко си е като при нормалните хора - казах и леко се засмях.
Отпих отново от колата си, когато последва и въпрос N:2, а именно за вкуса на напитката. Като се замисля, беше си почти същия както и когато си бях човек. Все пак колата си горе-долу еднаква през вдичките години, само където вече предпочитах кръвта и всичко по-ралично започваше да ме дразни.
- Наложи се да свикна и с обикновените храни и напитки. Изглежда малко странно за другите когато никога не ям. Особено пък ако се старая да прикривам вампирчето в себе си. - беше следващият ми отговор


// нп .. и без тва не бързам за никъде ;д //
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Алекс Кейнс. Чет Юни 09, 2011 10:19 pm

Вечен живот? Сетива? Плюсове.
Кръв? Убийства? Бягство? Минуси.
Не искам да съм вампир, но за любим човек бих станах. Момичето каза, че трябвало да свикнела с храните.
- Хм, странно. Незнам как си свикнала, сиурно е ужасно. Да ядех пихтия. Ау. - измърморих и отпих от колата си, след това отворих бургера и го захапах.
- Нъ колку си? - попитах момичето с пълна уста. Преглътнах. - Така, де. Вампирски години.
Алекс Кейнс.
Алекс Кейнс.

Брой мнения : 29
Join date : 05.06.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Чет Юни 09, 2011 10:30 pm

- Ужасно е, но все пак нямаше друг начин. Трябваше да свикна..- добавих отново по въпроса за храната.
След кратка пауза последва и следвашият въпрос. Този път за годините.
- Не знаеш ли, че не трябва да питаш една жена за годините й ?!- избазиках се. Е, пък и не изглеждах точно като жена, а по-точно като миличко момиченце в тийнейджърска възраст.
- На 200 съм - допълних - Все още съм младичка.
След това на свой ред го попитах:
- Ами ти няма ли да разкажеш нещо за себе си ?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Алекс Кейнс. Пет Юни 10, 2011 9:53 pm

Двеста. Млада. Уау. Момичето продължаваше да пие кола без да спре.
- О, не мога да те разбера. - казах, незнайно защо.
Да и' разкажа за мен??
- За мен, о, ами какво, магия учих и сега съм тук. Нищо особено. - ,,разказах" за себе си и изядох едно картофче. После отхапах от бургера, бутнах стола назад и станах, отидох до касата.
Алекс Кейнс.
Алекс Кейнс.

Брой мнения : 29
Join date : 05.06.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Пет Юни 10, 2011 10:15 pm

Доста набързо разказа историята си. Замислих се за малко. Май не беше шега работа да не заминавам с магbосник. Вярно е, че изглеждаше добро и миличко момченце, но знам ли го какъв беше всъщност.. Току виж ми направил някое проклятие да се превърна в жаба и после да трябва да търся принцове. Това магbосниците бяха доста коварни индивиди.. или поне тези, за които бях чувала.
- Че какво толкова ми е сложното за разбиране ?! - измърморих на себе си когато Алекс стана от масата. Проследих го с поглед до касата, като изпих последната глътка от колата си.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 5:03 pm

Дълго се чудих какво да правя и къде да отида.Накрая реших,че ще е добре да отида в мола.Качих се на мотора си и тръгнах към мола.
След малко стигнах,паркирах мотора си и влязох вътре.Дълго време обикалях и накрая огладнях малко.
Влязох в Burger King и си поръчах четири хамбургера и две големи коли.Касиерката ме изгледа странно,а аз просто `и се усмихнах.
Можех да поръчам много повече,но не исках да се излагам пред хората.
Седнах на една маса и започнах да се храня.Докато се оглеждах за някоя позната физиономия ми се стори,че две маси по - напред видях Дженифър.
Да,същата Дженифър - сладката,с яките очи,вампира.
Станах за да си почистя мястото и без да искам минах покрай нейната маса.Когато я погледнах,просто нямаше начин да не я заговоря.С нея имаше още едно момче - предположих,че това е брат `и.
-Здрасти,секси. - усмихнах се дяволито и намигнах на Дженифър. - Как си Дженифър?
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 5:16 pm

Бях се загледала в празната чакша от кола, когато чух познат глад. Погледнах настрани и останах направо шокирана. Беше Джейкъб. Щом го погледнах през главата ми като на филм мина онази сутрин, когато се събудих в дома му.
- Би ли ме извинил за малко - казах на Алекс, тъй като се налагаше да прекъсна разговора си с него.
- Здравей, Джейкъб - казах на върколака
- Добре съм. Ти как си ?
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 5:20 pm

Тя веднага игнорира онова момче и обърна внимание на мен,което ме накара да се усмихна още повече.
-Радвам се,че си добре...ами щом те видях вече и аз съм добре. - отговорих на въпроса `и и се приближих малко към нея.
Усетих парфюма `и.Още щом го вдишах ми напомни за онази сутрин,когато се събудихме заедно,дори и нищо да не сме правили вечерта.
Погледнах към момчето,само за да видя какво прави и отново върнах погледа си на Дженифър.
-Е какво си правиш? - попитах я небрежно.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 5:24 pm

- Завързвам нови запознанства - казах, като се усмихнах и погледът ми за секунди попадна отново върху Алекс - момчето на моята маса.
- Но общо взето последните няколко дни бяха доста скучни.
Наистина, макар и да бях от едва няколко седмици в града, вече започваше да ми омръзва. Нямаше кой знае колко много нови и интересни неща.
- Ами ти как я караш ? Нещо ново при теб ? - попитах на свой ред аз
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jacob Baker Сря Юни 15, 2011 5:33 pm

Изненадах се.
-Чакай малко,аз си мислех,че ти е брат. - двамата избухнахме в смях.Хвърлих един бърз поглед към момчето,което не разбираше за какво си говорим.Отново се ухилих. - Ами и около мен няма нищо ново,скуката ме е обзела...искам отново да прекарам един ден с теб. - засмях се и се приближих още малко към нея.
Изведнъж ми хрумна една много яка и готина идея.
-Какво ще кажеш сега да се чупим от тук и да отидем някъде извън града без никой да знае къде отиваме.. - предложих,а тя ме гледаше учудено. - Дойдох с мотора си,нали не те е страх да се возиш на мотор? - засмях се.
Jacob Baker
Jacob Baker

Брой мнения : 218
Join date : 21.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Jennifer Smith Сря Юни 15, 2011 5:42 pm

Е, какво пък .. Един ден /така де поредния/ почивка и разпускане щеше да ми дойде добре. Пък и бях с приятна компания. Казах на Алекс, че трябва да тръгвам и ако отново иска да се видим някой път му казах как и къде може да ме намери. След това с Джейкъб излязохме от мола. Стигнахме до мотора му и се каихме на него. Обвих ръцете си около кръста на момчето и казах:
- Е, тръгвай накъдето искаш.
Jennifer Smith
Jennifer Smith

Местожителство : - Serenity Falls .. докато не реши да се премести .. отново -
Брой мнения : 559
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Burger King Empty Re: Burger King

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите