Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
When the sun goes down.. EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
When the sun goes down.. EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
When the sun goes down.. EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
When the sun goes down.. EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
When the sun goes down.. EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
When the sun goes down.. EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
When the sun goes down.. EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
When the sun goes down.. EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
When the sun goes down.. EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


When the sun goes down..

Go down

When the sun goes down.. Empty When the sun goes down..

Писане by Mo Banjaree Пон Юни 20, 2011 9:52 pm

Айде, аз ще започна. Ще ви.. представя една.. историйка, може би. Все още не съм я "завършила", за това не знам кога ще мога да ви пусна следващата част, но след като я напиша ще я видите. Все пак искам мнения, искрени.

Няма си име, горкото, за това съм го наименувала с "Глава I".


I глава
Вече сигурно мина час, от както се чудех коя от двете рокли да избера. Имах среща с най-популярното момче в училище след два часа, а още не можех да си избера облекло. Телефонът звънна.
- Роуз.. – беше Стейси.
- Стейс, напрегната съм. Не мога да си избера рокля. Дали да бъде черната, на сиви ленти или светло розовката с дантела?
- РОУЗ!
- Ако си сложа розовата, ще съм с високи..
- РОУЗ, за бога! Току-що видях Брандън да обикаля наоколо със някакво момиче..
Изведнъж eнтусиазмът ми изчезна. Почувствах се всякаш всичко се срутва. От години чаках този момент. Винаги съм си падала по Брандън и когато ме покани на кино полетях от щастие. Мислех си, че съм само аз.. там, за него..
- Роуз, там ли си?
Нямах сили да отговоря.
- РОУЗ! Хей.. идвам към вас, стой там и не ходи никъде преди да дойда.
Стейси е най-добрата ми приятелка. Винаги е била до мен и ми е помагала. Семействата са близки и с Стейс винаги си помагаме в трудни моменти. Приятелството ни е много силно. Чувствам я като сестра.
Краката ми казваха да побягна. Да намеря Брандън и да му дам да се разбере. Но.. Стейси.. Тя винаги имаше решение за всичко. Разумът ми казваше да остана. Борех се с себе си да не тръгна. Тъкмо да тръгна и вратата се отвори. Стейси ме прегърна силно и започна да ме утешава. Не знам как, но винаги успява.
- Момичетата от класа правят парти. Искаш ли да се присъединиш?
- Искам да остана сама. Не съм добре.
- Роуз, ако се затвориш сега в себе си, ще направиш голяма грешка.
- Моля те, Стейс. Върви и се забавлявай.
- Ставай! – беше настойчива. – Хайде, да се облечем подобаващо и тръгваме. – изобщо не обръщаше внимание, че не ми е до това. Хвана ръката ми и ме задърпа до гардероба. – Ето, сложи това. – подаде ми чифт сладки къси панталонки и блузка на лилави ивички. - Хайде! Започвай да се обличаш, нямаме много време. Има още куп неща да оправим. Погледни тази стая, толкова е разхвърляна. Да не е минавал ураган? – и започна да подрежда.
Взирах се в панталоните, като на няколко пъти Стейси ме подсещаше да ги облека.

Вече бяхме на партито. Гримирани, с шик прически и страхотни дрехи. Всички бяха толкова щастливи, забавляваха се. Стейс ме повлече на дансинга и започнахме да танцуваме. Беше любимата ми песен. За миг забравих всичко и се раздавах на макс, когато пред мен изскочи Брандън. Замръзнах на място. В главата ми имаше хиляди думи, които исках да му кажа, но не беше по силите ми да ги изрека. Взирах се в него, не можех да отделя очи от неговите. Пое ръката ми, хвана ме за ханша с другата. Бях като кукла на конци. Започнахме да танцуваме. Понечих да кажа нещо, но той ме спря.
След танца, той се изпари. Търсех го с очи, но не го намирах. Попитах няколко съученика, но никой не го беше виждал на партито. Дали съм си въобразила? Мога да се закълна, че го видях!
- Роуз, изглеждаш невероятно.
- Благодаря, ти също. – дори не погледнах момичето, не знаех с кого говоря.
Тръгнах. Прибрах се у дома и преминах през дневната. Стигнах в кухнята и си налях студена вода. Наплисках си лицето и се качих в стаята с мисълта да си почина. Дори не предполагах какво щеше да стане...
Mo Banjaree
Mo Banjaree

Брой мнения : 4
Join date : 01.06.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите