Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Франция/Париж (2010) - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Франция/Париж (2010)

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Уилям Джеймс Паркър Чет Май 26, 2011 11:24 pm

Доста мило държание показваше Вики, което ми харесваше определено и май искаше да играе моята игра. Сложих диска в двд - то и докато вървяха някакви надписи, гръмнах шампанското и нялах двете чаши:
- Ми наздраве! - усмихнах й се за пореден път. Чувствах се много добре с нея все едно ми е гадже, доста странно чувство. Но както и да е... Чухнахме се и чак тогава се сетих да попитам:
- За какво пием?
Уилям Джеймс Паркър
Уилям Джеймс Паркър

Брой мнения : 23
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Виктория Еспино Чет Май 26, 2011 11:33 pm

Виктория се замисли като гледаше надписите.
- Ами, че се срещнахме!- каза като се обърна рязко и доста щастливо. Облегна се назад и го погледна като отпи от шампанското. След малко филмът започна, а тя изобобщо не знаеше за какво става въпрос филмът.
- Какъв е този филм?- попита тя любопитно и се усмихна на Уилям. Излегна се назад като нямаше търпяние да види какво ще стане.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Уилям Джеймс Паркър Пет Май 27, 2011 7:03 pm

- Добре пием за нас, за едно добро приятелство, а защо не и още нещо. - изплезих й се аз.
Включих вече на турбо-режим. Не се притеснявах вече кой знае колко много.
- Ми не знам какъв е тоя филм. От рецепцията ми го дадоха. Не съм го и чувал даже. Ще го сменим или ще правим нещо друго ако не го искаш? - Само нали ако ти е удобно да ми извиниш да се облека, да не стоя така гол пред тебе, че какво ще си кажат вашите ако дойдат. - засмях се аз. - Пък и при такова красиво момиче халата може да придобие странни размери. - хилих се на тъпата шега докато наливах за втори път шампанско в чашите ни.
Уилям Джеймс Паркър
Уилям Джеймс Паркър

Брой мнения : 23
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Виктория Еспино Пет Май 27, 2011 7:53 pm

Вики се засмя на последното и му се усмихна. Взе вече втората чашка шампанско и му се усмихна още веднъж като му намигна.
- Хайде извинявам те бягай!- каза малко през смях и го проследи с поглед докато вървеше към стаяата. Обърна се напред и се облегна назад и ивади телефона си. Видя че има три пропуснати разговора от майка си и едно съобщение. Не и звънна а прочете смс-а който водеше, че те ще излязат и ще се забавят. Виктория се зарадва и обърна малко внимание и на филмът, който едва беше започнал.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Уилям Джеймс Паркър Сря Юни 01, 2011 12:20 pm

Отидох в другата стая, за да се облека, защото не можех цял ден да стоя гол пред момичето. Кофти ми беше да я оставям сама, но 5 минутки щеше да потърпи. Облякох набързо едни къси гащета и тениска и отидох при нея. Когато влязох при нея, тя се беше излегнала на фотьола и гледаше телефона си.
- Да не би да трябва да ходиш? - попитах я аз. - Ай остани още малко де. Даже ще сменим филма, защото не е хубав, според мен. Не ми харесва нещо - опитах се да я задържа аз.
Уилям Джеймс Паркър
Уилям Джеймс Паркър

Брой мнения : 23
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Виктория Еспино Пет Юни 03, 2011 11:12 pm

След малко Уилям се върна от стаята си, а тя се бе излегнала на дивана. УСмихна се и му хвърли един поглед като се ипрзви до седнало положение.
- Не тук съ спокойно!- каза спокойно и се усмихна за пореден и път и показа местенцето до себе си, за да седне там момчето.
0 Сега какво ще правим?- каза и му се усмихна предизвикателно и се доближи до него.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Уилям Джеймс Паркър Съб Юни 04, 2011 4:58 pm

Зарадвах се, че никъде няма да ходи и една огромна усмивка изскочи на лицето ми. Вики ми направи място до себе си, въпреки че имаше достатъчно място в стаята. Това неминуемо ми направи впечатление или аз си внушавах. Настъних се при нея и бяхме толкова близо един до друг, че усещах духа й. Попита ме какво ще правим, а това прозвуча доста предизвикателно. Не се сдържах и оговорих:
- Ми това - и се наведох към нея и впих жадно устни в нейните. Усетих малкото й езиче, да се разхожда в усата ми.
Уилям Джеймс Паркър
Уилям Джеймс Паркър

Брой мнения : 23
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Виктория Еспино Съб Юни 04, 2011 6:37 pm

Уилям я целуна, а тя добави в страстната целувка и еьичето си, което се заигра с това на момчето. Вики очакваше това да се случи, но наистина не мислеше, че толкова добре ще се справи той. Усмихна се на момчето и се приближи още повече като леко се отдръпна от усните му. Усмихна се и преметна един кичур от косата си назад и захапа устните си.
- Ъмм добър си!- каза и сложи бръдичката на рамото му като го погледна в очите и не свали хубавата си усмивка от лицето си.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Уилям Джеймс Паркър Пон Юни 06, 2011 4:41 pm

- Радвам се, че се усмихваш. Надявам се това е израз на това, че ти е приятно с мен. А не просто от добро възпитание.
Не знам защо почнах да говоря тези глупости, но бързо се върнах в ситуацията, като казах :
- И ти си доста добра в целуването, за друго не знам - като й намихнах и захапах леко долната устна.
Облегна се главичката на мен, но така определено не ми беше удобно, затова станах и я дигнах на ръце като я сложих на леглото , а аз легнах до нея и се заиграх с косата й и ръчичките.
Уилям Джеймс Паркър
Уилям Джеймс Паркър

Брой мнения : 23
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Виктория Еспино Вто Юни 07, 2011 8:47 pm

Вики много добре си знаеше, че се усмихваше от приятното присъствие на Уилям. Наистина се чустваше в безопастност с него и много приятно. Тя усети, че на него не му и удобно и я понесе към леглото като двамата легнаха на него по гръб. Той си играеше с косата и и с ръката. Обърна главата си към него и малко се приближи. Хвана ръката му, която нежно пипаше тази на Вики и я стисна здраво като преплети пръсти в неговите. Сякаш се познаваха с него от много време, но фактът беше, че те едва от има няма 4 часа се познаваха. Чувстваше го много блиьък за нея. Свободната си ръка сложи наа тялото на момчето и го прегърна и доближи главата си до неговата като не спря да се взира в очите му.
Виктория Еспино
Виктория Еспино

Брой мнения : 558
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Франция/Париж (2010) - Page 2 Empty Re: Франция/Париж (2010)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите