Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Варна 2005г. EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Варна 2005г. EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Варна 2005г. EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Варна 2005г. EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Варна 2005г. EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Варна 2005г. EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Варна 2005г. EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Варна 2005г. EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Варна 2005г. EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Варна 2005г.

2 posters

Go down

Варна 2005г. Empty Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 12:29 pm

Варна 2005г. Ap.moreto
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 12:30 pm

Вървях по плажа, който беше пренаселен от хора, но така и не им обръщах внимание. Беше ми много топло, въпреки че суичъра ми беше възможно най- тънък и бях с къси панталони. Със суичъра прикривах белезите по ръцете си. Отпуснах ръцете си, досега свити на гърдите ми и лекичко въздъхнах. Не обичах да ходя сама някъде, а телефонът ми се зареждаше вкъщи и нямаше как да слушам дори музика. Седнах на едно почти обезлюдено място. Хората се плискаха в морето или лежаха и хващаха тен. Усмихнах се тъжно. Прекалено много се различавах от тукашните с бледата си кожа- спомен от хладните дни в Шотландия. Изправих се и със забит поглед в джапанките си тръгнах напред, но се блъснах в някой.
- Извинете, не гледах къде вървя.- измърморих притеснено и погледнах нагоре, за да видя кого съм "отнесла".
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 22, 2011 12:36 pm

Бях облечен само по едни бански, целият бях покрит с бронзов тен, бях пристигнал още от преди 1 седмица, почти всички ме знаеха ....
Изведнъж някакво бледо момиче се блъсна в мен, не го познавах, дори не го бях виждал до сега, извини ми се, а аз я погледнах, как беше облечена...
-Хей момиче, свали този суичър не мислиш ли, че е топло ? - Явно беше доста срамежлива дори не ме погледна в лицето....
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 12:46 pm

- Дам топло ми е - признах си със сведена глава. Свалих ципа на суичера си, и го съблякох. Останах по горнището от банския и късите панталонки.
Момчето изглеждаше симпатично. Синеок, с добре оформено тяло, неустоима прическа и секси бански.. Косата ми бе вързана на опашка, но ме стягаше и започна да ме боли главата. Отвързах я, и тя се стече като водопад по гърба ми.
Плочките на сладура срещу мен бяха неустоими, особено в комбинация с шоколадовия загар.
- Мейси, приятно ми е - представих се аз.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 22, 2011 12:52 pm

-Мейси значи...
-Аз съм Фреди, приятно ми е. - Подадах и ръка, като се здрависахме и я попитах:
-Искаш ли да покаръш сърф с мен, вълните не са кой знае какво, но все пак стават....
-Спокойно ако нямаш сърф ще ти намеря от някъде ей сега...
-Какво ще кажеш ? - попитах я очудено, като се втурачих в нея .
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 1:04 pm

- Сърф значи- казах със същата интонация като него. - Съгласна съм! Знам едно добро местенце за сърф, тук наблизо е - отвърнах аз с широка усмивка. Сетих се че тук нямам сърф, затова се обърнах към Фреди:
- Май ще трябва да ми намериш сърф, нали не е проблем? - попитах аз, лепвайки любимата ми физиономия с кучешките очички. Той кимна и се запътихме на някъде. Пясъка бе врял, и ме пареше неудържимо. Задърпах Фреди по близо до водата, за да намаля болката.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 22, 2011 1:25 pm

Тя ме придърпа към водата, аз и отвърнах:
-Ей сега идвам отивам за сърфовете. - След, което на бързо изтичах, взех моят сърф, а за нея взех един по-малък за да може по-лесно да пази равновесие, все пак сравнение с мен, тя си беше дребосък, до гърдите ми... След няма и 5 минути се върнах при нея подадъх и сърфът, казвайки и:
-Е води ме към твоето място, да го видя...
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 1:32 pm

Той ме остави сама на плажната ивица, но за щастие скоро се върна, носейки два сърфа. Подаде ми моя и аз го поех. Вървяхме един до друг в неловко мълчание, което бе способно да ме изкара извън нерви. Не можех да го търпя повече затова го заговорих:
- Е, Фреди, от къде си? Нямаш вид на тукашен.. - отбелязах очевидното.
Ходихме с равномерна крачка и заливът се показа зад една от големите скали.
- Стигнахме! - оповестих аз.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 22, 2011 1:44 pm

Тя ме попита от къде съм, реших да не и казвам:
-Ами аз ли? Аз от къде съм ? ...
-Я виж ти пристигнали сме. - След, което хващайки сърфът се затичах към идващата вълна, наистина беше по-голяма от колкото, където уж сърфирах .... Гмурнах се под едната вълна и хванах една доста огромна вълна, като започнах да сърфирам и малко преди краят паднах... Изплувах отгоре и извиках:
-Хайде, влизай и ти...
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 2:39 pm

Не ми каза от къде е, явно отбягваше въпроса. Влезе навътре, хвана първата голяма вълна и ми показа колко е добър. Беше добър, но не колкото мен. Свалих късите панталонки, прибрах ги в чантата, и останах само по бански. Сърфът ми бе по мярка. Хвърлих джапанките до чантата, и влязох във водата. Бе топла, и нямаше много водорасли. Доплувах до Фреди, и седнах на сърфа ми.
- Какво ще кажеш за едно малко състезание? - попитах аз.
В същия момент зърнах една голяма вълна да идва към нас.Трябваше само да изчакам подходящия момент... Изправих се на сърфа.. Вълната бе невероятна. Момента дойде. Гмурнах се. Водата разплете косата ми. Излязох отново на повърхността върху гребена на тъй чаканата вълната. Още малко и щеше да се оформи тунел. Бе бърза вълна. Тунела доби крайния си вид. Шмугнах се в него, контролирайки сърфа напълно. Водата ме обграждаше, а аз се чувствах толкова малка..
Излязох от тунела триумфиращо. От доста време не бях карала, а тази вълна беше върховна. Наистина извадих късмет с нея. Вече бях почти на брега. Обърнах се, и започнах да плувам отново към Фреди.
- Е, как беше? - мазно попитах аз.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 22, 2011 2:54 pm

Тя започна да ми се фука, след което доплува до мен...
-Ами, не беше чак кой знае какво...
-Гледай сега ти мен.... - Видях идваше срещу мен точно същата вълна на размери, реших да се възползвам и да се пребия, вероятно .... Заплувах срещу вълната, започна да се уформя един тунел, но аз вместо да се пъхна в него се покатерих отгоре върху вълната, изправих се върху сърфът и кимнах на Мейси.... Започнах да сърфирам върху вълната, като пазех много добре равновесие и с спадането на вълната и аз слязох на нормалното ниво.... Доплувах до нея и я попитах:
-Ами аз как се справих? - попитах я намигвайки и.
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Мейси Старс Нед Май 22, 2011 3:03 pm

- Добре се справи! - мило отвърнах аз.
Хванахме заедно няколко последователни вълни, но бяха малки и го нямаше адреналина. Смяхме се като луди, и се бъзикахме за глупости. Малкото плажче се бе напълнило. Появиха се и други сърфисти.
Стори ми се че някой ме вика, и се обърнах. В този момент една вълна ме свари неподготвена и ме потопи. Не можах да си поема въздух навреме, и усетих как се задушавам. Сърфа ми ме теглеше надолу. Не можех да отвържа тъпото въже. Борих се, но не можех да направя нищо. Накрая просто нямах сили, и се отпуснах.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Фреди Юпитер Чет Май 26, 2011 11:25 pm

Охх, тя тръгна да се дави.... Какво трябваше да направя сега ? Ами щях да я спася, ето какво щеше да направя. Гмурнах се на дълбоко за да я хвана, издърпах я на сушината и я оставих да легне на пясъкът, все още имаше пулс, започнах да и правя сърдечен масаж, като веднага повиках помощ.... След няколко минути се беше натрупала тълпа от хора, които помагаха някак си, докторите дойдоха, успяха да изкарата водата от белите и дробове и я попитаха:
-Ще можете ли да останете или да ви откараме в болницата?
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Варна 2005г. Empty Re: Варна 2005г.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите