Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Backstage Bar EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Backstage Bar EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Backstage Bar EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Backstage Bar EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Backstage Bar EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Backstage Bar EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Backstage Bar EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Backstage Bar EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Backstage Bar EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Юни 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар


Backstage Bar

5 posters

Go down

Backstage Bar Empty Backstage Bar

Писане by Мейси Старс Нед Май 15, 2011 1:01 am

Backstage Bar Home1
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Мейси Старс Нед Май 15, 2011 1:13 am

Никога не съм предполагал в какво ще ме превърне животът, никога не съм предполагала, че ще бъда такава - точно като тези, който най-много мразя... Сега ще стана такава, каквато никой не е мислил, че бих могла да бъда.
Излязох навън. Валеше като из ведро, но какво да се прави?!? И времето в шибано! Косата ми приличаше на слама, гримът ми бе размазан по цялото лице, дрехите ми бяха подгизнали, и усещах студенината по кожата си, и за капак, краката ми умело се давеха в обувките ми. Улицата бе безлюдна и продължавах да си тананикам поредната любима песен вървеейки към бара. Поне дъжда ме успокояваше...
Стигнах в бара, най-накрая. Имаше хора, но не бе с пълния си капацитет. Седнах на бара и изчаках онзи лентяй бармана да дойде. В момента ми се пиеше само Абсент, и ако онзи не ми го донесеше, щеше да съжалява...
- Абсент! - заповеднически казах аз. Онзи ме изгледа от глава до пети, но най накрая се зае с питието ми. Пак се моташе, но такъв ми бил късмета. В крайна сметка получих питието си и отпих голяма глътка.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Кейти Пиърс Нед Май 15, 2011 1:19 am

Цял ден ми беше адски скучно.Днес бях в настроение.Е,почти винаги съм,но днес беше ден за пиене,момчета ии .. барове.
Облякох си нещо късо и секси и излязох.
Навън валеше ужасно гадно.
- Мамка му! - казах.
Взех едно такси.Спря ме пред бар,който не бях виждала преди.
Влязох.Нямаше много хора.Не ми пукаше.
Отидох веднага на бара.
- Едно мартини,пич. - ухилих се на бармана...ммНе.Този не ми харесва.
До мен седеше някакво момиче.
- Хей!Как я караш? - попитах я.
Кейти Пиърс
Кейти Пиърс

Местожителство : Fuckin'Ville xD
Брой мнения : 229
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 1:27 am

Пристигнах пеша до барът, като точно в момента в, който стъпих вътре, на вън заваля дъжд, явно днес ми беше ден, както и да е. Бях тънко облечен, но в барът не беше кой знае колко пълно, че да събера малко повече погледи за това се запътих към. Отидох до бара, като си поръчах една бира, седнах, а до мен се намираха две момичета, отпих от бирата и ги погледнах, едната още със влизането във бара можех да позная, че е вампир, тази миризма никога не можех да я объркам.... Те не ми се видяха особено интересни, но понеже и те ме погледнаха ги попитах:
-Здравейте, как я карате?
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Мейси Старс Нед Май 15, 2011 1:34 am

Не ми стигаше нещастието, ами сега и публика! Първо дойде едно момиче, а след това цъфна и един момче. По маниерите им можеш да се закълна че не се долнопробни човеци. Поглъщах големи глътки от абсента, искрено се надявах че ще ме хване, дори и малко. "Как я караш" - поредната клиширана реплика... Какво да се прави такъв ми бил късмета!
- Карам я зле, а вие не ми помагате особено - ядосах се аз. Нямах вид на нормално същество прогизнали дрехи, ужасна коса, грим под всякаква критика... а реплика от този вид бе способна да ме изкара извън нерви особено след смъртта на Матт, но какво са ми виновни другите че той се самоуби? - Все едно, аз съм Мейси, не ми е много приятно да се запознаем, но наздраве- надигнах чаша аз.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 2:00 am

Погледнах я, явно нещо и тежеше ужасно много, не спираше да пие....
-Виж сега, аз съм Фреди, ноооо, да знаеш, каквото и да се е случило, алкохолът никак няма да го оправи, повярвай ми. - След тези мой думи и намигнах и повече нищо не казах, останахме си само с задния фон на музиката от барът....
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Мейси Старс Нед Май 15, 2011 2:08 am

Да имаше късмет да каже нещо за алкохола, и точно този алкохол щеше да се озове на ризата му, Единствения начин да си реша проблемите бе като пия. Намигване?!? Какво си мисли този? Аз съм загубила сродната си душа, а този ми намига...
- Е Фреди, защо си толкова загрижен за човек като мен?- лично аз не бих заговорила човек с моя външен вид.
Фреди имаше сини очи което му печелеше някакви точки, но начина по който си носеше косата му сваляше два пъти повече. Установих че чашата ми е празна и викнах лентяя да я допълни.
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 2:17 am

-Ами. - Отпих от бирата и казах:
-Аз просто съм грижовен човек и се интересувам от всички останали около мен...
-Както и да е, каква е причината поради, която пиеш толкова много? - попитах я и я погледнах със жалостив поглед с надеждата, че тя ще разбере, че съм загрижен въпреки, че не се познаваме.



Последната промяна е направена от Фреди Юпитер на Нед Май 15, 2011 9:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Мейси Старс Нед Май 15, 2011 9:40 am

Грижoвен човек ли, хах! Колко ми е писнало от такива грижовни, че направо не е истина.
- Причината да пия? - повторих репликата му умишлено. Какво ли си мислеше Фреди, че наще са ми се скарали, или че някаква си кифла ме е ядосала? Господи, това което преживявам, по скоро което се опитвам да преживея, не се случва на всеки 16 годишен, е все пак от доста време бях на 16. Нямах намерение да му отговарям, но не ми се стоеше в мълчание - Нека просто кажем, че когато изгубиш най-близкия ти човек, и не можеш да направиш нищо за да го върнеш, се чувстваш така като мен, и давиш мъката си в алкохол.
Тъкмо свърших с тирадата си, и бармана донесе новото питие, отново се вкопчих в него като невидяла.


Последната промяна е направена от Мейси Старс на Нед Май 15, 2011 2:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Мейси Старс
Мейси Старс

Брой мнения : 337
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Кейти Пиърс Нед Май 15, 2011 1:36 pm

Бармана подаде мартинито ми и зад мен дойде някакво момче.
- Уоу! - казах само аз.
Отпих от питието си и не спирах да го гледам.
Другото момиче не беше в особено добро настроение.О да!Тя изобщо не беше в настроение.
- Стига си се давила с тоя алкохол ! - викнах аз.И взех чашата й.
- Кажи какво те мъчи ? - попитах я.
Кейти Пиърс
Кейти Пиърс

Местожителство : Fuckin'Ville xD
Брой мнения : 229
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Фреди Юпитер Нед Май 15, 2011 9:38 pm

-Мен ми стана пределно ясно, но не искам да изпадам в размисли и страсти със напълно непознати точно днес... Съжалявам, но ще ви кажа чао за днес, наистина искренно съжалявам. - Не исках да ги убидя, просто се сетих за момента от историята ми и не исках да ми става тъжно точно тази вечер, бях в страхотно настроение......
Кимнах им за довиждане, като оставих те да ми платят бирата за да след това някога да ме потърсят за парите, или поне да ми се скарат .... Усмихнах се леко и изчезнах...
Фреди Юпитер
Фреди Юпитер

Брой мнения : 123
Join date : 14.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Ванеса Ван Дер Удсън Чет Май 26, 2011 10:14 pm

Първата ми вечер в града исках да е луда и много щура. Отидох в един от прехвалните барове и седнах да едно от сепаретата и си поръчах мартини.
Крастосах секси крака и за се облегнах. Бях ухилена до уши и приемах с удоволствие нахалните погледи на мъжете около мен. Намигнах на някои, а те ми махаха. Всичко беше точно както обикновенно.
Ванеса Ван Дер Удсън
Ванеса Ван Дер Удсън

Брой мнения : 86
Join date : 24.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Селест Кортер Чет Май 26, 2011 10:24 pm

Нова в града -да!Но ако не можех да намеря един бар ,да не се казвам Селест.Влязох и седнах на бара .Поръчах си една водка с лед и се усмихнах .Облегнах се назад и започнах да оглеждам какво си имаме тук.Отпих няколко глътки от водката и си оправих малко косата.
-Здравей!
Поздравих момичето до мен и отново отпих от водката си.
Селест Кортер
Селест Кортер

Местожителство : City of sex
Брой мнения : 7
Join date : 24.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Ванеса Ван Дер Удсън Пет Май 27, 2011 1:40 pm

Едно момиче се приближи към мен и ми се усмихна. Леших, че трябва да съм доволна. Пък и момичето изглеждаше от класа.
- Здравей, сядай..
Посочих мястото до мен и момичето се настани.
- Аз съм Ванеса, приятно ми е.- Предсатвих се и подадох ръка към непознатата тя я пое.
Ванеса Ван Дер Удсън
Ванеса Ван Дер Удсън

Брой мнения : 86
Join date : 24.05.2011

Върнете се в началото Go down

Backstage Bar Empty Re: Backstage Bar

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите