Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Пон Май 09, 2011 9:30 pm
Latest topics
» Размяна на банери
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyПон Ное 05, 2012 2:49 pm by Максимилиан Уинтър

» Деметрия Алварадо
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 12:20 pm by Зендая Блек

» Къщата на Джейкъб
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 1:31 pm by Jacob Baker

» Електра Старк
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 2:19 pm by Зендая Блек

» Плажната ивица
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 12:23 pm by Peyton Sawyer

» Къщата на Ванеса
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 6:42 pm by Ванеса Килс

» LA 2010
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 5:11 pm by Delena BlackHeart

» Afterdark night club
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 9:32 pm by Виктория Еспино

» Предишния или по-предишния потребител?
Лондон /2009 г./  - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:32 am by Ванеса Ван Дер Удсън

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар


Лондон /2009 г./

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Доминик Уинтър Нед Май 15, 2011 7:57 am

Доминик бе станал раничко. Бе поспал едва три часа, но достатъчно, за да не се оплаква известно време от липса на сън, пък и нямаше да му се налага да търси сънотворни. Явно малката Алекс наистина му действаше успокояващо и го караше да се отпуска, а всъщност не трябваше, защото трябва да се грижи за нея и да й осигури сигурността и спокойствието, което й бе нужно.
Крачеше полу гол из помещението. Ризата му бе захвърлена на фотьойла, оставяйки голите му гърди незащитени, а релефното му тяло на показ. Беше красив и сексапилен. Русата му коса бе разрошена и стърчеше на всички страни, което му придаваше един особено невинен чар. Дължеше телефон в ръката си и разговаряше уж тихичко, но май бе успял да събуди Алекс.
- Елизар, постарай се да ми намериш нещо за синини и въобще за наранявания, сега затварям.- каза набързо и се извърна назад към момичето.- Добро утро, красавице, извинявай, че те събудих.
На лицето му моментално се появи обаятелна усмивка.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Алекс Лийс Нед Май 15, 2011 9:42 am

Първото нещо, което видях, след като се събудих небе демона, но гол до кръста, което тутакси ме накара да отвърна поглед. Все пак моята срамежливост не ми позволяваше да се взирам в перфектното му тяло.
-Добро утро. -Поздравих го, като прокарах ръка през косата си и се огледах. Това място изглеждаше по-добре на дневна светлина.
Изкуших се и отново погледнах към него, като го гледах все още в просъница. Като изкллючим кошмара бях се наспала сравнително добре.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Доминик Уинтър Нед Май 15, 2011 10:04 am

- Как спа, Алекс?- попита Доминик с усмивка и седна на ръба на леглото.
Наведе се напред и целуна челото й, което може би щеше да й се стори необичайно, но демона беше изключително любвеобилно същество и обичаше да демонстрира близост с някого. Чувстваше се странно полезен без причина. Ръката му погали рамото и ръката й, докато подръпваше завивката, да я завие хубаво. Лек хладен въздух се процеждаше от някъде, нахлувайки в помещението. Това го правеше малко студено и неподходящо за току що станал човек.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Алекс Лийс Нед Май 15, 2011 10:10 am

-Добре. -Отговорих на въпроса му. Продължаваше да се държи толкова мило и добре с мен. До сега нямаше някой, който да го е правил. Инстинктивно се сгуших в него.
-Ами ти? Ти как спа? -Попитах на свой ред, като се изчерих отново, когато погледа ми попадна съвсем неволно на неговото тяло.
Бях виждала човек, гол до кръста на плаж, но да видиш свръхестествено същество съблечено до половина някакси придаваше повече елегантност и величие на гледката. И все пак-не мога да отрека, че никога не бих познала какво същество е. За пръв път се срещах с някой, който не е човек и е толкова.. грижовен.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Доминик Уинтър Сря Май 18, 2011 8:29 am

- Аз поспах малко, за което съм ти безкрайно благодарен- засмя се Доминик, но мисълта, че тя най- вероятно няма представа за какво говори той, го осени почти веднага и той побърза да поясни.- Страдам от безсъние, но явно, когато гушкам някого успявам да заспя.
Погали я по главата. Харесваше му как тя се сгушва в него, макар да не се познаваха много и всъщност да се бяха срещнали едва вчера вечерта, явно Алекс проявяваше доверие към Доминик, което го караше да се чувства горд от себе си. Но както може би е известно на много същества- ако Доминик ти предложи да се грижи изцяло за теб, не му се връзвай, да не забравяме, че той не можеше да се грижи за себе си, да не говорим за друго. Обаче, този път като че го биваше повече в отглеждането.
-О, знаеш ли какво ти донесох?!- той скоми на крака като я остави да легне внимателно на леглото.
Пресегна се към фотьойла и взе плика от там. Извади картонена чинийка с френски кроасани и натурален сок. Беше се постарал, сутринта, един от посетителите на близкия хотел да остане без закуска, но на кой му пука?! Щеше да преживее една сутрин без да чревоугодничи.
- Надявам се, че обичаш кроасани, ако не, винаги мога да изляза и да ти взема нещо друго.- каза с усмивка демона.
Доминик Уинтър
Доминик Уинтър

Брой мнения : 34
Join date : 12.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Алекс Лийс Сря Май 18, 2011 8:39 am

Обожавах такъв тип закуска. Нямах представа защо демонът се грижеше толкова добре за мен,но се чувствах много по-добре от вчера.
-Благодаря! -Казах, като го погледнах и се усмихнах леко срамежливо и започнах да се храня и отново да оглеждам. -За какво мечтаеш? -Попитах внезапно. Обичах да питам толкова странни въпроси, най-малкото Доминик ми беше интересен и като същество, и като личност.
Настаних се по-удобно, като продължавах да го гледам със същото любопитство в очите.
Не знам дали заради това, че бях до някъде още дете или заради друго, но изпитвах доверие към него, малко или много. Бях наясно, че ако поиска може рязко да смени настроението си, но очевидно нямаше желанието да го прави, което ме успокояваше.
Отново отхапах от кроасанчето и отпих от сока.
Алекс Лийс
Алекс Лийс

Брой мнения : 119
Join date : 06.05.2011

Върнете се в началото Go down

Лондон /2009 г./  - Page 2 Empty Re: Лондон /2009 г./

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите